Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - luty 2018
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 929
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
obrazek
Witajcie moi Kochani w kolejnym, lutowym już zestawieniu Waszych sukcesów! Normalnie przeszliście samych siebie, niby luty to krótki miesiąc, ale mimo tego otrzymaliśmy od Was aż 104 screeny z Waszymi awansami! Oj, dbacie, żebym miał co robić! Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że swój udział miała w tym aura, która pod koniec lutego dała niektórym w kość, brrr!!! Żywię nadzieję, że choć część z Was wykorzystała ten czas na świeżym powietrzu, sanki, kuligi i te sprawy emotka
No ale koniec tego gadania, bo tyle tego jest, że nie wiem ile mi w ogóle zajmie przygotowanie tego całego materiału! Znowu będę musiał dzielić posty! Ale ja się nie boję i w przyszłym miesiącu czekam na jeszcze więcej!
Zasiądźcie wygodnie i zapraszam Was do magicznej krainy zwanej...
obrazek

A przygotował je dla Was tradycyjnie już nie kto inny, jak tylko Wasz niestrudzony korespondent z Mainlandu i nie tylko, razor!

Poziomy doświadczenia

Pierwsze miejsce w lutowym zestawieniu przypadło w udziale Sir Szatanek tibiacom icon z Secury, dzięki awansowi na 870 poziom doświadczenia, wielkie gratulacje! Nie taki diabeł straszny jak go malują! emotka
obrazek

Srebrny medal wywalczył w tym miesiącu nasz kolejny stały bywalec, Holy Mortal tibiacom icon z Candii - tym razem 865 poziom doświadczenia, gratulacje!
obrazek

Dobrze, że nasze tibiopediowe podium jest naprawdę duuże - tym razem trzecim miejscem musiały podzielić dwóch graczy - przed Wami Pacino Montana tibiacom icon oraz Mala Marcia tibiacom icon z Nerany, zdobywcy 850 poziomu doświadczenia, z miesiąca na miesiąc coraz ciaśniej w czołówce!
obrazek obrazek

Pradawne legendy głoszą, że osoba, która odnajdzie na tym screenie gracza już nigdy nie będzie narzekała na brak Tibia Coinsów i innych bogactw! A jakiego gracza? Nikogo innego jak tylko Propaganda Valin tibiacom icon z Candii! Witamy kolejny już raz w naszym zestawieniu i gratulujemy zdobycia 795 poziomu!
obrazek

Brr, kolejny demoniczny nick! Wielkie gratulacje dla Belzeb tibiacom icona z Nerany, zdobywcy 770 lvla! "Masuj benedykta"? Nie pytam chłopaki co Wy tam robicie w tej Tibii! emotka
obrazek

Awans na Anni zawsze na propsie! Gratuluję zdobycia 755 poziomu, gratuluję również nicku, który sprawił,
że 3 razy musiałem sprawdzić, czy nie zrobiłem literówki emotka Przed Wami Keszeszeszmen tibiacom icon z Benevy!
obrazek

Piękny okrągły poziom, przed Wami odważny niczym Krzysztof Kolumb Colombo de Vere tibiacom icon z Secury, dumny posiadacz 700 poziomu doświadczenia, krótkie i treściwe GZ!
obrazek

!!!WARNING!!! Na screenie widoczny przepych i bogactwo!!! Schodzimy z poziomami na nieco niższy pułap, przed Wami tym razem wyskilowany Skiled tibiacom icon z Refugii i jego awans na 580 poziom doświadczenia!
obrazek

Kolejny duet w naszym zestawieniu - przed Wami Zatii tibiacom icon z Guardii oraz Pancio Marciin tibiacom icon z Anticii, obaj gracze chwalą się świeżutkim awansem na 570 lvl, gratki!
obrazek obrazek

No i MYK, przed Wami Ka Myk tibiacom icon z Candii, trochę musiał się narzucać tymi KaMykami żeby zdobyć 530 poziom, który z dumą nam prezentuje! emotka
obrazek

Xerenter tibiacom icon z Nerany tak bardzo zaangażował się w zabijanie wszystkiego co widzi na ekranie, że aż połowa wszystkich liter widocznych na screenie się przed nim gdzieś schowała! Ale opłacało się, 520 poziom to nie przelewki!
obrazek

Przyszedł czas na pierwszą duuużą ekipę w tym zestawieniu - a w tej niemałej kolejce zebrali się zdobywcy 500 poziomu doświadczenia! Gratulacje dla wszystkich i dla każdego z osobna! A oto i oni - Ossy Vern tibiacom icon z Secury, Magic Vege tibiacom icon oraz Groosik tibiacom icon z Vuniry, Grubcioo tibiacom icon z Regugii, Dardar Zamoldimor tibiacom icon z Celesty oraz Antarya tibiacom icon z Guardii.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Moi drodzy, nie ma siły, wszyscy to czytający teraz pięknie machają do ekranu i przyłączają się do pięknych pozdrowień! Nie ma nawet innej możliwości, trzeba to celebrować! Wielkie gratulacje dla Vo Dee tibiacom icon z Celesty, zdobywcy 485 poziomu doświadczenia! Rodzina jest najważniejsza! Dziękujemy i przyłączamy się do pozdrowień oczywiście! emotka
obrazek

Uwaga, ekstremalnie dzicy gracze na ekranie! A przewodzi nim nie kto inny jak tylko Extreme Wild tibiacom icon z Nerany we własnej osobie, gratulujemy zdobycia 465 poziomu doświadczenia!
obrazek

Wszystkie grzeczne dzieci o tej porze robią emotka, ale nie Visell tibiacom icon z Refugii! Każda pora jest dobra na relaks przy gierce! Gratulujemy zdobycia 450 poziomu doświadczenia!
obrazek

Powitajcie gromkimi brawami naszego stałego gościa w comiesięcznych zestawieniach - przed Wami znany i lubiany Tiesto tibiacom icon z Secury, regularnie podnoszący swój poziom - to już awans na 430 lvl, trzymaj tempo!
obrazek

Tylko pięć oczek mniej osiągnął w tym miesiącu pogromca żywiołu natury, Master of Wild Nature tibiacom icon z Nerany! Serdecznie gratulujemy awansu na 425 poziom! emotka
obrazek

Przed Wami następny duecik - tym razem powitajcie proszę Vixeron tibiacom icona z Secury oraz Funky Foku tibiacom icon z Nerany - dumnych zdobywców 410 poziomu doświadczenia, gratulacje!
obrazek obrazek

O rany, o rany, ile ich tu się zebrało! Zaraz, raz... dwa... dwanaście! Dwunastu szczęśliwców, którym udało się awansować na 400 poziom doświadczenia, wielkie gratulacje! W nagrodę uścisk dłoni dla każdego z Was! Weff Bro tibiacom icon z Tavary, Ven True tibiacom icon, Pavvcio tibiacom icon oraz Elder Niju tibiacom icon z Benevy, Sparus tibiacom icon i Fevirar tibiacom icon z Anticii, Redvilon tibiacom icon z Premii, Mystic Jarakuzzo tibiacom icon, Juhas from Tatry tibiacom icon oraz Dairoshi tibiacom icon z Nerany, Havok Templarius tibiacom icon z Secury i wreszcie Faflik tibiacom icon z Harmonii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Już niebawem do powyższego grona będzie mógł dołączyć Moos Anclan tibiacom icon z Nerany - na razie jednak cieszy się ze zdobycia 385 poziomu doświadczenia, gratulujemy!
obrazek

Wielkie gratki dla kolejnego gracza - przed Wami Abratix tibiacom icon z Secury i jego świeżo zdobyty 370 poziom doświadczenia! Dziękujemy i oczywiście dołączamy się do pozdrowień! emotka
obrazek

Tego Pana chyba nie trzeba Wam przedstawiać, na pewno znacie go z poprzednich edycji awansów! A oto i on
- Shersen tibiacom icon z Harmonii i jego 365 poziom doświadczenia - dziękujemy i również pozdrawiamy!
obrazek

Ladies and Gentlemen, przed Wami jedyny, niepowtarzalny, nie do podrobienia - Ten Prawdziwy tibiacom icon z Harmonii! Gratulujemy awansu na 360 poziom doświadczenia, dzięki za pozdrowionka!
obrazek

Pora na triooo - przed Wami Kisiel Grillowany tibiacom icon z Premii, Jade Sio tibiacom icon z Refugii oraz Collider Ice tibiacom icon z Celesty - wszyscy uśmiechnięci i radośni, no ale jakże tu się nie cieszyć, skoro przed chwilą na licznik poziomu wskoczyło 350? Gratulujemy!
obrazek obrazek obrazek

Spokojnie, kolego, przecież wszyscy Cię znamy, wystarczyłoby raz napisać pozdrowionka, naprawdę nie było trzeba!
emotka Gratulacje dla Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty, zdobywcy 335 poziomu, pozdrowienia dla Ciebie!
obrazek

I znowu trzech graczy, niczym trzech Mędrców ze Wschodu! I nawet z tego samego świata, to chyba jakiś znak!
Gratulacje dla całej ekipy, to już 330 poziom! Hord tibiacom icon, Dodjin tibiacom icon oraz Boogiemen tibiacom icon z Harmonii
obrazek obrazek obrazek

I kolejny raz następni gracze dzielą się na trzech opisem awansu! emotka Tym razem przed Wami Neo Noriss tibiacom icon oraz Hord tibiacom icon z Harmonii a także Akagi Kat tibiacom icon z Guardii - awans na 320 poziom! Music Box zawsze pod ręką, prawidłowo!
obrazek obrazek obrazek

Kapitanie, melduję zamieszczenie awansu na 315 poziom doświadczenia w lutowym zestawieniu awansów na najlepszej fansite o Tibii! A meldunek przyjął nie kto inny jak tylko sam zainteresowany, Captain Muttley tibiacom icon z Secury, gratulacje!
obrazek

Oj, ależ tu tłoczno! Kolejka jak do lekarza! Ale my sobie oczywiście z tym poradzimy,
i nikogo nie pominiemy, spokojnie, mamy doświadczenie! A więc po kolei będę wywoływał i proszę pięknie pokazywać się na screenach - Yunker tibiacom icon, Takuri tibiacom icon oraz Anian Zorno tibiacom icon z Celesty, Yavimaver tibiacom icon, Holy Daxim tibiacom icon, Daximu tibiacom icon i Clooax tibiacom icon z Harmonii, Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, Sosimo tibiacom icon z Esteli, League of Zuzel tibiacom icon z Vuniry, James Grucha tibiacom icon z Guardii, Impurs tibiacom icon z Kenory, Daxo Knight tibiacom icon z Nerany no i wreszcie Biaaly tibiacom icon z Secury! A wszyscy oni na 300 poziomie doświadczenia!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Duecik, oto przed Wami Lestesier tibiacom icon z Premii oraz Daro Gobin tibiacom icon z Olympy, obaj na 290 poziomie doświadczenia! Jeden głodny, drugi napity, nieźle się dobrali! emotka
obrazek obrazek

Moi drodzy, wiekopomna chwila! Wyznanie miłości na stronie głównej Tibiopedii! Lepiej go zapamiętajcie!
Mam nadzieję, że screen był zrobiony 14 lutego... Gratulacje zdobycia 275 poziomu dla Shakal tibiacom icona z Regugii! emotka
obrazek

No wreszcie, bariera graniczna do awansów w poziome przekroczona, teraz będziemy mogli spotykać się o wiele częściej! Gratulacje dla Nicole Gibbs tibiacom icon z Nerany oraz Lord Petricz tibiacom icon z Anticii, świeżo upieczonych 270-lvlowców! Dzięki i również pozdrawiamy!
obrazek obrazek

Ostatni taki "tłoczny" akapit, ale jak już udowodniłem wcześniej dla nas to nie problem! Więc bez zbędnego gadania zapraszam wszystkich do obejrzenia zdjęć uwieczniających zdobycie okrągłej "dwusetki"! Gratulacje dla całej ekipy:
Lathern tibiacom icon z Anticii, Seb Deisis tibiacom icon, Matej Might Master tibiacom icon oraz Kaczafi tibiacom icon z Celesty, Royal Mayor tibiacom icon z Candii, Nemmek tibiacom icon, Herih Pottah tibiacom icon i Blacky Sensei tibiacom icon z Secury, Herato tibiacom icon z Olympy, Druid of Siedlce tibiacom icon z Nerany oraz Acarex tibiacom icon z Harmonii. Uff, naprawdę powiedziałem to na jednym oddechu!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Ostatnie poziomowe trio z Mainlandu - szczęśliwi, świeżo upieczeni zdobywcy pierwszego 3-cyfrowego poziomu!
Gratulujemy okrągłej seteczki, dziękujemy za pozdrowienia, samych awansów dla Was! Polski Bowman tibiacom icon z Guardii, Plamok Akiron tibiacom icon z Harmonii oraz Maliniakowa tibiacom icon z Secury.
obrazek obrazek obrazek


Rookgaard


Moi drodzy, proszę wszystkich o powstanie i aplauz na stojąco dla tego Pana! Zdobycie 95 poziomu na Rokgaardzie to nie jest byle co, podziwiam za zdeterminowanie, gogo 100! A, zapomniałbym, oto i on: Krzysiek of Rookgaard tibiacom icon z Harmonii!
obrazek


Poziomy magiczne


Skończyliśmy awanse w poziomach doświadczenia ale w żadnym przypadku nie zwalniamy tempa! Szybciutko i płynnie przechodzimy do krainy czarów... A w tym miesiącu bezapelacyjnie rządzi tutaj Skiled tibiacom icon z Refugii - wyczarował sobie już 114 poziom magiczny, wielkie gratulacje! Dzięki, pozdrawiamy!
obrazek

Kilka oczek niżej uplasował się Havok Skywind tibiacom icon z Secury, zdobywca 108 poziomu magicznego! Ależ te GFB będą teraz zadawały obrażenia! Gratulacje!
obrazek

Widzieliśmy go w poziomach doświadczenia, ale dla niego to za mało - musiał pojawić się i tutaj! Gratulacje dla Master of Wild Nature tibiacom icon z Nerany za zdobycie 105 poziomu doświadczenia!
obrazek

Ciemna noc, ale Moos Anclan tibiacom icon z Nerany dba o zdrowie oczu, widzę, że F.lux zainstalowany, żadna noc przed komputerem teraz nie straszna emotka Gratulacje zdobycia 102 poziomu magicznego!
obrazek

Trochę się przed nami schowała, ale gdzieś tam na środku słychać jej głos z radością oznajmiający awans na okrąglutki 100 poziom magiczny! Gratulacje dla Kreedka tibiacom icon z Refugii i oczywiście przyłączamy się do pozdrowień!
obrazek

Jedyny przedstawiciel profesji innej niż magiczna w tej kategorii, ale wcale im nie ustępuje! Oto przed Wami Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, zdobywca 29 poziomu magicznego, gratulacje!
obrazek


Dokończenie w temacie!
09 marca 2018 godz. 11:54:33
Podziękowali: Nomka, Silla, Lady Evo
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 929
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
Walka na dystans


I przechodzimy to kolejnej kategorii, a w lutym wśród paladynów rządzi Angelolog tibiacom icon z Secury, posiadacz 124 poziomu w walce na dystans! Gratulujemy!
obrazek

Tylko jedno oczko niżej, a wiec 123 poziom w walce na dystans zdobył Ten Prawdziwy tibiacom icon z Harmonii, dzięki czemu zdobył srebro w tej kategorii, wielkie gratulacje! Dzięki i również pozdrawiamy!
obrazek

Kolejna kategoria, w której go widzimy! Przed Wami poznany chwilę temu Groosik tibiacom icon z Vuniry i jego 122 dist, gratulacje!
obrazek

Punkt za punkt w tym miesiącu idą Ci paladyni! Już niedługo może to podium przypadnie w udziale Kaka Pall tibiacom icon z Candii? Na razie 121 distance, gratulujemy!
obrazek

O, widzę u tego Pana podobne programy na pasku co u siebie emotka Gratulacje dla Bealock tibiacom icon z Secury, posiadacza 117 poziomu w walce na dystans, pozdro!!!
obrazekWalka mieczem

Hmm, co najdziwniejszego jedliście? No co? Wiem, że to nic w porównaniu z tym co zaraz zobaczycie! Bo czy ktoś z Was wie jak smakuje Kisiel Grillowany tibiacom icon z Premii? No właśnie! A doprawiony jest awansem na 120 poziom w walce mieczem!
obrazek

#gratki #awans #pozdro Gratulacje dla Anaven tibiacom icon z Secury, niezłych odcisków musiał sobie narobić na rękach od machania tym mieczem, w końcu zdobył 119 sword fighting, gratulacje!
obrazekWładanie tarczą


Ostatnia ale nie mniej ważna kategoria, na pewno część z nich kojarzycie! Oto przed Wami Nicole Gibbs tibiacom icon z Nerany, z dumą prezentuje swój 114 poziom we władaniu tarczą, z pewnością niczego się nie boi!
obrazek

Ależ on się rozpędził! Kolejny raz, Kisiel Grillowany tibiacom icon z Premii, tym razem awans na 113 shielding, gratulacje!
obrazek

W sumie można powiedzieć, że to okrągły awans, te 111 jakoś tak symetrycznie wygląda... I widzę, że za miesiąc mamy szanse się spotkać w awansie na axe, czekam na screena! Gratulacje dla Chamo Dore tibiacom icon z Harmonii, dzięki za pozdrowienia!
obrazek

Jak to się mówi "Last but not least" - przed Wami Azizami tibiacom icon z Guardii, świeżo upieczony zdobywca 109 shieldingu, na którym to zakończymy tego miesięczne zestawienie, gratulacje dla Ciebie!
obrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
______________
obrazek
09 marca 2018 godz. 11:54:53
Edytował razorskate
11 marca 2018 godz. 18:24:42
Podziękowali: Silla
Ikona  #
Moderator
OFF
Déjà vu
Exp: 734
Level: 38
Avatar
Data dołączenia: 15.01.2015
Wiek: 26
Skąd: Kraków

Taczkami Do Venore
Profesja: Knight
Level: 272
Osiągnięcia: 482
Serwer: Celesta
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 359
Seria, na którą zawsze czekam emotka
Gratuluję awansów, mam nadzieję, że za niedługo i ja będę mógł się pochwalić moim awansem emotka


Pozdrawiam, Taczka emotka
______________
"No i co? Widzisz jestem, a miało mnie tu nie być
Ty wątpiłeś we mnie, ja zawsze wiedziałem, że warto wierzyć,
spłacę ten kredyt, bo dostałem szansę,
to dla tych ludzi, którzy są i będą tutaj zawsze."
09 marca 2018 godz. 13:00:05
Skrytykowali: oalan1
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Level: 9
Data dołączenia: 25.02.2014
Wiek: 26
Liczba postów: 4
Szkoda, że po raz kolejny zabrakło w tym zestawieniu mojego melee Palka, wbicie 68 poziom axe fighting, było nie lada wyzwaniem, co więcej równoważne jest z ok. 111 poziomem skilla u knighta.
Powinniście dać możliwość pokazania takich wysiłków.
09 marca 2018 godz. 14:27:42
Edytował trexon
09 marca 2018 godz. 14:28:47
Podziękowali: oalan1
Ikona  #
ON
.. festina lente ;)
Exp: 2294
Level: 68
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 613


.. gratuluję wszystkim awansującym !

.. ogromne podziękowania dla razorskate za świetną robotę, doceniam Twój trud i poświecenie !

- zawsze czytam z wielką przyjemnością i podziwiam za oryginalne opisy pod screnami emotka


______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


09 marca 2018 godz. 17:09:36
Edytowała Silla
09 marca 2018 godz. 22:45:02
Podziękowali: Nomka, razorskate
Ikona  #
ON
Jak tak to w porzadku
Exp: 2346
Level: 69
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 934
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1975
trexon napisał(a):
Szkoda, że po raz kolejny zabrakło w tym zestawieniu mojego melee Palka, wbicie 68 poziom axe fighting, było nie lada wyzwaniem, co więcej równoważne jest z ok. 111 poziomem skilla u knighta.
Powinniście dać możliwość pokazania takich wysiłków.


Po co robisz axa na palku?
______________
obrazek
09 marca 2018 godz. 17:32:34
Podziękowali: Skiler, Silla, Grutkh
Ikona  #
OFF
KK
Exp: 303
Level: 25
Avatar
Data dołączenia: 11.11.2017
Skąd: Roshamuul

Postać usunięta.
Liczba postów: 101
trexon napisał(a):
Szkoda, że po raz kolejny zabrakło w tym zestawieniu mojego melee Palka, wbicie 68 poziom axe fighting, było nie lada wyzwaniem, co więcej równoważne jest z ok. 111 poziomem skilla u knighta.
Powinniście dać możliwość pokazania takich wysiłków.


No ja swojego dista EDem nie wysyłałem bo to bezsens
______________
obrazek
09 marca 2018 godz. 17:41:16
Ikona  #
OFF
Exp: 1317
Level: 51
Avatar
Data dołączenia: 16.06.2012
Skąd: Kazordoon

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 148
Osiągnięcia: 145
Serwer: Monza
Liczba postów: 418
Poziomy zobowiązują emotka
12kk i 8kk expa/h (w ciągu 5 pierwszych fotek) od kiedy taki exp wykręca się na tibi? emotka
Tibia to dalej Tibia? emotka
09 marca 2018 godz. 22:35:32
Ikona  #
ON
Jak tak to w porzadku
Exp: 2346
Level: 69
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 934
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1975
Arkadiasz napisał(a):
Poziomy zobowiązują emotka
12kk i 8kk expa/h (w ciągu 5 pierwszych fotek) od kiedy taki exp wykręca się na tibi? emotka
Tibia to dalej Tibia? emotka


Charmy trochę podkręcają expa + boosty/preye/premka i o to masz efekt.
______________
obrazek
09 marca 2018 godz. 22:58:00
Podziękowali: Arkadiasz
Ikona  #
OFF
Exp: 584
Level: 34
Avatar
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 614
To już nie ta gra z klienta 7.6 - teraz to już OTS. :v

Holy Mortal napisał(a):
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, nie ma to jak tibia 4.6142355 i bicie ratów/rotwormów pod thais. To były dopiero emocje, nie to co teraz emotka


Lepiej iść na prison etc. brać na siebie x mobów i expić na zasadzie z jednego exp rooma do drugiego. :v
10 marca 2018 godz. 13:01:32
Edytował Zarex
11 marca 2018 godz. 16:14:57
Skrytykowali: Grosik93, Holy Mortal, xxforumowiczxx
Ikona  #
ON
Jak tak to w porzadku
Exp: 2346
Level: 69
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 934
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1975
Zarex napisał(a):
To już nie ta gra z klienta 7.6 - teraz to już OTS. :v


Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, nie ma to jak tibia 4.6142355 i bicie ratów/rotwormów pod thais. To były dopiero emocje, nie to co teraz emotka
______________
obrazek
10 marca 2018 godz. 16:23:30
Skrytykowali: Zarex Podziękowali: Grosik93
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Level: 9
Data dołączenia: 25.02.2014
Wiek: 26
Liczba postów: 4
Holy Mortal napisał(a):
trexon napisał(a):
Szkoda, że po raz kolejny zabrakło w tym zestawieniu mojego melee Palka, wbicie 68 poziom axe fighting, było nie lada wyzwaniem, co więcej równoważne jest z ok. 111 poziomem skilla u knighta.
Powinniście dać możliwość pokazania takich wysiłków.


Po co robisz axa na palku?


Cóż chyba dlatego, że przypomina mi dawną grę knightem - jeszcze przed wersją gry 7.5 (przed upgradem dmg) gdzie ubicie takiego Hero/ BK było prawdziwym wyzwaniem. Nie mogę pominąć również tej kwestii - nie szablonowość, a może po prostu zrobiłem się sentymentalny? emotka
Skiler napisał(a):
trexon napisał(a):
Szkoda, że po raz kolejny zabrakło w tym zestawieniu mojego melee Palka, wbicie 68 poziom axe fighting, było nie lada wyzwaniem, co więcej równoważne jest z ok. 111 poziomem skilla u knighta.
Powinniście dać możliwość pokazania takich wysiłków.


No ja swojego dista EDem nie wysyłałem bo to bezsens


O proszę - jaki udało Ci się wbić dist / shielding?
______________
12 marca 2018 godz. 14:15:37
Edytował trexon
12 marca 2018 godz. 14:14:20
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX