Login: Zapamiętaj
Hasło:

Maylol "RPG" Style
Gra 4fun, bez spiny, lecimy!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 629
Level: 35
Data dołączenia: 18.04.2012
Godność: Rafał

Waciczek
Postać: Waciczek
Profesja: Knight
Level: 8
Osiągnięcia: 0
Serwer: Bona
Liczba postów: 135
Maylol "RPG" Style

obrazek

Jakiś czas temu zakończyłem swoją przygodę z Tibią.. miał być to koniec z tą grą, przeklinałem i przyrzekałem sobie że nigdy nie wrócę.. nastąpił dzień.. zwolnienie lekarskie, nuda w łóżku kiedy to sam człowiek jest domu, głupie myśli i.. TIBIA!
Wspominania, nostalgia zakrzątają moją głowę, założyłem postać.. Początkowo miał być to rookstayer, ale kiedy przyjrzałem się nagraniom czołowych postaci na roku nadeszła mnie myśl.. że prędzej nauczę się języka hindi niż wytrzymam na tym małym kontynencie.
Main i nowa postać, cel pierwszy - ZERO TIBIA COINS, ZERO SPINY O ZDOBYTY EXP, ZWIEDZANIE, QUESTOWANIE i ogólnie wywalone w te całe wyścigi szczurów co sobie ludzie sami sprawują.
Niestety z PACC bo aż tak dużo czasu nie mam by sobie wyskilować postać z łapy, paladin to chyba będzie to emotka

Dawnport.. ile bym dał by wyłączyć premium stamine, dwie rundki po trollach i mamy 8 poziom.

obrazek
obrazek

Taka ciekawostka, postanowiłem że nie będę wgrywał 100% map, sam odkryję to na co będę miał ochotę, takie małe utrudnienie emotka

obrazek

Na pierwszy rzut kiedy to postać miała zrobione na offline podstawowe skille, postanowiłem zwiedzić Ghostland, ostatni raz tam byłem naprawdę dawno, fajne wspomnienia - tibia 7.4 Wacik expiący z sd na demon skeletonach emotka i wiele innych...

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Szło mi całkiem nieżle, zauważyłem schody których nigdy wcześniej nie widziałem...
obrazek
obrazek
obrazek

Zadowolenie z nowo odkrytego terenu nie trwało za długo emotka
obrazek

P.s Nie jestem masochistą i na pewno nie odmówię eq które da mi kolega, choć chciałbym sam wszystko wypracować emotka Czemu cipsoft usunął bagi z loota potworków?! I jak teraz mam robić słynne lootbagi?! GRR.

Dzięki za uwagę i do zobaczyska!
Ale ale ale, takie informacje zachowaj dla siebie. No i słownictwo oczywiście.
zamieścił PannaEm
19 marca 2018 godz. 17:24:35
Edytował PannaEm
19 marca 2018 godz. 17:27:31
Ikona  #
OFF
Exp: 194
Level: 20
Data dołączenia: 31.07.2012
Liczba postów: 103
Zapowiada się fajny temacik, obyś nie stracił determinacji emotka Czekam na dalsze screeny, pozdrawiam emotka
19 marca 2018 godz. 20:39:49
Ikona  #
OFF

Waciczek
Pofm1235 napisał(a):
Zapowiada się fajny temacik, obyś nie stracił determinacji emotka Czekam na dalsze screeny, pozdrawiam emotka

Póki jestem zmuszony przebywać w domu to determinacji na pewno mi nie zabraknie emotka

Ciśniemy dalej, może mniej ciekawie bo samiutkie poziomy.. wchodzą one jak.. nóż w masło, bardzo szybko, za szybko. Aktualnie zwiedzamy Ghostland i wbijamy bestiariusz ;P
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Zebrałem się na odwagę i spróbowałem czegoś mocniejszego.. tak się zastanawiam jak kiedyś tyle ludzi na Wyvernie mogło leżeć?! emotka
obrazek

Bag of Apple Slices za 30 golda, czemu nie emotka Pierwsze acziki i pierwszy mount!
obrazek
obrazek

Do zobaczyska!
20 marca 2018 godz. 18:09:01
Ikona  #
OFF
Mega! Dawaj dalej, lecimy, lecimy emotka Masz jakieś wyżej zalożone cele na tą postać, czy raczej zobaczysz co przyniesie przyszłość? emotka Pozdrawiam!
20 marca 2018 godz. 21:47:52
Ikona  #
OFF

Waciczek
Pofm1235 napisał(a):
Mega! Dawaj dalej, lecimy, lecimy emotka Masz jakieś wyżej zalożone cele na tą postać, czy raczej zobaczysz co przyniesie przyszłość? emotka Pozdrawiam!

Taki mały cel jest.. zwiedzenie, odkrycie starych miejsc, które kiedyś tam w grze ominąłem mimo tego że udało mi się zdobyć 200 poziom plus. Jakiś sztywnych ram nie mam, idę przed siebie.. widzę dziurę w ziemi, więc czemu by tam nie zajrzeć i nie sprawdzić co tam mamy? Pozdro emotka

Explorowałem dalej Ghostland, doświadczenie zdobywałem w niewyobrażalnym tempie, dzięki uzbieranym miksturom z nagród dziennych nie muszę się martwić o złoto na nie emotka
obrazek

W tym miejscu czuć stęchliznę i śmierć...
obrazek

Lecimy dalej...
obrazek
obrazek

W depo stała pewna dziewka, dała się nawet pokolorować emotka)
obrazek

Zdobyta skrzynia, szkoda że nie można jej założyć na plecy, stęskniony za backpack_of_holding
obrazek

Dwudziesty poziom trzeba jakoś uczcić, kiedyś to było coś.. Zabicie gsa też budziło podziw, kiedyś.. teraz wciągam go delikatnie noskiem.. emotka
obrazek
obrazek

Po zakupie magicznego pierścienia postanowiłem sprawdzić jego moc, o dziwo niektóre potwory udawały że mnie nie widzą.
obrazek

Na koniec usłyszałem gwar z zamku w mieście.. Królowa Eloise mianowała giermków na potężnych wojowników, dziękuję dobrej duszy za wsparcie materialne w tym czynie. Stałem się królewskim paladynem! By spłacić dług będę przez najbliższe dni zamiatał Carlin ;D
obrazek

Do zobaczenia!
21 marca 2018 godz. 18:07:44
Ikona  #
OFF
Sweet Nothing
Exp: 2944
Level: 77
Data dołączenia: 08.05.2009
Godność: Krzysiek

Muntasir
Postać: Muntasir
Profesja: Paladin
Level: 301
Osiągnięcia: 806
Liczba postów: 1273
Trzeba było grać 100% FACC emotka
21 marca 2018 godz. 22:18:12
Ikona  #
OFF

Waciczek
Risto91 napisał(a):
Trzeba było grać 100% FACC emotka

Zawsze można zrobić skila na offie i nie płacić dalej ;D Choć jak wspomniałem, aż takim masochistą to ja nie jestem emotka

Lecimy dalej.. chyba wsadziliśmy swój nos w każdy zakamarek Ghostlandu, powoli zaczyna mi się tutaj nudzić..
obrazek
obrazek

Jak się do niego dostać?! hmm..
obrazek

Kiedy słońce wstało postanowiłem sprawdzić jak się mają kury na północ od Carlin.. przechodząc plażą zamoczyłem kija emotka
obrazek

Szukając mieszkania do wynajęcia
obrazek

Podsumowanie bicia kur
obrazek

z takim oto efektem, chyba nie najgorzej? emotka
obrazek

Kiedy to wpadło do kieszeni troszkę więcej kasy, mogłem zaszaleć. Postanowiłem zrobić zadanie na pięć błogosławieństw. Po drodze mijałem miejsca które pierwszy raz na oczy widziałem..
obrazek
obrazek
obrazek

Niektóre skrzynie "coś" zawierały emotka
obrazek
obrazek

Dzięki za miłe komentarze w grze emotka
Do zoba emotka
22 marca 2018 godz. 19:42:02
Ikona  #
ON
Visca el Barça
Exp: 528
Level: 33
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 77
Osiągnięcia: 25
Serwer: Celesta
Liczba postów: 174
Spoko temacik, fajnie się ogląda. Leć dalej, gratulacje. emotka

Sasha Life!

obrazek

22 marca 2018 godz. 20:26:28
Ikona  #
OFF
Exp: 193
Data dołączenia: 28.02.2014

Kahon Ever
Postać: Kahon Ever
Profesja: Druid
Level: 312
Osiągnięcia: 190
Serwer: Secura
Liczba postów: 159
Ghostland aż mi się przypomniało jak zwiedzałem 1 raz tibijke ahh wspomnienia wracają, temacik bardzo fajny będę zaglądał emotka
23 marca 2018 godz. 12:40:21
Ikona  #
OFF
Miło się ogląda ten temat, myślę, że nie tylko ja Ci kibicuje emotka Lecisz, lecisz!
23 marca 2018 godz. 14:42:28
Ikona  #
OFF

Waciczek
Sasha10 napisał(a):
Spoko temacik, fajnie się ogląda. Leć dalej, gratulacje. emotka

Marsy napisał(a):
Ghostland aż mi się przypomniało jak zwiedzałem 1 raz tibijke ahh wspomnienia wracają, temacik bardzo fajny będę zaglądał emotka

Pofm1235 napisał(a):
Miło się ogląda ten temat, myślę, że nie tylko ja Ci kibicuje emotka Lecisz, lecisz!

Dzięki Panowie emotka Nie jestem sam, nawet w grze ktoś mnie zaskoczył, oglądam tv, na afk robię bursty, wciskam hota i coś mi tutaj nie pasuje ;o
obrazek

No dzięki, tylko komu? emotka
100 crystal_coin no to ładne RPG mamy emotka Wieczorem więcej SS.

Okolice Northport tak mi się spodobały, że zaczęliśmy zwiedzać okolice z obawy o moje życie nie schodziliśmy w podziemia..
obrazek

Słyszmy bzyczenie, postanowiłem zejść na doł.. rój os.. kilkadziesiąt owadów latających w koło głowy, poza nimi nie znaleźliśmy nic ciekawego, uciekamy dalej..
obrazek

Dotarliśmy do starego elfickiego miasta - Ab'dendriel. Jak tutaj się zmieniło, nawet tutaj technologia idzie do przodu.. Pewna duszyczka naprowadziła mnie na jaskinie, gdzie za drobną opłatę dostaliśmy klucz, miejsce jest tylko nasze!
obrazek

Głębiej.. ktoś już tu poległ
obrazek

Magia rośnie w górę..
obrazek
obrazek
obrazek

Nie pozwoliłem na zaniedbanie bestiariusza emotka
obrazek
obrazek

Dostąłem zlecenie na wybuchowe strały :>
obrazek

Odkryłem również niespotkane wczesniej stwory
obrazek
obrazek

i dobiliśmy poziom
obrazek

Zwiedzałem jaskinię goblinów, całkiem sporo ich się tutaj namnożyło.. Gdzieś głęboko w ziemi znalazłem skarby..
obrazek

Szukając alternatywy miejsca gdzie mogę znależc gobliny trafiłem na
Femor Hills, pierwszy raz na oczy zauważyłem łowcę.. ze strachu zostawił chyba wszystko to co miał emotka
obrazek

zwiedzając dalej...
obrazek

dwa pisma znalezione głęboko w trumnie...
<you recognize a torn diary of some sort>
... Now I have the information I needed so much. It cost me a fortune, but my love is with it. The evil Minz hid my beloved Caramellia in a tower in the femur hills, I will travel ...
... almost killed me but i made it to the tower. Sadly the druid enchanted the area with some nature-magic and the grass is almost impassable ...
... met a wandering elf and bought a machete. Now I will be able ...
... not possible! I am not trained enough to cut the fast growing grass away quick enough to clear a path to the tower ...
... will hide for the night in a nearby cave I have spotted this morning while passing by and will tomorrow travel to the town to improve my grass-cutting-skill. I am sure if I am more familiar with that I will make it!

Dear Caramelia,
whatever may happen, my heart will be yours and with you forever. And in the darkest of all hours remember one thing:
True love never dies!
Your Winfred

obrazek

tutaj mimo bardzo dobrze naostrzonej maczety nie udało nam się wejść, jakaś magiczna ta trawa ;o
obrazek

strzeliłem z procy w niedżwiedzia
obrazek

następnie odwiedziłem Thais, mój pierwszy dodatek emotka
obrazek

Przechadzając się w koło Femor Hills znalazłem małą twierdzę.. niestety jeszcze musimy troszkę zaczekać zanim tam wejdziemy..
obrazek
obrazek

Na koniec odwiedziliśmy pewną grotę, podobno miał tam czekać jeden smok. Ku mojemu zdziwieniu nie był sam..
obrazek
obrazek
Dałem radę emotka

Do zobaczenia!
26 marca 2018 godz. 20:29:00
Edytował Wacik
26 marca 2018 godz. 20:29:18
Ikona  #
OFF
.. catch me, if you can !
Exp: 1565
Level: 56
Data dołączenia: 03.10.2012

Lord Vanix
Postać: Lord Vanix
Profesja: Elite Knight
Level: 335
Osiągnięcia: 618
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 300
Nie kupuj chaty, 19 kwietnia Neranę połączą z 2 innymi światami i wszystkie domki pójdą na ponowną aukcję.

26 marca 2018 godz. 21:16:02
Ikona  #
OFF
Exp: 927
Level: 43
Data dołączenia: 07.06.2015

Kreedkaa
Postać: Kreedkaa
Profesja: Master Sorcerer
Level: 486
Osiągnięcia: 771
Serwer: Refugia
Pozycja: Tutor
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 133
Bardzo fajny temat! Fajnie się ogląda i przypomina swoje pierwsze zwiedzanie w tibii. Folda i ghostland - tam spędziłem dużo czasu jako noob emotka
27 marca 2018 godz. 07:33:48
Ikona  #
OFF
Exp: 193
Data dołączenia: 28.02.2014

Kahon Ever
Postać: Kahon Ever
Profesja: Druid
Level: 312
Osiągnięcia: 190
Liczba postów: 159
Jak zawszę bardzo sympatyczne screeny aż łezka się w oku kręci byle tak dalej emotka
27 marca 2018 godz. 12:50:59
Edytował Marsy
27 marca 2018 godz. 12:51:29
Ikona  #
OFF

Waciczek
Kazawa napisał(a):
Nie kupuj chaty, 19 kwietnia Neranę połączą z 2 innymi światami i wszystkie domki pójdą na ponowną aukcję.

Wiem, wiem, jestem ciekaw ile ludzie wydadzą na top domki emotka

Rucrus napisał(a):
Bardzo fajny temat! Fajnie się ogląda i przypomina swoje pierwsze zwiedzanie w tibii. Folda i ghostland - tam spędziłem dużo czasu jako noob emotka

Folda! Już wiem gdzie niebawem zajrzę, dzięki emotka

Marsy napisał(a):
Jak zawszę bardzo sympatyczne screeny aż łezka się w oku kręci byle tak dalej emotka

Łezka by była ze starymi grafikami, teraz to nie to samo, choć grając w ten sposób na pewno inaczej, pozderki emotka

Ścinając zboże na polu, w oddali zauważyłem owies cukrowy..
obrazek

plus do tego, nagroda w osiągnięciu
obrazek

w mieście słychać plotki, że można ujarzmić konia owsem cukrowym.. długo się nie wspierał emotka
obrazek

Podziemia w Thais rutalnie czyściłem emotka
obrazek

ranek.. susza w buzi, postanowiłem udać się na krótką wycieczkę do Darashi na małe piwko
obrazek

Arito stanął na wysokości zadania. ZIME PIWO, oraz nasunął pomysł odwiedzenia kryjówki Nomadów, nie odmówiłem emotka
obrazek

czary
obrazek
obrazek

mogliśmy się trochę wyluzować emotka
obrazek
obrazek

coś też nam wpadło
obrazek
obrazek
obrazek

profitt rope_belt

Do zobaczenia!
Podbijam emotka
28 marca 2018 godz. 20:43:50
Edytował Wacik
28 marca 2018 godz. 08:32:32
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
$ Zarabiamy Dolary $