Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - marzec 2018
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 930
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
obrazek
Witajcie moi Kochani w kolejnym zestawieniu Awansów! Ależ ten czas leci, dopiero co wchodziliśmy w Nowy Rok a tu już przyszło mi opisywać Wasze kolejne uwiecznione na screenach sukcesy! Marzec był dla Was wszystkich miesiącem bardzo bogatym w awanse, bo przyszła ich do nas ponad setka! Konkretnie 103 wspaniałe zdjęcia naszych użytkowników! No i powiedzcie mi, jak tu się nie cieszyć?! emotka Przecież to buźka sama się uśmiecha jak widać jak angażujecie się w życie najlepszej fansite! No ale słuchajcie, co ja będę Was tutaj zanudzał, przecież wszyscy doskonale wiemy po co się tutaj spotkaliśmy, nie? A nawet jeśli ktoś nie wie, to ja mu przypomnę - jesteśmy tutaj, żeby świętować Wasze awanse! A czy mógłby przygotować je dla Was ktoś lepiej niż Wasz łącznik z Mainlandu razor?! No właśnie! Macie rację! Na pewno ktoś zrobiłby to lepiej, ale musicie się zadowolić tym co macie! emotka Także moi Kochani, zasiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy i wkroczcie za mną w tę magiczną krainę zwaną...
obrazek


Poziomy doświadczenia

Pierwsze miejsce w tym miesiącu po ciężkim rozlewie krwi zostało wywalczone przez Rzeznik Nija tibiacom icon z Benevy! Jak przystało na prawdziwego rzeźnika, ten gość nie boi się krwi, i widać efekty! Ten 920 poziom nie wziął się znikąd! Gratulacje!
obrazek

Moi drodzy, na drugim miejscu w marcowych awansach duet naszych stałych bywalców! Zasługują na brawa z Waszej strony! Można powiedzieć, że jeden z nich załapał się na to zestawienie dosłownie rzutem na taśmę, ale który? To już sprawdźcie sami! Przed Wami Sir Szatanek tibiacom icon z Secury oraz Holy Mortal tibiacom icon z Candii i ich 880 poziom!
obrazek obrazek

Brązowy medal w tym zestawieniu przypadł w udziale Nerikare tibiacom icon z Candii - goni czołówkę, to już 805 poziom doświadczenia, gratulacje!
obrazek

Ależ ciasno na najwyższych szczeblach naszego zestawienia! Aż strach pomyśleć co będzie się tutaj działo za miesiąc! Nikt nie odpuszcza! Tych dwóch Panów na pewno znacie z naszych poprzednich Awansów i nie muszę ich przedstawiać, powitajcie ich więc jak starych druhów, a oto i oni: Propaganda Valin tibiacom icon z Candii oraz Gremciu tibiacom icon z Secury i ich 800 poziom!
obrazek obrazek

Kochani, już nie pamiętam kiedy ostatnio było tutaj tak tłoczno! 700 poziom doświadczenia i aż 4 Wasze zdjęcia! Widać, że nie odpuszczacie i bardzo dobrze! Ale żeby nie było za lekko, za miesiąc widzę Was wszystkich meldujących się ze screenami na kolejne poziomy, czy to jasne?! Do Was mówię, Vuvunio tibiacom icon z Secury, Itz Jubi tibiacom icon z Guardii, Black Ogar tibiacom icon z Nerany oraz Tulimek tibiacom icon z Benevy
obrazek obrazek obrazek obrazek

I kolejne okrągłe poziomy doświadczenia - tym razem stają przed Wami świeżo upieczeni zdobywcy 600 poziomu doświadczenia - no bardzo Was proszę, nie żałujcie im komentarzy! Aaa, byłbym zapomniał, przecież trzeba ich przedstawić! No to po kolei: Skiled tibiacom icon i Dexiq tibiacom icon z Refugii oraz Louis Beton tibiacom icon z Nerany
obrazek obrazek obrazek

Schodzimy nieco niżej z poziomami, jakoś tak spokojniej na tych screenach, ale nie dajcie się zwieść pozorom! To jest tylko cisza przed burzą i coś czuję, że w następnym zestawieniu Ci Panowie będą o wiele wyżej! Kertharus tibiacom icon z Guardii oraz Jomy Levros tibiacom icon z Candii póki co legitymują się 550 poziomem doświadczenia.
obrazek obrazek

Chyba jedyny przedstawiciel XP i chwała mu za to! To się nazywa Old School, a nie jakieś tam siódemki czy dziesiątki.... Xerenter tibiacom icon z Nerany w starym dobrym stylu wskakuje na 535 poziom doświadczenia, gratulacje!
obrazek

Hmm, mam dziwne wrażenie, że skądś tego gościa kojarzę... Czy coś Wam o tym wiadomo? No tak, przecież nie pojawia się tu po raz pierwszy, jak mogłem zapomnieć! A przed Wami Groosik tibiacom icon z Vuniry i jego 530 level, gratki!
obrazek

Cykacz tibiacom icon z Nerany jednak wcale nie taki cykacz, bo bierze na siebie klatę Lizardów i dobrze mu z tym, w końcu dzięki nim zdobył 525 poziom doświadczenia! Gratulacjeee!
obrazek

Szczypta doświadczenia... Sporo zaangażowania... Odrobina wolnego czasu... Czy jeszcze jakaś przyprawa jest w tym przepisie? No tak, byłbym zapomniał, jeszcze Megic Vegeta tibiacom icon z Vuniry! No i teraz mamy dopiero gotowy przepis na 505 poziom doświadczenia! Gratulacje!
obrazek

Schodzimy kilka oczek w dół a tam już czeka na nas solidna ekipa! Dobrze się im przyjrzyjcie, i lepiej nie wchodźcie im w paradę! Taki 500 poziom może już pokazać pazura!Labelcio tibiacom icon i Dragonidaz tibiacom icon z Refugii oraz Kamillas tibiacom icon, Daron Czmiel tibiacom icon i Brother Noxi tibiacom icon z Nerany
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Ależ ten Vo Dee tibiacom icon z Celesty walczy z tymi Grim Reaperami! Nie pozostaje mi nic innego jak tylko po cichutku usunąć się w cień i pogratulować 495 poziomu doświadczenia! Dzięki i oczywiście przyłączamy się do pozdrowień!
obrazek

Let's get ready to rumbleeee!!! Przed Wami w czerwonym narożniku Rocky of Nerana tibiacom icon z Secury!!! W niebieski narożnik pozostał pusty, jak wrogowie zobaczyli 480 poziom doświadczenia uciekli gdzie pieprz rośnie!
obrazek

Phill Tavan tibiacom icon z Candii dobrze wie jak wstrzelić się w timing - poziom zdobyty równiutko o 18:00! I to nie byle jaki poziom, bo aż 470! Gratulacje!
obrazek

Kolejny duet i kolejnym już razem nie muszę ich Wam przedstawiać, przecież dobrze ich znacie z poprzednich odsłon Awansów! Gratulacje dla Lakkotka tibiacom icon z Benevy oraz Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii za zdobycie 460 poziomu doświadczenia!
obrazek obrazek

W sumie 450 poziom to taki prawie okrągły awans... Gratulacje dla Shanekk tibiacom icon z Nerany! Coś czuję, że jeszcze nie raz o nim usłyszymy w tym zestawieniu!
obrazek

Na pewno już go znacie, nie opuścił kilku ostatnich zestawień! Ale tylko spójrzcie, wyrobił się w ostatniej chwilii, jeszcze moment i bateria by padła, a wtedy nie byłoby tak różowo! Gratulacje dla Tiesto tibiacom icon z Secury za zdobycie 440 poziomu!
obrazek

Tylko pięć oczek niżej, bo na 435 poziomie doświadczenia uplasował się Funky Fokus tibiacom icon z Nerany! Gratulacje!
obrazek

Ależ spokój na tych murach! Widać, że pilnuje ich nie byle kto, bo sam Kid of Vengeance tibiacom icon z Menery! I opłaciło się, bo nie dość, że zdobył 420 poziom doświadczenia, to jeszcze zaprowadził porządek jak należy! Tak trzymać!
obrazek

Wielka szóstka! Praktycznie każdy w innych okolicznościach i w inny sposób, ale liczy się osiągnięty cel! I to nie byle jaki cel, bo jest nim osiągnięcie 400 poziomu doświadczenia! Wielkie gratualcje! Vizavo tibiacom icon i Dragon Master Rider tibiacom icon z Refugii, Kura Dominator tibiacom icon z Benevy, Czarny Aniiol tibiacom icon z Secury, Boombastik tibiacom icon z Kenory oraz Antooni tibiacom icon z Antici
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Noo, takiego screena to ja rozumiem, krótko i na temat! Dzięki za pozdrowienia, gratulacje i czekamy na więcej! Shienan Auras tibiacom icon z Guardii i jego 390 poziom!
obrazek

Noo, tutaj też niewiele brakowało, jeszcze kilka godzin i Ten Prawdziwy tibiacom icon z Harmonii znalazłby się w zestawieniu dopiero za miesiąc! A tak to proszę, cyk i 385 poziom został udokumentowany w marcowych awansach! Gratulacje!
obrazek

Moi drodzy, ależ zamieszanie w tym środku stawki! Coraz więcej graczy dzieli się poziomami! Zaszczyt zdobycia 350 poziomu przypadł w tym miesiącu aż 3 graczom, gratulacje! Dzięki za pozdrowienia!!! Zendius tibiacom icon i Daxo Knightem tibiacom icon z Nerany oraz Frejmowski tibiacom icon z Secury
obrazek obrazek obrazek

Ale tamta trójka na pewno czuje na plecach gorący oddech, bo goni ich nie kto inny jak tylko sam Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty! I nie zamierza zwalniać tempa, zdobył już 345 level! Dzięki, również pozdrawiamy!
obrazek

Oj, myślałem wcześniej, że opisuję jedynego przedstawiciela XPka a tu proszę - kolejny rodzynek nam się uchował! Ale skoro Boogiemen tibiacom icon z Harmonii tak woli to nic nam do tego i koniec kropka! A najlepszym dowodem jest zdobyty awans na 340 poziom, gratulacje!
obrazek

Kolejny duecik i ostrzegam - będzie już coraz ciaśniej! A póki co przed Wami Lord Vanix tibiacom icon z Secury oraz Dodjin tibiacom icon z Harmonii i ich 335 poziom doświadczenia! Brawa dla nich, w końcu to jest ich moment!
obrazek obrazek

Woooo, no nie wierzę!!! Ktoś naprawdę docenia ten trud włożony w przygotowanie comiesięcznego awansowego zestawienia! Kanibalek, wprawdzie lada moment się hajtam z kobietą ale chrzanić konwenanse, też Cię kocham! W końcu to tylko internet, tu wszystko jest możliwe! emotka Dobrze, że nie napisał, że by mnie schrupał! Czaicie? Kanibalek i schrupał! haha emotka No dobra, już przestaję, bo sucho jak nie wiem i zaraz Darusio zdejmie mnie ze sceny! Gratulacje dla wszystkich: Zendius tibiacom icon z Nerany, Kanibalek tibiacom icon z Secury oraz Akagi Kat tibiacom icon z Guardii, 330 poziom to nie przelewki!
obrazek obrazek obrazek

Dobra, dobra, już poważnieję! No to na poważnie! Gratuluję, bla bla bla, zdobycia bla bla bla w wielkiej chwale itp... 320 poziomu doświadczenia! Gratki dla Was! Sky Ripa tibiacom icon z Benevy, Kenir Taxim tibiacom icon z Pelorii oraz Captain Muttley tibiacom icon z Secury
obrazek obrazek obrazek

No nie no, więcej to już Was nie mogło się pojawić?! No dobra, w sumie to mogło, już siedzę cichutko! emotka To ja Was tutaj grzecznie wszystkich wymienię z nicku i dopiszę tylko, że wszyscy jak tu stoicie zdobyliście piękny, okrągły 300 poziom doświadczenia, chyba będzie ok, nie? emotkaSiccq tibiacom icon z Candii, Sesshu tibiacom icon, Mad Przemysl tibiacom icon i Kahon Ever tibiacom icon z Secury, Mavefus tibiacom icon z Kenory, Marianek Italianekk tibiacom icon i Khilleron tibiacom icon z Refugii, Lord Petriczz tibiacom icon z Anticii, Lestesier tibiacom icon z Premii, Kuiama tibiacom icon z Celesty, Energy Nathan tibiacom icon z Vuniry oraz Devil Tros tibiacom icon z Nerany
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Odrobinka wytchnienia, jakoś tak luźniej się zrobiło emotka Ale luźniej nie znaczy gorzej, w końcu przed Wami stoi nasz stały bywalec, Daro Gobin tibiacom icon z Olympy! Tym razem zdobył 295 poziom doświadczenia, wiedziałem, że nie spocznie na laurach! Gratulacje!
obrazek

Ooo, a tej postaci nie kojarzę, a szkoda! Mam za to nadzieję, że na stałe zagości w naszym zestawieniu! A ma na to spore szanse, w końcu Lililajka tibiacom icon z Celesty ma już 290 poziom! Gratulacje!
obrazek

Tłucze te Grim Reapery jak szalony! I nie na darmo, w końcu 280 poziom doświadczenia nie bierze się znikąd! Gratulacje dla Azizami tibiacom icon z Guardii!
obrazek

Kenny von Terrier tibiacom icon z Refugii tylko poprawił kapelusz opadający na bakier i ze spokojem przyjął awans na 270 poziom doświadczenia - coś czuję, że teraz będziemy się tu często spotykać! Gratulacje!
obrazek

No i znowu! Kochani, ja naprawdę bardzo bym chciał o każdym z Was z osobna napisać, no ale po prostu nie sposób, tacy jesteście wspaniali! Pozwólcie więc, że nie będę tego psuł swoją gadką, tylko pozwolę mówić screenom! Gratulacje dla Nowy Miodzik tibiacom icon i Maldyr tibiacom icon z Benevy, Mephistopheles form Hell tibiacom icon, Jumor Impus tibiacom icon i Axe Conqueror tibiacom icon z Harmonii, Fazzy tibiacom icon z Esteli, Eltah Cath tibiacom icon z Celesty, Dafca Mocy Fnocy tibiacom icon z Vuniry, Cliniak tibiacom icon z Secury oraz Boostowany Silver tibiacom icon z Guardii za zdobycie 200 poziomu doświadczenia! Dzięki i również pozdrawiamy!!!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Ostatnie w tej kategorii zdjęcia! I to nie byle jakie zdjęcia, bo utrwalające awanse na pierwszą tibijską setkę! Wielkie gratulacje dla tej czwórki i witamy w gronie szczęśliwców z trzycyfrowym poziomem doświadczenia! Tosiuleczka tibiacom icon z Vuniry, Pousos tibiacom icon z Harmonii, Perfect Goku tibiacom icon z Duny oraz Bezduszny Kat tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek obrazek

Poziomy magiczne

I nie zwalniamy tempa, tylko sprawnie przechodzimy do kategorii poziomów magicznych! A w marcu królował tutaj Lord Pixie tibiacom icon z Pacery i jego 110 poziom magiczny! Wielkie gratulacje, widać, że magia nie ma przed nim tajemnic! Dzięki za pozdrowienia i regularnie przesyłane screeny!
obrazek

Srebrny magiczny medal przypadł w udziale Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii! Gratulujemy zdobycia 107 poziomu magicznego! No i bogatego domku też gratulujemy! emotka
obrazek

Ale tu różowo!!! Ale szybki rzut oka na nick i już wszyscy bywalcy naszego forum dobrze wiedzą, że po prostu nie mogło być inaczej! Tak właśnie Lady Mass tibiacom icon z Amery ze stylem zdobywa 106 poziom magiczny, gratulacje!
obrazek

Pięknie zaczął marzec, bo awansem na 105 poziom magiczny! A kto tak zaczął? Nie kto inny jak tylko Dragonidaz tibiacom icon z Refugii! Gratulacje!
obrazek

Tomek Magus tibiacom icon z Refugii to wcale nie taki mały Maguś, tylko prawdziwy MAG, 102 poziom magiczny sprawia, że arkana magii nie mają przed nim tajemnic! Gratulacje!!!
obrazek

Haha, a ja myślałem, że poprzednie screeny były ledwo na czas! Ten to jednak dopiero umie budować napięcie, Jafafar tibiacom icon z Anticii wysłał screena z awansem na 100 poziom magiczny naprawdę w ostatnim momencie, można się tylko od niego uczyć! Gratulacje!
obrazek

Pierwszy i jedyny duet przy poziomach magicznych - uśmiechnięci Westbam tibiacom icon z Secury oraz Akagi Kat tibiacom icon z Guardii chwalą się świeżutkim 97 poziomem magicznym, gratulacje i byle do "setki"!
obrazek obrazek

Jedyny RP w tej kategorii, ale daje radę! Przed Wami Azizami tibiacom icon z Guardii i jego 29 poziom magiczny!
obrazek

Ten Pan udowadnia, że i rycerze potrafią w razie potrzeby posłużyć się magią! A i cierpliwość nie jest im obca, w końcu zdobyć 11 poziom magiczny to mnóóóóstwo czasu! Gratulacje dla Boogiemen tibiacom icon z Harmonii!
obrazek


Dokończenie w temacie!
10 kwietnia 2018 godz. 00:56:15
Podziękowali: Lady Evo, Holy Mortal, Silla
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 930
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
Walka na dystans

Szybki przeskok do kolejnej kategorii, a tu już czekają na nas kolejni paladyni - Azizami tibiacom icon oraz Splaxor tibiacom icon z Guardii, obaj legitymujący się 121 poziomem w walce na dystans! Drżyjcie przed nimi wszelkie potwory! Gratulacje! emotka
obrazek obrazek

Huraaa!!! 118 distance! Vea Corn tibiacom icon z Olympy ma się z czego cieszyć, jakby nie patrzeć, to drugie miejsce w tej kategorii, gratulacje!
obrazek


Walka toporem

Kolejny rycerz w naszym zestawieniu - tym razem przed Wami Chamo Dore tibiacom icon z Harmonii i jego 118 poziom w walce toporem! Wywija nim lepiej niż najstarsze krasnoludy, potwierdzone info!
obrazek

Normalnie wszystko ma w tym plecaku! No ale co mu się dziwić, w końcu jak Haldamir tibiacom icon z Candii zdobył 111 poziom w walce toporem to może podróżować po całym kontynencie, a nigdy nie wiadomo co mu się przyda! Gratulacje, dzięki za pozdrowienia!
obrazek


Władanie tarczą

I płynnie przechodzimy do ostatniej kategorii, władania tarczą! A w tym miesiącu panuje tutaj roześmiany Ka Myk tibiacom icon z Candii - ale jak tu się nie śmiać jak dzień zaczął się od zdobycia wspaniałego, 115 skilla? Gratki!
obrazek

Niewiele niżej, bo na 113 poziomie tej umiejętności zacumował Lord Vanix tibiacom icon z Secury! Ależ cicho na tej Cormayi! Oby to nie była tylko cisza przed burzą...
obrazek

Goły jak święty turecki, ale szczęśliwy i to się liczy! Splaxor tibiacom icon z Guardii nie może się nie cieszyć, w końcu uwiecznił zdobycie 109 shieldingu!
obrazek

I tym sposobem doszliśmy do ostatniego ale nie mniej ważnego przedstawiciela zdobywców marcowych awansów
- przed Wami Nemmek tibiacom icon z Secury i jego 105 shielding! Gratulacje dla niego! A z Wami wszystkimi obowiązkowo widzę się za miesiąc i nie przyjmuję żadnych wymówek! Do usłyszenia!
obrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!

______________
obrazek
10 kwietnia 2018 godz. 00:56:33
Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Po prostu Cett :)
Exp: 1387
Level: 53
Avatar
Data dołączenia: 28.10.2009
Wiek: 25
Skąd: Białystok

Unholy Cett
Postać: Unholy Cett
Profesja: Royal Paladin
Level: 194
Osiągnięcia: 184
Serwer: Epoca
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 885
Po co wysokopoziomowym RPkom RH? Każdy jakieś ma?
10 kwietnia 2018 godz. 20:37:09
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 602
Level: 35
Avatar
Data dołączenia: 27.08.2016
Wiek: 23
Skąd: Szczecin

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 146
Osiągnięcia: 102
Serwer: Celesta
Liczba postów: 422
Ciekawe awanse, miło się ogląda. emotka
______________

Sasha Life!

obrazek


10 kwietnia 2018 godz. 22:43:58
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2358
Level: 69
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 935
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1982
Superr Saiyan napisał(a):
Po co wysokopoziomowym RPkom RH? Każdy jakieś ma?


Niedawno można było jeszcze wsadzić w RH +4 mlvla i +4 dista jednocześnie. Na chwile obecną jest to nie możliwe. Teraz jest to tj. rarek z takimi imbami.
______________
obrazek
11 kwietnia 2018 godz. 02:57:18
Podziękowali: Superr Saiyan
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2295
Level: 68
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 613


.. gratulacje dla wszystkich awansujących!


razorskate, doceniam Twój trud i poświęcony czas na przygotowanie awansów i podziwiam wytrwałosć!

- jak zawsze z przyjemnością czytam Twoje zabawne opisy emotka


______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


11 kwietnia 2018 godz. 10:31:13
Podziękowali: razorskate
Ikona  #
OFF
Exp: 182
Level: 19
Data dołączenia: 10.07.2017
Wiek: 24

Jumor Impus
Postać: Jumor Impus
Profesja: Paladin
Level: 206
Osiągnięcia: 155
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 2
Dziękuję ! I także gratuluję pozostałym :-)
11 kwietnia 2018 godz. 10:59:54
Ikona  #
OFF
Exp: 1047
Level: 46
Data dołączenia: 26.12.2011
Godność: Karol
Wiek: 26
Skąd: Tarnów

Axe Conqueror
Postać: Axe Conqueror
Profesja: Elite Knight
Level: 239
Osiągnięcia: 345
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 49
Gratulacje dla wszystkich emotka

Pozdro Harmonia emotka
12 kwietnia 2018 godz. 11:03:17
Ikona  #
Moderator
OFF
Déjà vu
Exp: 737
Level: 38
Avatar
Data dołączenia: 15.01.2015
Wiek: 26
Skąd: Kraków

Taczkami Do Venore
Profesja: Knight
Level: 272
Osiągnięcia: 482
Serwer: Celesta
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 365
Gratulacje dla wszystkich emotka
Widzę, że coraz więcej osób z Celesty staje się mocniejsza emotka

Pozdrawiam, Taczka emotka
______________
"No i co? Widzisz jestem, a miało mnie tu nie być
Ty wątpiłeś we mnie, ja zawsze wiedziałem, że warto wierzyć,
spłacę ten kredyt, bo dostałem szansę,
to dla tych ludzi, którzy są i będą tutaj zawsze."
13 kwietnia 2018 godz. 10:01:46
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX