Login: Zapamiętaj
Hasło:

Exiva na światach Optional PvP
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1533
Level: 55
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 739
war na non pvp? to jak zbudowac bar na marsie w 2017
19 sierpnia 2017 godz. 13:59:06
Cytuj Skrytykowali: jaga1612, Fenomenalny Homik, rteger, Tidor
Ikona  #
OFF
Exp: 91
Level: 14
Data dołączenia: 02.08.2015
Liczba postów: 14
LuisPro napisał(a):
war na non pvp? to jak zbudowac bar na marsie w 2017

Ja widzialem wiele ciekawych war'ow na non pvp.
19 sierpnia 2017 godz. 18:37:10
Ikona  #
OFF
Exp: 1036
Level: 46
Data dołączenia: 04.12.2012

Postać usunięta.
Liczba postów: 354
Powinni też usunąć możliwość bicia się w warmode, skoro bez zabijania to bez.
19 sierpnia 2017 godz. 19:18:43
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 269
Level: 23
Data dołączenia: 29.07.2013

Fenomenalny Homik
Profesja: Knight
Level: 9
Osiągnięcia: 4
Serwer: Candia
Liczba postów: 135
Holy Mortal napisał(a):
Dla noobków jest do dobra opcja, tylko muszą wiedzieć że jak ktoś im się wbije na respa (+ zacznie im rodzinę wyzywać itd.) to nie mają się potem jak zemścić. Krótko mówiąc jest to obusieczny miecz i płaczki muszą się z tym liczyć, zanim zaczną gadać pierdoły na forach.

Na npvp nikt nikomu nie zabrania wchodzić na resp, bo w regulaminie gry nie jest napisane ze na respie może jedna osoba expić. To tylko dobra wola osoby, że respectuje mu, wiadomo, że nie każdy potrafi uszanować to. A co do wyzywania kogoś po rodzinie to wystarczy dać mu ignore. To jest tylko gra, a ludzie płaczą, że ktoś komuś na resp wbija. Dla mnie jeśli ktoś wybiera npvp to powinien brać pod uwagę to, że na respie nie zawsze będzie sam. Ja osobiście respectuje innym graczom. Wiadomo czasem ktoś nie respectuje to ja ignoruję tą sytuację i nie robię płaczu, bo świadomie wybrałem npvp. Exiva na npvp powinna być ograniczona.
20 sierpnia 2017 godz. 18:15:38
Edytował Fenomenalny Homik
20 sierpnia 2017 godz. 18:16:08
Cytuj Podziękowali: Dorn, jaga1612, Vetius
Ikona  #
OFF
Exp: 74
Level: 12
Data dołączenia: 28.07.2017

Leady Steady
Postać: Leady Steady
Profesja: Royal Paladin
Level: 167
Osiągnięcia: 39
Serwer: Refugia
Liczba postów: 9
Jacke napisał(a):
ale na wara muszą się zgodzić obie strony, więc i tak bez exivy będzie trzeba szukać ludzi. Może w końcu zacznie się robić jakiś porządek powoli emotka

Jeśli opcja ograniczonej exivy miałaby zostać wprowadzona, to w warmodach efekt ten by nie działał. Więc uczestnicy wojny mogli by exivować i być exivowanym emotka.
20 sierpnia 2017 godz. 20:12:40
Ikona  #
OFF
Exp: 1264
Level: 50
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 96
Osiągnięcia: 57
Serwer: Iona
Liczba postów: 893
Asimov napisał(a):

exiva czarem atakującym... omg
czy ten post nie jest mega ironiczny?
o/
21 sierpnia 2017 godz. 16:04:58
Cytuj Skrytykowali: Zenyu, DamQ's
Ikona  #
Moderator
OFF
To tylko gra...
Exp: 2005
Level: 63
Data dołączenia: 20.07.2013
Godność: Damian Foel

Foel
Postać: Foel
Profesja: Druid
Level: 136
Osiągnięcia: 23
Serwer: Secura
Liczba postów: 2562
Ty jesteś ironiczny niczym trol master. Twój post nie wnosi nic mądrego do tematu a on wyraził swoje zdanie. Czegoś jeszcze nie rozumiesz? Irytujesz mnie od dłuższego już czasu w wielu różnych tematach i nadszedł czas, żeby popatrzeć sobie na inne Twoje posty.
21 sierpnia 2017 godz. 16:21:00
Cytuj Skrytykowali: namlessone, Haiq, PannaEm, Avmatrac, Fenomenalny Homik, borys kafarov, Bogus
Ikona  #
OFF
Exp: 1264
Level: 50
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 96
Osiągnięcia: 57
Serwer: Iona
Liczba postów: 893
po poprzedniej dramie na temat exivy na światach nonpvp myślałem że już nic mnie nie zdziwi to kolega którego zacytowałem sugeruje że czar ten jest atakujący, nie wiem gdzie gra i jak gra ( na moje może mieć i 551 lvl, ale who cares) ale groteskowy jest płacz ludzi wybierających światy optional na trmat czau atakującego(?)
to jak to jest z tym zabijaniem?
i uważam że.... odniosłem się bardzo na temat, z resztą moje zdanie co do tego czaru już powinieneś znać
i nadal nie wiem czego nie rozumiesz skoro twierdzisz że to nie było na temat.

normalnie nazwał bym się Pan Śmieszek ale nie mi to oceniać, poza tym takie tytuły powinna nadawać społeczność bo jak ktoś to sam sobie dopisuje to wygląda żałośnie

chcesz popatrzeć na mojego insta? tam są ciekawe posty emotka o/
22 sierpnia 2017 godz. 00:14:24
Ikona  #
OFF
Exp: 777
Level: 39
Data dołączenia: 13.02.2011

Inwander
Postać: Inwander
Level: 641
Osiągnięcia: 431
Serwer: Nerana
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 60
Haiq napisał(a):
adriano95 napisał(a):
Dlaczego ta exiva jest taka "zla" na npvp swiatach ? O co chodzi ? Wyjasni ktoś ?

Jeśli grasz na świecie npvp gdzie jest gildia dominująca. To jeśli nie grasz wg ich zasad np. wbijasz na ich respa (nawet jeśli ich tam nie ma), to masz w teorii już pograne. Dodają Ciebie do vip listy i w momencie kiedy zalogujesz od razu Ciebie exivuja i latają za Tobą, lurując Ci moby albo wybijając expa.

Ta metoda sprawdza się tylko wtedy, gdy ganiana osoba będąca na celowniku po prostu nie myśli i sama im dodaje frajdy. Są co najmniej 2 sposoby jak taką grupkę dominando szybko zniechęcić emotka
22 sierpnia 2017 godz. 11:02:42
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
Elew napisał(a):
Asimov napisał(a):

o/

Że co? Ludzie piszą że nie powinno być exivy na tych non pvp żeby nie dręczyć ludzi, bo grają po to żeby nie być zabijanym, to dlatego uważam że warmode na tych światach też powinno zniknąć, czaisz to? Czy dalej mam Cię karmić, trollu?
22 sierpnia 2017 godz. 18:58:29
Ikona  #
ON
Exp: 547
Level: 33
Data dołączenia: 10.01.2013
Liczba postów: 177
Asimov napisał(a):
Elew napisał(a):
Asimov napisał(a):

o/

Że co? Ludzie piszą że nie powinno być exivy na tych non pvp żeby nie dręczyć ludzi, bo grają po to żeby nie być zabijanym, to dlatego uważam że warmode na tych światach też powinno zniknąć, czaisz to? Czy dalej mam Cię karmić, trollu?

chyba zapomniałeś że na warmoda trzeba się zgodzić.... i teraz również na exive. sprawiedliwie.
22 sierpnia 2017 godz. 19:25:45
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
jaga1612 napisał(a):
chyba zapomniałeś że na warmoda trzeba się zgodzić.... i teraz również na exive. sprawiedliwie.

No tak, ale nie oto mi chodzi, na non pvp nie masz wyboru czy możesz kogoś zabić czy nie i tak samo powinno być z warmodami, bo skoro świat bez bicia to dlaczego są warmode?
Nie cytujemy tylu wypowiedzi.
zamieścił PannaEm
22 sierpnia 2017 godz. 19:33:55
Edytował PannaEm
22 sierpnia 2017 godz. 20:11:30
Ikona  #
ON
Exp: 547
Level: 33
Data dołączenia: 10.01.2013
Liczba postów: 177
@up
ok to Ci wytłumaczę. To nie są światy NON-PVP tylko Optional-PVP (z ang. optional - OPCJONALNY). I różnica pomiędzy Open-PVP polega na tym, że aby ktoś mógł z Tobą walczyć, Ty się musisz na to zgodzić (warmode). Na Open PVP jak sama nazwa mówi nikt nie wie czy ktoś go nie przyjdzie zabić podczas expienia i nie ma na to wpływu. Idąc tą drogą cipsoft dobrze kmini kwestie exivy, bo skoro jest wybór z warmode to powinien być również z wyszukiwaniem postaci.
Nie cytujemy tylu wypowiedzi.
zamieścił PannaEm
22 sierpnia 2017 godz. 19:41:05
Edytował PannaEm
22 sierpnia 2017 godz. 20:11:58
Cytuj Podziękowali: Haiq, Elew, Fenomenalny Homik, Vetius, xxforumowiczxx
Ikona  #
OFF
Exp: 182
Level: 19
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 161
jaga1612 napisał(a):
@up
ok to Ci wytłumaczę. To nie są światy NON-PVP tylko Optional-PVP (z ang. optional - OPCJONALNY). I różnica pomiędzy Open-PVP polega na tym, że aby ktoś mógł z Tobą walczyć, Ty się musisz na to zgodzić (warmode). Na Open PVP jak sama nazwa mówi nikt nie wie czy ktoś go nie przyjdzie zabić podczas expienia i nie ma na to wpływu. Idąc tą drogą cipsoft dobrze kmini kwestie exivy, bo skoro jest wybór z warmode to powinien być również z wyszukiwaniem postaci.

Należy jeszcze do tego dodać, że światy były kiedyś non-pvp, ale wraz z wejściem war moda przeistoczyły się właśnie w "optionale". Do Pana up,up. Odpowiadając dlaczego istnieje taka możliwość odpowiem, dlaczego nie? Po prostu kolejny ficzer dla ludzi którym open pvp nie sprawia radości, ale pełnoprawna ustawka gildia vs gildia juz jak najbardziej emotka

Zapraszam!

22 sierpnia 2017 godz. 22:48:24
Cytuj Podziękowali: Elew
Ikona  #
OFF
Pan Sarkazm
Exp: 2372
Level: 69
Data dołączenia: 05.01.2011

Ameriov
Postać: Ameriov
Profesja: Knight
Level: 406
Osiągnięcia: 675
Serwer: Guardia
Pozycja: Tutor
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 1820
Dobra zmiana.
23 sierpnia 2017 godz. 11:39:24
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: