Login: Zapamiętaj
Hasło:

Prace konserwacyjne
Autor Wiadomość
Ikona  #
Administrator
OFF
The Ancient Dark Wizard
Exp: 5049
Level: 100
Data dołączenia: 13.10.2008

Mastro Daro
Postać: Mastro Daro
Profesja: Master Sorcerer
Level: 216
Osiągnięcia: 116
Serwer: Peloria
Pozycja: Senator
Tytuł: Sage of Tibia
Liczba postów: 3828
obrazek

W związku z awaryjnymi pracami konserwacyjnymi wszystkie światy zostały wyłączone o godz. 14. Prace powinny zając ok. 15 minut.
07 grudnia 2017 godz. 14:25:08
Edytował MastroDaro
07 grudnia 2017 godz. 15:53:11
Cytuj Podziękowali: Szefas
Ikona  #
OFF
Exp: 199
Level: 20
Data dołączenia: 22.07.2014

Rookvaloria
Postać: Rookvaloria
Profesja: Royal Paladin
Level: 257
Osiągnięcia: 188
Serwer: Estela
Liczba postów: 62
Zmienili drop z nowych potworów ??
07 grudnia 2017 godz. 16:53:39
Ikona  #
OFF
Exp: 1462
Level: 54
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Level: 356
Osiągnięcia: 748
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 366
Miraccclek napisał(a):
Zmienili drop z nowych potworów ??

Tak.
07 grudnia 2017 godz. 17:11:05
Ikona  #
OFF
Exp: 169
Level: 18
Data dołączenia: 14.07.2017

Amel Dena
Postać: Amel Dena
Level: 324
Osiągnięcia: 348
Serwer: Luminera
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 31
Zrobili to dlatego ze wiele osob plakalo ze loot za duzy ,mysle ze planowali to zrobić dopiero po x2 loot no ale coz tak to jest jak inni maja gula ze ktoś se nazbiera na paca lub cos tam.
07 grudnia 2017 godz. 17:52:01
Ikona  #
OFF
Exp: 1268
Level: 50
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 345
Osiągnięcia: 281
Serwer: Antica
Liczba postów: 783
Poldas napisał(a):
Zrobili to dlatego ze wiele osob plakalo ze loot za duzy ,mysle ze planowali to zrobić dopiero po x2 loot no ale coz tak to jest jak inni maja gula ze ktoś se nazbiera na paca lub cos tam.

Ludzie mają gula bo pieniądze, które tam zarabiałeś były nieproporcjonalne do trudności miejsca (nadal nie są). Zrobili resp, na którym na Antice biegało 15 osób a i tak każdy miał profit 800k/h, przez co ludzie którzy tam biegali byli w stanie więcej zapłacić za TC -> cena TC szła w górę ->ludzie nie expiący w tym jednym miejscu byli przez to w plecy. Przecież to bez sensu, że ja 300 ed robię 200k/h profitu na glooth banditach a 120 ed robi 800k/h na jakiś śmiesznych potworkach i tak mam o to gula. Nie wspominając o kuriozalnej sytuacji gdzie na pustych serwerach ludzie wyciągali 4kk/h -> 100h na feru hata -> 50h na dbl loocie, no chyba przesada.

@topic

A ta praca konserwacyjna usuwała bug, o którym napisane jest tutaj:
Click
07 grudnia 2017 godz. 18:00:34
Edytował Pociach
07 grudnia 2017 godz. 18:02:26
Cytuj Podziękowali: namlessone, Szefas
Ikona  #
OFF
Gruba ryba
Exp: 112
Level: 15
Data dołączenia: 12.08.2015
Godność: Waldemar Wiśniewski
Liczba postów: 82
Poldas napisał(a):

Chyba żartujesz. Pewnie zarobiłeś na tym bugu (bo tak to trzeba nazwać) dobrych parę kk i teraz to ty masz gule bo już więcej nie zarobisz. Prawda jednak jest taka, że profit który tam się dało zrobić (właściwie nadal się da) jest kolejną kompromitacją CipSoftu który po test serwerze wypuszcza zbugowanego respa do gry.

Tak jak na forum tibia.com ktoś pisał. Powinni zrobić cofkę do ss z 5 grudnia. Znając CipSoft tego nie zrobią bo byłby ból 4 liter.

Mój znajomy nie mógł grać przez te pare dni. I co go czeka jak wróci do gry? Jakiś randomowy 300 RP w 2 dni korzystając z buga zarobił więcej niż on przez 8 lat gry? Patologia.

Sam również z tego skorzystałem, przyznaje się bez bicia, ale mimo to jestem za tym żeby zrobili cofkę. Bo tak jak powiedziałem, to był bug moim zdaniem.
07 grudnia 2017 godz. 18:50:56
Cytuj Podziękowali: Szefas
Ikona  #
OFF
Exp: 169
Level: 18
Data dołączenia: 14.07.2017

Amel Dena
Postać: Amel Dena
Level: 324
Osiągnięcia: 348
Serwer: Luminera
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 31
Pociach napisał(a):
Poldas napisał(a):

Ludzie mają gula bo pieniądze, które tam zarabiałeś były nieproporcjonalne do trudności miejsca (nadal nie są). Zrobili resp, na którym na Antice biegało 15 osób a i tak każdy miał profit 800k/h, przez co ludzie którzy tam biegali byli w stanie więcej zapłacić za TC -> cena TC szła w górę ->ludzie nie expiący w tym jednym miejscu byli przez to w plecy. Przecież to bez sensu, że ja 300 ed robię 200k/h profitu na glooth banditach a 120 ed robi 800k/h na jakiś śmiesznych potworkach i tak mam o to gula. Nie wspominając o kuriozalnej sytuacji gdzie na pustych serwerach ludzie wyciągali 4kk/h -> 100h na feru hata -> 50h na dbl loocie, no chyba przesada.

@topic

A ta praca konserwacyjna usuwała bug, o którym napisane jest tutaj:
Click

Kogo to interesuje ile i gdzie ty se tam zarabiasz ... ? Ja rozumiem twoja wypowiedz wlasnie w taki sposób w jaki odniosłem się w swoim komentarzu. Twój cytat i SEDNO SPRAWY """Przecież to bez sensu, że ja 300 ed robię 200k/h profitu na glooth banditach a 120 ed robi 800k/h""". Sam pewnie nie przepaliles tempa na tej miejscówce i nie udało ci się przekroczyć tych swoich 200k/h i winisz za to cipsoft ze nie zrobil specjalnie pod cb tej miejscówki. Ja wykorzystałem ile moglem bo czemu mialbym nie skorzystać ? Szkoda ze nie ptrzetrwalo to x2 loota bo by było smiesznie . Uwazam tez ze był to celowy,tymczasowy zabieg tak jak ktoś już o tym spomnial aby po prostu przyciagnac graczy do nowego wz .

Fish napisał(a):
Poldas napisał(a):

Chyba żartujesz. Pewnie zarobiłeś na tym bugu (bo tak to trzeba nazwać) dobrych parę kk i teraz to ty masz gule bo już więcej nie zarobisz. Prawda jednak jest taka, że profit który tam się dało zrobić (właściwie nadal się da) jest kolejną kompromitacją CipSoftu który po test serwerze wypuszcza zbugowanego respa do gry.

Tak jak na forum tibia.com ktoś pisał. Powinni zrobić cofkę do ss z 5 grudnia. Znając CipSoft tego nie zrobią bo byłby ból 4 liter.

Mój znajomy nie mógł grać przez te pare dni. I co go czeka jak wróci do gry? Jakiś randomowy 300 RP w 2 dni korzystając z buga zarobił więcej niż on przez 8 lat gry? Patologia.

Sam również z tego skorzystałem, przyznaje się bez bicia, ale mimo to jestem za tym żeby zrobili cofkę. Bo tak jak powiedziałem, to był bug moim zdaniem.

Pozdrowki i w dym , to nie był bug ,przynajmniej tak zakładam ,opieram to na wczesniejeszych frazlach z poprzedniego upa ,czemu ? odp. powyżej w odp. na kom. Uptade i od razu cofka ? noo raczej slabo .Co to twego koleszki to zarobek paru kk no max parunastu kk pod warunkiem ze ktoś naprawde maniaczyl chyba nie pogrąży ?

08 grudnia 2017 godz. 02:15:04
Cytuj Skrytykowali: PannaEm, jaga1612, Pociach, Szefas
Ikona  #
ON
Exp: 173
Level: 19
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 115
Resp był chory jeszcze bardziej niz frazle i dobrze, że go znerfili ale nie dlatego, że ktoś ma gula w jedną czy w drugą stronę ale rl tibia to nie ots jak chcecie milion pinset sto dziewięcet kk na minute to wypad na ots a nie bronicie tego chorego respa...
08 grudnia 2017 godz. 02:46:24
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
CrownyCro
Damora Podejście pod 100 lvl ?
Stempell
[PL] DUNA 210rp (Video 4k)