Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - wrzesień 2017
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 930
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
obrazek
Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym zestawieniu szczęśliwców, którym w ciągu ubiegłego miesiąca udało się oderwać od pracy, nauki czy po prostu nawału codziennych zajęć i zdobyć kolejną cyferkę w naszej kochanej grze! Spodziewałem się raczej mniejszej liczby screenów (spowodowanej oczywiście rozpoczęciem dla niektórych ukochanego roku szkolnego) a jednak przeliczyłem się - awansów było duużo, bo aż 71! Brak wpływu szkoły na spadek liczby zdjęć to chyba znak, że... się starzejemy?! Coś w tym chyba jest emotka Rany, no nigdy nie wiem co napisać w tym wstępie!
Chyba od następnego razu będę musiał prosić Nomkę albo Darusia o pomoc! emotka

Może opisy do zdjęć nie są zbyt rozbudowane, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie - coraz ciężej u mnie z czasem! (Jak u każdego chyba emotka ) Ale jak nie mam o czym to lepiej w ogóle nie będę już pisał... Tak więc - rozsiądźcie się wygodnie, przygotujcie palec na kółku myszy czy na ekranie Waszego smart-sprzętu do częstego przewijania i zapraszam Was na wyprawę, magiczną wyprawę po krainie awansów! - razor.

ZACZYNAMY
obrazek


Poziomy doświadczenia

Panie i Panowie, czapki z głów przed tym gościem - Itz Jubi tibiacom icon z Guardii zdobył właśnie 665 poziom doświadczenia co pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce w naszym awansowym plebiscycie, gratulacje! emotka
obrazek

Zaszczytnym drugim miejscem podzielić się muszą Krzysiu tibiacom icon z Secury oraz Krayzie Thug tibiacom icon z Guardii - obaj awansowali we wrześniu na 600 poziom doświadczenia, brawo! Pozdrawiamy Mariusza!
obrazek obrazek

Lord Marshals tibiacom icon z Iony z gracją i wyłączonym antyaliasingiem wskakuje na 550 poziom doświadczenia - gratulujemy "brązowego medalu" w naszym zestawieniu i dziękujemy za pikselowe pozdrowienia! emotka
obrazek

I kolejne okrągłe awanse! Jeszcze ciepłe screeny prosto z tibijskich odmętów przesyłają Natural Darkness tibiacom icon oraz Ernoxarius tibiacom icon z Guardii a także Amilolo tibiacom icon z Nerany - wszyscy zdobyli właśnie 500 poziom doświadczenia! Gratulujemy!
obrazek obrazek obrazek

Carvagor tibiacom icon z Harmonii jak przystało na prawdziwego asasyna rozprawia się z hordami Asurek - i opłaciło się, wbił 470 poziom doświadczenia! Hellspawnowi z wrażenia aż spodnie spadły!
obrazek

Tego gracza nikomu nie trzeba przedstawiać bo gości w praktycznie każdym zestawieniu awansów po ich reaktywacji.
Dla prokuratora strach wymyślać jakikolwiek opis, a co dopiero jeśli od niespełna 5 godzin rozmawia z Don Corleone! Panie Grucha Prokurator tibiacom icon z Celesty, może ja po prostu pogratuluję 405 poziomu doświadczenia i powolutku się wycofam... emotka
obrazek

Moi drodzy, ta czwórka wie jak zrobić screena z awansem! Nawet na expie udało się ułożyć "400" emotka Przed Wami Toki The Wariat tibiacom icon z Iony, Dolloriska tibiacom icon z Secury, Bogus Apocalypse tibiacom icon z Luminery oraz Antarya tibiacom icon z Guardii - całą ekipa pozdrawia ze zdjęć mieniąc się w glorii świeżo zdobytego 400 poziomu, gromkie brawa! emotka
obrazek obrazek obrazek obrazek

To jest prawdziwe dziecko zemsty! Nawet ping 400ms nie przeszkadza w pacyfikacji Asury! Jak widać było warto -
Kid of Vengeance tibiacom icon z Menery na naszych oczach zdobywa 390 poziom doświadczenia, gratulujemy!
obrazek

Na 370 poziom wskoczyli właśnie Yogi de Pall tibiacom icon z Secury oraz Talanor tibiacom icon i Dziaslo tibiacom icon z Harmonii! Podziwiam tych, którzy są w stanie pokonać grawitację ciepłego łóżeczka i dać się przyciągnąć do Tibii przed 5:00... Chociaż może to komputer ma silniejsze przyciąganie? emotka Coś czuję, że już niebawem to się wyjaśni - w końcu Nobel 2017 w kategorii fizyki został przyznany także za obserwację fal grawitacyjnych!
obrazek obrazek obrazek

Biedne Jaszczurki, jak tenLuftplompa tibiacom icon z Zeluny może je tak eliminować jedna po drugiej?! No człowiek bez serca po prostu! Chociaż gdyby nie to, nie mógłby się pochwalić przed nami swoim 360 poziomem, co właśnie czyni, gratulacje!
obrazek

Zahoonek tibiacom icon z Guardii jest następnym śmiałkiem, któremu opłaca się rozprawianie z koszmarami Roshamuul - gratulujemy 340 poziomu!
obrazek

Muuahh tibiacom icon z Harmonii, gratulujemy zdobycia 335 poziomu i dziękujemy za pozdrowienia! Wyczuwam niedługo screen z awansem z mlvla! emotka
obrazek

Mały dubel - Shersen tibiacom icon z Harmonii oraz Mivel Sous tibiacom icon z Antici zdobywają 325 poziom doświadczenia i chętnie dzielą się z nami zdjęciem z tej chwili. Gratulujemy i dziękujemy za pozdrowionka!
obrazek obrazek

Panie i Panowie, tego chyba jeszcze u nas nie grali, dwa awanse w jednym zestawieniu! Ten człowiek wie jak to robić!
Dzięki za pozdrowienia i trzymam kciuki za kolejne awanse! A teraz rzućcie okiem na Shersen tibiacom icon z Harmonii i jego 320 poziom doświadczenia!
obrazek

Akagi Kat tibiacom icon z Guardii bez śladu zmęczenia na twarzy walczy z szerzącym się w zakamarkach Roshamuul strachem - i przyniosło to rezultat i to nie byle jaki - 310 poziom doświadczenia, gratulujemy!
obrazek

Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty ufa tylko sobie i swojemu przyzwanemu przyjacielowi - we dwóch zdobyli 305 poziom doświadczenia, co uwiecznili na tym "cichym" screenie, wielkie brawa! Dzięki za pozdrowienia!
obrazek

Ależ teraz trafiła się ekipa! O każdym chciałoby się napisać, ale co ja w sumie mogę napisać? Lepiej pozwólmy mówić tym screenom! Shard Voodo tibiacom icon z Secury, Palle Girl tibiacom icon z Astery, King Anmo tibiacom icon z Nerany, Deexu tibiacom icon oraz Ayukawa tibiacom icon z Antici, Boogiemen tibiacom icon oraz Alkazzator tibiacom icon z Harmonii praz Bloody Minon tibiacom icon z Refugii - oni wszyscy specjalnie dla Was uwiecznili moment zdobycia 300 poziomu doświadczenia, brawa! emotka Dzięki i pozdro dla Was!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Kenir Taxim tibiacom icon z Efidii, zjedz coś, bo głodny nie będziesz sobą! W brzuchu burczy, ale było warto, 285 poziom błyszczy w oknie skillsów, gratulujemy!
obrazek

Przed Wami wspaniała trójka, która osiągnęła niemniej wspaniały, 280 poziom doświadczenia, gratulujemy Xyandrelis tibiacom icon z Secury, Tesamon tibiacom icon z Harmonii oraz Blumchen tibiacom icon z Refugii!
obrazek obrazek obrazek

I kolejna porcja okrągłych lvli - przed Wami zdobywcy chwalebnego 200 poziomu doświadczenia! Dziękujemy za wszystkie pozdrowienia! Zyver tibiacom icon z Candii, Trossi Xante tibiacom icon, Magik Iluzjonista tibiacom icon, Falf Celson tibiacom icon oraz Anne Len tibiacom icon z Celesty, Thunder Candy tibiacom icon z Olympy, Lobo Ramire tibiacom icon z Tavary, Drexas tibiacom icon z Rowany oraz Biaaly tibiacom icon z Secury. P.S. Podziwiam za ustawienie item w Drop Trackerze emotka
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Przed Wami ostatnio ale niemniej ważni przedstawiciele kategorii poziomów doświadczenia - zdobywcy pierwszej "setki". Tak, tak, ja wiem, że teraz to moment, to nie to samo, boosty, bla bla bla, ale jedno musicie przyznać -
pierwsza setka zawsze cieszy tak samo! Gratulacje dla Volltris tibiacom icon z Yanary, Rai Kage tibiacom icon oraz Netoh tibiacom icon z Candii, Milikando tibiacom icon z Refugii, Harry Kamien tibiacom icon z Rowany oraz Diaxonix tibiacom icon z Guardii - również pozdrawiamy i trzymamy kciuki za kolejne awanse!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Poziomy magiczne czyli abrakadabra

Szkoda, że Kartonowa Hanka tibiacom icon z Candii wcześniej nie posiadła swojego 124 poziomu magicznego, może to by jej pomogło uniknąć... Ehh.. Aż głos mi się łamie! Gratulujemy baardzo wysokiego mlvla i czekamy na kolejne awanse!
obrazek

Destusia tibiacom icon z Nerany kilka kroków za koleżanką z Candii, ale wciąż bardzo wysoko - 118 mlvl to nie byle co, gratulujemy!
obrazek

Ja nie mogę, same kobitki w tych magic lvlach! Przed Wami Nokabilja tibiacom icon z Iony i jej 108 magic lvl! Gratulujemy!
obrazek

No masz Ci los, jeszcze jedna! Co to się dzieje z tym światem, gdzie się podziali Ci czarodzieje?! No ale skoro takie kobiety jak Lady Mass tibiacom icon z Amery wzięły się za sztuki magiczne to Panowie mogą tylko stanąć grzecznie i pogratulować 101 poziomu!
obrazek

Jest! Tak! Mamy to, jednak ostały się na tym świecie magiczne meskie dusze! Gratulujemy Salva Flame tibiacom icon z Celesty zdobycia okrągłego, setnego poziomu magicznego!
obrazek

Czapki z głów przed Shard Voodo tibiacom icon z Secury - zdobył 93 poziom magiczny, gratulacje!
obrazek

W nicku Dziaslo tibiacom icon z Harmonii, na liście VIP Szczerbaty, aż mnie zęby bolą, powinienem chyba dostawać szkodliwe od Tibiopedi... emotka Gratulujemy 31 poziomy magicznego!
obrazek

O ludzie, już prawie zapomniałem jak wygląda klient Tibia 10! Ale jak widać Palle Girl tibiacom icon z Astery to nie przeszkadza i na luzie wbija 30 poziom magiczny, gratulacje!
obrazek

No ja nie mogę, historyczne awanse, to już druga osoba, która w jednym zestawieniu wbija dwa awanse w tej samej kategorii! Czapki z głów przed tą Panią! Palle Girl tibiacom icon z Astery, kolejne gratulacje, tym razem za 29 poziom magiczny!
obrazek

Noo, i to są męskie klimaty, prawdziwe potwory a nie jakieś popierdółki! Mlvl też iście rycerski!
Gratulacje dla Xayndrelis tibiacom icon oraz Rusek of Knight tibiacom icon z Secury za zdobycie 10 mlvla!
obrazek obrazek

I ostatni spośród magicznych awansów - Dell'tia tibiacom icon z Refugii i jego przeskok na "9" w okienku skillsów, gratulacje!
obrazek


Walka na dystans

To będzie krótka kategoria, za to z dwoma pierwszymi miejscami! Iście snajperskie umiejętności mogą być teraz wykorzystane przez Kaka Pall tibiacom icon z Candii oraz Yogi de Pall tibiacom icon z Secury - obaj legitymują się 120 distance fightingiem!
obrazek obrazek

Walka obuchem

King Anmo tibiacom icon z Nerany dostojnie i bez przepychu chwali się jeszcze cieplutkim awansem na 109 poziom w walce clubami - wielkie gratulacje! Dzięki za pozdrowienia! emotka
obrazek

Władanie mieczem

Bason tibiacom icon z Refugii wziął chyba przykład z poprzednika - po cichu i bez zbędnych szaleństw klasyczny screen z awansem - gratulacje 125 sword fightingu! Dzięki za pozdrowienia!
obrazek

Sir Dioxi tibiacom icon z Nerany nie mógł się nie pochwalić swoim domkiem! No i naprawdę nie mógł zrobić inaczej, w końcu to awans z offline emotka Gratulujemy 115 poziomu i również pozdrawiamy!
obrazek


Władanie tarczą

Kolejny raz w tym zestawieniu Bern Thothrod tibiacom icon z Celesty i tym razem jego 114 poziom shieldingu! Chyba ja też powinienem zacząć się szkolić w obronie, może miałbym wtedy mniejsze obrażenia po tłumaczeniu się czemu znowu wróciłem w takim a nie innym stanie z imprezy emotka
obrazek

No i na koniec wisienka na torcie, Xurubis tibiacom icon z Secury i jego awans na 109 poziom we władaniu tarczą - wielkie gratulacje i również pozdrawiamy, czekamy na kolejne screeny!
obrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
06 października 2017 godz. 15:08:53
Podziękowali: Lady Evo, Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 812
Level: 40
Avatar
Data dołączenia: 21.10.2013
Wiek: 23
Liczba postów: 653
To są awanse za wrzesień 2017 czy za luty i maj 2017 (patrz: palle girl)?

Gratulacje wszystkim innym.
______________
Kocham moderację.
06 października 2017 godz. 16:36:02
Podziękowali: Sphinister
Ikona  #
Lider Zespołu
OFF
Exp: 6049
Level: 110
Avatar
Data dołączenia: 25.08.2010

Darusio
Postać: Darusio
Profesja: Druid
Level: 283
Osiągnięcia: 438
Serwer: Celesta
Pozycja: Tutor
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 6212
To są awanse przesłane we wrześniu. Interesuje nas czas zgłoszenia, a nie data zdobytego osiągnięcia emotka
______________
obrazek
06 października 2017 godz. 16:46:43
Ikona  #
OFF
Exp: 314
Level: 25
Data dołączenia: 27.05.2017
Wiek: 24

Pan Pinek
Postać: Pan Pinek
Profesja: Royal Paladin
Level: 123
Osiągnięcia: 98
Serwer: Premia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 21
Gratulacje wszystkim
06 października 2017 godz. 20:22:12
Ikona  #
OFF
Exp: 272
Level: 23
Avatar
Data dołączenia: 26.07.2017
Wiek: 31

Czorizo
Postać: Czorizo
Profesja: Royal Paladin
Level: 244
Osiągnięcia: 419
Serwer: Monza
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 401
No masz Ci los, jeszcze jedna! Co to się dzieje z tym światem, gdzie się podziali Ci czarodzieje?! No ale skoro takie kobiety jak Lady Mass tibiacom icon z Amery wzięły się za sztuki magiczne to Panowie mogą tylko stanąć grzecznie i pogratulować 101 poziomu!


Następnym razem zjedz coś, bo głodna chodzisz emotka


Gratuluje wszystkim.
06 października 2017 godz. 20:30:54
Podziękowali: Lady Evo
Sphinister płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Czorizo napisał(a):

Następnym razem zjedz coś, bo głodna chodzisz emotka


Gratuluje wszystkim.


Na magic lvl wydala i nie ma co jesc.
______________
06 października 2017 godz. 21:18:52
Podziękowali: Lady Evo, Holy Mortal
Ikona  #
OFF
Surfin my borderless sky
Exp: 2202
Level: 66
Avatar
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 213
Osiągnięcia: 680
Serwer: Talera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 2602
Czorizo napisał(a):
No masz Ci los, jeszcze jedna! Co to się dzieje z tym światem, gdzie się podziali Ci czarodzieje?! No ale skoro takie kobiety jak Lady Mass tibiacom icon z Amery wzięły się za sztuki magiczne to Panowie mogą tylko stanąć grzecznie i pogratulować 101 poziomu!


Następnym razem zjedz coś, bo głodna chodzisz emotka

Massa juz jest, skupilam sie na rzeźbie :c
______________

obrazek
obrazekwarning
06 października 2017 godz. 22:10:39
Ikona  #
ON
.. festina lente ;)
Exp: 2296
Level: 68
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 614


.. gratuluję wszystkim awansującym!

.. jak zawsze z przyjemnością i uśmiechem przeczytałam zabawne opisy i obejrzałam screny emotka
______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


06 października 2017 godz. 23:16:38
Podziękowali: razorskate
Ikona  #
OFF
30/30 - 150
Exp: 3086
Level: 79
Avatar
Data dołączenia: 05.11.2009
Godność: Paweł
Wiek: 28
Skąd: Rydułtowy

Mimaa
Postać: Mimaa
Profesja: Elder Druid
Level: 259
Osiągnięcia: 288
Serwer: Secura
Liczba postów: 768
Chociaż jedne "awanse" bez holy zde.....mortala aż milej się ogląda. Gratki wszystkim.
______________
obrazek
07 października 2017 godz. 12:13:58
Podziękowali: Holy Mortal
Kvikeloff płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Gratulacje dla awansujących emotka.
07 października 2017 godz. 18:37:58
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2359
Level: 69
Avatar
Data dołączenia: 04.09.2011
Wiek: 27

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 936
Osiągnięcia: 1041
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1985
Teflon Boj napisał(a):
Chociaż jedne "awanse" bez holy zde.....mortala aż milej się ogląda. Gratki wszystkim.


Cieszę się, że mam takich wiernych fanów i zawszę mogę na nich liczyć emotka Postaram się być w następnych awansach emotka
______________
obrazek
08 października 2017 godz. 06:38:10
Podziękowali: Aarbakke Gjertsen, Sphinister, Spocony Roman
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
Maxigashi
TAK - Pozwałem ZARAKSO- TIBIJSKA KAWA
SHOUTBOX