Login: Zapamiętaj
Hasło:

Awanse - styczeń 2018
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 925
Level: 43
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
obrazek
Hej, cześć, witajcie wszyscy w nowym, 2018 roku! Styczeń przyniósł nam w niektórych regionach prawdziwie zimową aurę (ale w końcu mamy zimę, nie?!), a Wy moi drodzy mimo tego (a może właśnie dzięki temu) nie próżnowaliście i ponownie wręcz zasypaliście nas wspaniałymi screenami z Waszymi awansami! Aż ciekawi mnie co przyniesie luty, w końcu mamy przed sobą Igrzyska Olimpijskie, zastanawia mnie czy wpłynie to na ilość zdjęć? Wiem jedno, na pewno nie zawiedziecie! Zdradzę wam mój mały sekret, tak jak opisywanie screenów jakoś mi idzie, tak nigdy nie wiem jak rozpocząć każde zestawienie, chyba będę musiał w końcu kogoś do tego zatrudnić! No ale na nic moje żale, dobrze wiem, że każdy z Was czeka z niecierpliwością, żeby ujrzeć siebie na stronie głównej w tym elitarnym gronie!

A więc moi drodzy, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko w imieniu całego zespołu Tibiopedia.pl powitać Was w pierwszej liście Awansów w 2018 roku i życzyć sobie i Wam jak najwięcej screenów uwieczniających te szczęśliwe momenty! Tymczasem kończę to ględzenie, wyciągnijcie się wygodnie w fotelu, połóżcie palec na rolce myszki i pozwólcie Waszemu razorowi przeprowadzić się przez styczniowe Awanse! A przed Wami najlepsi z najlepszych w tym miesiącu!

ZACZYNAMY
obrazek

Poziomy doświadczenia

Styczniowe zestawienie zaczynamy od żądnej krwi postaci - przed Wami Rzeznik Nija tibiacom icon z Benevy i jej gorący awans na 900 poziom doświadczenia, gratulujemy! Jak dalej w takim tempie będzie wyrzynać Roshamuul to czterocyfrowy poziom już niedługo stanie się faktem!
obrazek

Drugie miejsce w tym miesiącu przypadło w udziale naszemu stałemu bywalcowi, przed Wami nie kto inny jak tylko Holy Mortal tibiacom icon z Candii, gratulujemy 860 poziomu i wiemy, że spotkamy się za miesiąc!
obrazek

Zdobywcą brązowego medalu w styczniowych awansach został Sir Szatanek tibiacom icon z Secury, a stało się to dzięki osiągnięciu 850 poziomu doświadczenia, gratulacje!
obrazek

Propaganda Valin tibiacom icon z Candii niczego się nie boi, biega magiem przez Roshamuul na full ataku jak gdyby nigdy nic - no ale nie ma się czemu dziwić, awans na 785 poziom pozwala na takie rzeczy, gratulacje!
obrazek

Przywitajcie gromkimi brawami gracza Belzeb tibiacom icon z Nerany, który osiągnął właśnie 750 poziom doświadczenia, kto wie, może za miesiąc top 3 tibiopediowych awansów? emotka
obrazek

Krzysiu tibiacom icon z Secury występuje dzisiaj specjalnie dla Was jako zdobywca okrągłego 700 poziomu doświadczenia, gratulacje dla niego!
obrazek

Oj tam, oj tam... No elo! Gratulacje dla Vuvunio tibiacom icon z Secury, który osiągnął z kumplami 650 poziom doświadczenia! Fachowe zdjęcie, screen zrobiony równiutko o 18:00!
obrazek

Praktycznie wszystkie poprzednie screeny były jakieś takie pełne akcji, dużo się na nich działo a tu proszę, jakoś tak jakby spokojniej, ciszej na tym ekranie... Ale spokojnie, to nic złego, liczy się efekt! I tym sposobem Krayzie Thug tibiacom icon z Guardii zdobył 640 poziom, gratki!
obrazek

Panie Zdzislaw Wiertara tibiacom icon z Candii, po bokach ekranu jest tyle miejsca na otwarcie okienek, że aż grzech z tego nie skorzystać! Hunt Analyzer i inne narzędzia czekają, żeby ich użyć! Chyba, że to z premedytacją takie ascetyczne podejście, to zwracam honor! No i gratulacje 630 poziomu!
obrazek

Gruby Festyniarz tibiacom icon to i gruby awans, nie ma miejsca na półśrodki! Obywatel Candii zdobywa 610 poziom doświadczenia a Wy za to podziękujcie mu brawami!
obrazek

AVE ONI! Przed Wami Trzech Wspaniałych! Walecznych! Albo jakich tam chcecie! Grunt, że wszyscy cieszą się ze zdobycia 600 poziomu doświadczenia, gratulacje! Elder Balduran tibiacom icon oraz Cissoo tibiacom icon z Benevy a także Audr'ey tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek

A teraz specjalnie dla Was nie kto inny jak tylko Skilercio tibiacom icon z Refugii - dumny zdobywca 560 poziomu doświadczenia, serdeczne gratulacje!
obrazek

Wielka Trójka! Powitajcie proszę owacjami tych śmiałków! Gratulacje zdobycia 550 poziomu doświadczenia,
dzięki za pozdrowienia!Skilah tibiacom icon z Refugii, Karenkaa tibiacom icon z Guardii oraz Amilolo tibiacom icon z Secury
obrazek obrazek obrazek

Ależ mroźno na tym screenie! Ale bez nerwów, możecie ogrzać się cieple płynącym z radości Amio Lord Destruction tibiacom icon z Pelorii po awansie na 515 poziom, gratulacje!!!
obrazek

Hmm, może ktoś powie Xerenter tibiacom iconowi z Nerany, że można wyłączyć okienko "Premium Features"? Albo nie, cisza! Skoro był w stanie zdobyć 505 poziom doświadczenia to na pewno o tym wie i nas sprawdza! Niby taka cicha woda, a chce nas zrobić w konia! Nie z nami te numery! Gratulujemy awansu na 505 poziom! emotka
obrazek

O rany, na tych screenach można znaleźć naprawdę wszystko, jest celebrowanie awansu z kolegami jak za starych czasów, jest niezła jatka, ale jest i czyściutkie okienko klienta pozbawione praktycznie wszystkich okienek,
no niesamowici jesteście! Gratulacje dla zdobywców 500 poziomuy, a oto i oni: Piechur tibiacom icon z Celesty, Kalvi tibiacom icon z Refugii oraz Jomy Levros tibiacom icon z Candii
obrazek obrazek obrazek

Tylko 50 oczek mniej osiągnęli Pomujo tibiacom icon z Secury oraz Lakkotka tibiacom icon z Benevy - to już 450 poziom doświadczenia, gratulujemy i czekamy na więcej!
obrazek obrazek

Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii chyba bał się, ze przeoczę jego awans! Dobrze, że mi zaznaczył, bo kurde nie wiedziałbym, że awansował! Gratuluję osiągnięcia 445 poziomu, czekam na kolejne screeny! emotka
obrazek

Widać, że muzykalny, media player prawilnie odpalony! DJ Tiesto tibiacom icon z Secury i jego awans na 425 poziom doświadczenia, gratulacje!
obrazek

Prosto z podziemi Banuty nadaje dla Was na żywo Kid of Vengeance tibiacom icon z Menery, mamy strasznie niestabilne połączenie, ale udało nam się odebrać przekaz ze zdjęciem poświadczającym awans na 410 poziom, sami sprawdźcie! Gratulujemy! emotka
obrazek

O jejciu, troszkę ich tu się nazbierało! Są różnych profesji, z różnych światów. Ale jedno ich łączy...
Wszyscy są zdobywcami 400 poziomu doświadczenia i należą im się za to gratulacje! Noo, brawa dla nich!
A więc po kolei: Xafebi tibiacom icon i Rocky of Nerana tibiacom icon z Secury, Siwek Liskow tibiacom icon z Harmonii, Reque Ztek tibiacom icon z Vity oraz Migorix tibiacom icon z Refugii 400
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Coraz mniejsze to okno gry się robi mam wrażenie! Ale jak widać Mystic Bubu tibiacom icon z Nerany to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, udało mu się szczęśliwie zdobyć 380 poziom doświadczenia, gratulacje! emotka
obrazek

Proszę Pana, w ostatniej chwili! Funky Fokus tibiacom icon, jeszcze półtorej godzinki i spotkalibyśmy się tutaj dopiero za miesiąc! Brawa dla tego obywatela Nerany, dumnego posiadacza 375 poziomu doświadczenia!
obrazek

Kolejny duecik - przed Wami zdobywcy 360 poziomu doświadczenia, to już nie przelewki! Pomocnik Oxera tibiacom icon z Nerany oraz Cieszek tibiacom icon z Benevy
obrazek obrazek

I znowu robi nam się nieco tłoczniej, każdy stara się tutaj pokazać! Ale spokojnie, ja już Was tutaj szybciutko wymieniam, a Wy moi drodzy po kolei pochwalcie się swoim świeżutkim 350 poziomem doświadczenia! Gratulacje dla Pavvcio tibiacom icon i Amel Dena tibiacom icon z Benevy, Mivel Sous tibiacom icon z Anticii oraz Madame Flatha tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek obrazek

Duet wyjątkowy, bo obaj gracze wiedzą jak się zachować i pozdrawiają na screenie swoją ulubioną stronę fanowską,
dzięki! Jestem nawet w stanie wybaczyć tego nieprzyciętego screena! emotka Gratulujemy i pozdrawiamy - Bestian Waleczny tibiacom icon z Vuniry oraz Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty i ich 330 poziom doświadczenia.
obrazek obrazek

Tylko 10 oczek mniej, a więc 320 poziom doświadczenia osiągnął w tym miesiącu Boogiemen tibiacom icon z Harmonii, wielkie gratulacje!
obrazek

O, drugi mieszkaniec mojego świata, fajnie! Kenir Taxim tibiacom icon z Pelorii umie zdążyć na czas, jeszcze chwila i nie zdążyłby zrobić screena przed SSem, a tu proszę, jest fotka, jest i dowód awansu na 315 poziom doświadczenia, moje gratulacje!
obrazek

O rany, no teraz to mamy tutaj niezły tłum! Ale cóż się dziwić, w końcu to grono szczęśliwych posiadaczy "300"
w tibijskim dowodzie osobistym! Mam nadzieję, że nikogo nie pominę, jak coś to krzyczcie! A więc po kolei,
gratulacje dla Zendius tibiacom icon i Miezii Pall tibiacom icon z Nerany, Vauder the Almighty tibiacom icon z Vity, Toman on Astera tibiacom icon z Astery, Silent Hunter tibiacom icon z Guardii, Serghio Druid tibiacom icon i Mistrz Piotroo tibiacom icon z Secury, Pit Ek tibiacom icon i Horb tibiacom icon z Harmonii, Namozolny Rolnik tibiacom icon z Vuniry, Kabin Pall tibiacom icon z Refugii oraz Ainsell tibiacom icon z Celesty. Uff, chyba się udało!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Uf, po tylu poprzednikach na jednym poziomie tutaj mamy prostą sytuację, jedno zdjęcie i jeden awans!
Gratulacje dla Takuri tibiacom icon z Celesty, ten awans na 290 poziom to już praktycznie w ostatniej chwili, tym bardziej gratulujemy!
obrazek

Kolejny duecik, bardzo dziękujemy za pozdrowienia i oczywiście gratulujemy awansu na 280 poziom tej dwójce!Lestesier tibiacom icon z Premii oraz Daro Gobin tibiacom icon z Olympy
obrazek obrazek

I znowu dwa zdjęcia, i to nie byle jakie zdjęcia! Od tej poryPrzemysl tibiacom icon z Secury oraz League of Zuzel tibiacom icon z Vuniry będą mogli regularnie przesyłać do nas zdjęcie bo przekroczyli graniczny, 270 poziom doświadczenia, gratulujemy! No i oczywiście dziękujemy za piękne pozdrowienia! Pssst! Widzicie, na 270 poziomie da się grać na FACCu! Potwierdzone info!
obrazek obrazek

Wielkie gratulacje dla Rolin Xede tibiacom icon z Candii oraz Deons tibiacom icon z Nerany, zdobywców okrągłego, 200 poziomu! Naprawdę, nie trzeba było schodzić aż tak głęboko pod ziemię, żeby móc nam wysłać pozdrowienia, serio! Ale dziękujemy za poświęcenie! Tylko się tam nie zgub w tej zapomnianej jaskinii! emotka
obrazek obrazek

No i coś na co każdy czeka najbardziej, nie ważne, która to jego postać - pierwsza setka! Gratulacje dla Walus Mag tibiacom icon z Benevy, Raggnaar tibiacom icon, Mistrz Oskar tibiacom icon i Arcus Ashdragnan tibiacom icon z Candii oraz Pharis Shultz tibiacom icon z Vuniry - zdobywców 100 poziomu doświadczenia! No i oczywiście dziękujemy za pozdrowienia! (tak na boku, mam wrażenie, że im mniejszy poziom tym bardziej graczom chce się skrobnąć jakieś jedno zdanie przy awansie, ale może co ja tam wiem...)
obrazek obrazek obrazek obrazek

Poziomy magiczne

Czym prędzej przechodzimy do kolejnej kategorii, są to poziomy magiczne a w tym miesiącu niekwestionowanym liderem jest tutaj nie kto inny jak tylko Skilercio tibiacom icon z Refugii - przyłączamy się do gratulacji od ekipy, 113 mlvl to jest coś!
obrazek

Kolejne dwa screeny, dające tym razem drugie miejsce w tej kategorii otrzymaliśmy od Vivcioo tibiacom icon z Refugii, odpowiednio poziomy 106 i 105, gratulacje!
obrazek obrazek

Trzecie miejsce we władaniu magią przypadło w udziale Yavimaver tibiacom iconowi z Harmonii, gratulujemy magicznego 100 poziomu!
obrazek

Kolejny raz stoi przed Wami Xafebi tibiacom icon z Secury, tym razem chwilę przed awansem w doświadczeniu, ale za to chwilkę po awansie na 99 poziom magiczny, wielkie gratulacje!
obrazek

Dalej pozostajemy przy poziomach magicznych, zmieniła nam się tylko profesja - pierwsze miejsce wśród paladynów powędrowało do Amel Dena tibiacom icon z Benevy - 31 mlvl! Gratulacje!
obrazek

Lestesier tibiacom icon z Premii tak przejął się awansem na 29 poziom magiczny, że aż zapomniał zjeść! Stary, przekąś coś bo nie wyrobisz! Gratulacje oczywiście!
obrazek

Rycerze w tym miesiącu stanęli ramię w ramię i przesłali awans na ten sam poziom, a co! Gratulacje dla Visell tibiacom icon z Refugii oraz Latavicaa tibiacom icon z Secury! Ależ wszystko poukładane na tym drugim screenie! Gratulacje dla oby graczy zdobycia 12 mlvla, u rycerza to nie lada wyzwanie!
obrazek obrazek

Walka na dystans

Ka myk tibiacom icon z Candii jakiś taki wesoły, czy mi się wydaje? Chyba to nie zwidy, ale i ma powody do radości! W końcu ten screen dał mu pierwsze miejsce w naszym styczniowym zestawieniu awansów, gratulujemy 127 dista!
obrazek

Xarinav tibiacom icon z Olympy tylko cztery oczka niżej, zdobył 123 distance, ależ on musi mieć cela! Dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiamy!
obrazek

Ooo, i to motto mi się podoba! "Albo grubo albo wcale", tak jest! Wielkie gratulacje dla Xourion tibiacom icon z Secury, zdobywcy 120 distance fightingu! Dzięki za pozdrowienia, czekamy na kolejne screeny!
obrazek

Walka mieczem

Czapki z głów! Prosto ze swojego przytulnego mieszkanka nadaje dla Was jedyny w swoim rodzaju (i w tej kategorii), Daro Gobin tibiacom icon z Olympy, zdobywca 113 poziomu we władaniu mieczem! Wielkie gratulacje, dzięki za pozdrowienia i screeny w tym miesiącu!
obrazek

Walka toporem

Jazda jazda! Przed Wami ponownie Tiesto tibiacom icon z Secury, tym razem jako lider w tej kategorii! Wielkie gratulacje osiągnięcia 121 axe fightingu!
obrazek

Człowieku, widzisz Ty, która godzina?! Nawet w Tibii noc jeszcze jest! Ale chyba się opłaciło, jak widać Alvaniel tibiacom icon z Nerany osiągnął 117 poziom we władaniu toporem, gratulacje! xd
obrazek

Szybciutko przechodzimy do zdobywcy 3 miejsca w tej kategorii, a jest nim nie kto inny jak tylko jedyny i niepowtarzalny Haldamir tibiacom icon z Candii, gratulujemy awansu na 110 axe!
obrazek

Władanie tarczą

Po raz kolejny już w tym miesiącu przed Wami Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty - tym razem ze złotym medalem we władaniu tarczą - to już 115 poziom tej umiejętności, gratulacje!
obrazek

Który to już raz w tym miesiącu Daro Gobin tibiacom icon? emotka Ale to dobrze, takie screeny doobrze się ogląda! Mieszkaniec Olympy osiągnął właśnie 107 poziom we władaniu tarczą! Gratulujemy, dziękujemy za pozdrowienia i tym miłym akcentem kończymy styczniowe awanse! emotka
obrazek

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
07 lutego 2018 godz. 22:31:03
Podziękowali: Silla, Holy Mortal
Ikona  #
ON
KK
Exp: 278
Level: 24
Data dołączenia: 11.11.2017

Postać usunięta.
Liczba postów: 99
Wypada dodać, że Rzeznik Nija z Benevy ma dwóch ownerów i że Skilercio i Skilah to ta sama osoba (JA!) emotka
07 lutego 2018 godz. 23:36:47
Skrytykowali: PannaEm, IRequ
Ikona  #
OFF
Exp: 238
Level: 22
Data dołączenia: 08.01.2018

Rihann
Postać: Rihann
Profesja: Royal Paladin
Level: 313
Osiągnięcia: 359
Serwer: Premia
Liczba postów: 91
Skiler napisał(a):
Wypada dodać, że Rzeznik Nija z Benevy ma dwóch ownerów i że Skilercio i Skilah to ta sama osoba (JA!) emotka

Posiadanie 2 ownerów jest chyba nielegalne, także może dlatego nie wspomniano emotka
08 lutego 2018 godz. 12:43:55
Podziękowali: Silla
Ikona  #
ON
KK
Exp: 278
Level: 24
Data dołączenia: 11.11.2017

Postać usunięta.
Liczba postów: 99
Rihann napisał(a):
Skiler napisał(a):

Posiadanie 2 ownerów jest chyba nielegalne, także może dlatego nie wspomniano emotka

Fakt emotka
08 lutego 2018 godz. 14:21:38
Ikona  #
OFF
Exp: 462
Level: 30
Data dołączenia: 27.01.2017

Requ Charlover
Postać: Requ Charlover
Profesja: Elder Druid
Level: 288
Osiągnięcia: 252
Serwer: Faluna
Liczba postów: 75
Skiler napisał(a):

Ale w sumie to kogo to obchodzi?

@topic
Gz awansow
08 lutego 2018 godz. 14:53:53
Ikona  #
OFF
Exp: 1142
Level: 48
Data dołączenia: 15.02.2013

Pomujo
Postać: Pomujo
Profesja: Elite Knight
Level: 482
Osiągnięcia: 828
Serwer: Secura
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 146
Gratulacje wszystkim ^^
08 lutego 2018 godz. 23:38:39
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2266
Level: 67
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 605

.. gratulacje dla wszystkich awansujących emotka

.. i znów świetna robota razorskate!

- podziwiam świetne opisy pod screnami i doceniam trud Twojej pracy jaką wkładasz w przygotowanie awansów emotka

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka

09 lutego 2018 godz. 16:10:11
Edytowała Silla
09 lutego 2018 godz. 16:10:30
Podziękowali: Skiler, razorskate
Ikona  #
OFF
Exp: 169
Level: 18
Data dołączenia: 15.11.2015
Liczba postów: 29
Gratulacje!
09 lutego 2018 godz. 21:05:36
Ikona  #
OFF
Exp: 1238
Level: 50
Data dołączenia: 27.07.2009

Nicole Gibbs
Postać: Nicole Gibbs
Profesja: Royal Paladin
Level: 286
Osiągnięcia: 467
Serwer: Bona
Liczba postów: 51
"Xarinav tibiacom icon z Olympy tylko cztery oczka niżej, zdobył 123 distance, ależ on musi mieć cela! Dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiamy!"

56 lvl :/
09 lutego 2018 godz. 23:21:00
Podziękowali: Lila
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 925
Level: 43
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
Silla napisał(a):

.. gratulacje dla wszystkich awansujących emotka

.. i znów świetna robota razorskate!

- podziwiam świetne opisy pod screnami i doceniam trud Twojej pracy jaką wkładasz w przygotowanie awansów emotka

Dziękuję, takie komentarze świetnie motywują do dalszej pracy! emotka
10 lutego 2018 godz. 15:16:09
Podziękowali: Silla
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
SHOUTBOX