Login: Zapamiętaj
Hasło:

Jaka broń dla Paladyna na 200lvl?
którą z broni wybrać na 200 lvl?
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 60
Level: 11
Data dołączenia: 27.06.2017
Liczba postów: 14
Jak w temacie.Bije obecnie z rift bowa i crystal crossbow,zastanawiam się nad kupnem bow of mayhem,ktoś z niego korzysta?Wszystko sobie układam pod kątem taska na demonach bo tylko na nich siedze.Byłem średnio przekonany do mana leecha bo niby wracało mi przy hitach po 8,12,czasami nawet 25 pk many ale zauważyłem,że w ogólnym rozrachunku wydłużył mi się exp,na drugi raz nasyce drugi stopień,powinno być jeszcze lepiej
W depo grzeje mi się umbral master bow ale do tego czasu muszę jeszcze wbić 36 lvl,z racji tego,że korzystam i z łuku i z kuszy a dzięki czarowaniu strzał wręcz więcej schodzi spectral bełtów niż crystall arrow to zastanawiam się nad zmianą broni.
Najdroższa opcja to kupić i bow of mayhem i crossbow of mayhem,nasycić je +2 distem i drugim stopniem mana leecha ale wtedy wyjdzie jakieś 6kk
Mile widziane opinie wysokolvlowych RP,tyle tych broni obecnie jest,do tego nasycenie,czarowanie strzał,idzie się pogubić
21 sierpnia 2017 godz. 16:05:36
Ikona  #
OFF
Exp: 310
Level: 25
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 230
Jak masz pieniądze to bow of mayhem - różnica minimalna, ale to najlepszy łuk z nasyceniami. Do tego thorn spitter.
21 sierpnia 2017 godz. 21:55:00
Ikona  #
OFF
Exp: 182
Level: 19
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 161
Infamous napisał(a):
Jak w temacie.Bije obecnie z rift bowa i crystal crossbow,zastanawiam się nad kupnem bow of mayhem,ktoś z niego korzysta?Wszystko sobie układam pod kątem taska na demonach bo tylko na nich siedze.Byłem średnio przekonany do mana leecha bo niby wracało mi przy hitach po 8,12,czasami nawet 25 pk many ale zauważyłem,że w ogólnym rozrachunku wydłużył mi się exp,na drugi raz nasyce drugi stopień,powinno być jeszcze lepiej
W depo grzeje mi się umbral master bow ale do tego czasu muszę jeszcze wbić 36 lvl,z racji tego,że korzystam i z łuku i z kuszy a dzięki czarowaniu strzał wręcz więcej schodzi spectral bełtów niż crystall arrow to zastanawiam się nad zmianą broni.
Najdroższa opcja to kupić i bow of mayhem i crossbow of mayhem,nasycić je +2 distem i drugim stopniem mana leecha ale wtedy wyjdzie jakieś 6kk
Mile widziane opinie wysokolvlowych RP,tyle tych broni obecnie jest,do tego nasycenie,czarowanie strzał,idzie się pogubić

Szybka i krótka odpowiedź

Masz ogrom kasy - Bow of Mayhem + Crossbow of Mayhem
Prefujesz mocny hunt 1vs1? - Crossbow of Mayhem (infernale jeśli wystrzelasz się z spectral boltów)
Preferujesz hunt 1vs1 z nastawieniem na MAKSYMALIZACJE profitu*? - Bow of mayhem (crystal arrowy)
Preferujesz hunt aoe? - Rift bow(100% szansy na hit dla strzał aoe)

*z crossbowem też zarobisz, ale xbow polecałbym raczej dla większej ilości expa uzywajac stylu 1vs1, wszak infernale są kosztowne, a na samych diamond arrowach nie wystoisz.

Personalnie do huntów 1vs1 uzywam xbow of mayhem, a do aoe rift bowa, jesli jednak bede mial nadmiar kasy, to pewnie zakupie sobie i bow of mayhem. Na ten moment jednak sie na to nie zanosi ;>

Zapraszam!

21 sierpnia 2017 godz. 23:01:17
Edytował Haiq
21 sierpnia 2017 godz. 23:03:27
Ikona  #
ON
Snowboarder
Exp: 344
Level: 26
Data dołączenia: 02.08.2010

Drifteer
Postać: Drifteer
Profesja: Paladin
Level: 84
Osiągnięcia: 40
Serwer: Candia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 307
Ja też chciałbym się zapytać. Niedługo 150 lvl i chciałbym być mocny z potworkami 1vs1 cena nie gra roli to co będzie najmocniej bić? Crossbow of Mayhem? Ile on ma slotów? Bo ulepszam przemdioty.
22 sierpnia 2017 godz. 04:33:13
Ikona  #
OFF
Exp: 182
Level: 19
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 161
oalan1 napisał(a):
Ja też chciałbym się zapytać. Niedługo 150 lvl i chciałbym być mocny z potworkami 1vs1 cena nie gra roli to co będzie najmocniej bić? Crossbow of Mayhem? Ile on ma slotów? Bo ulepszam przemdioty.

3 sloty, tak bedzie on najlepszy z racji spectral boltow oraz infernali. Wbrez pozorom bardzo rzadko misuje emotka

Zapraszam!

22 sierpnia 2017 godz. 06:38:10
Ikona  #
ON
Snowboarder
Exp: 344
Level: 26
Data dołączenia: 02.08.2010

Drifteer
Postać: Drifteer
Profesja: Paladin
Level: 84
Osiągnięcia: 40
Serwer: Candia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 307
Haiq napisał(a):
oalan1 napisał(a):

3 sloty, tak bedzie on najlepszy z racji spectral boltow oraz infernali. Wbrez pozorom bardzo rzadko misuje emotka

Oki, danke
22 sierpnia 2017 godz. 10:10:02
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: