Login: Zapamiętaj
Hasło:

Tibijskie zagadki
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1847
Level: 61
Data dołączenia: 03.12.2009

Paralyze Rampage
Profesja: Elder Druid
Level: 596
Osiągnięcia: 375
Serwer: Quintera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 676
jaloszkin napisał(a):
nikt nie rozwiązał przez 12 lat i nie rozwiąże choćby przeczytał wszystkie książki z bonelordem na okładce.
Może kiedyś (obstawiam raczej 2030 rok) ci się to uda

Twierdzisz, że nikt nie rozwiąże questa, a potem obstawiasz, że może w 2030 roku się to uda?

jaloszkin napisał(a):
Dobry ten rozwój osobisty nie ma co-mam tylko nadzieję że nie mówisz dziewczynie kiedy chce iść do kina na avengersów "sorry kochanie własnie jestem blisko policzenia wszystkich płytek w bibliotece na hellgate to pewnie kluczowe dla questu który rozwiązuję po nocach" Ja jednak wolę zostać przy cyferkach

Czyli ty nie idziesz z dziewczyną do kina na avengersów, bo wolisz zostać przy cyferkach, no nieźle.

Co za łeb XDDDDDDDDDDDD
13 maja 2018 godz. 07:55:19
Edytował Alex Hope
13 maja 2018 godz. 07:56:17
Podziękowali: Szefas
Ikona  #
OFF
Exp: 54
Level: 10
Data dołączenia: 08.05.2018
Liczba postów: 8
Jakiś progres w odpowiedzi od CipSoftu?
17 maja 2018 godz. 16:57:04
Ikona  #
OFF
Exp: 47
Data dołączenia: 11.04.2018
Liczba postów: 17
skerv napisał(a):
Jakiś progres w odpowiedzi od CipSoftu?

Hello,

Thank you for your request.

I contacted the content team and unfortunately noone there remembered having changed anything there. Most likely this was done by a former employee. Thus I am afraid we cannot find out when the matrix was changed. I am sorry I do not have better news for you.

Nic to nam tak naprawdę nie daje, niczego to nie potwierdza, ani też niczemu nie zaprzecza.
18 maja 2018 godz. 10:37:09
Ikona  #
OFF
Exp: 54
Data dołączenia: 08.05.2018
Liczba postów: 8
Hello,

Thank you for your request.

I contacted the content team and unfortunately noone there remembered having changed anything there. Most likely this was done by a former employee. Thus I am afraid we cannot find out when the matrix was changed. I am sorry I do not have better news for you.

Nie chce mi się nawet tego komentować. Cieszę się, że chciało Ci się sprobować.
18 maja 2018 godz. 13:00:36
Ikona  #
OFF
Exp: 1696
Level: 58
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Level: 377
Osiągnięcia: 794
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 465
[Theory] Bonelord Language easier than expected?warning
02 czerwca 2018 godz. 15:46:50
Ikona  #
OFF
Exp: 1262
Level: 50
Data dołączenia: 11.06.2012
Godność: Łukasz

Didi kruszynka
Postać: Didi kruszynka
Profesja: Sorcerer
Level: 269
Osiągnięcia: 149
Serwer: Antica
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 309
Wszystkie tibijskie książki czytałeś? Na isle of kings jest książka zatytułowana "The Bonelord Threat III". Nie wiem czy coś to wniesie.
03 czerwca 2018 godz. 20:38:11
Ikona  #
OFF
Exp: 486
Level: 31
Data dołączenia: 11.07.2013

Del Gato
Postać: Del Gato
Profesja: Knight
Level: 152
Osiągnięcia: 251
Serwer: Bona
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 55
Kryptografia napisał(a):
Zysiolo napisał(a):
z knajcikiem cięzko się zgadać ale może akurat z tobą się dogada; mogę ci powiedzieć że np. w serpentine tower udało się uwolnć drugiego moba (nie wiem czy to było dawno czy nie), w 469 raczej nic ciekwego, w książkach okazuje się są powtarzające się ciągi kilku, kilkunasto cyfrowe, powtarzają się raz, kilka razy;
istnieje też jakaś teoria o shotgun effect idk o to dokładnie ma być :B
też jeden CM chyanale czy jakoś tak napisała niby w 469 coś (zastrzelcie mnie jeśli to nie troll)

co mogę więcej dodać?

Zrobiłem w ostatnich dniach małe roznanie w temacie. Niejaki Bubba twierdził, że udało mu się uwolnić. Jednak w zapisach z twicha widać jak pomieszczenie z vampirem jest puste. Okazało się, że był to bug po wprowadzeniu zmian, które uniemożliwają stawanie na switchu (potwiedzają to filmy od innych osób). Wychodzi z tego, że Bubba kłamał, bądź zwyczajnie żartował.

Odnośnie 469, ktoś tu na forum pisał, że "utevo res ina 3478" zamienia nas bonelorda(beholdera) ze starym spritem. Nie jest to aktualnie prawdą, gdyż właśnie sprawdziłem. Pytanie brzmi, czy było to możliwe wcześniej?

Bubba to troll
07 czerwca 2018 godz. 14:54:37
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
SHOUTBOX