Login: Zapamiętaj
Hasło:

450+ lvl w pół roku!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1233
Level: 50
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Elder Druid
Level: 342
Osiągnięcia: 276
Serwer: Antica
Liczba postów: 739
Tidor napisał(a):
Pociach napisał(a):
Moim zdaniem wynik @Tidor 'a jest o wiele bardziej imponujący.

Co miałeś na myśli?

Także mnie zastanawia jak ludzie to robią, że mają czas na 12 godzinne sesje każdego dnia. Może po prostu utrzymuje się ze sprzedaży Tibia Coins, na Vicie to wydajek 8k za jednego Tibia Coin, więc na 450+ można się ładne wzbogacić i 200k za 25tc to nic.

Ups, miałem na myśli @telormino
13 października 2017 godz. 18:44:22
Ikona  #
ON
Exp: 1430
Level: 53
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Level: 353
Osiągnięcia: 736
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 348
Do tego jeszcze 2x exp weekendy.
13 października 2017 godz. 22:22:28
Ikona  #
OFF
Exp: 379
Level: 28
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 267
Alkas napisał(a):
Po za tym pallek ostatnio dostał nowe strzałki. 450 RP solo na grimach (z boostem i zieloną staminą oczywiście) to około 7kk exp/h więc lvl wbija w nieco ponad godzinę. Pogra 2-3h dziennie i wszystko się wyjaśnia.

Serio? Daj mi jakiś filmik gdzie 450 rp wyciąga 7kk exp/h na grimach. Wydaje mi się, że grubo przesadziłeś. Jeśli masz jakiś dowód na taki exp to poproszę.

#topic

Może sharuje, a może po prostu Tibia to jego jedyne życie. Wielu jest takich, także to możliwe, dla tibijczyka nie ma rzeczy niemożliwych. emotka
22 października 2017 godz. 02:12:27
Edytował Zarex
22 października 2017 godz. 02:31:05
Ikona  #
OFF
Exp: 296
Level: 24
Data dołączenia: 26.10.2016

Norot
Postać: Norot
Profesja: Master Sorcerer
Level: 492
Osiągnięcia: 416
Serwer: Tavara
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 40
sporo teamhuntow, regularna gra, nie może dopuszczać do green staminy, możliwe że spala 2 boosty dziennie, no i troche vouchera na start.
450 w pol roku przy tylu godzinach i voucherach to dosc normalny wynik o ile wie sie gdzie expic i zainwestuje sie w dobry start ;P
7kk/h to już dabl, boosty itp
ale te 2kk/h powinien wykrecac juz na 100%, sami sobie przeliczcie teraz jak szybko można w dzisiejszych czasach wbijać pięćsetki emotka)
22 października 2017 godz. 02:42:44
Ikona  #
OFF
Exp: 949
Level: 44
Data dołączenia: 17.08.2013

Lord Pietras
Postać: Lord Pietras
Profesja: Knight
Level: 343
Osiągnięcia: 195
Serwer: Secura
Liczba postów: 226
Tidor napisał(a):
Siemano, czy mógłby mnie ktoś oświecić, w jaki sposób TOP #1, Yapahamywarning ,na świecie VITA, wbił swoim RP ponad 450+ w zaledwie pół roku? Jak to w ogóle możliwe? Vita powstała w kwietniu 2017. Pragnę dodać, że ten świat jest chroniony przez system BattlEYE od samego początku, więc używanie nielegalnego oprogramowania nie wchodzi w grę. Nie pamiętam, żeby np. 4 lata temu (caty + prison już wtedy były), nie wliczając w to voucherów, można było wbić tak szybko 450+ lvl - expy od kilku lat pozostają niezmienne, dzielenie expa w party też ma już kilka lat. Czy robotę w tym wypadku robi prey + xp boost + xp boost z daily reward + summon? Były dostępne double xp vouchery, ale tylko na 3 miesiące, więc to za mało. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

To się nazywa ogar w łapie. Masz Czas + Łeb + Wtyki = i jesteś tutaj ktoś. Jesteś kozak, ludzie cię szanują, a nooby pastują ci buty. Wiem, bo sam kiedyś wykazałem się pracowitością i dostałem za to piękną niespodziankę. Zanotuj sobie jedną rzecz - w Tibii szanuje się tylko ludzi pracowitych. Jak siedziałem Ekiem na Tibii i 24h spamowałem Expa na murach lub roshamul z ekipą to levele wchodziły jak zakochane. Gdyby nie stamina to bym tutaj siedział już pewnie z 600-700+ lvlem. W tibie już nie gram, bo nie kocham Cipsoftu ale swoje potrafię i wiele udowodnić umiem. Jak na PVP mnie gonił PK team to sam jeden wydymałem 7-miu gości i tylko dlatego, że znałem mapę jak aparat fotograficzny - wiedziałem, gdzie jest 1 SQM, gdzie włączyć m-walla, gdzie i jaki wyskoczy moob, kiedy zarzucić Sd Bombę i tak się stało, że z 7-PKerów, tylko 5 przeżyło, a przecież to ja miałem paść na glebę i zżerać trawę. Tak to prawda siedzę na Securze ale wcześniej grałęm na Titani/Antice/Nebuli i byłem typowym ryzykantem szukającym przygód. Potem poznałem pannę, która się bała grać na PVP i chciała pójść na non-pvp i musiałem się poświęcić i zrobić transfer na non-pvp, problem z tym, że z non-pvp nie można już wrócić na pvp. I tak oto zamilkła chwila kiedyś coś chciałem osiągnąć. Zapodam pewne wideo jak mnie PK bili to jest wideo z 2:05 minuty film z przed siedmiu lat (7 years) grałem wtedy 100+ drutem. Goście mnie zastawili i nic nie mogli zrobić, summonowali, to invsivle, full ogar w łapie, hamsko nie pokazali, jak przy pomocy exevo terra hur poleciał na strzała jakiś noob z ich teamu, wycięli to, spamowali UE, a ja stałem prawie jak gigant na glinianych nogach i jeszcze na laptopie ogarniałem hotkeye. Szmaty spamowały Ue przez 10 minut i męczyli się tak, że aż prawie się spocili ale ucięli film jednak w końcu mnie złamali (to musiało się stać). W 2:45 minucie Avin Naree zarzucił utamo vita bo wiedział, że może spaść jak znowu poleci bomba UE, a ja zarzucę mu na ryj exevo terra hur jeszcze nawet chwile potem wszedł na fielda SQM up żeby upewnić się czy na pewno hehe. Mój nick wtedy był Darth Pietras:

Na początku jest Zbyli to jest mój kompan z tamtych czasów. Razem spamowaliśmy Hydry i Dl'e na PoH emotka coś pięknego.

Pozdrawiam serdecznie
Słownictwo.
zamieścił DamQ's
22 października 2017 godz. 12:16:48
Edytował Knajcik
23 października 2017 godz. 02:20:45
Cytuj Skrytykowali: xxforumowiczxx, Saint Marshall, jaga1612, konrado1211, Pociach, Zarex
Ikona  #
OFF
Exp: 215
Level: 21
Data dołączenia: 26.07.2017

Czorizo
Postać: Czorizo
Profesja: Royal Paladin
Level: 226
Osiągnięcia: 315
Serwer: Candia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 299
Knajcik napisał(a):
[quote user=Tidor]
Ps. Jaki Morał z tej bajki? że szmaty mają po dziś dzień 100+ a ja mam eka 300+ (tyle, że na non-pvp teraz) i gdybym zarzucił utito to spadają ode mnie na strzała - skills 110+ więc nie ma wybacz.

Pozdrawiam serdecznie

Ale, że o co chodzi? :O

Autor zapytał jak to możliwe, że ktoś wbił 450lvl w pół roku, a Ty piszesz o uciekaniu przed PK 7 lat temu?
Co ma piernik do wiatraka?

Niedawno Holy Mortal napisał:
Holy Mortal napisał(a):
Jeden z 7 grzechów głównych: 4. Zazdrość.

A ja powiem, że pierwszy z nich to "pycha".
Trochę więcej pokory, bo aż źle się czyta takie narcystyczne teksty.

@topic
Albo shared acc albo ktoś nie ma innych zajęć poza Tibią + TC jak lodu + zgrana ekipa robiąca wszystko pod exp tej postaci. To nie jest zasługa jednej osoby, bo nikt solo by nie osiągnał czegoś takiego. Za tym stoi kilku jak nie kilkunastu ludzi.

Podziwiam wynik, ale mając tyle wolnego czasu chyba jednak inaczej bym go zagospodarował emotka
22 października 2017 godz. 12:55:53
Ikona  #
OFF
Exp: 1363
Level: 52
Data dołączenia: 01.07.2012

Golden Cent
Postać: Golden Cent
Profesja: Elite Knight
Level: 551
Osiągnięcia: 257
Serwer: Beneva
Liczba postów: 634
ehh te wasze gadanie o typ nie ma życia, bo ma duży LVL itp. zdradzę wam kilka faktów.

1. dzięki voucherowi na 40~ dni wbił prawie 390 LVL.

2. coiny na nowych serwerach są praktycznie za darmo, a paladynem na 70 lvlu bijąc lizard choosey locąc głupi zaoan helmet ma się już 200 coinów od 90 lvla już można bić ghastly dragony BEZ POTIONÓW wystarczy 2x basic life leech i 2x basic mana leech.

3. w obecnej chwili żeby grać normalnie paladynem trzeba robić przerwy po 1h a, że stamina, mana, soule i wszystko się odnawia w dp to można iść afk na 1h wcisnąć przycisk i po powrocie ma się 20 minut staminy więcej i 600 diamond arrowsów gotowych na hunta.

4. teamhunty na low lvlach to kpina ludzie się zbierają nawet godzinę czasu na hunta, a mimo to i tak chodzą afk na fajkę, zjeść z psem w trakcie hunta więc to tylko strata czasu.

5. nie wszyscy ludzie muszą wychodzić z domu żeby pracować, a z tego, co mi wiadomo to on zajmuje się jakąś grafika dla stron internetowych.

Podsumowując grając na nowym servie bez botów z 40-dniowym voucherem z „pracą”, dzięki której nie trzeba wstawać od kompa z prawie darmowymi coinami na servie i w obecnych czasach imbuingów, criticali, exp bootów i preyi (które są na nowych serwerach praktycznie za darmo tylko trzeba mieć mózg i ręce) to nie jest aż taki wyczyn największym wyczynem w tej grze od zawsze jest tylko i wyłącznie systematyczne granie, a nie bezsensowne kupowanie exp bootów, a potem tydzień przerwy od gry. ;p

ps. Sam mam na vita 300 paladyna i grając nim po 5h (tak że 19h z całej doby na życie spokojnie wystarczy każdemu) dziennie bijąc tylko i wyłącznie ghastly dragony od 100 do 200+ lvla zrobiłem ponad 35k tibia coinów w 2 miesiące.
22 października 2017 godz. 15:23:52
Edytował Pan Mariolka
22 października 2017 godz. 15:30:57
Ikona  #
ON
Inżynier
Exp: 1145
Level: 48
Data dołączenia: 16.10.2009

Druid Szkat'ek
Postać: Druid Szkat'ek
Level: 409
Osiągnięcia: 601
Serwer: Candia
Liczba postów: 773
Knajcik napisał(a):

To się nazywa ogar w łapie. Masz Czas + Łeb + Wtyki = i jesteś tutaj ktoś. Jesteś kozak, ludzie cię szanują, a nooby pastują ci buty. Wiem, bo sam kiedyś wykazałem się pracowitością i dostałem za to piękną niespodziankę. Zanotuj sobie jedną rzecz - w Tibii szanuje się tylko ludzi pracowitych. Jak siedziałem Ekiem na Tibii i 24h spamowałem Expa na murach lub roshamul z ekipą to levele wchodziły jak zakochane. Gdyby nie stamina to bym tutaj siedział już pewnie z 600-700+ lvlem.

Widze bardzo pracowity i samodzielny czlowiek. To czlowiek sukcesu bo potrafil ciezko pracowac w tibii przez wiele godzin a ci co pracowali by utrzymac rodzine to sa noname i low lvle i sa bardzo leniwi i bez ambicji. Gratuluje ci czlowieku sukcesu swoich sukcesow zyciowych.

U mnie nie masz szacunku.
22 października 2017 godz. 17:53:41
Cytuj Podziękowali: Hassassin, konrado1211
Ikona  #
OFF
Exp: 949
Level: 44
Data dołączenia: 17.08.2013

Lord Pietras
Postać: Lord Pietras
Level: 343
Osiągnięcia: 195
Liczba postów: 226
Saint Marshall napisał(a):
Knajcik napisał(a):

To się nazywa ogar w łapie. Masz Czas + Łeb + Wtyki = i jesteś tutaj ktoś. Jesteś kozak, ludzie cię szanują, a nooby pastują ci buty. Wiem, bo sam kiedyś wykazałem się pracowitością i dostałem za to piękną niespodziankę. Zanotuj sobie jedną rzecz - w Tibii szanuje się tylko ludzi pracowitych. Jak siedziałem Ekiem na Tibii i 24h spamowałem Expa na murach lub roshamul z ekipą to levele wchodziły jak zakochane. Gdyby nie stamina to bym tutaj siedział już pewnie z 600-700+ lvlem.

U mnie nie masz szacunku.

I to jest twój problem emotka

a ci co pracowali by utrzymac rodzine to sa noname i low lvle i sa bardzo leniwi i bez ambicji. Gratuluje ci czlowieku sukcesu swoich sukcesow zyciowych.

Myślisz, że sam nie mam sytuacji, która zmusiła mnie do emigracji za granice? do pracy po 10h od poniedziałku do soboty, że aż mi palce u nóg sztywnieją? Myślisz, że nie wiem na czym polega praca na RL? nie oceniaj, bo nie zmierzysz się ze mną i nie wygrasz tej bitwy słownej. Prosimy nie tworzyć off-topu to po pierwsze. Jak coś piszesz to masz się skupiać nad wątkiem głównym, czyli o tym o czym piszę, a nie przechodzić na plan "ad personam". Masz szczęście, że deezy mnie nie lubi bo już byś zarobił ostrzeżenie, ze wybieganie poza kontekst wątku. Skupiamy się na Tibii proszę pana.
23 października 2017 godz. 02:15:29
Edytował Deezy
24 października 2017 godz. 14:37:38
Ikona  #
OFF
Exp: 457
Level: 30
Data dołączenia: 21.09.2015

Ossy Vern
Postać: Ossy Vern
Profesja: Elite Knight
Level: 471
Osiągnięcia: 230
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 37
Tak spamujecie o tym rpku, że aż z ciekawości sprawdziłem jego czasy online. I wyszło na to, że w miesiąc wyrabia w tibii ok.380h xD więc albo shared albo totalny brak życia. Jego wybór w każdym razie. Średni czas online wychodzi 12h.
23 października 2017 godz. 09:47:27
Cytuj Podziękowali: Sphinister, mocnykoks
Ikona  #
OFF
Exp: 2128
Level: 65
Data dołączenia: 06.07.2013
Godność: Tomasz Rak

Devon Knight
Postać: Devon Knight
Level: 83
Osiągnięcia: 7
Serwer: Luminera
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 1994
Ossy napisał(a):
Tak spamujecie o tym rpku, że aż z ciekawości sprawdziłem jego czasy online. I wyszło na to, że w miesiąc wyrabia w tibii ok.380h xD więc albo shared albo totalny brak życia. Jego wybór w każdym razie. Średni czas online wychodzi 12h.

By sie nadawal na szeryfa na secure.
23 października 2017 godz. 09:59:32
Ikona  #
OFF
Exp: 935
Level: 43
Data dołączenia: 05.06.2015
Liczba postów: 143
To jednak smutne ze ludzie przeznaczaja tyle czasu na gre ktorej jutro moze nie byc.Czasu ktory jest tak bardzo cenny ale to ich sprawa kazdy robi tak jak chce emotka Pozdrawiam
23 października 2017 godz. 11:17:55
Cytuj Podziękowali: Czorizo
Ikona  #
OFF
Exp: 1277
Level: 51
Data dołączenia: 12.05.2014
Liczba postów: 401
35,000 Tibia Coins w (!)2 miesiące, ta liczba jest bardzo imponująca. Ciężko uwierzyć, że takie rzeczy są w ogóle możliwe. Czyli co? Czekać na otwarcie nowego serwera i się bogacić. Około 5000zł (brutto - wg cennika Cipsoftu) profitu, co daje 2500zł miesięcznie przy 5 godzinach pracy dziennie, gdzie za pełen etat w Polsce dostaniesz około 2000 zł brutto. I jak tu nie grać w Tibię? Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie każdy jednak potrafi. Im więcej się od was dowiaduję, tym ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje.

@down - miałem na myśli obecnie najniższą krajową
27 października 2017 godz. 15:05:34
Edytował Tidor
27 października 2017 godz. 15:34:00
Ikona  #
OFF
Exp: 366
Level: 27
Data dołączenia: 30.09.2009

Etic
Postać: Etic
Profesja: Royal Paladin
Level: 173
Osiągnięcia: 156
Serwer: Tavara
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 401
Aż się wypowiem... więcej niż 2000 brutto to nawet w biedronce płacą, w Polsce naprawdę da się zarabiać dużo,, ale w sumie jak ktoś gra w gry cały dzień to się jara 2500 z grania. :/
Stole many a mans soul and faith
27 października 2017 godz. 15:26:01
Ikona  #
OFF
Exp: 2128
Level: 65
Data dołączenia: 06.07.2013
Godność: Tomasz Rak

Devon Knight
Postać: Devon Knight
Level: 83
Osiągnięcia: 7
Serwer: Luminera
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 1994
cite napisał(a):
Aż się wypowiem... więcej niż 2000 brutto to nawet w biedronce płacą, w Polsce naprawdę da się zarabiać dużo,, ale w sumie jak ktoś gra w gry cały dzień to się jara 2500 z grania. :/

True, dostawalem juz oferty miedzy 5-9k NETTO. Jednak moc nabywcza zlotowki jest o wiele slabsza i za moje 2.5k ojro/mc kupie wiecej niz za te 5-9k zl.
27 października 2017 godz. 15:37:36
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
zaran22
[PL/EN] 423 RP / 195 EK - Dzień dobry :) | !TC za lootsy | !info | !imbu