Login: Zapamiętaj
Hasło:

Wywalanie klienta
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 97
Level: 14
Data dołączenia: 07.10.2017
Liczba postów: 2
Mam problem, a mianowicie po wpisaniu loginu i hasła w kliencie tibii wyskakuje mi okno z postaciami i gdy chcę wejść na jakąś to wywala mi tibie tak z niczego. Bardzo bym chciał zagrać, ale nie da rady, pisałem do cipsoftu i nic nie odpowiadają. Może ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc. Jak trzeba jakieś dane to piszcie co podać.
obrazek

Teraz takie coś wyskakuje i po załadowaniu też wywala tibie.
12 maja 2018 godz. 17:44:00
Edytował franekdolas
12 maja 2018 godz. 15:58:23
Ikona  #
OFF
Exp: 74
Level: 12
Data dołączenia: 14.05.2018

Chester The Gravedancer
Profesja: Elite Knight
Level: 175
Osiągnięcia: 93
Serwer: Vita
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 3
Podpinam sie pod ciebie, jeszcze pare h temu gralem normalnie dobilem 120 lvl. Teraz mam to samo. Wyskakuje normalnie lista postaci i jest ten sam komunikat. Wylaczalem wszystkie firewally nic nie daje, dawalem wyjatek na tibie w zaporach i takze nic. Prosze o pomoc...
14 maja 2018 godz. 21:20:36
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2359
Level: 69
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 935
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1983
Przeinstalujcie tibie i spróbujcie jeszcze raz. Jak boicie się że utracicie mapy, hoty, action bary, to zróbcie sobie kopie zapasową folderu "Packages".
15 maja 2018 godz. 01:09:50
Skrytykowali: Zarex
Ikona  #
OFF

Chester The Gravedancer
Holy Mortal napisał(a):
Przeinstalujcie tibie i spróbujcie jeszcze raz. Jak boicie się że utracicie mapy, hoty, action bary, to zróbcie sobie kopie zapasową folderu "Packages".

Packages sobie skopiowałem, a klienta reinstalowalem z 5 razy i nic... Tak jak wyżej firewalle sprawdzone, routery restartowane. Dodam że np w fifie mogę zagrać online, łączy mnie prawidłowo. A w tibii w sumie internet jest bo pokazuje listę online + wczytuje postacie ale nie może zalogować. Meczylem się z 2 h i się poddalem, dziś wrócę z pracy i będę dalej kombinował tylko nie mam już pomysłów.
15 maja 2018 godz. 05:49:42
Ikona  #
OFF
Exp: 97
Level: 14
Data dołączenia: 07.10.2017
Liczba postów: 2
Próbuje już od 2 tygodni reinstalować codziennie i nic to nie daje. Tak samo z firewallem, nie wiem co jest, ale widzę, ze nie jestem sam więc to pewnie wina CipSoftu. Już nie mam pomysłów co robić.
15 maja 2018 godz. 16:21:13
Ikona  #
OFF

Chester The Gravedancer
@franekdolas
Przywrocilem system do ustawien fabrycznych z zachowaniem ustawien osobistych, nie widzialem innego wyjscia + dobrze to zrobi mojemu kompowi. Tibijka juz dziala bez problemow emotka
16 maja 2018 godz. 17:10:33
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
SHOUTBOX