Login: Zapamiętaj
Hasło:

Premia War
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 803
Level: 40
Data dołączenia: 29.08.2015

Dezer Crax
Postać: Dezer Crax
Profesja: Elite Knight
Level: 421
Osiągnięcia: 510
Serwer: Premia
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 131
Ostatnimi dniami wojna na premii troszkę się rozkręciła, wiec postanowiłem zostać operatorem kamery.
Co parę dni będę dodawać nowe filmy z akcji.

10 stycznia 2018 godz. 19:27:56
Sphinister płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Jak kiedys gralem na pvp to jakos bardziej ekscytujaco wygladalo klepanie sie.
Ale w sumie po GW2 i wojnach swiatow ciezko to przebic.
10 stycznia 2018 godz. 19:32:38
Ikona  #
OFF
Exp: 330
Level: 26
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 268
Sphinister napisał(a):
Jak kiedys gralem na pvp to jakos bardziej ekscytujaco wygladalo klepanie sie.
Ale w sumie po GW2 i wojnach swiatow ciezko to przebic.

Po prostu tutaj warem bym tego nie nazwał xD.

Pozwolę sobie offtopnąć jak finalnie gw2 oceniasz? Klikałem w wowa coś tam i ostatnio myslałem nad GW2 z racji modelu B2P, który bardziej mi odpowiada bo z czasem na gre różnie bywa. Co prawda mi bardziej PvE podchodzi chociażby po to aby zapoznać się z mechaniką gry etc.

Zapraszam!

10 stycznia 2018 godz. 20:03:31
Ikona  #
Moderator
OFF
To tylko gra...
Exp: 2221
Level: 67
Data dołączenia: 20.07.2013
Godność: Damian Foel

Foel
Postać: Foel
Profesja: Druid
Level: 136
Osiągnięcia: 23
Serwer: Secura
Liczba postów: 2657
@Haiq
W takim razie Gw2 Ci wystarczy na lata. PvE masz tak rozbudowane, że biegając z eventu na event czy bossy mógłbyś nie wyłączać komputera całe dnie. Fractale ( mini dungeony) do woli cały czas, Rajdy? Meta bossy? Pograj nie ma co tu wiele gadać. Sam gram od 4 miesięcy dzień w dzień, kupiłem oba dodatki i nie żałuje. Klimat GW2 tak mnie wkręcił, że zacząłem streamować zwłaszcza ze względu na ludzi bo tam gimbusa nie spotkasz od tak. Działają liczne grupy Gamerów i mam tu na myśli społeczności, które liczą bardzo wiele osób posiadających e sportowe podejście do tego tematu. Sam należę do NovaSociety, która zajmuje się praktycznie wszystkimi grami mmo na szczeblu wręcz zawodowo europejskim. Podstawkę gry masz FTP. Pobierz, pograj i sam oceń.
10 stycznia 2018 godz. 22:14:16
Ikona  #
OFF
Exp: 1429
Level: 53
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 356
Osiągnięcia: 282
Liczba postów: 882
Kiepska nuta, za spokojna do filmiku z walki w Tibii. Walka 20vs5 to nie war tylko rzeźnia emotka

@Damq's

Taką opinię napisałeś, że aż mnie zachęciło, gdybym tylko miał lepszy sprzęt xD
10 stycznia 2018 godz. 22:51:21
Ikona  #
Moderator
OFF
To tylko gra...

Foel
@Pociach
Bez obaw emotka

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 7800 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

Bardzo można ograniczyć ustawienia a i tak gra nadal wygląda świetnie w porównaniu z Wowem. Gw2 ma to do siebie, że nie wymaga od nas stamin, questów, całych dni... Grają dorośli ludzie 40+ po godzinie i niczym nie odbiegają od rajdowców czy zwolenników WvW, gdzie walczą przeciwko sobie 3 różne serwery w trybie PvP o miasta pół dnia emotka Nawet bawiąc się w WvW, arenki pvp 5 vs 5 czy co tylko można innego w każdej chwili przerywamy bez konsekwencji. Wiele klas postaci, profesje, rasy... Ostatni duży patch dodał każdej profesji nową umiejętność oraz rodzaj broni jakiej dawniej nie mogła używać. Nie da się tego opisać od tak bo każda gra jakiej poświęciłem swój czas miała w sobie coś co z czasem odpychało, sprawiało wrażenie, ze czułem się ograniczany bądź zmuszany do abonamentów oraz całych dni kampienia... GW? Nic podobnego i nie dziwie się ze Sphinx mimo swojego unikalnego charakteru oraz osobowości jaką nas tu wszystkich potrafi uraczyć grywa w Guild Wars 2 bo ma pojęcie ile tak naprawdę zmienił GW w dzisiejszych czasach gier mmo i nawet tacy wyjadacze jak Wow mają czego się wstydzić po grze, która w bardzo krótkim czasie odebrała dobre zdanie zaufanych i wiernych graczy...

Jakiś czas już rozmyślam o tym, żeby utworzyć tutaj temat właśnie poświęcony grze Guild Wars 2 emotka Live online, fractale, rajdy, WvW, Pvp... Oj dzieje się.
10 stycznia 2018 godz. 23:28:01
Edytował DamQ's
10 stycznia 2018 godz. 23:34:44
Sphinister płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Haiq napisał(a):

Po prostu tutaj warem bym tego nie nazwał xD.

Pozwolę sobie offtopnąć jak finalnie gw2 oceniasz? Klikałem w wowa coś tam i ostatnio myslałem nad GW2 z racji modelu B2P, który bardziej mi odpowiada bo z czasem na gre różnie bywa. Co prawda mi bardziej PvE podchodzi chociażby po to aby zapoznać się z mechaniką gry etc.

GW2 jest gra prawie idealna. Prawie bo optymalizacja na multi core lezy i kwiczy. Jak chcesz pograc to zaopatrz sie w procesor mocny na singe core.

Fabulowego gameplayu wystarczy ci zeby zapoznac sie z mechanika w 100% i podlapac co mniejwiecej znaczy tu metagame. Historia calkiem ciekawa, non stop dodawane nowe sezony living story (fabularne qusty)
do tego:
- Dungeony (kiedys byly lepsze ale mozna na nich wyfarmic kozackie outfity)
- Fractale - takie hardkorowe dungeony z poziomami trudnosci i fajnymi nagrodami + farma kasy
- WvW - World vs World- napier*****ce sie 3 servery miedzy soba, podbijanie zamkow, trebuszety, katapulty, walki po 70 osob na 70 na 70, wojny gildii. Zabawa na calego. Szykuj dobry komputer. Jest tez mini wersja WVW zwana EOTM - dobra do nauki.
- PVP - jeden z lepszych systemow pvp jaki widzialem. Klasyczne 5v5, jak ci malo 5v5 masz WvW.
- World Bosy - Wielkie Skur****ny ktore klepie sie po 100 osob, szykuj dobry komputer
- Do tego pincet tysioncow malych pobocznych questow na calej, sporej mapie.

Eq mozna zdobyc na wszystkie sposoby, grajac na pvp i bedac dobrym dostajesz walute pvp i kupujesz eq. Na wvw loocisz, za walute wvw kupujesz u npc, mozesz wykraftowac,

Gram od prawie samego poczatku gw2 i mam zrobione moze 25% gry (ja gram prawie wylacznie na wojnach serwerow to dlatego) Jak masz obsesje na punkcie aczkow to gw2 to strzal w 10, jest tu tyle tego ze chyba nikt nie wie ile tak naprawde tego jest.

W tej grze kazdy znajdzie cos dla siebie. Od dawna zawsze klasuje sie w top 10 mmorpg.

Taki przyklad mojej gildii na wojnach swiatow:

Przyklad kozackiego outfitu z dungeonow (btw ucz sie cipsoft)
obrazek

@DamQ's
Nieglupi pomysl z tym tematem. Na ktorym serwerze grasz?
11 stycznia 2018 godz. 11:00:15
Edytował Sphinister
11 stycznia 2018 godz. 11:32:27
Ikona  #
Moderator
OFF
To tylko gra...

Foel
Sphinister napisał(a):

@DamQ's
Nieglupi pomysl z tym tematem. Na ktorym serwerze grasz?

Blacktide emotka
11 stycznia 2018 godz. 16:48:45
Sphinister płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
DamQ's napisał(a):

Blacktide emotka

Tam jest w ogole jakies WVW? Nie mialem nigdy stycznosci bo gram na FSP wiec raczej oscylujemy miedzy Tier 3 a Tier 1.
11 stycznia 2018 godz. 17:06:11
Ikona  #
OFF

Dezer Crax
Pociach napisał(a):
Kiepska nuta, za spokojna do filmiku z walki w Tibii. Walka 20vs5 to nie war tylko rzeźnia emotka

@Damq's

Taką opinię napisałeś, że aż mnie zachęciło, gdybym tylko miał lepszy sprzęt xD

Fakt nuta srednia, ale cieżko coś dobrać żeby YT się nie czepiało o prawa autorskie.

P.S. Tamtych nie bylo 5 tylko ze 20 na warzone, ale troszkę spanikowali jak padł im Xellawyn tibiacom icon
11 stycznia 2018 godz. 17:11:23
Edytował Meobi
11 stycznia 2018 godz. 17:12:57
Ikona  #
OFF
Exp: 1429
Level: 53
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 356
Osiągnięcia: 282
Liczba postów: 882
Meobi napisał(a):

Fakt nuta srednia, ale cieżko coś dobrać żeby YT się nie czepiało o prawa autorskie.

Wystarczy wpisać "No copyright music"

Przykładowa playlista 300 piosenek:

youtubewarning

Na pewno znajdzie się coś żywszego ;P Powodzenia.
11 stycznia 2018 godz. 18:12:28
Ikona  #
OFF

Dezer Crax
Mała akcja na yalahar emotka 660ed/300ed

Paperplane Druid tibiacom icon

Tikej tibiacom icon

Bitka w Oramond

Kolejna mała akcja w thais

28 stycznia 2018 godz. 13:39:02
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Opalony Crowny | Tibia Damora | 316 RP +