Login: Zapamiętaj
Hasło:

Letnia aktualizacja 2018
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 608
Level: 35
Data dołączenia: 19.08.2015

Lfan
Postać: Lfan
Profesja: Elite Knight
Level: 815
Osiągnięcia: 607
Serwer: Vunira
Liczba postów: 32
Oczywiście książka to jedno, a to jak zaprogramowali bossa to co innego. Ktoś mógł zwyczajnie zrobić literówkę w kodzie dla bossa i dlatego teraz mamy problem.

Na razie zmieniłem u siebie na wersję z wykrzyknikiem, ale nie jestem do niej do końca przekonany. W czwartek kolega bił Oberona solo i brał odpowiedzi z tibia.wikia.com. Potem napisał do mnie właśnie w sprawie tej odpowiedzi, ale sytuacja była odwrotna: on miał wersję z wykrzyknikiem i mu wtedy (w czwartek) nie zadziałała, a ja miałem z Tibiopedii bez wykrzyknika, więc uznaliśmy wtedy, że to wersja bez jest prawidłowa.

Mogło być tak, że na teście działało bez wykrzyknika i w czwartek jeszcze dalej działało, ale np. z piątkowym ss z jakiegoś powodu zmienili to na wersję z wykrzyknikiem. Może na przykład ktoś w cipsofcie to przeglądał i stwierdził, że wszystkie pozostałe fragmenty tej "rozmowy" kończą się na "!" albo "?", więc tutaj też dodał wykrzyknik, a nie pomyślał o konsekwencjach dla graczy.

Koło 18 kończy mi się cooldown i idę bić bossa. Jeżeli trafię tą odpowiedź, to użyję tym razem wersji z wykrzyknikiem i zrobię screenshota lub może w ogóle nagram to wszystko żeby mieć pewność na 100%. Jeżeli ta też nie zadziała, to będziemy kombinować dalej. Na pewno dużo osób bije Oberona codziennie, więc zwróćcie uwagę czy piszecie z wykrzyknikiem czy bez (proponuję przerzucić się na wersję z) i jaka będzie reakcja bossa po tej odpowiedzi.

Na tibia.com zadałem to samo pytanie i jeden typ twierdzi, że działa z wykrzyknikiem. Drugi, że trzeba w ogóle usunąć i wykrzyknik i przecinek, ale to mi się wydaje mało prawdopodobne.

edit: Byłem, ale akurat trafiłem 3 razy pod rząd "The world will suffer...". Kwestia wykrzyknika nadal bez odpowiedzi.
09 lipca 2018 godz. 15:45:23
Edytował Lfan
09 lipca 2018 godz. 18:45:41
Ikona  #
Administrator
OFF
The Ancient Dark Wizard
Exp: 5314
Level: 103
Data dołączenia: 13.10.2008

Mastro Daro
Postać: Mastro Daro
Profesja: Master Sorcerer
Level: 216
Osiągnięcia: 116
Serwer: Peloria
Pozycja: Senator
Tytuł: Sage of Tibia
Liczba postów: 3921
CD na shortcuty port hope to 20h, na grand master oberona to 20h, zna ktoś CD na bossy w Secret Library? Chcę dodać do cooldownów misji.

//Mastro~
10 lipca 2018 godz. 11:35:14
Ikona  #
OFF
Exp: 608
Level: 35
Data dołączenia: 19.08.2015

Lfan
Postać: Lfan
Profesja: Elite Knight
Level: 815
Osiągnięcia: 607
Liczba postów: 32
Wracam do swojego pytania, bo stało się coś interesującego: w spojlerze na Tibiopedii pojawił się wykrzyknik (tego akurat można się było spodziewać), ale na tibia.wikia.com dla odmiany został on usunięty! Jeszcze w niedzielę wieczorem było dokładnie na odwrót emotka

To raczej niemożliwe żeby teraz obydwie wersje zaczęły działać, więc chciałbym rozwiązać tą kwestię raz na zawsze. Ja akurat wczoraj i dziś na szczęście nie trafiłem na tą odpowiedź, ale jeśli ktokolwiek mógłby zwrócić uwagę na reakcję NPC po odpowiedzi "SEHWO ASIMO, TOLIDO ESD!" (z wykrzyknikiem), lub najlepiej wkleić screenshota, to byłbym wdzięczny.

Przypominam:
Jeżeli NPC odpowie na niebiesko "GRRRAAANNGH!", to odpowiedź jest zaliczona, a jeżeli "HA HA HA HAAA!!", to niezaliczona.
10 lipca 2018 godz. 23:23:29
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 1332
Level: 52
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Level: 367
Osiągnięcia: 390
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 1016
Wczoraj Burchan odpisał:

Burchan napisał(a):
> i tried Without a "!" i also tried without space
> after "," and nothing still he respond "hahahaha"

There is indeed an issue with the answer "SEHWO ASIMO, TOLIDO ESD!", I have forwarded it

Także to dopiero zostało przekazane, do naprawienia.
11 lipca 2018 godz. 10:03:58
Ikona  #
OFF
Exp: 312
Level: 25
Data dołączenia: 24.05.2012

Strike Dziadzia
Postać: Strike Dziadzia
Profesja: Elder Druid
Level: 80
Osiągnięcia: 8
Serwer: Harmonia
Tytuł: Guardian of Tibia
Liczba postów: 5
MastroDaro napisał(a):
CD na shortcuty port hope to 20h, na grand master oberona to 20h, zna ktoś CD na bossy w Secret Library? Chcę dodać do cooldownów misji.

//Mastro~

biblio też 20h emotka
12 lipca 2018 godz. 00:13:09
Ikona  #
OFF
USER SINCE 2010
Exp: 986
Level: 44
Data dołączenia: 20.07.2013

Killie Millie
Postać: Killie Millie
Level: 226
Osiągnięcia: 281
Serwer: Antica
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 520
Przyszedłem napisać, że ten supply stash to gówno. Ograniczenie możliwości przerzuty itemów z tego kontenera tylko do plecaka to jedna wielka porażka. <kciukwdół>
17 lipca 2018 godz. 21:47:21
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 1332
Level: 52
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Osiągnięcia: 390
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 1016
Kolczasty napisał(a):
Przyszedłem napisać, że ten supply stash to gówno. Ograniczenie możliwości przerzuty itemów z tego kontenera tylko do plecaka to jedna wielka porażka. <kciukwdół>

W jakim sensie do plecaka? Mi do zao boxa wrzuca?
18 lipca 2018 godz. 08:41:09
Ikona  #
OFF
Exp: 1645
Level: 57
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Osiągnięcia: 777
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 423
xxforumowiczxx napisał(a):
Kolczasty napisał(a):

Mu chyba chodzi o to, że możesz przerzucać itemy tylko do plecaka który masz na sobie, a nie do np. plecaka który masz w dp.
18 lipca 2018 godz. 11:37:45
Ikona  #
OFF
USER SINCE 2010
Exp: 986
Level: 44
Data dołączenia: 20.07.2013

Killie Millie
Postać: Killie Millie
Level: 226
Osiągnięcia: 281
Serwer: Antica
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 520
Szefas napisał(a):
xxforumowiczxx napisał(a):
Kolczasty napisał(a):

Mu chyba chodzi o to, że możesz przerzucać itemy tylko do plecaka który masz na sobie, a nie do np. plecaka który masz w dp.

Tak, dokładnie o to mi chodzi. Można wybrać inny plecak niż ten ubrany jako główny ale dalej ten kontener musi być na naszych plecach.
18 lipca 2018 godz. 16:16:06
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Zarakso
[PL] TIBIA | 🔥 BOSSY I INNE TAKIE 🔥
Jubciek92
🔞 Last Man Standing. 724 EK Bona.