Login: Zapamiętaj
Hasło:

Pomoc w wyborze serwera
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Level: 8
Data dołączenia: 13.08.2017
Liczba postów: 1
Witam, chciałbym wrócić do Tibii. Ostatni raz grałem w Tibię 7.5, mam ochotę powspominać dzieciństwo i dla relaksu trochę pograć. Teraz możliwości większe to i od razu zaopatrzę się w PACC.

Wiem, że warto wybrać serwer z battleye dlatego waham się pomiędzy Vitą, a Rowaną (skłaniam się bardziej ku tej drugiej opccji).

Mam też opcję gry na Antice (mam tam paladyna 56 lvl), ale chyba serwer jest przepełniony i jest duuużo botów. Poza tym mam ochotę zacząć od nowa.

Dodatkowo chcę zagrać sorcem. Wiem, że postać pochłania dużo kasy, ale czy na wyższym lvlu sorc robi dobry profit? Interesuje mnie inwestycja początkowo w PACC, a później ogarnięcie premium za gp w grze. Czy jest to możliwe?

Wybór padł na sorca bo nigdy nie grałem w swojej karierze postaciami magicznymi.

13 sierpnia 2017 godz. 11:47:34
Ikona  #
OFF
Exp: 1237
Level: 50
Data dołączenia: 17.12.2011

Nagone
Postać: Nagone
Profesja: Royal Paladin
Level: 210
Osiągnięcia: 247
Serwer: Honera
Liczba postów: 481
Zapraszam na Vite, też wróciłem tam po sporej przerwie, gram ED emotka
13 sierpnia 2017 godz. 13:52:55
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 1070
Level: 46
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 255
Osiągnięcia: 247
Serwer: Vunira
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 781
Po 100lv sorc zaczyna już zarabiać, ale teraz jest strasznie dużo opcji na zarabianie zbieranie creature product, robienie questów i sellanie itemków którę są potrzebne do nich np. lecisz do carlin po piwo w kanałach i sobie kupujesz jedno plus kilkadziesiąt innych które wystawiasz na market, ogólnie handel na markecie, sprawdzanie bossów

Ja jak przeniosłem się na rowane bodajże miałem 216lv i 4kk w banku teraz sprzedawałem loota (bo zostało mi 200k w banku) na 250lv i mam 10kk +16 zakładek itemków jeszcze do drugiego dijana, także sorkiem da się zarabiać emotka

Tylko na początku waste ale gdyby się expiło bijąc pojedynczo moby a nie AOE od 30 lv do 100 lv to też by wychodziło się na 0 albo +.
14 sierpnia 2017 godz. 09:57:32
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: