Login: Zapamiętaj
Hasło:

Were bossy
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 169
Level: 18
Data dołączenia: 19.08.2015
Liczba postów: 53
Jakie są wasze odczucia odnośnie tych wprowadzonych w ostatnie up-ie were bossów?
Osobiście razem z kolegą zabiliśmy ich już z ponad 50 i nie poleciał z nich nawet silver token, nie mówiąc już nawet o wolf backpack'u.

Z ostatniego wypadu (wszystkie 5 bossów) wyniosłem, uwaga (XD) furry cluba, kiedy na przebiegnięcie od tp do tp zużyłem ~40 ultimate manasów.

Jeśli by spojrzeć na to z jakiegos szerszego spektrum czasu to może zarabia się jakies grosiki rzędu z 8k/wypad, ale nie ma co liczyć na kokosy, zawsze jest to jakaś odskocznia dla expa i dobrze, że Cipsoft dodaje możliwość solowania takich bossów na low lvlach, ale szczerze mówiąc liczenie na token/bp to jak oczekiwanie tin key'a z pojedynczego war golem'a emotka

A komuś z was wypadł może plecak? Bo na razie nie ma chyba żadych statystyk które dobrze oddawałyby % szanse na loot, ba, na tibiopedii w statystykach loot'a nie pojawił się on chyba jeszcze ani razu na żadnym z tych 5 bossów.

Pozdrawiam emotka

19 stycznia 2018 godz. 10:08:12
Ikona  #
OFF
Exp: 385
Level: 28
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 288
Icerelis napisał(a):
Jakie są wasze odczucia odnośnie tych wprowadzonych w ostatnie up-ie were bossów?
Osobiście razem z kolegą zabiliśmy ich już z ponad 50 i nie poleciał z nich nawet silver token, nie mówiąc już nawet o wolf backpack'u.

Z ostatniego wypadu (wszystkie 5 bossów) wyniosłem, uwaga (XD) furry cluba, kiedy na przebiegnięcie od tp do tp zużyłem ~40 ultimate manasów.

Jeśli by spojrzeć na to z jakiegos szerszego spektrum czasu to może zarabia się jakies grosiki rzędu z 8k/wypad, ale nie ma co liczyć na kokosy, zawsze jest to jakaś odskocznia dla expa i dobrze, że Cipsoft dodaje możliwość solowania takich bossów na low lvlach, ale szczerze mówiąc liczenie na token/bp to jak oczekiwanie tin key'a z pojedynczego war golem'a emotka

A komuś z was wypadł może plecak? Bo na razie nie ma chyba żadych statystyk które dobrze oddawałyby % szanse na loot, ba, na tibiopedii w statystykach loot'a nie pojawił się on chyba jeszcze ani razu na żadnym z tych 5 bossów.

Pozdrawiam emotka

Kwestia szczęścia, na reddicie backpacki lecą, ale szansa no mówiąc wprost bardzo mała. Mimo wszystko, też bieganie nie zajmuje, aż tyle czasu no i im więcej takich bossów tym większa szansa na to, że finalnie Ci coś spadnie emotka

Zapraszam!

19 stycznia 2018 godz. 10:13:49
Ikona  #
OFF
Exp: 956
Level: 44
Data dołączenia: 07.06.2015

Myszu
Postać: Myszu
Profesja: Master Sorcerer
Level: 491
Osiągnięcia: 776
Serwer: Refugia
Pozycja: Tutor
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 135
Może mam mega farta ale na łącznie 7 wypadów na te bossy spadło mi 5 silver tokenów emotka Bp mi nigdy nie spadł także się nie wypowiem.

Żeby nie było że to jakiś blef i się chwalę

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Jak widać poza tokenami czasem też spada coś fajnego emotka
19 stycznia 2018 godz. 11:13:15
Ikona  #
OFF
Exp: 1148
Level: 48
Data dołączenia: 29.11.2012

Setech
Postać: Setech
Profesja: Knight
Level: 240
Osiągnięcia: 223
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 203
@up gratulacje!

Ja do tej pory zrobiłem 5 rund po wszystkich, jedyny wartościowy przedmiot to voodoo wand... emotka
19 stycznia 2018 godz. 13:02:02
Ikona  #
OFF
Exp: 222
Level: 21
Data dołączenia: 08.04.2013

Michael Devil
Postać: Michael Devil
Profesja: Elite Knight
Level: 519
Osiągnięcia: 954
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 93
Od czasu upka zabijam je praktycznie dzień w dzień na ek i ms. Raz dostałem bp z Shadowpelta, tokeny lecą dosyć rzadko czasem nawet przez tydzień żaden nie poleciał. Kolejny dodatek żeby logować każdego dnia i mieć nadzieję ze bp albo foxtail spadnie.
19 stycznia 2018 godz. 13:28:13
Ikona  #
OFF
Exp: 973
Data dołączenia: 09.05.2015

Fallen Devil
Postać: Fallen Devil
Profesja: Paladin
Level: 379
Osiągnięcia: 823
Liczba postów: 101
ja bije wszystkie codziennie od poczatku i tylko 1 token na double loocie.
@MichaelDevil foxail z nich nie spada
19 stycznia 2018 godz. 13:52:16
Ikona  #
OFF
Exp: 677
Level: 37
Data dołączenia: 25.02.2012

Asconic
Postać: Asconic
Profesja: Knight
Level: 322
Osiągnięcia: 271
Serwer: Wintera
Liczba postów: 266
gdzie sa te bossy? jak sie do nich dostać? ma ktoś może mapki??
19 stycznia 2018 godz. 14:22:26
Ikona  #
OFF
Exp: 1703
Level: 58
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1281
legut napisał(a):
gdzie sa te bossy? jak sie do nich dostać? ma ktoś może mapki??

Nomka napisał(a):
Nowy artykuł o mini bossach na TibiaBosses.com! Artykuł dostępny jest w językach angielskim, polskim i portugalskimwarning.

akurat zabawne że ten temat pojawił się prawie jednocześnie z informacją o artykule Tibiabosses
wejdź tam-jest super opisane
19 stycznia 2018 godz. 14:43:18
Edytował Elew
19 stycznia 2018 godz. 15:56:43
Ikona  #
OFF
Church Master
Exp: 1372
Level: 52
Data dołączenia: 18.10.2013
Godność: Stachu

Bosst
Postać: Bosst
Level: 376
Osiągnięcia: 808
Serwer: Bona
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 763
@up
Dzięki. emotka Starałem się, żeby przede wszystkim mapki były duże i przejrzyste, bo na innych fansites to tak średnio wyszło.

niemamspacji napisał(a):

Skąd ta pewność co do foxtaila? Jeśli leci, powiedzmy 1/1000, to się tego tak szybko nie zweryfikuje.

Osobiście nie mam szczęścia do loota z tych minibossów.

Moje staty

19:03 Loot of Bloodback: 43 gold coins, moonlight crystals, 4 platinum coins, wereboar hooves, wereboar tusks, a great health potion, a furry club, 2 red crystal fragments
19:04 Loot of Darkfang: a berserk potion, 36 gold coins, moonlight crystals, 2 onyx chips, 7 platinum coins, a troll green, an ultimate health potion, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
19:05 Loot of Sharpclaw: a beetroot, 74 gold coins, 5 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, an onyx chip, a wand of voodoo
19:07 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 6 gold coins, a platinum coin, werebear fur, werebear skull, a great health potion, 2 opals
19:08 Loot of Black Vixen: 9 assassin stars, a fox paw, 12 gold coins, 5 platinum coins, a werefox tail, 2 ultimate spirit potions, a black pearl
12:27 Loot of Bloodback: 71 gold coins, 4 platinum coins, wereboar hooves, wereboar tusks, 2 red crystal fragments
12:28 Loot of Darkfang: 5 black pearls, 84 gold coins, an onyx chip, 6 platinum coins, a small enchanted sapphire, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
12:29 Loot of Sharpclaw: 63 gold coins, 4 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, 3 onyx chips
12:31 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a werebear trophy, a dreaded cleaver, 2 opals
12:32 Loot of Black Vixen: 8 assassin stars, a fox paw, 61 gold coins, 4 platinum coins, a werefox tail, a great mana potion, 2 great spirit potions, a green gem
11:47 Loot of Bloodback: 68 gold coins, 4 platinum coins, a stone skin amulet, wereboar hooves, wereboar tusks, an ultimate health potion, a furry club, a red gem
11:49 Loot of Darkfang: a berserk potion, a black pearl, 15 gold coins, 100 gold coins, a platinum amulet, 9 platinum coins, 2 small enchanted sapphires, a troll green, an ultimate health potion, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
11:52 Loot of Sharpclaw: 4 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, 3 small enchanted amethysts, an underworld rod
11:53 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 84 gold coins, 2 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a great health potion, 2 black pearls
11:54 Loot of Black Vixen: a fox paw, 10 platinum coins, a werefox tail, a werewolf amulet, an ultimate mana potion, a black pearl
11:02 Loot of Bloodback: 6 platinum coins, a spiked squelcher, wereboar hooves, wereboar tusks, an ultimate health potion, a furry club, 3 small enchanted rubies
11:03 Loot of Darkfang: 4 black pearls, 6 gold coins, 2 onyx chips, 5 platinum coins, a small enchanted sapphire, a stone skin amulet, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
11:04 Loot of Sharpclaw: 63 gold coins, 5 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, 2 onyx chips
11:06 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 29 gold coins, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a furry club, 2 opals
11:07 Loot of Black Vixen: a fox paw, 46 gold coins, 7 platinum coins, a werefox tail, 2 great spirit potions, 2 black pearls
13:04 Loot of Bloodback: fur boots, 64 gold coins, a platinum coin, wereboar hooves, wereboar tusks, a wereboar loincloth, a red crystal fragment
13:05 Loot of Darkfang: a berserk potion, 4 black pearls, 57 gold coins, an onyx chip, 7 platinum coins, 2 small enchanted sapphires, a stone skin amulet, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
13:06 Loot of Sharpclaw: badger boots, 68 gold coins, 3 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a small enchanted amethyst
13:07 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 20 gold coins, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a great health potion, a furry club, 2 opals
13:08 Loot of Black Vixen: a fox paw, 26 gold coins, 4 platinum coins, sai, a werefox tail, 2 great mana potions, 2 ultimate spirit potions, a black pearl

20 stycznia 2018 godz. 12:45:07
Edytował Williams
20 stycznia 2018 godz. 12:46:01
Ikona  #
OFF
I want out
Exp: 1998
Level: 63
Data dołączenia: 29.08.2012

Pall Ciemna
Postać: Pall Ciemna
Level: 423
Osiągnięcia: 416
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 896
Williams napisał(a):
@up
Dzięki. emotka Starałem się, żeby przede wszystkim mapki były duże i przejrzyste, bo na innych fansites to tak średnio wyszło.

niemamspacji napisał(a):

Skąd ta pewność co do foxtaila? Jeśli leci, powiedzmy 1/1000, to się tego tak szybko nie zweryfikuje.

Osobiście nie mam szczęścia do loota z tych minibossów.

Moje staty

19:03 Loot of Bloodback: 43 gold coins, moonlight crystals, 4 platinum coins, wereboar hooves, wereboar tusks, a great health potion, a furry club, 2 red crystal fragments
19:04 Loot of Darkfang: a berserk potion, 36 gold coins, moonlight crystals, 2 onyx chips, 7 platinum coins, a troll green, an ultimate health potion, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
19:05 Loot of Sharpclaw: a beetroot, 74 gold coins, 5 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, an onyx chip, a wand of voodoo
19:07 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 6 gold coins, a platinum coin, werebear fur, werebear skull, a great health potion, 2 opals
19:08 Loot of Black Vixen: 9 assassin stars, a fox paw, 12 gold coins, 5 platinum coins, a werefox tail, 2 ultimate spirit potions, a black pearl
12:27 Loot of Bloodback: 71 gold coins, 4 platinum coins, wereboar hooves, wereboar tusks, 2 red crystal fragments
12:28 Loot of Darkfang: 5 black pearls, 84 gold coins, an onyx chip, 6 platinum coins, a small enchanted sapphire, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
12:29 Loot of Sharpclaw: 63 gold coins, 4 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, 3 onyx chips
12:31 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a werebear trophy, a dreaded cleaver, 2 opals
12:32 Loot of Black Vixen: 8 assassin stars, a fox paw, 61 gold coins, 4 platinum coins, a werefox tail, a great mana potion, 2 great spirit potions, a green gem
11:47 Loot of Bloodback: 68 gold coins, 4 platinum coins, a stone skin amulet, wereboar hooves, wereboar tusks, an ultimate health potion, a furry club, a red gem
11:49 Loot of Darkfang: a berserk potion, a black pearl, 15 gold coins, 100 gold coins, a platinum amulet, 9 platinum coins, 2 small enchanted sapphires, a troll green, an ultimate health potion, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
11:52 Loot of Sharpclaw: 4 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, 3 small enchanted amethysts, an underworld rod
11:53 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 84 gold coins, 2 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a great health potion, 2 black pearls
11:54 Loot of Black Vixen: a fox paw, 10 platinum coins, a werefox tail, a werewolf amulet, an ultimate mana potion, a black pearl
11:02 Loot of Bloodback: 6 platinum coins, a spiked squelcher, wereboar hooves, wereboar tusks, an ultimate health potion, a furry club, 3 small enchanted rubies
11:03 Loot of Darkfang: 4 black pearls, 6 gold coins, 2 onyx chips, 5 platinum coins, a small enchanted sapphire, a stone skin amulet, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
11:04 Loot of Sharpclaw: 63 gold coins, 5 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a great mana potion, 2 onyx chips
11:06 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 29 gold coins, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a furry club, 2 opals
11:07 Loot of Black Vixen: a fox paw, 46 gold coins, 7 platinum coins, a werefox tail, 2 great spirit potions, 2 black pearls
13:04 Loot of Bloodback: fur boots, 64 gold coins, a platinum coin, wereboar hooves, wereboar tusks, a wereboar loincloth, a red crystal fragment
13:05 Loot of Darkfang: a berserk potion, 4 black pearls, 57 gold coins, an onyx chip, 7 platinum coins, 2 small enchanted sapphires, a stone skin amulet, 2 ultimate health potions, werewolf fangs, werewolf fur, a wolf paw
13:06 Loot of Sharpclaw: badger boots, 68 gold coins, 3 platinum coins, werebadger claws, werebadger skull, a small enchanted amethyst
13:07 Loot of Shadowpelt: a bear paw, 20 gold coins, 3 platinum coins, werebear fur, werebear skull, a great health potion, a furry club, 2 opals
13:08 Loot of Black Vixen: a fox paw, 26 gold coins, 4 platinum coins, sai, a werefox tail, 2 great mana potions, 2 ultimate spirit potions, a black pearl

Dobra robota, super! emotka
Co do foxtaila to pewnie ciężko to zweryfikować póki co, sprawa może wyglądać jak żabka z Ekatrix.
20 stycznia 2018 godz. 13:07:58
Podziękowali: Williams
Ikona  #
OFF
choosen
Exp: 1136
Level: 48
Data dołączenia: 03.04.2013
Godność: Grzesiek

Nillax Ris
Postać: Nillax Ris
Profesja: Sorcerer
Level: 436
Osiągnięcia: 453
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 257
Może ktoś podrzucić spoiler albo opisać jak się tam dostać ? , DZIęki!
21 stycznia 2018 godz. 20:57:35
Ikona  #
ON
Jak tak to w porzadku
Exp: 2259
Level: 67
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 903
Osiągnięcia: 995
Serwer: Monza
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1895
niemamspacji napisał(a):

Foxtail leci z dark vixena czy jak mu tam, koledze spadł na double loocie.
21 stycznia 2018 godz. 22:19:43
Ikona  #
OFF
Exp: 973
Data dołączenia: 09.05.2015

Fallen Devil
Postać: Fallen Devil
Level: 379
Osiągnięcia: 823
Liczba postów: 101
Holy Mortal napisał(a):
niemamspacji napisał(a):

Do tej pory plotki o foxtailu z vixen slyszalem tylko z test serwerow ale widze ze jest w koncu potwierdzenie.
21 stycznia 2018 godz. 23:29:04
Ikona  #
OFF
Exp: 384
Level: 28
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 239
niemamspacji napisał(a):
Holy Mortal napisał(a):
niemamspacji napisał(a):

Do tej pory plotki o foxtailu z vixen slyszalem tylko z test serwerow ale widze ze jest w koncu potwierdzenie.

Marne potwierdzenie w stylu "koledze spadł" podejrzewam, że rzeczywiście on leci z vixen ale bez screena to żadnego potwierdzenia nie ma (ss też nie jest jakimś super mega wiarygodnym potwierdzeniem bo photoshopy i inne cuda ale bardziej wiarygodne niż "kolega""emotka )
22 stycznia 2018 godz. 05:49:34
Edytował Krwiopalczasty
22 stycznia 2018 godz. 05:50:24
Ikona  #
OFF
Exp: 666
Level: 37
Data dołączenia: 27.12.2014

Fenis Dael
Postać: Fenis Dael
Profesja: Royal Paladin
Level: 308
Osiągnięcia: 308
Liczba postów: 107
Krwiopalczasty napisał(a):

Marne potwierdzenie w stylu "koledze spadł" podejrzewam, że rzeczywiście on leci z vixen ale bez screena to żadnego potwierdzenia nie ma (ss też nie jest jakimś super mega wiarygodnym potwierdzeniem bo photoshopy i inne cuda ale bardziej wiarygodne niż "kolega""emotka )

obrazek

no ema
Nie cytujemy tylu wypowiedzi.
zamieścił PannaEm
22 stycznia 2018 godz. 11:45:35
Edytował PannaEm
22 stycznia 2018 godz. 11:58:06
Podziękowali: Elew, IRequ, Holy Mortal, Fenomenalny Homik, Taczki
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Dobry Wieczór ! | Tibia Damora 381 RP +