Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowy interfejs, wierzchowce i funkcje
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1732
Level: 59
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1302
Szefas napisał(a):
Bakusiowaty napisał(a):
yyy w preyach zmienia się bonus a potwór zostaje? na co to komu hahahah XD z tego co wiem wszyscy bonus sobie zostawiają a potwory rollują

Zależy jak kto woli. Czasami chce się zachować bonus, a czasami potwora. Fajnie by było gdyby można było sobie wybrać czy się chce rerollnąć potwora czy bonusa.

Ten automatyczny reroll jest darmowy czy trzeba wykupić za tc?

Yyy przeciez mozesz wybrac czy rolujesz bonus czy potwora o.O
ten automatyczny jest do czasu az masz te reroll karty, fakt ze raz w tyg dostaje sie 2 (4)z magicznego jajka, robi to troche darmowe, a jak chcesz dalej cisnac cale zycie jednego moba to mozesz kupic za TC.
W sumie taki 852 rp jak by trafil combo frazle guazle i te zielone t-rexy to pewnie woli zachowac moba nawet za relore za tc i dalej robic pg rosza jak pol zycia
13 marca 2018 godz. 17:08:39
Ikona  #
OFF
Exp: 902
Level: 42
Data dołączenia: 13.02.2011

Inwander
Postać: Inwander
Profesja: Elite Knight
Level: 656
Osiągnięcia: 440
Serwer: Bona
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 79
Ja tez zostawiam bonusy a nie potwora. Bosuny exp i loot po 40% na minute przed zmieniam mobka by bonus nie zniknal. A nawet jak sie zapomni to z dziennego logowanie przewaznie mam full darmowych rerols takze dodali opcję, ale akurat nie pod moja taktykę emotka Ale jak ktoś ma charmy ustawione na pare mobkow, do tego z prey te same mobki to ich rozumiem dlaczego sie z takiej nowosci ciesza.
13 marca 2018 godz. 17:22:55
Ikona  #
ON
Exp: 2616
Level: 72
Data dołączenia: 11.10.2010

Vin
Postać: Vin
Profesja: Master Sorcerer
Level: 358
Osiągnięcia: 762
Serwer: Secura
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 512
Jak po 2 miesiacach w koncu sie trafi potworek, ktorego huncisz regularnie to raczej warto zostawic, dziwnie podchodzicie do tego
13 marca 2018 godz. 17:34:32
Skrytykowali: Misieq Podziękowali: Grosik93, namlessone
Ikona  #
OFF
Exp: 1758
Level: 59
Data dołączenia: 01.01.2013

Ormansky
Postać: Ormansky
Profesja: Elder Druid
Level: 515
Osiągnięcia: 426
Serwer: Monza
Liczba postów: 958
Mrozik69 napisał(a):
Jak po 2 miesiacach w koncu sie trafi potworek, ktorego huncisz regularnie to raczej warto zostawic, dziwnie podchodzicie do tego

jak kto woli, ja np sobie codziennie rolluje po kilka razy i częściej się trafia potworek
14 marca 2018 godz. 08:49:51
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
zaran22
[PL/EN] 508 RP Test dwóch charmów na Feru Way ^^ "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm
Crowny Cro
Odkrywamy Tibie !