Login: Zapamiętaj
Hasło:

Konkurs streamera - Blessed Luca!
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 979
Level: 44
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 785
obrazek
Drodzy Tibijczycy!
Blessed Luca tibiacom icon, Tibijski streamer oraz tutor, organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 250 tibia_coins! Zadaniem konkursowym jest napisanie na tym forum odpowiedzi na pytanie Co Twoim zdaniem jest niezwykłego w Tibii? Odpowiedź musi zawierać minimum 20 i maksymalnie 200 słów. Aby uczestniczyć w konkursie również ważne jest pozostawienie subskrypcji na kanale Blessed Luca. Konkurs trwa do 15 czerwca i zwycięzcę wybiera Luca wraz z małymi pomocnikami - Nomką oraz Mastro Daro. Zwycięzca również znajdzie swoją odpowiedź w tym newsie!

Więcej informacji znajdziecie w filmiku!

Zwycięska praca

Nid napisał(a):
Świat. On jest największą niezwykłością Tibii. Otwarty świat, w którym istnieje swoboda działania. Chociaż centrum zabawy jest zdobywanie doświadczenia poprzez codzienne polowania oraz wykonywanie mnóstwa misji, to jednak ta istota jest na tyle elastyczna, że mamy przypadki gdzie ludzie postanawiają pozostać na wyspie Rookgard. Ów świat Tibii dzięki swojemu rozbudowaniu oferuje niezliczone tajemnice oraz niekończące się możliwości eksploracji. Wspomniane misje wykonujemy, aby zdobyć drogocenne nagrody ale też dla uzyskania dostępu do ciekawy miejsc, i w końcu dla zdobycia korzystnych kontaktów handlowych. A to wszystko to tylko wierzchołek góry lodowej jaką jest bogactwo zadań w Tibii. Patrząc od innej strony widzimy ogromną szafę, w której skrzętnie ułożono masę ubrań. Oprócz ich złożoności, czy estetyki szczegółów, ubrania mogą wyrażać również osobowość przemierzających tibijskie szlaki, albo przynależność do jakiegoś miejsca. Kiedy widzimy ludzi ubranych w grube kożuchy, przypominających Eskimosów lub gdy noszą specjalnie ścięte futra, a za ich plecami kryje się wielgachny topór, wspominamy wówczas lodowce uwiązane wokół archipelagu wysp, gdzie Svargrond odrywa główną rolę. Wystarczyło powiedzieć kilka słów i kończy się czas. A chciałoby się wspomnieć o wierzchowcach rozsianych po całym świecie… No właśnie, po całym świecie kryją się jakieś zagadki.
08 czerwca 2018 godz. 21:39:47
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 979
Level: 44
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 785
Wszelakie pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na strimku Luci. Proszę o pozostawienie tego forum tylko na odpowiedzi. emotka
08 czerwca 2018 godz. 21:41:00
Ikona  #
OFF
Exp: 49
Level: 10
Data dołączenia: 03.05.2018

Goreey
Postać: Goreey
Profesja: Elite Knight
Level: 38
Osiągnięcia: 18
Serwer: Secura
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 1
Niezwykłe jest to, że ten niszowy projekt studencki przetrwał 20 lat z wzlotami i upadkami. Najbardziej niezwykłe jednak jest to, że w czasach wszechobecnego grindu i wyciągania exp/h w czasach gry ekonomia leży i kwiczy bo ludzie mają miliony na kontach to gracz taki jak ja ściągnięty nostalgią i "Projektem Paladyn":-] znajdzie coś dla siebie. W odmętach internetu znajdę Ironman Challenge, a teraz w upie odkrywanie mapy czy wcześniej bestiariusz i powrót na stare miejscówki. Choć ludzie mówią, że klimatu ta gra już nie ma - ja twierdzę, że jest i ma się świetnie tylko lepiej ukryty i trzeba chcieć go odkryć!!

Pozdrawiam Luca i życzę dalszych sukcesów

08 czerwca 2018 godz. 23:28:27
Ikona  #
OFF
Exp: 1785
Level: 60
Data dołączenia: 01.01.2013

Ormansky
Postać: Ormansky
Profesja: Elder Druid
Level: 521
Osiągnięcia: 430
Serwer: Monza
Liczba postów: 963
Moim zdaniem niezwykle w Tibii jest to, ze poprzez zwykła rozgrywkę można poznać wielu ciekawych ludzi, często o podobnych zainteresowaniach oraz przeniesc wirtualna znajomość do rzeczywistego świata.
08 czerwca 2018 godz. 23:45:16
Ikona  #
OFF
Exp: 75
Level: 12
Data dołączenia: 17.09.2014

Arath Lutik
Postać: Arath Lutik
Profesja: Master Sorcerer
Level: 162
Osiągnięcia: 108
Serwer: Bona
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 3
Tibia poprostu ma to coś.
To coś, co nas przyciąga do niej mimo kilku letnich przerw. Wyzwiska, który nie jeden z nas rzucał przed monitorem, po których trzeba było go pózniej czyścić zbudowało miedzy nią a mną(nami) więź. Niezwykłego w tibi jest to, że mimo długiego stażu na rynku ma swój klimat i jest wyjątkowa na swój sposób przez tak dlugi okres.
09 czerwca 2018 godz. 00:13:51
Edytował klama
09 czerwca 2018 godz. 00:23:34
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Level: 8
Data dołączenia: 22.05.2018
Moim skromnym zdaniem w Tibii niezwykłe jest to, że ma ona swoje początki przeszło 20 lat temu. Początkowo była tylko projektem szkolnym dwóch uczniów, a teraz ? Teraz jest czymś znacznie więcej. Jak większość tytułów przeżywała swoje wzloty i upadki, jednakże nadal ma ogromną liczbę zwolenników. Tibia jest swego rodzaju klasykiem. Dzięki temu w jakim ów gra jest wieku, można się cieszyć, że znaczną większość graczy i całej społeczności jest dorosła, zatem gra staje się przyjemniejsza. Tematyka gry jak i sama fabuła są nadal ciekawe zarówno dla starych weteranów jak i młodych poszukiwaczy przygód, którzy po raz pierwszy sięgają po ten tytuł. Jak dla mnie, po prostu rewelacja.
Osobiście gram w Tibie od jakichś 10 lat z przerwami. Gra budzi we mnie niesamowity sentyment i nie ma chyba innego tytułu do którego wracalbym tyle razy i zawsze z uśmiechem na twarzy, doświadczajac coraz to nowszych przygód i odkrywając kolejne tajemnice Tibijskiego świata.
09 czerwca 2018 godz. 01:13:09
Ikona  #
OFF
Exp: 163
Level: 18
Data dołączenia: 20.08.2014
Liczba postów: 75
W erze gier, które wyglądają prawie jak rzeczywistość ja i tak jakoś wolę tą przyjemną, trafiającą w mój gust oprawę graficzną 2d z Tibii. To chyba jest najbardziej wyjątkowego w Tibii.
09 czerwca 2018 godz. 02:12:09
Ikona  #
OFF
Exp: 560
Level: 33
Data dołączenia: 20.06.2009

Flirtoczymka
Postać: Flirtoczymka
Level: 404
Osiągnięcia: 302
Serwer: Refugia
Liczba postów: 87
Dla mnie tibia to przede wszystkim nieograniczone możliwości. Mogę bić lvli tyle ile chcę, skille to samo, małe wymagania są tylko dodatkowym atutem, laptop czy pc nie ma problemu, nie muszę inwestować w sprzęt żeby się pobawić. Tak było na początku, teraz to granie z ziomkami, sposób na relaks, emocje z rare lootów i odreagowanie od pracy. Gram z kumplami, których znam całe życie i gramy już od tak dawna, że wspomnienia zostają.
09 czerwca 2018 godz. 14:44:23
Ikona  #
OFF
Exp: 207
Level: 20
Data dołączenia: 23.08.2015

Mia Lea
Postać: Mia Lea
Profesja: Royal Paladin
Level: 183
Osiągnięcia: 546
Serwer: Secura
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 11
W tibii niezwykłe jest przede wszystkim PVP, które nie ma żadna inna gra MMORPG, w którą grałem. W tibii potrzebujesz zespołu, żeby zabić inną osobę, pojedynki 1vs1 nie mają większego sensu i bardzo dobrze, bo to nie podobało mi się w innych grach, gdzie samemu można zniszczyć drugą postać. Drugą niesamowitą rzeczą jest rywalizacja, a także możliwość nawiązywania bardzo dobrych znajomości. Smaczek do klimatu gry dodają także bardzo rzadkie przedmioty, które każdy chciałby posiadać na własność.
09 czerwca 2018 godz. 16:41:44
Ikona  #
OFF
Exp: 106
Level: 15
Data dołączenia: 18.03.2018
Liczba postów: 2
W dobie gier online prześcigających się o miano najlepszej graficznie, najlepszej gry z otwartym światem, największej gry z kolejnymi najlepszymi to mechanikami, ludzie trochę zapomnieli o tym co tak na prawdę jest fundamentem każdej gry MMO. A to właśnie ten fundament jest numerem jeden w Tibii właśnie: Ludzie, którzy tworzą całą tą wspaniałą społeczność. Co ciekawe, to właśnie takie przypadkowe spotkania w - pozornie wyimaginowanym świecie - wpływają na nasze życie najbardziej. Tibia to nie tylko gra - to miejsce, w którym zarówno przyjaźnie jak i waśnie trwają prawdziwie.
09 czerwca 2018 godz. 18:11:40
Ikona  #
OFF
Exp: 1300
Level: 51
Data dołączenia: 16.06.2012

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 148
Osiągnięcia: 145
Serwer: Monza
Liczba postów: 415
W Tibii niezwykła jest sama Tibia. Mimo ponad dwudziestu lat na karku, wzlotów i upadków, dalej przyciąga graczy do siebie swoją prostotą, a zarazem skomplikowaniem (weź ogarnij te wszystkie nowości). W tej prostej grze masz niesamowicie wiele możliwości rozgrywki- grasz jak chcesz i jak lubisz, przy niewspółmiernie niskich wymaganiach sprzętowych.
Chcesz pozwiedzać? Przyszły update, jest dla Ciebie. Lubisz wyzwania? INQ, bestiariusz, TOPka i wiele więcej atrakcji czeka! Lubisz grać sam? Każdą profką znajdziesz coś dla siebie. Lubisz grać zespołowo? Wiele czatów, jak i expowisk czeka na Ciebie i twoich kompanów.
Tak w Tibii najbardziej niezwykłe jest jej kombinacja rozgrywki, każdy znajdzie coś dla siebie.
09 czerwca 2018 godz. 18:32:21
Ikona  #
OFF
Exp: 113
Level: 15
Data dołączenia: 24.04.2018

Luuko
Postać: Luuko
Profesja: Royal Paladin
Level: 424
Osiągnięcia: 568
Serwer: Refugia
Minely dwie dekady,i nie jestem az tak stary
ale pamietam kiedy to same Bohy byly rarytasami.
Kiedy w szkole z kolegami,
obmawialiscie jak byliscie trapowani,
i wsciekaliscie sie jak byliscie przez wrogow zabijani.
Duzo zabijalem i wiecej widzialem,ale nigdy kamaradow
jak w Tibii nie spotkalem.
Ostatnio slyszalem jak Tibianus trzeci opowiadal
na swym tronie dwojkom dzieci ,
ze Luuko wrocil po swa kusze,bo bogowie wygnali przecz
automatyczne i nienawidziane dusze.
I w gore kufel piwa za legendy i wspomnienia,
i lyk za tych ktorzy jeszcze przybeda,
bo chociaz tibia malo znana jest w dzisiejszych czasach,
nie oddam za nic wspomnien,lez,zlosci i smiechu do pasa.
09 czerwca 2018 godz. 20:01:21
Ikona  #
OFF
Exp: 58
Level: 11
Data dołączenia: 09.08.2015
Liczba postów: 7
Tibioszka, niezliczone godziny rozkminiania co tu zrobić żeby zarobić i się nie narobić.
Odrabianie lvli po dentkach.
Godziny śmiechu z kumplami.
Co bardziej rezolutni zbili małe fortuny.
Bieganie od miasta do miasta bez celu.
PVP!
Nienawiść i przyjaźnie na lata.
Po wielu latach grania w tą grę powiem krótko. BYŁO WARTO. Ludzie dojrzeli do tej gry, nie jest jak było kiedyś. Obecnie większosć graczy szanuje się nawzajem i to jest wspaniałe. To jak ta gra się rozwinęła mentalnie. Gameplay się zmienił, ludzie także. Tyle lat a nadal gramy !
09 czerwca 2018 godz. 23:22:43
Ikona  #
ON
Exp: 764
Level: 39
Data dołączenia: 17.11.2015

Dairoshi
Postać: Dairoshi
Level: 476
Osiągnięcia: 978
Serwer: Bona
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 115
A dla mnie w Tibii niezwykłe jest to, że w tej jakże pięknej grze komputerowej mogę robić rzeczy, jakich nigdy nie zrobię w realnym świecie, serio...
- nawet jeśli nie mogę czegoś podnieść, to bez problemu mogę tym rzucać
- moj plecak ma nieograniczoną pojemność
- mogę wypić 100 butelek wina bez złapania zgona, co więcej, mogę pić dalej
- co więcej, posiadam pierścień, dzięki któremu nie czuję, że piję alkohol
- a najbardziej niezwykłe jest to, że ta gra ciągle żyje i zmierza w dobrym kierunku emotka
Pozdrawiam serdecznie, Dairo

10 czerwca 2018 godz. 02:25:39
Skrytykowali: Zarex Podziękowali: Arkadiasz
Ikona  #
OFF
Exp: 420
Level: 29
Data dołączenia: 06.10.2014

Kotlet eltorma
Postać: Kotlet eltorma
Profesja: Paladin
Level: 26
Osiągnięcia: 0
Serwer: Vunira
Liczba postów: 89
Na pewno w owej grze nie uwiodła mnie ścieżka dźwiękowa czy też oprawa graficzna. Pamiętam moje pierwsze zmagania z dsami które o dziwo nie umierały od gfb, pamiętam pierwsze zgony, gdzie bardziej się opłacało zrobić nową postać niż biegać po ratach i zbierać na wand of vortex,pamiętam rotwormy na fibule gdzie było więcej graczy niż rotów a i tak się opłacało, pamiętam jak 10 k kosztowało 7 zł a MPA 350zł . Kiedyś ta gra byłą po prostu mało wymagająca grałeś na żelazku czy na pralce i tak ci poszło teraz mimo iż już komputerów takich jak kiedyś nie ma ta gra jest świetna i chce się do niej wracać. Posiadam większość nowych gier z piękną grafiką i ścieżką dźwiękową za grube miliony, ale ile tak naprawdę mogę w nie grać ,podpowiem nie tyle co w tibie. Z tibią jest tak że jeżeli ktoś grał kiedyś to i tę grę będzie szanował i będzie miał do niej sentyment, poza tym mimo iż nie gra w nią tyle graczy co kiedyś to gra ma się świetnie, dużym atutem tibi jest to że gra cały czas się rozwija i w gruncie rzeczy każdy może znaleźć coś dla siebie jedni lubią taski drudzy bestiary ,inni lubią tłuc lewel a jeszcze inni po prostu lubią rozmawiać w depo i się obrażać na World czacieemotka Na koniec mogę powiedzieć w ten sposób ta gra to po prostu legenda.
10 czerwca 2018 godz. 10:23:47
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Witam Siemanko i Cześć | Tibia Damora
SHOUTBOX