Login: Zapamiętaj
Hasło:

Tibijskie zagadki
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1785
Level: 60
Data dołączenia: 03.12.2009

Mergerot Lord
Postać: Mergerot Lord
Profesja: Elder Druid
Level: 556
Osiągnięcia: 346
Serwer: Quintera
Liczba postów: 674
jaloszkin napisał(a):
nikt nie rozwiązał przez 12 lat i nie rozwiąże choćby przeczytał wszystkie książki z bonelordem na okładce.
Może kiedyś (obstawiam raczej 2030 rok) ci się to uda

Twierdzisz, że nikt nie rozwiąże questa, a potem obstawiasz, że może w 2030 roku się to uda?

jaloszkin napisał(a):
Dobry ten rozwój osobisty nie ma co-mam tylko nadzieję że nie mówisz dziewczynie kiedy chce iść do kina na avengersów "sorry kochanie własnie jestem blisko policzenia wszystkich płytek w bibliotece na hellgate to pewnie kluczowe dla questu który rozwiązuję po nocach" Ja jednak wolę zostać przy cyferkach

Czyli ty nie idziesz z dziewczyną do kina na avengersów, bo wolisz zostać przy cyferkach, no nieźle.

Co za łeb XDDDDDDDDDDDD
13 maja 2018 godz. 07:55:19
Edytował Alex Hope
13 maja 2018 godz. 07:56:17
Cytuj Podziękowali: Szefas
Ikona  #
OFF
Exp: 39
Level: 9
Data dołączenia: 08.05.2018
Liczba postów: 8
Jakiś progres w odpowiedzi od CipSoftu?
17 maja 2018 godz. 16:57:04
Ikona  #
OFF
Exp: 47
Level: 10
Data dołączenia: 11.04.2018
Liczba postów: 17
skerv napisał(a):
Jakiś progres w odpowiedzi od CipSoftu?

Hello,

Thank you for your request.

I contacted the content team and unfortunately noone there remembered having changed anything there. Most likely this was done by a former employee. Thus I am afraid we cannot find out when the matrix was changed. I am sorry I do not have better news for you.

Nic to nam tak naprawdę nie daje, niczego to nie potwierdza, ani też niczemu nie zaprzecza.
18 maja 2018 godz. 10:37:09
Ikona  #
OFF
Exp: 39
Level: 9
Data dołączenia: 08.05.2018
Liczba postów: 8
Hello,

Thank you for your request.

I contacted the content team and unfortunately noone there remembered having changed anything there. Most likely this was done by a former employee. Thus I am afraid we cannot find out when the matrix was changed. I am sorry I do not have better news for you.

Nie chce mi się nawet tego komentować. Cieszę się, że chciało Ci się sprobować.
18 maja 2018 godz. 13:00:36
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
$ Zarabiamy Dolary $