Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowy outfit i przedmioty dekoracyjne
Autor Wiadomość
Ikona  #
ON
Surfin my borderless sky
Exp: 1892
Level: 62
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 207
Osiągnięcia: 645
Serwer: Amera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 2376
Sphinister napisał(a):
Lady Evo napisał(a):

To, ze jestes sknera nie znaczy, ze każdy inny jest xD
Jak cos mi się podoba to kupuje. Co w tym złego, ze raz na miesiąc wydam 100 zl na grę? Niektórzy wydają tyle na fajki co 3 dni xD

Identyczny argument jak fanboje telefonow z jablkiem. Jedyny ich argument to "biedaku nie stac cie"
Zacznij zarabiac wlasne pieniadze, uniezaleznij sie i wtedy powiedz ze 30 ojro za 15 minut roboty grafika na kacu po kursie w cosinusie to dobra stawka.

Dla porownania:
30 jro:

10 ojro:

Nie mowie ze wydanie stowki na gre to zle bo sam mam subskrypcje humble monthly i pare innych bzdetow za ok 200/mc

Co maja Apple do tego? I po co wgl klocic sie z kimkolwiek o preferencje? Jezeli ktos woli iosa od androida czy WP to niech sobie kupuja, tego nawet nie trzeba argumentowac, z zadnej ze stronXD

Co mnie interesuje to, ze 10 ojro kosztuje cos w innej grze?XD nie gram w nia, jezeli o mnie chodzi mogliby to nawet dawac za darmoxD Nie ma to jak porownywac grafike 2d i 3d.
Gra nalezy do cipsoftu i to jaką cene wyznacza to rowniez ich decyzja, nikomu nie wmuszaja kupowania tych rzeczy. To, ze traca na tym, ze kosztują tyle a nie mniej, to juz nie moja sprawa, nie dzielą sie ze mna :/

Moj powod "shejcenia" posta Lukasa byl taki, ze nazwal mnie kims uzaleznionym wlasnie z powodu tej "subskrypcji" a sam dales lapke w gore pod tym postem, wiec chyba masz troche rozjechane opinie xD

obrazek
obrazekwarning
17 października 2017 godz. 17:31:19
Cytuj Podziękowali: cite
Ikona  #
ON
Exp: 2061
Level: 64
Data dołączenia: 06.07.2013
Godność: Tomasz Rak

Guslarz
Postać: Guslarz
Profesja: None
Level: 2
Osiągnięcia: 0
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 1938
Lady Evo napisał(a):

Co maja Apple do tego? I po co wgl klocic sie z kimkolwiek o preferencje? Jezeli ktos woli iosa od androida czy WP to niech sobie kupuja, tego nawet nie trzeba argumentowac, z zadnej ze stronXD

Co mnie interesuje to, ze 10 ojro kosztuje cos w innej grze?XD nie gram w nia, jezeli o mnie chodzi mogliby to nawet dawac za darmoxD Nie ma to jak porownywac grafike 2d i 3d.
Gra nalezy do cipsoftu i to jaką cene wyznacza to rowniez ich decyzja, nikomu nie wmuszaja kupowania tych rzeczy. To, ze traca na tym, ze kosztują tyle a nie mniej, to juz nie moja sprawa, nie dzielą sie ze mna :/

Moj powod "shejcenia" posta Lukasa byl taki, ze nazwal mnie kims uzaleznionym wlasnie z powodu tej "subskrypcji" a sam dales lapke w gore pod tym postem, wiec chyba masz troche rozjechane opinie xD

Upewnilas mnie ze post zarowno moj jak i lukasa byl jak najbardziej trafny.

Lapke w gore mu dalem

Jak lubisz byc dymana na kase to kupuj i wszystko z item shopu. W sumie to dobrze bo dzieki takim jak ty gra pozyje dluzej.

17 października 2017 godz. 17:44:29
Edytował Sphinister
17 października 2017 godz. 17:45:28
Ikona  #
ON
Surfin my borderless sky

Lady Mass
Zapewne jak sie pojawi cos, co mi sie spodoba to to kupie. Nikt mnie nie dyma na kase, bo kiedy kupuje, to wiem za ile kupuje, cena nie zmienia sie w trakcie. To swiadoma decyzja :'> Gdybym stwierdzila, ze cos kosztuje za duzo i wg mnie nie jest warte ceny, to bym tego nie kupila.

Savior of Tibia.

obrazek
obrazekwarning
17 października 2017 godz. 17:56:17
Ikona  #
ON
Exp: 2061
Level: 64
Data dołączenia: 06.07.2013
Godność: Tomasz Rak

Guslarz
Postać: Guslarz
Profesja: None
Level: 2
Osiągnięcia: 0
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 1938
Lady Evo napisał(a):
Gdybym stwierdzila, ze cos kosztuje za duzo i wg mnie nie jest warte ceny, to bym tego nie kupila.

Nie wierze w te slowa z ust kobiety xD
17 października 2017 godz. 18:00:58
Cytuj Podziękowali: Yankesie
Ikona  #
ON
Surfin my borderless sky

Lady Mass
Sphinister napisał(a):
Lady Evo napisał(a):
Gdybym stwierdzila, ze cos kosztuje za duzo i wg mnie nie jest warte ceny, to bym tego nie kupila.

Nie wierze w te slowa z ust kobiety xD

>uwierz.<warning

@down
No, moze jak bede większy ..xD

Mówisz "uzależniona" do osoby ktora ma 200 lvk, dlatego, ze chce sobie kupić outfit za coiny? Sumtin wrong m8

Pewnie dlatego, ze cena moze dla niektórych byc za wysoka za to, co za nia dostana, cipsoft nie naklada na nas obowiazku kupowania ich. Ja tam nie wiem ;\

obrazek
obrazekwarning
17 października 2017 godz. 18:05:22
Edytowała Lady Evo
20 października 2017 godz. 08:08:32
Ikona  #
OFF
Exp: 273
Level: 23
Data dołączenia: 07.05.2009

Per Maestro
Postać: Per Maestro
Profesja: Elite Knight
Level: 52
Osiągnięcia: 3
Serwer: Aurora
Liczba postów: 240
Lady Evo napisał(a):
Lukas napisał(a):
Pisze to jako osoba mieszkajaca i zarabiajaca na stale w Niemczech:

Mam zawsze aktywnego pacca, czasem kupie boosta czy convertera. Czasem nawet gp: Ale 700 czy 900 TC czyli jakies 30€ za pixelowego outfita w grze nie dam nawet jak bede mial miliony na koncie. Nie wiem w kogo oni tymi cenami celuja ale chyba w znikomy procent ludzi uzaleznionych ktorzy wywala ostatniego grosza na ta gre bo te outfity naprawde moze kupic tylko ktos majacy tryliard cc na koncie albo ktos uzalezniony.

To, ze jestes sknera nie znaczy, ze każdy inny jest xD
Jak cos mi się podoba to kupuje. Co w tym złego, ze raz na miesiąc wydam 100 zl na grę? Niektórzy wydają tyle na fajki co 3 dni xD

Mowisz sknera do osoby placacej co miesiac za pacca? To kiedy sie nie jest sknera? Jak wydam cala miesieczna wyplate na gierke? Wole wydac te 30€ na stanik dla narzeczonej czy zabawke dla dziecka niz na pare pixelkow- zreszta bedziesz wiekszy to zrozumiesz emotka

Ta cena jest chora i tyle. Np. 30€ za jakies pixelki nic nie dajace w grze a 60€ za nowiutki tytul AAA na PS4. Ta cena jest nie pasujaca do tego co za nia dostajesz i tyle.
20 października 2017 godz. 07:32:37
Ikona  #
OFF
Exp: 1338
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 98
Osiągnięcia: 57
Serwer: Peloria
Liczba postów: 935
Lukas napisał(a):
ktos uzalezniony.

Lady Evo napisał(a):
jestes sknera

jesteście siebie warci emotka
Negowanie osób które to kupują , jest równie głupie jak negowanie osób które tego nie kupują.
jestem przeciwnikiem zaglądania do portfela komukolwiek, i niech mi też nikt nie zagląda o/

a outfit w porównaniu do innych z shopu po prostu słaby, i faktycznie JA nie mam zamiaru za niego dać moich TCków
ale o gustach sie nie dyskutyje
+ Sphinx dobrze podsumował tekstem " ciekawe kiedy Ciapsoft się skapnie że czasami lepiej sprzedać 15x po 10 euro niz 5x po 20 euro

P.S Lady juz większy(a) nie będzie, zostanie niską(163)? miłośniczką anime? z kolorowymi włosami? czy jak to było xD

nie banujcie mnie emotka
20 października 2017 godz. 11:43:20
Edytował Elew
20 października 2017 godz. 11:48:31
Cytuj Podziękowali: Lady Evo
Ikona  #
ON
Surfin my borderless sky

Lady Mass
Elew napisał(a):
Lukas napisał(a):
ktos uzalezniony.

Lady Evo napisał(a):
jestes sknera

jesteście siebie warci emotka
Negowanie osób które to kupują , jest równie głupie jak negowanie osób które tego nie kupują.
jestem przeciwnikiem zaglądania do portfela komukolwiek, i niech mi też nikt nie zagląda o/

a outfit w porównaniu do innych z shopu po prostu słaby, i faktycznie JA nie mam zamiaru za niego dać moich TCków
ale o gustach sie nie dyskutyje
+ Sphinx dobrze podsumował tekstem " ciekawe kiedy Ciapsoft się skapnie że czasami lepiej sprzedać 15x po 10 euro niz 5x po 20 euro

P.S Lady juz większy(a) nie będzie, zostanie niską(163)? miłośniczką anime? z kolorowymi włosami? czy jak to było xD

nie banujcie mnie emotka

No dokladnie XDD
ALE ON ZACZĄŁ:c ja tez wychodzę z założenia, ze niech każdy sobie wydaje albo nie wydaje na co chce, ale nie spodobało mi sie podejscie Luka do osob, które je kupują, dlatego sobie pozwoliłam to skomentować emotka

obrazek
obrazekwarning
20 października 2017 godz. 11:52:33
Ikona  #
OFF
Exp: 273
Level: 23
Data dołączenia: 07.05.2009

Per Maestro
Postać: Per Maestro
Osiągnięcia: 3
Serwer: Aurora
Liczba postów: 240
Dobra. Zamiary byly inne a wyszlo jak zawsze.
Cofam to z uzaleznionymi itp. Oczywiscie jesli ktos sobie to kupuje bo i tak nie ma co robic z TCkami to chwala mu za to i oby mu sie podobalo. Wiec przepraszam jesli ktos sie poczul urazony i nie tak mialem to na mysli.

Tak czy siak zdania nie zmienie. 30€ za outfit to cena ni jak pasujaca do tego co sie za te 30€ dostaje. Nie jestem w stanie zrozumiec jakim cudem na taka cene wpadli ale najwyrazniej maja w sobie cos niesamowitego bo i tak udaje im sie to za takie pieniadze sprzedac. Poki beda tacy jak Wy, Tibia bedzie miala sie dobrze! (Y)
20 października 2017 godz. 14:55:53
Cytuj Podziękowali: Elew
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
Shaburak Nemesis | Przechodzę Tibię