Login: Zapamiętaj
Hasło:

Questy - Sugerowany poziom
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 117
Level: 15
Data dołączenia: 24.04.2017
Liczba postów: 2
Witam, przeglądając często questy na Tibiopediawarning muszę zapuszczać się na youtube by zobaczyć na jakim mniej więcej lvlu poradzę sobie z danym questem, brakuje mi czegoś takiego jak ,,sugerowany poziom" na którym można zacząć quest, można się wtedy lekko na tym oprzeć na jakim +/- lvlu możemy zacząć zadanie by uniknąć ewentualnej gleby. Chciałbym, aby więcej osób się odniosło co do tematu. Wesołych świąt, pozdrawiam.
24 grudnia 2017 godz. 15:28:25
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 800
Level: 40
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 691
Jest przy questach coś takiego jak poziom trudności, a sugerowany poziom byłby mylący z wymaganym poziomem. Poza tym nagle by trzeba było rozpisać jaki poziom na profesje bo każda profesja to inaczej i byłby bałagan. Kolejna rzecz płacz w stylu "ale było napisane sugerowany poziom 50 i padłem ale gunwo", wolę tego uniknąć. Ogólnie pomysł nie jest zły, żebyś nie pomyślał, że się Ciebie czepiam, ale wiem jak wygląda z doświadczenia użeranie się później z tego typu sytuacjami.
24 grudnia 2017 godz. 16:02:02
Podziękowali: Czorizo
Ikona  #
OFF
Exp: 117
Level: 15
Data dołączenia: 24.04.2017
Liczba postów: 2
Konstruktywna krytyka, zawsze mile widziana, faktycznie nie przemyślałem tego ,,płaczu". ,,Było napisane że przewidywany poziom jest 50 ja mailem 55 i padłem". Masz racje.
24 grudnia 2017 godz. 16:22:23
Podziękowali: Nomka
Ikona  #
OFF
Exp: 1202
Level: 49
Data dołączenia: 16.06.2012

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 144
Osiągnięcia: 125
Serwer: Monza
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 370
Można także sugerować się przebiegiem questa (jeśli ktoś ogląda spoilery) i potworkami jakie spotka się na queście (które są zawsze podawane). W ostateczności zostaje, tak jak wspomniałeś, pytanie brata YT o opinie xp
24 grudnia 2017 godz. 21:52:47
Ikona  #
OFF
Exp: 272
Level: 23
Data dołączenia: 26.07.2017

Czorizo
Postać: Czorizo
Profesja: Royal Paladin
Level: 244
Osiągnięcia: 419
Serwer: Monza
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 401
Arkadiasz napisał(a):
Można także sugerować się przebiegiem questa (jeśli ktoś ogląda spoilery) i potworkami jakie spotka się na queście (które są zawsze podawane). W ostateczności zostaje, tak jak wspomniałeś, pytanie brata YT o opinie xp

Z tym może być różnie niestety, ponieważ niektóre nowe questy maja "OTS'owe" mapki i strasznie naciapane jest moobów, a stare questy choć mają trudne mooby po drodze, to można je solować. Dla przykładu Fibula Quest, która jest od 50lvl z DL'ami, a nowy Curse Quest. Niby poziom moobów podobny pod względem expa i zadawanego dmg, a Curse Questa 50lvl nie wysoluje.

Moim zdaniem można byłoby stworzyć osobny temat podpięty z możliwością zadawania jednorazowych pytań odnośnie swojej postaci, lvl, skilu, profesji i questa. Coś na wzór tematu "jak skilować, expić...".
25 grudnia 2017 godz. 10:07:34
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Opalony Crowny | Tibia Damora | 316 RP +