Login: Zapamiętaj
Hasło:

Lightbearer Event
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 57
Level: 11
Data dołączenia: 06.10.2017

Ravershia
Postać: Ravershia
Profesja: Royal Paladin
Level: 78
Osiągnięcia: 24
Serwer: Secura
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 5
Trzymam kciuki za Secure, ja gnije w pracy wiec aktualnie nie mam jak pomoc emotka
13 listopada 2017 godz. 11:18:25
Ikona  #
OFF
Exp: 126
Level: 16
Data dołączenia: 23.04.2017
Liczba postów: 12
Czemu napisał(a):
Trzymam kciuki za Secure, ja gnije w pracy wiec aktualnie nie mam jak pomoc emotka

Ja też w pracy ;/ dlatego pytam na forum, zamiast samemu sprawdzić czy jeszcze walczymy. Jeśli dotrwamy do wieczora to pójde podpalić znicze kolejna postacią emotka
13 listopada 2017 godz. 12:27:11
Ikona  #
OFF
Gruba ryba
Exp: 109
Level: 15
Data dołączenia: 12.08.2015
Godność: Waldemar Wiśniewski
Liczba postów: 80
Dobra pora na moje 5 groszy.

20 zapaleńców może utrzymać światło przez prawie 40 godzin. Jeżeli mają po 2 postacie (a często tak jest) to już daje 80 godzin + randomy które też przecież coś tam robią. Więc tyle osób z organizacją na poziomie 2-3 klasy gimnazjum spokojnie da rade zrobić ten event.

I takich gildii jest sporo. Właściwie na każdym świecie jest taka gildia. Niestety wiemy jakiego typu są to gildie. Pro elo kozak plajerzy których oręż na wszystkich forach tibia.com jest nam doskonale znany, łapie ich wstręt na myśl o zrobieniu questa, gardzą graczami rpg, dostają białej gorączki na myśl o taskach, plują na world eventy, a charloverów niszczą swoimi sd charami (bo na mainie za duże ryzyko).

Ewent jest dosyć łatwy. Oczywiście można by go urozmaicić poprzez lepsze nagrody, ale wtedy dobrze by było dodać nowe znicze np. na roshu, zao itp. Cały problem polega na tym, że RPG w tej grze praktycznie nie istnieje. I te world eventy są tego najlepszym wyznacznikiem.

Taki "Pirate death to me" całkiem prosty i przyjemny event, a chyba najbardziej znienawidzony ze wszystkich. Bo po miastach latają Spectral Scumy i pro elo kozak plajerzy nie mogą zrobić szybkiego refilla przez co exp/h spada. Zawsze jak szukam kogoś by ze mną zrobił event, to czuję się chrześcijanin w Arabii saudyjskiej.

Idźcie bić dalej cyfry i nie zapominajcie:

"Under 5kk exp/h with profit I will not even move my ass from dp. It's a waste of time"
~Pro elo kozak plajer
13 listopada 2017 godz. 15:44:50
Cytuj Podziękowali: Czorizo, Pociach, Dardar, Avmatrac
Ikona  #
OFF
Exp: 57
Level: 11
Data dołączenia: 06.10.2017

Ravershia
Postać: Ravershia
Level: 78
Osiągnięcia: 24
Serwer: Secura
Tytuł: Sentinel of Tibia
Fish napisał(a):

20 zapaleńców może utrzymać światło przez prawie 40 godzin. Jeżeli mają po 2 postacie (a często tak jest) to już daje 80 godzin + randomy które też przecież coś tam robią. Więc tyle osób z organizacją na poziomie 2-3 klasy gimnazjum spokojnie da rade zrobić ten event.

I takich gildii jest sporo. Właściwie na każdym świecie jest taka gildia. Niestety wiemy jakiego typu są to gildie. Pro elo kozak plajerzy których oręż na wszystkich forach tibia.com jest nam doskonale znany, łapie ich wstręt na myśl o zrobieniu questa, gardzą graczami rpg, dostają białej gorączki na myśl o taskach, plują na world eventy, a charloverów niszczą swoimi sd charami (bo na mainie za duże ryzyko).

Ewent jest dosyć łatwy. Oczywiście można by go urozmaicić poprzez lepsze nagrody, ale wtedy dobrze by było dodać nowe znicze np. na roshu, zao itp. Cały problem polega na tym, że RPG w tej grze praktycznie nie istnieje. I te world eventy są tego najlepszym wyznacznikiem.

Taki "Pirate death to me" całkiem prosty i przyjemny event, a chyba najbardziej znienawidzony ze wszystkich. Bo po miastach latają Spectral Scumy i pro elo kozak plajerzy nie mogą zrobić szybkiego refilla przez co exp/h spada. Zawsze jak szukam kogoś by ze mną zrobił event, to czuję się chrześcijanin w Arabii saudyjskiej.

"Under 5kk exp/h with profit I will not even move my ass from dp. It's a waste of time"
~Pro elo kozak plajer

Ze wszystkim się zgadzam, dlatego rozpocząłem nową przygodę od zera na Securze, tam world chat jest jaki jest, ale czytając english widzę wielu zapalonych ludzi którzy dopieszczają szczegóły eventu, informują się na bierząco i są pomocni w każdej kwestii
Secura rulez. .

13 listopada 2017 godz. 16:10:09
Ikona  #
ON
Exp: 147
Level: 17
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 96
Fish napisał(a):

~Pro elo kozak plajer

I dlatego trzeba zmienić ten event, aby był bardziej atrakcyjny dla progejmerów lub bardziej indywidualny niż globalny bo trzeba szczerze sobie powiedzieć, że czasy maniaczenia po nocy aby zrobić event się już skończyły i trzeba dostosować event do realiów biorąc jeszcze pod uwagę to, że jest raz na rok a bardzo łatwo go zepsuć
13 listopada 2017 godz. 16:35:11
Edytował Krwiopalczasty
13 listopada 2017 godz. 16:42:15
Ikona  #
OFF
Exp: 151
Level: 17
Data dołączenia: 29.03.2017

Maglis
Postać: Maglis
Profesja: Elite Knight
Level: 270
Osiągnięcia: 260
Serwer: Nerana
Liczba postów: 38
Na Neranie ten event może się udać. emotka

"19:43 Lord Arukian [130]: BROS AND SISTERS, GRAB YOUR MAGICAL TORCH, LIGHT UP THE BASINS, CHECK LIGHT BEARER EVENT SPOILER ON TIBIA WIKI, OPEN ENGLISH CHAT FOR COOPERATION, AND WIN GREAT LIGHTBRAZIER MOUNT. WE NEED YOU"
13 listopada 2017 godz. 19:45:27
Ikona  #
OFF
Exp: 678
Level: 37
Data dołączenia: 25.11.2015
Godność: Marcin

Ayukawa
Postać: Ayukawa
Profesja: Knight
Level: 329
Osiągnięcia: 369
Serwer: Antica
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 269
Fish napisał(a):

~Pro elo kozak plajer

Ludzie grają w te grę z różnych powodów i co innego sprawia im przyjemność, szok i niedowierzanie, jak tak można.
Naprawdę musimy się tu bawić w takie podśmiechujki?

Pirate's death to me to jest akurat beznadziejny event bo jest niesamowicie upierdliwy a nie oferuje nic ciekawego i ludzie go robiący to też w 90% Ci podążający za cyferkami, tymi przy achievementach.

To już na Cipsofcie spoczywa by content był zachęcający i nie ma co się dziwić, że nie zawsze się znajdą chętni jak nagrody są nieadekwatne do trudności/upierdliwości przebiegu. Z taką Devovorgą nie ma problemu - jest to świetny event pod każdym względem, Lightbearer jest na pograniczu (mało zachęcający dla większych leveli, zwłaszcza tych co robili go w latach poprzednich) ale Pirate's Death to porażka.
14 listopada 2017 godz. 00:52:21
Edytował Satsuki
14 listopada 2017 godz. 00:56:04
Ikona  #
OFF
Elew napisał(a):
Ciastek128 napisał(a):
Jeszcze któryś server się trzyma ?

Worlds Trying (26)
Amera
Antica
Astera
Belobra
Beneva
Calmera
Fidera
Garnera
Harmonia
Honbra
Justera
Laudera
Luminera
Nerana
Noctera
Pacera
Relembra
Secura
Serdebra
Shivera
Solera
Unitera
Vita
Vunira
Xantera
Zanera

Worlds Failed (32)

Nov 13 2017
Impera
Menera
Nov 12 2017
Candia
Celesta
Estela
Ferobra
Guardia
Honera
Julera
Morta
Olympa
Peloria
Refugia
Umera
Nov 11 2017
Chrona
Duna
Eldera
Fortera
Helera
Kenora
Macabra
Magera
Mortera
Premia
Quintera
Silvera
Tavara
Thera
Tortura
Veludera
Zuna
Zunera

Gdzie można sprawdzić ile aktualnie światów jeszcze walczy, a ile już przegrało ?
14 listopada 2017 godz. 09:27:43
Ikona  #
OFF
Exp: 1383
Level: 53
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 974
Ciastek128 napisał(a):

Gdzie można sprawdzić ile aktualnie światów jeszcze walczy, a ile już przegrało ?

KLIKNIJ MNIEwarning
14 listopada 2017 godz. 09:36:13
Ikona  #
OFF
Elew napisał(a):
Ciastek128 napisał(a):

KLIKNIJ MNIEwarning

dzięki bardzo
14 listopada 2017 godz. 09:42:25
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Level: 8
Data dołączenia: 13.11.2017
Vita póki co daje radę, jest grono ludzi którzy chyba nie śpią, żeby ten event doprowadzić do końca. W większości to ludzie dla których liczy się w sumie tylko PG, więc jestem zdziwiony. Trzymajcie kciuki, oby się udało!
14 listopada 2017 godz. 15:05:18
Edytował Mefix
14 listopada 2017 godz. 15:05:38
Cytuj Podziękowali: IRequ
Ikona  #
OFF
Gruba ryba
Exp: 109
Level: 15
Data dołączenia: 12.08.2015
Godność: Waldemar Wiśniewski
Liczba postów: 80
Satsuki napisał(a):

Ludzie grają w te grę z różnych powodów i co innego sprawia im przyjemność, szok i niedowierzanie, jak tak można.
Naprawdę musimy się tu bawić w takie podśmiechujki?

Oczywiście. Rozumiem, że dla jednego celem gry może być wbijanie lvl podczas gdy ktoś inny lubi dekorować domek.
Chciałem tylko przypomnieć, że rpg w tej grze już umarło i wydaje mi się że twoja odpowiedź po części to potwierdza (bo jeżeli dobrze rozumiem popierasz dominando świrów emotka). No bo po co robić event skoro nic z niego nie ma (gp/exp)? Chociaż tutaj są całkiem dobre nagrody. Brakuje ludzi którzy robią tego typu eventy dla przyjemności, spędzania czasu razem z innymi, wspólnej zabawy. W ogóle mam wrażenie, że mało kto jeszcze gra w Tibie dla zabawy szczerze mówiąc.

Satsuki napisał(a):

Pirate's death to me to jest akurat beznadziejny event bo jest niesamowicie upierdliwy a nie oferuje nic ciekawego i ludzie go robiący to też w 90% Ci podążający za cyferkami, tymi przy achievementach.

To już na Cipsofcie spoczywa by content był zachęcający i nie ma co się dziwić, że nie zawsze się znajdą chętni jak nagrody są nieadekwatne do trudności/upierdliwości przebiegu. Z taką Devovorgą nie ma problemu - jest to świetny event pod każdym względem, Lightbearer jest na pograniczu (mało zachęcający dla większych leveli, zwłaszcza tych co robili go w latach poprzednich) ale Pirate's Death to porażka.

Event jest prosty i przyjemny. Nie trzeba mieć umiejętności boga i nie trzeba poświęcać na niego lat życia. Oferuje to samo co expienie. Czyli zabawę. Szkoda, że 99% graczy już tylko w tym widzi cel gry. :/

Dokładnie. Możemy sobie tutaj tak dyskutować, a cała sytuacja i tak zależy od podejścia CipSoftu. Urozmaicić rpg byłoby fajnie, ale wydaje mi się to już niemożliwe, a jednym z dowodów na to jest właśnie podejście do Pirate's Death. Ludzie już chyba nie chcą się bawić w rpg. :/
14 listopada 2017 godz. 21:18:46
Cytuj Podziękowali: Czorizo, Elew
Ikona  #
OFF
Exp: 1431
Level: 54
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Level: 353
Osiągnięcia: 736
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 348
Dobra robota Vunira! emotka
15 listopada 2017 godz. 08:09:36
Ikona  #
ON
Exp: 217
Level: 21
Data dołączenia: 26.07.2017

Czorizo
Postać: Czorizo
Level: 227
Osiągnięcia: 330
Serwer: Candia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 301
Fish napisał(a):
Ludzie już chyba nie chcą się bawić w rpg. :/

Ja od 3tyg się tylko tym zajmuje emotka

Doszło do mnie, że (moim zdaniem) lepszym wyznacznikiem znajomości gry i umiejętności jest liczba achivmentów i liczba zaliczonych kontentów, a nie tylko lvl.

@topic
zmiany są potrzebne w evencie. I nie da się temu zaprzeczyć. Mogliby chociaż zmusic Towncrayera, żeby krzyczał co chwilę jakie są czasy pochodni. Albo chociażby blokada zapalenia 15-30 min od poprzedniego zapalenia. Sam robiąc event mijałem osobę wracająca i idącą do pochodni. Czyli 3 osoby kliknęły w przeciągu 2-3min. (ps. ja byłem zmuszony zapalić w danej chwili, bo nie wiedziałem kiedy będę online ponownie).
15 listopada 2017 godz. 09:13:37
Edytował Czorizo
15 listopada 2017 godz. 09:13:48
Ikona  #
OFF
GRATULUJĘ WSZYSTKIM SERVOM, KTÓRYM UDAŁO SIĘ DOTRZEĆ DO KOŃCA ;D
15 listopada 2017 godz. 10:06:37
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: