Login: Zapamiętaj
Hasło:

Bronie do ćwiczeń, podgląd Streamerów i więcej
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 500
Level: 32
Data dołączenia: 02.08.2010
Liczba postów: 386
Tibia za 3 lata. Tworząc nową postać masz do wyboru:
8 paladin skill 70/70 250TC
8 sorcerer magic lvl 45 250 TC
25 kwietnia 2018 godz. 14:17:16
Cytuj Skrytykowali: Misieq, Grutkh
Ikona  #
OFF
Exp: 353
Level: 27
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 272
oalan1 napisał(a):

A teraz jak jest?
Start server, ms/ed kupują tc i od razu palą poty bo jeszcze im się zwraca z viali na nowe poty za TC, a pall/ek jakby nie próbowali, zawsze będą w tyle.

Poza tym ms/ed blokują dwa hoty i mlvl i tak leci, teraz po prostu doszło "wyrównanie" szans dla rp/ek i tylko oto w tym wszystkim chodzi. Wiadomo cipsoft zarobić musi, taka marka co zrobisz.

Pomijam fakt, że jeden skill ek/pallka ma się nijak do jednego mlvla, więc na high skillach, raczej waste kasy dla rp/ek.

Mi tam ogólnie cały system się podoba emotka

Zapraszam!

25 kwietnia 2018 godz. 14:29:45
Cytuj Podziękowali: Elew
Ikona  #
OFF
Exp: 1664
Level: 58
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1255
Fatum napisał(a):
Po wykorzystaniu 500 ładunków awansowałem na 31 magic level i 37% do następnego. Dla nowych graczy jest to więc mega ułatwienie, a dla tych którzy mają już wysokie skille pozostało chyba jedynie popatrzeć

w sumie dotychczas wychodząc z dawnportu, mogłeś kupić około 3000 mana potków na 8 lvlu co by Cię kosztowało jakies 150k i pić je przez 2 godziny rzucając jakieś tam czary i wbił byś dokłanie to samo, nawet za mniejszą kasę
o.O

ułatwienie polega tylko na tym że można to robić szybciej, nie trzeba napieprzać 2 klawiszy przez pół dnia, a kosztuje to trochę więcej niż dotychczas!

obrazek
25 kwietnia 2018 godz. 14:34:05
Edytował Elew
25 kwietnia 2018 godz. 14:48:00
Ikona  #
OFF
Exp: 539
Level: 33
Data dołączenia: 26.07.2012
Liczba postów: 59
Nie rozumiem tego całego bólu dolnej części pleców związanego z nowymi broniami treningowymi. Wydawało mi się że średni wiek graczy w Tibii jest wystarczająco wysoki aby zrozumieć że jest to naprawdę pozytywna nowość.
Przecież szybkie trenowanie za pieniądze było od zawsze dostępne, ale tylko dla postaci magicznych co faktycznie było nie fair. Już od początków tibii byli gracze skupujący tibijski hajs za realne pieniądze, aby potem je wydać na mana potiony i wbijać mlvl. Dzięki nowym broniom treningowym, również pozostałe profesję mogą wydawać tibijski hajs na lepsze skille i to w tej samej prędkości co postacie magiczne. Zredukuję to też ludzi używających macro w tym celu (bo i po co ryzykować utratą konta, skoro wystarczy raz na 16min i 40 sekund "kliknąć".

Aczkolwiek "monki" treningowe do domków to kolejny skok na nasze portfele i tu płacz mnie nie dziwi, bo 10% szybsze skillowanie to naprawdę sporo. Z tego względu będę niestety jedną z osób która to kupi. Już przyszykowałem 80 treningowych łuków na przyszły double skill/exp weekend emotka

Za to cena nowych konwerterów to faktycznie po prostu żart. Będę zdziwiony jeśli uda im się sprzedać chodź jedną sztukę. Prędzej chyba kupiłbym licencję winrara.
25 kwietnia 2018 godz. 14:47:36
Ikona  #
OFF
Exp: 1444
Level: 54
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 356
Osiągnięcia: 282
Liczba postów: 889
oalan1 napisał(a):

Szczerze? Nawet bym na to poszedł bo początek w tej grze jest najnudniejszą jej częścią, zawsze mi się dłużył i zniechęcał do gry.

Nie mam chyba nic do zarzucenia temu co wyprowadzili ostatecznie wyszło fair, do tych skilli 80~ trzeba włożyć trochę hajsu i czasu a jednocześnie można to zrobić za GP, dzięki temu na nowych serwerach można stworzyć palka / ek'a szybko wbić skille 50~ i od razu pójść expić, a na wysokim skillu jest to po prostu nieopłacalne albo wymaga chorych pieniędzy (dokładnie tak jak teraz m lvl).
25 kwietnia 2018 godz. 16:02:58
Ikona  #
OFF
Exp: 420
Level: 29
Data dołączenia: 09.10.2012
Liczba postów: 166
A ja wydałem 140 tc (7 wandow) i na 8 lvlu wbilem 51 mlvl i powiem szczerze że nie podoba mi się to ogolnie. Owszem dla poszczególnych osób jest to dobra sprawa ale dla serwerów nie koniecznie. Mówie tutaj szczególnie o nowych. Teraz po starcie będa biegac nakoksowane 8 lvle z 70 mlvlem a potem jeszcze dojda caski (a wiec tanie mana potki) bezsens i takie prowadzenie za rączke.

Teraz jeszcze czekam na expienie offline (jakies statuy) bo przeciez komu sie chce zaczynac na starszym swiecie na 8 lvlu
25 kwietnia 2018 godz. 16:22:39
Cytuj Skrytykowali: Misieq, xxforumowiczxx
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2215
Level: 67
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 898
Osiągnięcia: 995
Serwer: Monza
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1864
Generalnie to mogli zamiast reklamować twitcha, youtube, to zrobić własną wersje tibiacast. Jak jakieś piwniczaki zrobiły tibiacasta, to Cipsoft tym bardziej.
25 kwietnia 2018 godz. 22:26:02
Cytuj Skrytykowali: Misieq Podziękowali: Elew, Arkadiasz, sensowny, Wacik, Nath Lucon
Ikona  #
OFF
Exp: 1463
Level: 54
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Level: 194
Osiągnięcia: 233
Serwer: Bona
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 1004
Holy Mortal napisał(a):
Generalnie to mogli zamiast reklamować twitcha, youtube, to zrobić własną wersje tibiacast. Jak jakieś piwniczaki zrobiły tibiacasta, to Cipsoft tym bardziej.

Ta jedyna rzecz odróżnia ich od privów, nie mają własnego casta. A tak na serio, po co mieli by tracić czas skoro jest twitch i youtube. I tak zapewne korzystało by z tego kilka osób, a ktoś jeszcze musi ich oglądać.
25 kwietnia 2018 godz. 23:41:11
Edytował Misieq
25 kwietnia 2018 godz. 23:41:31
Cytuj Skrytykowali: sensowny, Holy Mortal, Wacik, xxforumowiczxx, Grosik93, Nath Lucon
Ikona  #
OFF
Exp: 170
Level: 18
Data dołączenia: 02.12.2010

Postać usunięta.
Liczba postów: 128
Misieq napisał(a):
Ta jedyna rzecz odróżnia ich od privów, nie mają własnego casta. A tak na serio, po co mieli by tracić czas skoro jest twitch i youtube. I tak zapewne korzystało by z tego kilka osób, a ktoś jeszcze musi ich oglądać.

Tylko po to zeby wprowadzic opcje premium za abonament = zarobek, za czasow casta naprawde nieliczne osoby go NIE uzywaly. 2ga sprawa to to, ze cast prawie nie obciazal pcta przy zachowaniu 100% jakosci obrazu, zeby twitchowac na tym hd jednak potrzebujesz troche lepszego sprzetu. Zostaja jeszcze takie pierdoly jak same ustawienia itd. dla sporej ilosci ludzi zabawy z obs'ami czy innymi programami sa po prostu za trudne, a jeszcze trzeba to dobrze skonfigurowac ^.-
26 kwietnia 2018 godz. 16:26:18
Edytował DaVi
26 kwietnia 2018 godz. 16:28:27
Cytuj Skrytykowali: Misieq
Ikona  #
OFF
Exp: 777
Level: 39
Data dołączenia: 15.05.2014
Godność: Tomasz

Aonther Brick
Postać: Aonther Brick
Profesja: Paladin
Level: 149
Osiągnięcia: 101
Serwer: Zuna
Liczba postów: 174
elo, rejestrował ktoś konto ostatnio? bo nie wyświetla się recovery key emotka
26 kwietnia 2018 godz. 17:29:38
Edytował Zysiolo
26 kwietnia 2018 godz. 17:31:35
Ikona  #
OFF
Exp: 500
Level: 32
Data dołączenia: 02.08.2010
Liczba postów: 386
Haiq napisał(a):
A teraz jak jest?
Start server, ms/ed kupują tc i od razu palą poty bo jeszcze im się zwraca z viali na nowe poty za TC, a pall/ek jakby nie próbowali, zawsze będą w tyle.

Poza tym ms/ed blokują dwa hoty i mlvl i tak leci, teraz po prostu doszło "wyrównanie" szans dla rp/ek i tylko oto w tym wszystkim chodzi. Wiadomo cipsoft zarobić musi, taka marka co zrobisz.

Pomijam fakt, że jeden skill ek/pallka ma się nijak do jednego mlvla, więc na high skillach, raczej waste kasy dla rp/ek.
Mi tam ogólnie cały system się podoba emotka

No dobra ale co z tym defem, jak już robią to porządnie by mogli.

Pociach napisał(a):
Szczerze? Nawet bym na to poszedł bo początek w tej grze jest najnudniejszą jej częścią, zawsze mi się dłużył i zniechęcał do gry.

Ale to jaki jest sens takiej gry, to najlepiej od razu zaczynać z 100 lvlem wyskillowanym. Ja zawsze w ostatnich czasach byłem "za" tym co wszystko robili. I jak już dają coś takiego to serio mogliby już nie bawić się w półśrodki tylko dać scrolla na skilla i tyle, po co te monki. Ogólnie, jak dla mnie jest to pierwszy duży i gruby gwóźdź do trumny i przysłowiowe wyciskanie cytryny. Oczywiście jeszcze dużo czasu minie zanim gierka się wykończy tym bardziej, że da się w nią grać a nie jak 2 lata temu, ale tutaj jakaś tam granica moim zdaniem została przekroczona (zobaczycie co będzie na 2x skill)

26 kwietnia 2018 godz. 23:42:44
Ikona  #
OFF
Exp: 774
Data dołączenia: 09.07.2015

Raven Thor
Postać: Raven Thor
Profesja: Paladin
Level: 76
Osiągnięcia: 29
Serwer: Secura
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 82
Tylko tak o ile pallek sobie jakos poradzi bez shieldingu, o tyle knightowi co da na starcie te 70 skilla jak bedzie mial ~15 shieldingu?
03 maja 2018 godz. 13:27:04
Ikona  #
OFF
Exp: 760
Data dołączenia: 25.11.2015
Godność: Marcin

Kakyouin
Postać: Kakyouin
Profesja: Master Sorcerer
Level: 127
Osiągnięcia: 31
Liczba postów: 280
Bori napisał(a):
Tylko tak o ile pallek sobie jakos poradzi bez shieldingu, o tyle knightowi co da na starcie te 70 skilla jak bedzie mial ~15 shieldingu?

Bez problemu sobie poradzi. Shielding jest zdecydowanie mniej ważny niż skill ofensywny. Szczególnie na niskim levelu, gdzie chodzi o to by tarantula zdychała ma 2 strzały a nie 5 czy 6. Różnica w otrzymywanym dmg jest niewielka i nieistotna, bo chodzi o szybkość zabijania.
04 maja 2018 godz. 10:52:47
Cytuj Podziękowali: Elew
Ikona  #
OFF
Exp: 1664
Level: 58
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1255

eksperymenty Tibijskie

16 maja 2018 godz. 07:44:13
Cytuj Skrytykowali: PannaEm
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA W ŚRODĘ?