Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - grudzień 2017
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 910
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 749
obrazek
Cześć, witam wszystkich bardzo serdecznie w ostatnim już zestawieniu Waszych awansów z 2017 roku! I to nie byle jakim zestawieniu, bo wszyscy bardzo się postaraliście - przysłaliście nam rekordową wręcz liczbę zdjęć, dostaliśmy ich aż 117, najwięcej odkąd reaktywowaliśmy tę serię! Stąd też musicie mi wybaczyć, że dopiero teraz możecie zobaczyć siebie na stronie głównej (albo w dokończeniu w temacie, bo po prostu wszyscy się tu nie zmieścili przez limit znaków!) Mam nadzieję, że wszyscy dzięki przerwie świątecznej nabrali nowej energii do wykonywanych zadań i dobrze spędzili czas w rodzinnym gronie! A póki co nie pozostaje mi chyba nic innego, jak tylko życzyć Wam wszystkim pomyślności w dopiero co rozpoczętym roku! Tak więc zdrowia, zdrowia i jeszcze raz awansów! Oby nas tu przybywało! Zasiądźcie więc wygodnie, za oknem jakoś nijako, więc zaparzcie sobie kawy, herbaty czy co tam lubicie i dajcie się przeprowadzić przez tę magiczną krainę, zwaną Tibiopediowymi Awansami!
A przygotował je dla Was tradycyjnie nie kto inny, jak tylko Wasz ulubiony korespondent z Mainlandu i nie tylko, razor!

ZACZYNAMY
obrazek


Poziomy doświadczenia

Po chwilowej przerwie na pierwsze miejsce naszego tibiopediowego podium powrócił Holy Mortal tibiacom icon z Candii zdobywając 845 poziom doświadczenia! Wielkie gratulacje i czekamy na kolejne zdjęcia!
obrazek

Coraz bliżej kolejnego okrągłego poziomu jest Propaganda Valin tibiacom icon z Candii. Zdobyty przez niego 780 poziom dał mu srebrny medal w naszym zestawieniu, gratulacje!
obrazek

W grudniu gracze Candii nie próżnowali, trzecie miejsce również przypadło w udziale graczowi z tego świata!
Nerikare tibiacom icon z Candii osiągnął 775 poziom doświadczenia, gratulujemy!
obrazek

No, wreszcie jakieś przełamanie i zawitał do nas ktoś z innego świata! Wielkie brawa dla Gremciu tibiacom icon z Secury, który wskoczył na 750 level!
obrazek

Ależ on się obkupił w manasy! Nemesis Furion tibiacom icon z Candii wskoczył na okrągły, 700 poziom doświadczenia, jego wrogowie (a jak widzę lista VIP w nich obfitujeemotka )mają się czego bać! Gratulujemy emotka
obrazek

Okrągłe 50 oczek mniej, a więc 650 poziom osiągnęła Destusia tibiacom icon ze świata Candia, witamy już kolejny raz w naszym zestawieniu!
obrazek

A teraz gruby wjazd na 600 poziom, ale jakże mogłoby być inaczej, w końcu to nie kto inny jak tylko Gruby Festyniarz tibiacom icon z Candii!
obrazek

Zatii tibiacom icon z Guardii może się w sumie czuć jak zdobywca okrągłego poziomu doświadczenia, w końcu 555 ma w sobie coś takiego... No sam nie wiem... Okrągłego? emotka Mniejsza z tym, gratulacje!
obrazek

O, witamy kolejny duecik na ekranie, ze screenów uśmiechają się do Was Karenkaa tibiacom icon z Guardii oraz Fenomenalny Maciek tibiacom icon z Candii, fenomenalne awanse na 545 poziom, gratki!
obrazek obrazek

Gratulacje dla kolejnej dwójki szczęśliwców, tym razem stają przed Wami Skilah tibiacom icon z Refugii oraz Propaganda Shoax tibiacom icon z Candii, oboje chwalący się jeszcze ciepłym 540 poziomem doświadczenia emotka
obrazek obrazek

Noo, z takim poziomem to i w Sosnowcu można się pokazać, gratulacje dla Girari tibiacom icon z Nerany, 500 to już nie przelewki!
obrazek

Ale któż to tak dyszy mu na karku? Oczywiście nie kto inny jak tylko Xerenter tibiacom icon z Nerany, to już 495 poziom, a więc tylko 5 oczek mniej od poprzednika, gratulacje!
obrazek

480 poziom doświadczenia zdobył właśnie Amio Lord Destruction tibiacom icon z Pelorii, gratulujemy!
obrazek

Oj, coraz tłoczniej robi się w naszym zestawieniu, pora na szczęśliwych zdobywców 450 poziomu doświadczenia,
wielkie brawa dla nich, a oto i oni: Shinkansen tibiacom icon i Groosik tibiacom icon z Vuniry, Niverus tibiacom icon z Anticii, Aveess tibiacom icon z Harmonii oraz Antarya tibiacom icon z Guardii, gratulacje dla Was wszystkich!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Witamy na naszej scenie kolejny duet, tym razem przed Wami Lego Lasso tibiacom icon z Guardii oraz Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii - oraz ich jeszcze ciepły 440 poziom!
obrazek obrazek

O jejciu, ale na tym ekranie jest wszystkiego jakoś tak... dużo emotka Ale jak widać tak musi być, bo wszystko działa jak należy, w końcu Lakkotka tibiacom icon z Benevy wskoczyła na 435 level, gratulacje!
obrazek

Galaktyczny "dubel", witamy Knight Galacticos tibiacom icon z Harmonii oraz Aqualon tibiacom icon z Guardii,samotnie polujących ale szczęśliwych zdobywców 430 poziomu! emotka
obrazek obrazek

Rany, wiedzieliście, że DJ Tiesto tibiacom icon z Secury gra w Tibioszkę? emotka A do tego odwiedza nasze forum, no niezły fejm! Gratulujemy 420 poziomu!
obrazek

Wow, ależ teraz ekipa się zebrała, no nie wiem jak my się tu wszyscy pomieścimy! Spokojnie, mam doświadczenie,
jakoś to ogarnę! No i widzimy, że youtuberzy też oglądają tibiopedię! Gratulacje dla wszystkich zdobywców 400 poziomu, pozdrawiamy wszystkich! Zarakson tibiacom icon z Secury, Talanor tibiacom icon z Harmonii, Shanekk tibiacom icon, Kaprys Losu tibiacom icon oraz Elite Noxi tibiacom icon z Nerany, Shadow Ziw tibiacom icon z Celesty, Diredevil tibiacom icon z Refugii oraz Bemil tibiacom icon z Benevy
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Kolejny duet, witamy serdecznie Xafebi tibiacom icon z Secury oraz Muuahh tibiacom icon z Harmonii - zdobywców 390 poziomu doświadczenia! Xagebi, lepiej sprawdź jak wyglądał screen, którego wysłałeś, bo musiałem coś tam poprawić! emotka
obrazek obrazek

Jedyny i niepowtarzalny Ven True tibiacom icon z Harmonii, gratki wskoczenia na 370 poziom, widzę, że ten awans miał taki impet, że aż niebo zasnuło się chmurami!
obrazek

Oj, lepiej uważajcie na tego Pana, żeby przypadkiem nie odprawił Wam jakichś Voodo czarów! Shard Voodo tibiacom icon z Secury, jego 360 poziom i cały zawalony pasek stanu, witamy w awansach!
obrazek

Co łączy tę ekipę? Oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta! Wszyscy to świeżo upieczeni zdobywcy 350 poziomu doświadczenia! Dziękujemy oczywiście za prawdziwe pozdrowienia dla Tibiopedii! Vixeron tibiacom icon z Secury, Ten Prawdziwy tibiacom icon i Shersen tibiacom icon z Harmonii, Pomocnik Oxera tibiacom icon z Nerany oraz Kerk tibiacom icon z Vuniry 350
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Nie śpię bo trzymam kredens! A nie, czekaj... Nie śpię, bo gierczę w Tibijkę! Gratulacje zdobycia 345 poizomu dla Mivel Sous tibiacom icon z Anticii!
obrazek

Jak widać niektórzy zrobili dobry podkład pod wigilijną kolację, tak jak Funky Foku tibiacom icon z Nerany, na pewno wieczorkiem przyjemniej siedzi się z rodzinką mając świadomość, że poziom już wbity - i to nie byle jaki poziom, bo aż 340! Gratki!
obrazek

Wielkie gratulacje dla zdobywcy 330 poziomu doświadczenia - brawa dla Baahaam tibiacom icon z Candii!
obrazek

Zastanawialiście się kiedyś jak smakuje kisiel z grilla? To chyba jakiś niezły rarytas! Jak jesteście ciekawi odezwijcie się do tego człowieka, na pewno będzie mógł Wam coś więcej powiedzieć na ten temat! Gratulacje dla Kisiel Grillowany tibiacom icon z Premii, 325 poziom to nie przelewki!
obrazek

Wielkie podziękowania dla duetu, który zechciał nas pozdrowić! Gratulacje chłopaki zdobycia 320 poziomu,
oczywiście czekamy na więcej! Uważajcie, Kanibalek tibiacom icon z Secury jest głodny ofiar! A tego Pana przedstawiać nie trzeba, bo regularnie się u nas pojawia, nie Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty?
obrazek obrazek

No i mamy kolejną małą grupkę, tym razem stają przed Wami w szeregu zdobywcy 310 poziomu doświadczenia, gratulacje dla Kenir Taxm tibiacom icon z Pelorii, Captain Muttley tibiacom icon z Secury oraz Boogiemen tibiacom icon z Harmonii! Przypatrzcie się dobrze, bo coraz rzadziej można zobaczyć screeny w takich proporcjach!
obrazek obrazek obrazek

No nie wierzę, to więcej Was już nie było?! emotka I jak tu teraz wszystkich wymienić, a przecież każdy chciały coś przeczytać! To ja może po prostu wymienię tę szczęśliwą dwunastkę, zdobywców 300 poziomu, a Wy się odnajdźcie na zdjęciach! Gratulacje dla Westbam tibiacom icon z Secury, Vamento tibiacom icon z Tavary, Sznajper tibiacom icon z Guardii, Neo Noriss tibiacom icon z Harmonii, Muntasir tibiacom icon z Nerany, King Holy tibiacom icon z Harmonii, Kathri tibiacom icon z Nerany, Hudy tibiacom icon z Huardii, Gregory Muhammad Jusuf tibiacom icon z Vuniry, Frejmowski tibiacom icon z Secury, Conniek tibiacom icon z Guardii oraz Blumchen tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Troszkę luźniej nam się tu zrobiło emotka Holy Daximu tibiacom icon z Harmonii, nie przejmuj się, na pewno w końcu spadnie shield! A teraz nic, tylko cieszyć się z awansu na 280 poziom!
obrazek

Ooo, i takie screeny to ja lubię! Daro Gobin tibiacom icon z Olympy krótko i na temat - pozdrawia i chwali się świeżutkim awansem na 275 poziom, dzięki za zdjęcie i czekamy na więcej!
obrazek

Czapki z głów przed Takuri tibiacom icon z Celesty, będzie można się wozić na dzielni z 270 poziomem! No i teraz to już można wysyłać na awanse do tibiopedii o wiele częściej!
obrazek

No i doszliśmy w tym momencie do kolejnej grupy szczęśliwców - tym razem przedstawiam Wam zdobywców 200 poziomu doświadczenia. Lepiej dobrze się im przyjrzyjcie, bo jeszcze trochę i będą mogli częściej wysyłać do nas swoje zdjęcia! Przed Wami Netoh tibiacom icon z Candii, Milva Stygga tibiacom icon z Nerany, Jalosz tibiacom icon oraz Jafafar tibiacom icon z Antici, Hidil tibiacom icon z Secury, Haldamir tibiacom icon z Candii, Dillay Quinnmax tibiacom icon oraz Barani the Witcher tibiacom icon z Olympy oraz Bandi tibiacom icon z Vuniry
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Uff, wreszcie to już ostatnia taka ekipa! Najmniejszy ale za to chyba przynoszący najwięcej radości okrągły trzycyfrowy poziom! Wielkie gratulacje dla zdobywców pierwszej "setki", tak trzymać, nie zwalniajcie tempa!Walus Koksik tibiacom icon z Benevy, Vishlyn tibiacom icon oraz Jasharo tibiacom icon z Celesty, Siochaj tibiacom icon z Estely, Rayza Hard tibiacom icon z Vity, Ravershia tibiacom icon, Gardo Thir tibiacom icon, Felenis tibiacom icon oraz Bamiwer tibiacom icon z Secury, Radekst tibiacom icon z Nerany, Mlody Dziadek tibiacom icon oraz Aniertta tibiacom icon z Refugii oraz Dous Bonn tibiacom icon z Astery
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek


Rookgaard

Rany, już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem okazję opisywać screen w tej kategorii! Aż się człowiek cieszy, że są jeszcze ludzie, dla których duch RPG coś znaczy, coraz trudniej o takich! Dziękuję za pozdrowienia i podziwiam za upór! Gratulacje zdobycia 85 poziomu na Rookgaardzie, Lobis Rokstayer tibiacom icon z Fidery!
obrazek


Kontynuacja w temacie!
10 stycznia 2018 godz. 13:01:41
Podziękowali: Silla
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 910
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 749
Poziomy magiczne

Złoty magiczny medal zdobywa Destusia tibiacom icon z Candii, chwaląc się nie tylko wyczarowanym 121 poziomem magicznym, ale i wspaniale urządzonym domkiem, gratulujemy!
obrazek

Drugie miejsce na magicznym pudle również przypadło w udziale graczowi z Candii, przed Wami Nemesis Furion tibiacom icon z Candii i jego 120 poziom magiczny!
obrazek

Piętnaście oczek mniej a zarazem i trzecie miejsce w tej kategorii uzyskał Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii, dziękujemy za pozdrowienia i gratulujemy awansu na 105 mlvl!
obrazek

A kogo my tu mamy! Czyżbym ja miał deja vu?! Ależ skąd! Patrzcie jak on gna, przecież screen wyżej również widzieliśmy Eloor Sern tibiacom icon z Harmonii, tym razem jednak oczko niżej, bo jeszcze ze 104 mlvlem - tak trzymaj, ile tylko kasy starczy! emotka
obrazek

Jak Voodo to i na czarach musi się znać! A i walka z koszmarami nie jest prostsza, więc ten 100 poziom magiczny na pewno przyda się tej dwójce! Gratulacje dla Shard Voodo tibiacom icon z Secury oraz Muuahh tibiacom icon z Harmonii!
obrazek obrazek

No, Xafebi tibiacom icon z Secury, już drugi raz musiałem poprawić screena, dobrze wiesz o co chodzi po sprawdzeniu tego z poziomem doświadczenia! Żeby mi to było ostatni raz! Pozdrawiam i gratuluję zdobycia 98 poziomu magicznego!
obrazek

Konsekwentnie schodzimy niżej, tym razem przed Wami Jafafar tibiacom icon z Anticii, zdobywca 96 poziomu magicznego! Doobrze, SDki zawsze się przydadzą!
obrazek

Ostatni przedstawiciel magicznej profesji w tej grupie, po raz kolejny przed Wami Kenir Taxim tibiacom icon z Pelorii - tym razem prezentuje swój 94 poziom magiczny, gratulacje!
obrazek

Witamy serdecznie gronie awansujących króla wśród magii u paladynów - przed Wami Groosik tibiacom icon z Vuniry, jak na paladyna 33mlvl to już coś!
obrazek

Ale pozycja poprzednika może być zagrożona, bo tuż za plecami na pewno czuje oddech Lego Lasso tibiacom icon z Guardii - zdobywcy 32 poziomu magicznego, gratulacje!
obrazek

Bardzo pozytywnie poranek przed świętami rozpoczęła jak widzę Liliputka tibiacom icon z Celesty - w końcu zdobycie 12 poziomu magicznego będąc rycerzem to nie byle co! Gratulacje!
obrazek

Kolejny wysoki poziom magiczny u rycerza! Wielkie gratulacje dla Rocky of Nerana tibiacom icon z Secury, zdobywcy 11 poziomu magicznego! I ta muzyczka z Rookiego! emotka
obrazek

Znowu jakaś mała grupka, tym razem przywitajcie się z Winio Tesarin tibiacom icon z Celesty, Daro Gobin tibiacom icon z Olympy oraz Aqua Dominator tibiacom icon z Pelorii - zdobywcami 10 poziomu magicznego, dzięki za pozdrówki i gratulacje dla całej ekipy i każdego z osobna!
obrazek obrazek obrazek

Przed nami już ostatni, którym udało się wywalczyć awans w poziomie magicznym, powitajcie gromkimi brawami Myszkieter tibiacom icon z Secury oraz Kaczafi tibiacom icon z Celesty, nie zapomnijcie im pogratulować zdobycia 9 poziomu magicznego!
obrazek obrazek


Walka na dystans

Przechodzimy bardzo sprawnie do kolejnej kategorii - a tutaj również niebotycznie wysokie awanse, przed Wami Nicole Gibbs tibiacom icon z Nerany i awans na 125 distance! Yo!
obrazek

Niewiele niżej, bo tylko o jedną jednostkę uplasował się Blumchen tibiacom icon z Refugii, świeżo upieczony zdobywca 124 poziomu w walce na dystans, gratulacje!
obrazek


Walka obuchem

I nie zwalniamy tempa, bo oto przed Wami przedstawiciele kolejnej kategorii - tym razem powitajcie Pomujo tibiacom icon z Secury, zdobywcę 123 club fightingu, liczę na gromkie brawa dla tego Pana!
obrazek

Niewiele mniejsze umiejętności w walce tą bronią posiada Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty - to już 121 club fighting, ależ to leci, gratulacje!
obrazek


Walka mieczem

Oczywiście jeszcze nie odchodźcie od monitorów, pozostańcie z nami, bo teraz na scenę wjeżdżają naprawdę grube awanse! A oto i oni: Gruby Festyniarz tibiacom icon z Candii oraz Goviam Lucind tibiacom icon z Secury, dumnie prezentujący swój 124 sword fighting! Gratulacje!
obrazek obrazek

Również i on nie spoczywa na laurach, oto przed Wami Daro Gobin tibiacom icon z Olympy, na pewno znacie go z poprzednich odsłon awansów, tym razem chwali się nam 112 poziomem w walce mieczem, gratulacje!
obrazek


Władanie tarczą

No i pozostał nam przedstawicie ostatniej kategorii w awansach - przed Wami nie kto inny jak tylko Palo Swor tibiacom icon z Olympy i jego 119 shielding. Chyba nie trzeba tu nic więcej dodawać, prawda? Gratulacje!
obrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
______________
obrazek
10 stycznia 2018 godz. 13:02:01
Edytował razorskate
11 stycznia 2018 godz. 20:16:57
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2300
Level: 68
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 907
Osiągnięcia: 1008
Serwer: Monza
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1916
Planowałem wysłać awans z 38 mlvla, ale znowu wbity z loyalki emotka
______________
obrazek
10 stycznia 2018 godz. 15:09:16
Ikona  #
OFF
Exp: 1362
Level: 52
Data dołączenia: 02.08.2014
Wiek: 22
Skąd: Zgierz

Wafelo
Postać: Wafelo
Profesja: Knight
Level: 47
Osiągnięcia: 37
Serwer: Bona
Liczba postów: 372
a gz dla wszystkich w szczególności dla Holy za powrót na pierwsze miejsce i dla administracji iż chce im się to robić i jeszcze się nie znudziło emotka
10 stycznia 2018 godz. 15:12:42
Ikona  #
Senator
OFF
Exp: 3491
Level: 84
Avatar
Data dołączenia: 07.05.2009

Emek Sorek
Postać: Emek Sorek
Profesja: Sorcerer
Level: 283
Osiągnięcia: 508
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 4048
To jest totalnie niesamowite, pamiętam, jak nieosiągalne było dobicie 500 lvla, a teraz? Strasznie dużo tych awansów.

Myślę, że mało kto spodziewał się takiego rozwoju gry. W luźnych dyskusjach gadało się o tym, że camp z Frost Dragonami to była przeginka emotka

Tak czy siak gratuluję wszystkim wytrwałości, jedno jest pewne- teraz gra jest mega urozmaicona i daje duuużo więcej frajdy. Szkoda, że teraz wszystko jest łatwiejsze, bo lubiłem to ,,szanowanie" cyferek które było kiedyś.
10 stycznia 2018 godz. 22:35:44
Podziękowali: xxforumowiczxx
Ikona  #
OFF
KK
Exp: 250
Level: 22
Avatar
Data dołączenia: 11.11.2017
Skąd: Roshamuul

Skiler
Postać: Skiler
Profesja: Elder Druid
Level: 686
Osiągnięcia: 675
Serwer: Refugia
Liczba postów: 96
Nie załapałem się z awansem mlvlu emotka
Trudno, może w przyszłym miesiącu się uda emotka
______________
obrazek
10 stycznia 2018 godz. 23:04:35
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 929
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 761
Skiler napisał(a):
Nie załapałem się z awansem mlvlu emotka
Trudno, może w przyszłym miesiącu się uda emotka

Jeśli wysłałeś w styczniu to będzie opublikowane w lutym, a jeśli wysłałeś w grudniu to musiało coś być źle.
______________
obrazek
10 stycznia 2018 godz. 23:18:46
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2236
Level: 67
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 594
.. gratuluję wszystkim awansującym ! emotka


.. razorskate - 'wspaniała robota', wielki szacunek za przygotowanie awansów! emotka


______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


11 stycznia 2018 godz. 00:35:32
Edytowała Silla
11 stycznia 2018 godz. 00:36:16
Podziękowali: razorskate, Nomka
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 910
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 749
Silla napisał(a):
.. gratuluję wszystkim awansującym ! emotka


.. razorskate - 'wspaniała robota', wielki szacunek za przygotowanie awansów! emotka
Dziękuję! emotka
______________
obrazek
11 stycznia 2018 godz. 09:47:06
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Zwiedzamy Miasta w Tibi