Login: Zapamiętaj
Hasło:

Powrót po kilka latach
Powrót do gry po kilka latach przerwy
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 52
Level: 10
Data dołączenia: 21.03.2018
Liczba postów: 24
Witam serdecznie,

Ostatnio chodzi mi po głowie Tibia i mam co do niej mieszane uczucia może z Waszą pomocą je rozwieje. Między innymi dużo się zmieniło od mojej ostatniej gry i wiele nie ogarniam co jest powodem na minus ale... Zacznę od początku pierwsze moje przygody z Tibią zaczęły się w 2003 r. o ile dobrze pamiętam jeszcze na kliencie poniżej 7, aktywnie grałem gdzieś do roku 2010, później jeszcze kilka razy wracałem ale nie na długo. Chyba z całego moje dobytku pozostało mi :
- 102~ Sorc 60+mlvl( olymppa)
- 112~ Druid 62+mlvl (olympa)
- 90 Knight skille 92+/92+ (secura)
- 37 Palek 99+/+75+ (olympa)

Ogólnie powodem zaprzestania dalszej gry był hack o dziwo "hackerowi" nie udało się wszystkiego zwinąć i zostało mi ok 800kk w gp i softy z jakimiś pierdoletami.

Dokładnych wartości nie pamiętam, a w trakcie pisania tego wątku jestem poza miejscem gry stąd też wartości przybliżone. Po wstępie przejdę do meritum, a dokładniej mam wątpliwości w kwestii :
- serverów na których posiadam moje postacie, czy są one spokojne a zarazem odpowiednio zaludnione by coś się działo;
- obecny kontent, co Tibia oferuje co można robić prócz questów/ i ciągłego levelowania;
- ogólna sytuacja co jest spoko, a co nie;

Ogólnie chciałbym grać dalej paladynem kwestia pacc to tylko formalność brakuje mi małego impulsu.

Z góry dziękuje za odpowiedzi emotka
21 marca 2018 godz. 14:01:41
Ikona  #
OFF
Exp: 62
Level: 11
Data dołączenia: 15.02.2016
Liczba postów: 28
Ristofer napisał(a):
Witam serdecznie,

Ogólnie powodem zaprzestania dalszej gry był hack o dziwo "hackerowi" nie udało się wszystkiego zwinąć i zostało mi ok 800kk w gp i softy z jakimiś pierdoletami.

Z kasy, która Ci pozostała, kupiłbym feru hata a za resztę kupił pacca na 6 lat emotka

Tibia ma masę zawartości, jednak większość starej nie nadaje się już do grania (stare expowiska). Jest dużo tasków i generalnie łatwo o kasę (której Ci nie brakuje XD).
21 marca 2018 godz. 14:16:18
Ikona  #
OFF
Czytając Twoją wypowiedź coś mi nie pod pasowało emotka pomyliłem się i wstawiłem o jedno "k" za dużo. Jeśli dobrze rozumiem to k - 1 000 [j] czyli posiadam 800 000 gp - 800k gp xD Na początku zastanawiałem się czy była jakaś dewaluacja w grze bo przecież nawet jak ja grałem to uzbierać taką kwotę nie było ciężko emotka

Wiem że tibia zawiera masę kontentu, który raczej jest nieużytkowany ale ja bym chciał się skupić na tym co wprowadzili nowego. Próbowałem prześledzić path noty ale jest ich za dużo i nie da się tego ogarnąć. Chciałbym raczej skupić się na perełkach ostatnich lat, które by mnie zachęciły do gry.

BTW nawet nie wiem co za czapka emotka
21 marca 2018 godz. 14:27:36
Ikona  #
OFF
Exp: 309
Level: 25
Data dołączenia: 23.04.2017

Oyshio
Postać: Oyshio
Profesja: Elder Druid
Level: 170
Osiągnięcia: 322
Serwer: Secura
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 95
Ristofer napisał(a):
Witam serdecznie,

Chyba z całego moje dobytku pozostało mi :
- 102~ Sorc 60+mlvl( olymppa)
- 112~ Druid 62+mlvl (olympa)
- 90 Knight skille 92+/92+ (secura)
- 37 Palek 99+/+75+ (olympa)

Pytanie czy masz 800kk czy 800k (1kk to 100 crystal coins), bo patrząc na levele które masz to ciężko by było zdobyć 800 mln gp no chyba że kupowałeś gp za rl kase, albo znasz jakiś specjalny środek na zarobek ;P
Ristofer napisał(a):
Czytając Twoją wypowiedź coś mi nie pod pasowało emotka pomyliłem się i wstawiłem o jedno "k" za dużo. Jeśli dobrze rozumiem to k - 1 000 [j] czyli posiadam 800 000 gp - 800k gp xD Na początku zastanawiałem się czy była jakaś dewaluacja w grze bo przecież nawet jak ja grałem to uzbierać taką kwotę nie było ciężko emotka

Wiem że tibia zawiera masę kontentu, który raczej jest nieużytkowany ale ja bym chciał się skupić na tym co wprowadzili nowego. Próbowałem prześledzić path noty ale jest ich za dużo i nie da się tego ogarnąć. Chciałbym raczej skupić się na perełkach ostatnich lat, które by mnie zachęciły do gry.

BTW nawet nie wiem co za czapka emotka

No więc właśnie coś mi też nie pasowało ;p
21 marca 2018 godz. 14:30:45
Ikona  #
OFF
Może w inną stronę, w barze ze skillami zauważyłem jakieś nowe okienka, a dokładnie okienko z critical hitami coś związanego z maną itp o co dokładnie chodzi. Dodatkowo jakieś charmy co to emotka? W innych postach piszą ludzie, że teraz się szybko expi, a Wy wspomnieliście o szybki zdobywaniu kasy itp emotka mnie zastanawia jak emotka?
21 marca 2018 godz. 15:14:22
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
SHOUTBOX