Login: Zapamiętaj
Hasło:

Schowek na zapasy - V zapowiedź letniej aktualizacji
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 799
Level: 40
Data dołączenia: 28.11.2010

Furious Assasin
Postać: Furious Assasin
Profesja: Paladin
Level: 274
Osiągnięcia: 240
Serwer: Celesta
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 106
Dwie ostatnie zapowiedzi to mógłby być po prostu patch
24 maja 2018 godz. 21:25:57
Cytuj Podziękowali: Misieq, Pociach
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Level: 9
Data dołączenia: 17.05.2018

Selto
Postać: Selto
Profesja: Paladin
Level: 20
Osiągnięcia: 3
Serwer: Nefera
Liczba postów: 1
Grałem w tibie od klienta 7.1 z mniejszymi i większymi przerwami. Powiem Wam że podobają mi się zmiany i kierunek w jakim gra podąża
26 maja 2018 godz. 10:25:36
Ikona  #
OFF
Exp: 160
Level: 18
Data dołączenia: 20.08.2014
Liczba postów: 72
Fajnie, fajnie, ale dawać mnie tu następne teaser : P
27 maja 2018 godz. 13:54:25
Ikona  #
OFF
Exp: 128
Level: 16
Data dołączenia: 21.09.2017
Liczba postów: 11
Jestem ciekaw jak beda działać te filtry, czy mozna bedzie swoje tez wstawiać. Np. itemy do rashida, itemy do yasira, itemy do imbu, itemy do addonow itd.
27 maja 2018 godz. 15:24:26
Ikona  #
OFF
Exp: 387
Level: 28
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 239
Moto Diuks napisał(a):
Jestem ciekaw jak beda działać te filtry, czy mozna bedzie swoje tez wstawiać. Np. itemy do rashida, itemy do yasira, itemy do imbu, itemy do addonow itd.

Czytaj ze zrozumieniem niusy na tibiopedi i tibii.com do schowka możesz schować tylko stackowalne itemy czyli klejnociki, creature producty, potiony itd. Więc nie wstawisz tam itemów do rashida poza bodaj silver broszkami i takimi bransoletkami a sortowanie będzie jak teraz w markecie czy cyclopedi czyli kosztowności, creature producty itd. nie bedzie to podzielone na npc czy imbu. Ale można to proponować ale dopiero jak ruszy test server
27 maja 2018 godz. 16:57:58
Ikona  #
OFF
Exp: 128
Level: 16
Data dołączenia: 21.09.2017
Liczba postów: 11
Krwiopalczasty napisał(a):
Moto Diuks napisał(a):

Czytaj ze zrozumieniem niusy na tibiopedi i tibii.com do schowka możesz schować tylko stackowalne itemy czyli klejnociki, creature producty, potiony itd. Więc nie wstawisz tam itemów do rashida poza bodaj silver broszkami i takimi bransoletkami a sortowanie będzie jak teraz w markecie czy cyclopedi czyli kosztowności, creature producty itd. nie bedzie to podzielone na npc czy imbu. Ale można to proponować ale dopiero jak ruszy test server

Ale po co ten docinek o czytaniu ze zrozumieniem i co ty mi tlumaczysz? To ty czytaj ze zrozumieniem. Sam po chwili sobie zaprzeczyłeś pokazując, ze jednak do Rashida są stosowalne itemy. Zadałem prostą zagwozdkę czy będzie można stosować/dodać swoje własne flity, które są już dostępne w troche innej formie np. w Battle liście, albo quick lootingu.
28 maja 2018 godz. 00:36:26
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: