Login: Zapamiętaj
Hasło:

Jaka profejsa
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Level: 8
Data dołączenia: 12.06.2018
Liczba postów: 2
Witam, wracam do gry po dłuższej przerwie. Zaczynam od zera i zastanawiam się nad wyborem profesji, aczkolwiek myślę nad MS i RP.. Obie profesje mi się podobają, jest mi w stanie ktoś doradzić?
12 czerwca 2018 godz. 15:26:53
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 1302
Level: 51
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 353
Osiągnięcia: 378
Serwer: Vunira
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 985
Zykev napisał(a):
Witam, wracam do gry po dłuższej przerwie. Zaczynam od zera i zastanawiam się nad wyborem profesji, aczkolwiek myślę nad MS i RP.. Obie profesje mi się podobają, jest mi w stanie ktoś doradzić?

Nikt Ci nie doradzi bo każdy lubi co innego i każdy ma swoją ulubioną profe.

Wejdź na twitcha/yt i zobacz jak się dana profą gra i zobacz co Ci się podoba bardziej.

Wyjdź na maina 2 profkami albo nawet wszystkim 4 i ustaw na trainy, żeby skille leciały, zacznij grać jedną jak stwierdzisz, że to jednak nie to, to będziesz miał gotowego chara.
12 czerwca 2018 godz. 15:38:59
Cytuj Podziękowali: Szugar, rBs, Rucrus, lukikow, Elew
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Level: 8
Data dołączenia: 12.06.2018
Liczba postów: 2
No dobra, dowiedziałem się, że RP dobrze sie zarabia kasę, a MS jest troche ciężej, dużo w niego trzeba inwestować, czy zwraca się kasa z expa? Na jakim lvlu wychodze na profit?
14 czerwca 2018 godz. 11:14:26
Ikona  #
OFF
Amor Patriae Nostra Lex
Exp: 1119
Level: 47
Data dołączenia: 17.10.2014

Bavvarka
Postać: Bavvarka
Profesja: Paladin
Level: 148
Osiągnięcia: 67
Serwer: Antica
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 535
Jeżeli zastanawiałeś się nad rp i ms to ja poleciłbym Ci grać jednym i drugim. Mag jest dużo ciekawszy ale ciężko nim wyjść na plus z szybkim expem więc paladynem możesz do pewnego momentu zarabiać na grę magiem. Później może zostać już sorcerer bo podobno na wyższym lewelu wychodzi się już na plus emotka
14 czerwca 2018 godz. 11:56:37
Ikona  #
OFF
Exp: 1402
Level: 53
Data dołączenia: 02.06.2013
Liczba postów: 180
Graj rp. Ms to najgorsza profesja w grze na ten moment. Rp możesz zarabiać krocie, mieć dobry exp i hajs lub też expić na max exp/h. Jest uniwersalny, ma dużo życia w porownaniu do maga. Ma strzałki aoe + spell co 4 sec a do tego op summon który robi potęzny dmg.

Zanim msem zaczniesz na prawdę zarabiać minie trochę czasu a bez zainwestowania kupy gp w mlvl możesz zapomnieć o tym na długo i raczej prędko się nie zwróci mlvl emotka
14 czerwca 2018 godz. 14:10:43
Cytuj Podziękowali: Szugar
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 556
Level: 33
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 91
Osiągnięcia: 43
Serwer: Celesta
Liczba postów: 223
Paladynem na pewno lepiej będzie Ci się grać samemu, lecz magiem też to możliwe. Jedną i drugą profesją szybko się wyexpisz o ile potrafisz. Lecz takim czarodziejem na pewno będzie większe waste niż łucznikiem. emotka

Ja wróciłem do gry po ponad 12 albo 13 latach i sam osobiście gram rp - profesja podoba mi się, lecz i mam msa, na którym ćwiczę magiczny. emotka

Sasha Life!

obrazek

14 czerwca 2018 godz. 17:44:50
Cytuj Skrytykowali: Skysurfer
Ikona  #
OFF
Exp: 1331
Level: 52
Data dołączenia: 23.06.2010
Godność: Bartek

Elandaril
Postać: Elandaril
Profesja: Sorcerer
Level: 196
Osiągnięcia: 50
Serwer: Secura
Liczba postów: 455
Seligeari@ Pan idealnie to napisał. Ja dodam od siebie, że msem żeby zarabiać to trzeba już sporo wysoki poziom, chyba że satysfakcjonuję Cię profit na hunt w wysokości 10-50k~ i to raz na jakiś czas, na niższych poziomach Magiem typu 100/200~ jak wyjdziesz na zero to już jest dobrze.
14 czerwca 2018 godz. 20:19:31
Ikona  #
OFF
Exp: 364
Level: 27
Data dołączenia: 06.10.2014

Zeic
Postać: Zeic
Profesja: Royal Paladin
Level: 276
Osiągnięcia: 193
Serwer: Secura
Liczba postów: 65
Seligeari napisał(a):
Graj rp. Ms to najgorsza profesja w grze na ten moment. Rp możesz zarabiać krocie, mieć dobry exp i hajs lub też expić na max exp/h. Jest uniwersalny, ma dużo życia w porownaniu do maga. Ma strzałki aoe + spell co 4 sec a do tego op summon który robi potęzny dmg.

Dodaj że granie rp tak do tego np 110 + to katorga gdzie ms już na 30 jest w stanie bić grupkę mobów

Ja posiadam obydwie postacie(MS i RP) na 250 + problemem palka jest nieziemski exp na niskich lewelach teraz gdy wprowadzili diamond arrowy gra się naprawdę wybornie tak jak kolega napisał prawie same superlatywy. Ja lubię grać palkiem przede wszytskim wybacza błędy w porównaniu do MS( chyba że życie na utamie wtedy też wybacza ). Gdyby nie RP nie założyłbym MS'a ponieważ jak grałem te 5-15 lat temu ms zawsze kosztował i dalej kosztuje dużo pieniążków, MS jest utrzymanką Rpka . do 140 lewela miałem waste duże czy nieduże msem ale było potem trochę teamhuntów i wtedy faktycznie miałem czasami zero czasami byłem na plus i sprawa się powtarza wyżej, ja osobiście uwielbiam grać Msem ale nie lubię widzieć że mam waste a na rpku to się nie zdaża. Więc to zależy jak nie szkoda ci rl pieniędzy na postać i chcesz szybko wbić lewel MS jest najlepszy zaś jeżeli chcesz się cieszyć z gry i mieć profity i lubisz grać sam Rp jest dla ciebie emotka
14 czerwca 2018 godz. 21:00:57
Ikona  #
OFF
Exp: 1402
Level: 53
Data dołączenia: 02.06.2013
Liczba postów: 180
eldais napisał(a):
Seligeari napisał(a):

Dodaj że granie rp tak do tego np 110 + to katorga gdzie ms już na 30 jest w stanie bić grupkę mobów

Ja posiadam obydwie postacie(MS i RP) na 250 + problemem palka jest nieziemski exp na niskich lewelach teraz gdy wprowadzili diamond arrowy gra się naprawdę wybornie tak jak kolega napisał prawie same superlatywy. Ja lubię grać palkiem przede wszytskim wybacza błędy w porównaniu do MS( chyba że życie na utamie wtedy też wybacza ). Gdyby nie RP nie założyłbym MS'a ponieważ jak grałem te 5-15 lat temu ms zawsze kosztował i dalej kosztuje dużo pieniążków, MS jest utrzymanką Rpka . do 140 lewela miałem waste duże czy nieduże msem ale było potem trochę teamhuntów i wtedy faktycznie miałem czasami zero czasami byłem na plus i sprawa się powtarza wyżej, ja osobiście uwielbiam grać Msem ale nie lubię widzieć że mam waste a na rpku to się nie zdaża. Więc to zależy jak nie szkoda ci rl pieniędzy na postać i chcesz szybko wbić lewel MS jest najlepszy zaś jeżeli chcesz się cieszyć z gry i mieć profity i lubisz grać sam Rp jest dla ciebie emotka

Generalnie dodam tylko że gra na wyższym lvlu kończy się w th. Bez 2 zdań. I exp lepszy i profit częściej a im wyżej tym lepiej. Natomiast jak nie ma th to rp > ms. Najgorzej jest chyba do 90. To taki kamień milowy u rp i na chwilę się lepiej gra a później do 150 emotka
16 czerwca 2018 godz. 21:13:12
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 3 użytkowników: (0 zalogowanych i 3 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: