Login: Zapamiętaj
Hasło:

Problem z kontem
ZLE HASLO I EMAIL
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 35
Level: 8
Data dołączenia: 13.12.2015
Liczba postów: 2
witam, jak w tytule, w nocy 24/25 luty gralem normalnie na swoim koncie. kolo polnocy lognalem spac, rano juz passy nie dzialaly. proba odzyskania sie nie powiodla bo zly email. co najlepsze nie widzialem nawet nic na manage tool na stronie zeby ktos mi mail zmienial.. a widac to po zalogowaniu...
pytanie sie rodzi takie, zamowilem nowego r keya. nie wiem czy dane adresowe byly prawdziwe.
czy jest szansa na udowondnienie wiarygodnosci?
powiem tylko ze na a koncie mialem 20 postaci na 12 swiatach i znam ludzi co poznalem 8 lat temu, ciagle gram jednym kontem i czy da cos jakby zalozyc temat, aby ludzie potwierdzili moja osobe? moze i 40 by sie zebralo, jak nie 100 ;d
tylko pytanie rodzi pytanie, czy warto? Szczerze to nawet w stanie jestem ped**a co mi zaje.. konto podac na psy.
tylko dlatego ze 8smy rok tym kontem gram i ponad 2 lata na paccu przebiegane. wyobrazcie sobie ile tam questow porobione.. i jakie skille itd.. co wy na to?
da cos taki temat na tibia.com? dodam ze posiadam znajomych na levelach 300-700~ w takim pograniczu jest okolo 40 osob. prosze o szybka odpowiedz co myslicie o tym.
Pozdrawiam Habusior!

**
Bo wkoncu to jest konto, a pozyskane bez mojej wiedzy, bo inaczej bym tu nie pisal tematu.. Prawnie to na to jest paragraf, tylko jak CIPSOFT sie do tego przychyla. i 2ga sprawa, czy nasza POLICJA by cos w tym kierunku zrobila, nawet jakbym im podal namiary. nie powiem ze swoje konto bym wycenil z zawartoscia na 2k+ zł.
najwiekszy to fakt 200 lvl, ale questy ma takie ze niejeden by chcial miec, praktycznie wszedzie moglem. ;xh
Ponadto slyszalem ze ponoc reprezentanci takich stron jak ta, maja troszke chody. Da rade cos z taka sprawa ukrecic?
Bo jakby nie patrzec polakowi wytlumacze bez problemow, a po angielsku (dogadam) ale czesc sie pominie, bo wiadomo wieloznacznosc. ;x nie ukrywam MOCY NIE MAM! xd
Licze na sukces!!
28 lutego 2018 godz. 00:26:02
Edytował habireusz
28 lutego 2018 godz. 00:36:38
Ikona  #
ON
dziecko eMPeCe
Exp: 795
Level: 40
Data dołączenia: 06.12.2009
Godność: Dawid Kaczyński

Sof Sabor
Postać: Sof Sabor
Profesja: Druid
Level: 254
Osiągnięcia: 342
Serwer: Harmonia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 68
Jej, czytąjąc to byłem w innym świecie, teraz wróciłem do normalności. A normalnie odpowiedzieć na to wszystko jest trudno. Chyba odpowiem, że desperacja to zły towarzysz

Potrzebne jest słowo żeby przejść do konkretów...
28 lutego 2018 godz. 02:10:15
Ikona  #
OFF
Exp: 1373
Level: 52
Data dołączenia: 04.12.2012

Pall'Mnich
Postać: Pall'Mnich
Profesja: Paladin
Level: 24
Osiągnięcia: 6
Serwer: Estela
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 452
Jak nie działa Ci email ani rk to trudno, widocznie komuś dawałeś dane do konta i w taki sposób Cie załatwił. Jeśli podałeś dobre dane to rk przyjdzie a jak nie to nie, żadne potwierdzenie od strony kolegów nic nie pomoże.
28 lutego 2018 godz. 08:38:33
Ikona  #
OFF
Exp: 611
Level: 35
Data dołączenia: 30.09.2009

Jiw
Postać: Jiw
Profesja: Elite Knight
Level: 120
Osiągnięcia: 107
Serwer: Damora
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 553
Nie jesteś właścicielem konta, CIP umożliwia grę ale nic nie jest Twoją własnością i policja nic do tego nie ma.
Policja za to może działać jeśli ktoś w nielegalny sposób pozyskał Twoje dane aby to konto przejąć.

Sam CipSoft też moim zdaniem nie powinien interweniować, od Ciebie zależy jak dbasz o bezpieczeństwo swoich danych (oczywiście co innego jakby ktoś się włamał bezpośrednio do CipSoftu).
Stole many a mans soul and faith
28 lutego 2018 godz. 09:49:32
Ikona  #
Senator
OFF
Strong Ghoul
Exp: 2367
Level: 69
Data dołączenia: 07.05.2009

Kollbas
Postać: Kollbas
Profesja: Elder Druid
Level: 177
Osiągnięcia: 300
Serwer: Secura
Liczba postów: 1395
O matko... emotka żeś to opisał emotka

Pisanie na tibia.com i potwierdzanie twojej tożsamości przez twoich kumpli nic Ci nieda.
Za każdym razem proponuje ludziom, by pisali e-maila do Cipsoft. W moich sytuacjach już to dwa razy korzystnie się wyjaśniło. Możesz e-maila po niemiecku lub po angielsku napisać. Jeśli twój angielski nie jest zbyt dobry, to skorzystaj ze swoich kontaktów. Może ci koledzy na 700 level dłużej praktykują angielski.

@PannaEm a co ja napisałem? emotka nie posiadam takiego czegoś jak słownik. Jak byś mi tu nie edytowała to bym wiedział co napisałem xD
Korzystnie byłoby też zajrzeć czasem do słownika.
zamieścił PannaEm

Tibiopedia.pl people are not only a team. We are friends, family.
28 lutego 2018 godz. 09:58:41
Edytował Kolbas
28 lutego 2018 godz. 17:23:14
Ikona  #
OFF
Exp: 1543
Level: 56
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 361
Osiągnięcia: 288
Serwer: Antica
Liczba postów: 925
Rok 2018 a ludzie wciąż bez authenticatoraemotka nic już nie zrobisz, licz, że r-key przyjdzie na twój adres
28 lutego 2018 godz. 10:11:47
Ikona  #
OFF
Exp: 35
Level: 8
Data dołączenia: 13.12.2015
Liczba postów: 2
Koresponduje z CIPSOFTem od feralnego 25.02
Niestety z marnym skutkiem. Najgorsze jest to że gra ktoś tym kontem. Wczoraj było logowanie na jedną postać Habus Pandorum.
No nic, pozostaje czekać. Czytałem o przypadkach że policja w sprawie pomogło, narusza to znamiona art 267 par. 1 kk i art 286 kk.
Kit no trzeba będzie próbować, jak się nie uda to chociaż delete załatwić. Hehe

Xxx edit

No Pany/Panie, szczęście po mojej stronie. Dowiedziałem się że dane do konta są moje !!
Teraz proste pytanie, wiadomo confirmation keya zamówiłem, już drugiego ale kit.. I tu pada pytanie ile on rzeczywiście idzie?
Może któryś/aś z was Pany/Panie zamawiał/a i pamięta ile mu/jej szło?
Ps. Proszę darować sobie nabijanie postów, tekstami typu do 30 dni gdyż taka informacje się dostaje mailem z danymi do przelewu..
Proszę o konkretne odpowiedzi ile kto czekał. Resellerzy na allegro obiecują już nawet w trzy dni, tylko Bóg wie jak to wygląda w rzeczywistości.
Pozdrawiam, Habusior.
28 lutego 2018 godz. 12:40:24
Edytował habireusz
02 marca 2018 godz. 00:28:38
Ikona  #
OFF
Exp: 142
Level: 17
Data dołączenia: 02.11.2017

Vergoran
Postać: Vergoran
Profesja: Royal Paladin
Level: 286
Osiągnięcia: 409
Serwer: Bona
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 7
Rkey idzie bardzo szybko. ostatnio zamawialem i po 4 dniach był u mnie. płatność paysafecard wykonana.
05 marca 2018 godz. 08:35:05
Ikona  #
ON
Jak tak to w porzadku
Exp: 2359
Level: 69
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 936
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1985
30 dni było za czasów kiedy cipsoft nie miał jakiejś tam siedziby w Polsce, teraz jak mają siedzibę to rkeye dochodzą w 3 dni +/-
05 marca 2018 godz. 11:34:55
Skrytykowali: Zarex
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX