Login: Zapamiętaj
Hasło:

Notka o szybkim zbieraniu łupu
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Tibian Photojournalist
Exp: 711
Level: 38
Data dołączenia: 02.04.2015
Godność: Dorota

Dolloriska
Postać: Dolloriska
Profesja: Royal Paladin
Level: 395
Osiągnięcia: 477
Serwer: Secura
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 102
Haiq napisał(a):

Poza tym widziałem świetny komentarz, skoro ludziom tak się podoba ten element gry to przecież można zostawić w opcjach manual looting dla chętnych emotka

Pewnie będzie taka możliwość, więc wtedy Ci co marudzą w temacie szybkiego zbierania niech grają jak do tej pory.
Ja należę do leniwych Paladinów, także dana opcja jest idealna dla mnie xD
12 sierpnia 2017 godz. 13:28:15
Cytuj Podziękowali: Haiq, Dorn
Ikona  #
OFF
Exp: 40
Level: 9
Data dołączenia: 14.07.2017
Liczba postów: 12
Jak tak szybko zbierają loota to niech wykażą się w starcrafcie.
12 sierpnia 2017 godz. 15:26:49
Ikona  #
OFF
Hail Heyah!
Exp: 523
Level: 32
Data dołączenia: 18.04.2012
Godność: Rafał

Mefiasz
Postać: Mefiasz
Profesja: Master Sorcerer
Level: 205
Osiągnięcia: 114
Serwer: Nerana
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 87
Już dawno powinna być opcja "wysłania" przedmiotu prosto do plecaka, jestem bardzo zadowolony z ich pomysłów emotka
12 sierpnia 2017 godz. 15:33:43
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 400
Level: 28
Data dołączenia: 10.05.2012

Bloody Minon
Postać: Bloody Minon
Level: 244
Osiągnięcia: 144
Serwer: Calmera
Liczba postów: 47
Super sprawa emotka O ile przy biciu po 1 typu demce/ghastly to mogę podnosić ale wszelakie bandity/asury itd to męczarnia jest emotka Na Asurach to czasem nie zdążyłem zlootować klaty jak się moby ponakładały a team już kolejnego pulla zabił.
12 sierpnia 2017 godz. 16:20:41
Ikona  #
OFF
.. po prostu jestem ^^
Exp: 1860
Level: 61
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 303

.. jak dla mnie dobra opcja, a jeśli komuś nie bd odpowiadała może nadal zbierać 'ręcznie' emotka

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czy każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka

12 sierpnia 2017 godz. 20:11:58
Ikona  #
OFF
Exp: 189
Level: 19
Data dołączenia: 28.10.2012

Ziomek ze Dzielni
Level: 165
Osiągnięcia: 205
Serwer: Nerana
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 142
Mam wrażenie, że osoby hejtujące nigdy nie zbierały loota z choćby godzinnego teamhunta gdzie zabija się na oko 1k mobów i z każdego lecą śmieci typu platyny, creature produkty, gemy i inne szity warte 2k łącznie, które trzeba przeciągać non stop. Idzmy z duchem czasu ludzie... "kiedyś było tak i było lepiej, teraz jest beee" To zapraszam, idzćie grajcie w gry sprzed 30 lat, kto wam broni jeździć maluchem i uzywać nokii 3310? Albo pisać na maszynie do pisania bo Internet to zUO, a za granicą jest diabeł..." Tibia i tak zbyt wolno wprowadza zmiany, bo dużo z nich już było lata temu na OTS'ach na których i tak grało więcej ludzi niż na pojedynczych Tibijskich serwerach. Jedynym minusem OTS'ów było to, że serwery były utrzymywane przez 2 miesiące co zniechęcało do gry. No i może jeszcze fakt że późniejsze wersje były już takie troche Pay 2 Win. Na szczęście Tibia nie jest P2W mimo wprowadzanych ułatwień.

Do tego w jakiej grze w którą ostatnio graliśćie musieliście zbierać loota ręcznie jak w Tibi? Hm? No i co jakoś nie narzekacie albo nie nalegacie na wprowadzenie auto-lootingu. Dlaczego? Skoro to takie fajne i ekscytujące, tworzące klimat (buhauaha)?

Ręczne zbieranie loota to jedna z tych monotonnych, nic nie wnoszących, a zarazem irytujących elementów gry, która nie jest Nam do niczego potrzebna. Tibia wymaga jeszcze wielu usprawnień, które powinny być wprowadzone lata temu.

Od wprowadzenia Tibi 11 Cipsoft wprowadza naprawdę dobre zmiany - opcje jak w flashu, teraz "Tibialyzer" (który jest gorszy od oryginału, ale zawsze to jakiś krok naprzód), teraz quicklooting. Opcje te tylko i wyłącznie eliminują niepotrzebne elementy gry, może lekko ją ułatwiając, ale nie są to ułatwienia, które dają nam znaczną przewagę w grze, a jedynie oszczędzają Nam nerwów i irytacji.

Aha, jeszcze jedno. Jak tak lubicie starą tibię to nikt Wam nie broni nosić 50 backpacków z niezestackowanymi manasami/runami i nie używać hotkeyów. Przecież Te opcje są takie OP...
12 sierpnia 2017 godz. 20:14:28
Cytuj Podziękowali: Mustti, Haiq, Bogus, namlessone, mocnykoks, Dorn
Ikona  #
OFF
Exp: 803
Level: 40
Data dołączenia: 10.02.2015

Fajny Ek
Postać: Fajny Ek
Level: 435
Osiągnięcia: 510
Serwer: Celesta
Liczba postów: 267
Faktiko trochę się robi patola, ale jednak to cieszy graczy bo myśląc logicznie ułatwia nam to granie.
12 sierpnia 2017 godz. 22:40:48
Ikona  #
OFF
Tibian Photojournalist

Dolloriska
Jeden taki pisał do mnie jakiś czas temu, że nie gra w normalną Tibię bo teraźniejsze zmiany robią z gry OTS więc dlatego gra na... OTSie...Bo tam mu lepiej xD
Jak ktoś nie potrafi grać bez auto healingu i bez tych wszystkich botów to tak właśnie jest.
Zostało to już wspomniane: Powinno się iść z duchem czasu a nie stać w miejscu. Gry się rozwijają a według nie których Tibia powinna stać w miejscu a najlepiej mieć nie stackowane uhy itp.
13 sierpnia 2017 godz. 01:33:03
Ikona  #
OFF
Exp: 1332
Level: 52
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Level: 181
Osiągnięcia: 216
Serwer: Guardia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 970
Nie ogarniam hejtu, kiedyś nie potrzeba było takich rozwiązań bo moby dropiły golda food i czasem itemek. Teraz w jednym mobie przy preyu może być 6+ przedmiotów, zbieranie itemkow z całej klaty to stanie strata 2 min.
13 sierpnia 2017 godz. 02:42:38
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 80
Level: 13
Data dołączenia: 17.04.2015

Mentizz
Postać: Mentizz
Level: 373
Osiągnięcia: 362
Serwer: Guardia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 11
Nie no ten Cipsoft jest chory, coraz bardziej niszcza ta gierke, bez kitu ze kolejny bedzie wbudowany windbot w clienta, bez takich.
Poto gram w ta gierke zeby miec z tego jakis fun, zawsze bylo tak ze loot w tibi byl CZYMŚ, patrzylo sie czy cos Ci spadlo, zagladalo, a jak zostawiles jakies steel boots to byl placz przez caly dzien, a teraz?! teraz Ci steel bootsy wleca do BP, chooooooooooooooooore
13 sierpnia 2017 godz. 05:55:20
Cytuj Skrytykowali: Pediusz, Bogus
Ikona  #
OFF
Hmmm... ;)
Exp: 2117
Level: 65
Data dołączenia: 12.10.2011
Godność: Adrian

Krwawy
Postać: Krwawy
Profesja: Elder Druid
Level: 331
Osiągnięcia: 407
Serwer: Celesta
Liczba postów: 2304
Parcelik napisał(a):
Nie no ten Cipsoft jest chory, coraz bardziej niszcza ta gierke, bez kitu ze kolejny bedzie wbudowany windbot w clienta, bez takich.
Poto gram w ta gierke zeby miec z tego jakis fun, zawsze bylo tak ze loot w tibi byl CZYMŚ, patrzylo sie czy cos Ci spadlo, zagladalo, a jak zostawiles jakies steel boots to byl placz przez caly dzien, a teraz?! teraz Ci steel bootsy wleca do BP, chooooooooooooooooore

nikt cie nie bedzie zmuszal do zbierania loota recznie, czytaj troche...

Wgl mnie to jeden z lepszych pomyslow, tylko ciekawi mnie co bedzie robil palek na nizszych lvlach jak on tylko do zbierania loota jest emotka!
13 sierpnia 2017 godz. 07:42:02
Cytuj Podziękowali: Dorn
Ikona  #
OFF
Exp: 836
Level: 41
Data dołączenia: 05.06.2015
Liczba postów: 126
I dobrze niech wprowadzaja jak najwiecej zmian gra idzie do przodu mamy coraz mniej czasu na gre .Ja czekam na calkowite wyeliminowanie botow i wieksza ilosc expow.Jedne zmiany sa na plus dla mnie innych nie lubie ale to gra dla ludzi a nie jednego gracza wiec sie dostosowuje i tyle.W koncu to jednostka musi sie dostosowac do wiekszosci a nie odwrotnie.Kazde zmiany nawet te na gorsze pchaja nasza stara tibjoszke do przodu.I dobrze bo jakos nie usmiecha mi sie bic 1 draga w TH.Kiedys byly fajne czasy ale teraz kazdy z nas ma dokladke 5-10 a nawet 15 lat zycia i nie ma tyle czasu by kampic w grze po nascie godzin.Jak to gadali dla kazdego cos dobrego a jak nie chcesz to nie musisz grac kazdy ma wybor.Tylko nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy ,chodza w waciakach czlowiek chce im dac super wypasione zimowe buty a oni twardo ze waciaki super emotkaAle szanuje ich wybor a niech se tam truptaja w waciakach jak tak lubia emotka Jeden lubi waciaki inny wypasione buty jak ja emotkaZmiany na plus chyba wywalili stara ekipe ze takie nowosci wprowadzaja

Pozdrawiam
13 sierpnia 2017 godz. 09:15:18
Ikona  #
OFF
Tibian Photojournalist

Dolloriska
Pediusz napisał(a):

tylko ciekawi mnie co bedzie robil palek na nizszych lvlach jak on tylko do zbierania loota jest emotka!

Nie ładnie śmiać się z Paladynów. Bozia Cię Tibijska pokara i na expie padniesz emotka bo staniesz w karnej klacie z mobami.
13 sierpnia 2017 godz. 09:43:21
Edytowała Stokrotka
13 sierpnia 2017 godz. 09:49:15
Ikona  #
ON
Exp: 98
Level: 14
Data dołączenia: 08.08.2013
Liczba postów: 85
mocnykoks napisał(a):
I dobrze niech wprowadzaja jak najwiecej zmian gra idzie do przodu mamy coraz mniej czasu na gre .Ja czekam na calkowite wyeliminowanie botow i wieksza ilosc expow.Jedne zmiany sa na plus dla mnie innych nie lubie ale to gra dla ludzi a nie jednego gracza wiec sie dostosowuje i tyle.W koncu to jednostka musi sie dostosowac do wiekszosci a nie odwrotnie.Kazde zmiany nawet te na gorsze pchaja nasza stara tibjoszke do przodu.I dobrze bo jakos nie usmiecha mi sie bic 1 draga w TH.Kiedys byly fajne czasy ale teraz kazdy z nas ma dokladke 5-10 a nawet 15 lat zycia i nie ma tyle czasu by kampic w grze po nascie godzin.Jak to gadali dla kazdego cos dobrego a jak nie chcesz to nie musisz grac kazdy ma wybor.Tylko nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy ,chodza w waciakach czlowiek chce im dac super wypasione zimowe buty a oni twardo ze waciaki super emotkaAle szanuje ich wybor a niech se tam truptaja w waciakach jak tak lubia emotka Jeden lubi waciaki inny wypasione buty jak ja emotkaZmiany na plus chyba wywalili stara ekipe ze takie nowosci wprowadzaja

Pozdrawiam

Jedyna i najlepsza ocena obecnych zmian. Jak kolega zauważył czasy idą do przodu, i jak wiele osób w innych tematach stwierdziło - "w której grze nie ma takich dupereli jak w tibi obecnie"
Gra się rozwija i to jest z jednej strony + lecz niekoniecznie zmiany i dodatki muszą iść w dobrym kierunku. Ciężko dogodzić kilkunastu tysięcy ludziom.

Tak samo jak w cytacie - mniej czasu na grę. Oczywiście. Kiedyś jak się miało 15 lat, wracało z gimbazy, nie zawsze odrabiało lekcje i uczyło^^ tylko można było orać. Ile czasu w szkole na dzień mogło się spędzić? od 4 do 7h? Mogłeś sobie nie pójść od czasu do czasu. Inaczej jest z pracą. Wstajesz przed 5, żeby dojść na 6 do pracy. Do 14 orasz w zakładzie wracasz koło 15. Umyjesz się, zjesz ogarniesz itp już masz 16. Możesz mieć już w takiej chwili dziewczyne/narzeczoną/żone i dzieci i zamij się nimi to możesz nawet nie zagrać juz tego dnia.....to nie ten sam przelicznik czasu jak kiedyś.

Mimo że nie gram od dawna, ułatwienia troszke podniszczyły grę, lecz mnie osobiście nie chciałoby się już teraz stać po 10h dziennie i skillować do 100 sworda - a wiadomo jak od 90 skilla to lecialo u eka. Łatwiejsze zbieranie loota itp ma ułatwić czas spędzany w grze. Umiejętności to jedno, lecz przyjemny czas w grze to drugie.

Ciekawe by było otworzenie serwerów tibi 7.5 czy 7.6 lecz jestem prawie pewien, że najpierw byłoby super elegancko klawo, lecz po tygodniach biegania po tej pustej biednej mapce, bez wielu dzisiejszych rzeczy w obecnej tibi spora liczba osób by zrezygnowała. Takie są fakty i nie oszuka się tego. Ekiem mieć tylko jedne exori do bicia? Ostra impreza by była. I brak jakichkolwiek update, ponieważ to ma być stara wersja więc...Kiedyś było ciężej i gra wyglądała zupełnie inaczej, lecz jeśli zostałaby w podobnym stanie myślę, że umarłaby już dawno.

Kiedyś nie było tak wiele gier jak dzisiaj np patrząc na samego androida i IOs jaki jest wysyp różności i co można w nich kupić. Tibia nie stoi tak źle według mnie.
13 sierpnia 2017 godz. 10:17:34
Edytował Omnislash
13 sierpnia 2017 godz. 10:20:57
Cytuj Podziękowali: mocnykoks
Ikona  #
OFF
Tibian Photojournalist

Dolloriska
Omnislash napisał(a):

Ciekawe by było otworzenie serwerów tibi 7.5 czy 7.6 lecz jestem prawie pewien, że najpierw byłoby super elegancko klawo, lecz po tygodniach biegania po tej pustej biednej mapce, bez wielu dzisiejszych rzeczy w obecnej tibi spora liczba osób by zrezygnowała.

Tak by było. Ludzie płaczą, że kiedyś Tibia była wow, mega i inny klimat a gdyby dało im się możliwość pogrania na wersji np. 7.1 czy 7.5 to lada moment byłaby mowa, że nudno, trzeba klikać na uhy, że dużo bp uh trzeba nosić, skilluje się wolno, nie ma marketu itp.
13 sierpnia 2017 godz. 10:29:17
Cytuj Podziękowali: Dorn
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 12 użytkowników: (4 zalogowanych i 8 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: