Login: Zapamiętaj
Hasło:

Imbuing
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 68
Level: 12
Data dołączenia: 02.12.2009

Selirgo
Postać: Selirgo
Profesja: Royal Paladin
Level: 100
Osiągnięcia: 150
Serwer: Harmonia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 7
Witam.

Wracam po 3 letniej przerwie i widzę, że wiele się zmieniło. Na tą chwilę mam 87 lvl i robię taska na lizardy. Nie ogarniam póki co tych preyów, nasyceń. I pytanie mam właśnie odnośnie nasycenia.
Mam zao helmet, paladin armor, zaoan legs, draken boots, gearwheel chain, arbalest + drill bolty. Czy powinienem zrobić jakiś imbuing do któregoś z przedmiotów?
13 października 2017 godz. 12:05:48
Ikona  #
OFF
Exp: 943
Level: 43
Data dołączenia: 24.04.2013

Xataria
Postać: Xataria
Profesja: Elite Knight
Level: 361
Osiągnięcia: 451
Serwer: Celesta
Liczba postów: 59
Hawkee napisał(a):
Witam.

Wracam po 3 letniej przerwie i widzę, że wiele się zmieniło. Na tą chwilę mam 87 lvl i robię taska na lizardy. Nie ogarniam póki co tych preyów, nasyceń. I pytanie mam właśnie odnośnie nasycenia.
Mam zao helmet, paladin armor, zaoan legs, draken boots, gearwheel chain, arbalest + drill bolty. Czy powinienem zrobić jakiś imbuing do któregoś z przedmiotów?

specjalnie nie oplaca ci sie robic imbu bo masz za niskie hity na tym lvlu ale jesli naprawde chcesz to polecam ci jakiegos manaleecha na luk/helm/na obu na raz
13 października 2017 godz. 13:21:14
Ikona  #
OFF

Selirgo
Dziękuję za odpowiedź.

A na którym lvl jest opłacalne robić imbu?
13 października 2017 godz. 18:42:07
Ikona  #
ON
Exp: 164
Level: 18
Data dołączenia: 26.07.2017

Czorizo
Postać: Czorizo
Level: 210
Osiągnięcia: 119
Serwer: Candia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 181
Tylko zalezy od Twojego portfela.
Ja na 100lvl rp latalem z imbu 2lvl na klacie, bow, helm (mana, hp, crit) i nie narzekalem. Ale mialem okolo 102dist i 24mlvl wiec hity wchodzily calkiem zacne, wiec i zwroty many i hp byly przyjemne.

Moim zdaniem wlasnie na niskim lvl warto zrobic imbu na mane i hp, aby nie latac co 15min po strzalki/bolty.
Na hydrach nie uzywalem ani jednego pota na 120lvl, a nawet musialem mane spalac czasami, bo pelna byla.

Zrob sobie 1lvl imbu na mane i hp i zobaczysz jak to wyglada i czy Ci pasuje. Itemki pod 1lvl sa tanie i ogolnodostepne (rope belty z cultow na yala/svar kopalnie i zabki z vampirow na tarpid tomb/edron)
13 października 2017 godz. 19:32:18
Ikona  #
OFF

Selirgo
Czorizo napisał(a):
Tylko zalezy od Twojego portfela.
Ja na 100lvl rp latalem z imbu 2lvl na klacie, bow, helm (mana, hp, crit) i nie narzekalem. Ale mialem okolo 102dist i 24mlvl wiec hity wchodzily calkiem zacne, wiec i zwroty many i hp byly przyjemne.

Moim zdaniem wlasnie na niskim lvl warto zrobic imbu na mane i hp, aby nie latac co 15min po strzalki/bolty.
Na hydrach nie uzywalem ani jednego pota na 120lvl, a nawet musialem mane spalac czasami, bo pelna byla.

Zrob sobie 1lvl imbu na mane i hp i zobaczysz jak to wyglada i czy Ci pasuje. Itemki pod 1lvl sa tanie i ogolnodostepne (rope belty z cultow na yala/svar kopalnie i zabki z vampirow na tarpid tomb/edron)

Dzięki. Dziś zrobię w takim razie i zobaczę.

Pozdrawiam.
14 października 2017 godz. 10:18:23
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
Shaburak Nemesis | Przechodzę Tibię