Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - lipiec 2017
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
ON
Strażak Sam
Exp: 910
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 749
obrazek
Drodzy użytkownicy Tibiopedii! Ależ gorąco, czyż nie? Ale przecież mamy lato, więc nie ma na co narzekać, tylko cieszyć się i nie marudzić! Mam nadzieję, że lipiec upłynął tym wypoczywającym na wakacjach/urlopie spokojnie i przyniósł dobrą aurę, natomiast tych pracujących nie zawalił zbytnio robotą... emotka Może i mnie Darusio oszczędzi i nie zasypie robotą po urlopie emotka Ale ten czas leci, już połowa wakacji za nami! Już niedługo część naszych użytkowników pewnie będzie zmuszona oderwać się od komputerów i ruszyć na podbój marketów w poszukiwaniu nowego tornistra i podręczników - no chyba, że ktoś wraca po wakacjach na studia to jak znam życie, jedyne miejsce, gdzie się wybierze to sklep z dobrą promocją na piwko emotka

Ale dosyć ględzenia, bo ja tu piszę jakieś smuty a Wy Drodzy Użytkownicy przez ten miesiąc wcale nie próżnowaliście tylko dzielnie staliście na straży naszej kochanej gierki! Wszystkim ze zdjęć składamy gratulacje i oczywiście zachęcamy wszystkich do wysyłania swoich screenów i zamieszczania na nich ciekawych pozdrowień! emotka

Cytat na lipcowe awanse?
"Cholera, ale gorąco" - Janusz z Radomia


Panie i Panowie,
obrazek
czas zacząć!Poziomy doświadczenia

Nasze zestawienie klasycznie już otwiera Holy Mortal tibiacom icon reprezentujący świat Harmonia, tym razem zdjęcie z egzotyczną, delikatnie cytrusową obstawą emotka Eej, weź się podziel! Gratulacje osiągnięcia 820 poziomu!
obrazek

Drugie miejsce na naszym awansowym "pudle" przypadło w udziale graczowi Furion the Imperator tibiacom icon
z Nerany, który osiągnął 650 poziom, wielkie gratulacje!
obrazek

Pewnie, że dam raidy Patrykowi! Przypatrzcie się uważnie, ten człowiek wie co powinno się zamieścić na screenie z awansem! Dash Raidy Patrykowi tibiacom icon godnie reprezentuje Olympę chwaląc się 610 poziomem doświadczenia emotka Dzięki za wzmiankę o naszej stronie, pozdrawiamy i gratulujemy!
obrazek

Przed Wami reprezentant Secury. Krótkie, ale za to jakże wymowne "GZ" na screenie, oddaje wszystko emotka Krzysiu tibiacom icon, jem... Zupę... Tę ze screena... Smacznego świętowania 550 poziomu!
obrazek

Pora na Zaczarowany Ołówe.. Tfuu, Zaczarowany Ed tibiacom icon! Cieplutki screen z Guardii, który utrwalił skok na 540 poziom, gratulacje!
obrazek

Piegulec tibiacom icon z Harmonii tak się zasiedział na farmie, że praktycznie w ostatniej chwili zdążył wysłać awans na okrągły 500 poziom emotka Tego wyczynu pogratulować również należy Nokabilja tibiacom icon z Iony, proszę o brawa dla tej dwójki! emotka
obrazek obrazek

Ernoxarius tibiacom icon z Guardii z impetem wleciał na 480 poziom, trzymaj tempo do 500, gratulacje!
obrazek

O ludzie, Natural Darkness tibiacom icon z Guardii chyba się pomyliła i przez pomyłkę wysłała screena z Football Managera czy innego ustrojstwa! Chociaż czekajcie, chyba widzę tam jakieś piksele... A Wy? emotka Gratulacje osiagnięcia 470 poziomu doświadczenia!
obrazek

Przed Wami najbarwniejszy z barwnych, Colourful citizen tibiacom icon z Honery i jego 415 poziom doświadczenia, wielkie gratulacje!
obrazek

No no, Panie Daron Czmiel tibiacom icon z Nerany, taki awans to aż CZeba uwiecznić! Wilkołaczki poczymały aparacik i cyk - 410 poziom utrwalony na kliszy, gratulujemy emotka
obrazek

Pora na solidną ekipę, w końcu to nie byle co, bo wszyscy osiągnęli 400 poziom! Jak widać można to było zrobić na
wiele sposbów Zyrol Thor tibiacom icon i Swiadek Twojego Upadku tibiacom icon z Harmonii bujali w obłokach, Liliputka tibiacom icon z Celesty podrzynała toporem gardła kolejnych potworów natomiast Lakkotka tibiacom icon z Guardii i abef tibiacom icon z Candii śmigali raty do usran... aż nie wbili 400 poziomu... Gratulacje dla całej paczki, dzięki za pozdrowienia i screeny! emotka
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Jakby mama zobaczyła tę staminę to chyba by się przeżegnała Panie Pixl tibiacom icon z Harmonii! Grucha Prokurator tibiacom icon, za każdym razem jak widzę screen od Ciebie mam przed oczami Gruchę wcinającego frytki... emotka Pan prokurator przesyła screena ze słoneczney Celesty a obaj Panowie osiągnęli 390 poziom doświadczenia!
obrazek obrazek

"Jesteś mą małą, drapieżną Kotką..." emotka Zbuntowana Kicia tibiacom icon z Candii oraz Dziaslo tibiacom icon z Harmonii na pełnej ... wjechali na 305 poziom, gratulacje!
obrazek obrazek

300 poziom doświadczenia zdobyła taka solidna drużyna, że aż się gorąco zrobiło! Na szczęście niektórzy mają na to wspaniały sposób, "Pijcie wodę i jedzcie rzodkwie bo zdrowo" emotka Chyba trzeba spróbować! Serdecznie dziękujemy za pozdrowienia i oczywiście czekamy na kolejne screeny od Was wszystkich! Gratulacje! emotka Toriego tibiacom icon z Candii, Sorcerer of Mage tibiacom icon, Shadow Ziw tibiacom icon i Bialy Diabel tibiacom icon z Celesty, Prohubertus tibiacom icon z Harmonii, Mokry Kazimierz tibiacom icon z Refugii, Kisiel Grillowany tibiacom icon z Quilli, Immortal Marian tibiacom icon z Kenory, Bariio tibiacom icon z Secury oraz Akagi Kat tibiacom icon z Guardii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

gz. Muuahh tibiacom icon z Harmonii pnie się coraz wyżej na lewelowej drabince, już niedaleko do okrągłego poziomu! Gratulacje 290 lvla!
obrazek

Panie i Panowie, od tej paczki można uczyć się robienia screenów! Kto wymieni najważniejszy element tego zdjęcia???
Noo? Tak! Wszyscy pozdrowili Tibiopedię!!! emotka , ktoś o nas pamięta! emotka Boogiemen tibiacom icon z Harmonii we wspaniałym stylu awansuje na 285 poziom. moje gratulacje!
obrazek

Kolejna grupka, tym razem szczęśliwi posiadacze 200 poziomu doświadczenia, przed Wami: Tesamon tibiacom icon i Irod Vadiox tibiacom icon z Harmonii, Terzieff Godefroy tibiacom icon z Refugii, Olof Wihajster tibiacom icon i Don Dunaju tibiacom icon z Secury, Marianek Italianekk tibiacom icon z Unitery, Lubie Bakusia tibiacom icon z Antici, Khal Rodhak tibiacom icon z Calvy oraz Broh Crys tibiacom icon z Efidii. Ehh, jak widać niektórzy smażą się na plaży a inni musza zasuwać do pracy... A gdyby tak płacili za granie w Tibiauke? o.O emotka Gratulacje osiągnięcia 200 poziomu dla Was wszystkich, dzięki za pozdrowienia!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

W tym miejscu troszkę się zdziwiłem, bo spodziewałem się większej liczby "setek" - ale może to i lepiej,
bo nie liczy się ilość a jakośćemotka Panowie Zebelek Voracious tibiacom icon z Guardii, Street Vandal tibiacom icon z Zeluny oraz Notebook da minise tibiacom icon i Lukerz tibiacom icon z Secury, gratuluję pierwszego 100 poziomu i powodzenia w dalszym awansowaniu! emotka
obrazek obrazek obrazek obrazek

Hokus pokus, czary mary - poziomy magiczne!

Po raz drugi w naszym zestawieniu, tym razem na pierwszym miejscu w kategorii poziomów magicznych Nokabilja tibiacom icon z Iony - gratulujemy 107 poziomu magicznego!
obrazek

Ojeeej, ale tu różowooo! Lady Mass tibiacom icon z Amery oraz Elementaro tibiacom icon z Astery zdobyli okrągły 100 poziom magiczny, gratulujemy emotka
obrazek obrazek

Owacje należą się Panu Olitu tibiacom icon z Secury, który osiągnął 99 władania magią, zachęćcie go do szybkiego zdobycia tej jednej cyferki więcej!
obrazek

Witamy drugi raz PanaDziaslo tibiacom icon z Harmonii! Ale chyba nie miałem problemu z dentystą, co? ;D 30 mlvl na paladynie to nie byle co, gratulacje emotka
obrazek

Sevon kreld tibiacom icon z Refugii nie zaprząta sobie głowy jakimiś duperelami, żadnych półśrodków, cel jest prosty - 15mlvl, zostały tylko 4, ja w Ciebie wierzę! Dzięki za pozdrowienia, powodzenia w awansowaniu!
obrazek

Distance fighting

Nicole Gibbs tibiacom icon z Nerany i jej 124 wesoło pozdrawia wszystkich więc i my się do tego przyłączamy i gratulujemy tak wysokiego poziomu umiejętności! Strach grać z nią w rzutki ;D
obrazek

Sword fighting

Czy Wy to widzicie? Lina Invverse tibiacom icon z Efidii, serioo? emotka Chociaż w sumie to praktyczne, można zmieniać bronie jak rękawiczki emotka Gratuluję osiągnięcia 100 sword fightingu! Panowie, uważajcie, ona trzyma pod poduszką nie tylko miecz ale i topór i obuch!
obrazek

Shielding

A teraz wszyscy głęboki wdech, full stop, i ostatni screen - Full Stop tibiacom icon z Refugii zdobył 114 poziom władania tarczami, teraz nic mu nie straszne!
obrazek


__________________________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
04 sierpnia 2017 godz. 16:23:52
Podziękowali: Silla, Lady Evo, Holy Mortal
Ikona  #
ON
.. festina lente ;)
Exp: 2236
Level: 67
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 594


.. gratuluje wszystkim awansujacym !

.. z przyjemnością obejrzałam screny i przeczytałam świetne opisy z poczuciem humoru ..


- pozdrawiam emotka
______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


04 sierpnia 2017 godz. 19:04:14
Podziękowali: razorskate
Ikona  #
OFF
Exp: 622
Level: 35
Avatar
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 506
Wyskillować na jednym noobcharze 3x 100 skilla emotka Mi by się nie chciało w coś takiego bawić. Gratulacje emotka
04 sierpnia 2017 godz. 20:57:31
Ikona  #
Redaktor
ON
Strażak Sam
Exp: 910
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 749
Silla, kolejny raz dziękuję za pozytywny komentarz, to motywuje do pracy emotka
______________
obrazek
04 sierpnia 2017 godz. 21:18:08
Ikona  #
OFF
Exp: 1682
Level: 58
Data dołączenia: 29.06.2012
Liczba postów: 26
Gratulacje dla wszystkich awansujących :-)
04 sierpnia 2017 godz. 22:04:15
Ikona  #
ON
.. festina lente ;)
Exp: 2236
Level: 67
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 594
razorskate napisał(a):
Silla, kolejny raz dziękuję za pozytywny komentarz, to motywuje do pracy emotka
.. cieszę się, że mogę motywować do dalszych działań emotka

.. doceniam i szanuję pracę jaką trzeba wykonać w przygotowaniu artykułów ze screnami, jest naprawdę super! emotka


______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


05 sierpnia 2017 godz. 00:54:44
Edytowała Silla
05 sierpnia 2017 godz. 23:32:51
Ikona  #
OFF
Exp: 37
Level: 9
Avatar
Data dołączenia: 14.12.2011
Skąd: Ostróda

Sievca
Postać: Sievca
Profesja: Elite Knight
Level: 674
Osiągnięcia: 693
Serwer: Monza
Liczba postów: 10
Gratulacje emotka

Mojego nie opublikowali :< , to wrzucę sam !

obrazek
______________
Vanitas vanitatum, et omnia vanitas.
05 sierpnia 2017 godz. 14:43:26
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 929
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 761
Sbth napisał(a):
Gratulacje emotka

Mojego nie opublikowali :< , to wrzucę sam !

Gratulacje!
Jeśli wysłałeś w takiej formie to niestety ale nie przejdzie emotka
______________
obrazek
05 sierpnia 2017 godz. 16:17:53
Ikona  #
OFF
Exp: 37
Level: 9
Avatar
Data dołączenia: 14.12.2011
Skąd: Ostróda

Sievca
Postać: Sievca
Profesja: Elite Knight
Level: 674
Osiągnięcia: 693
Serwer: Monza
Liczba postów: 10
Nomka napisał(a):
Sbth napisał(a):
Gratulacje emotka

Mojego nie opublikowali :< , to wrzucę sam !

Gratulacje!
Jeśli wysłałeś w takiej formie to niestety ale nie przejdzie emotka


Dziękuję .
W innej formie, ale nic nie szkodzi emotka Już znalazłem powód, następny o ile będzie, to będzie już poprawny. Pozdro emotka
______________
Vanitas vanitatum, et omnia vanitas.
05 sierpnia 2017 godz. 16:55:02
Edytował Sbth
05 sierpnia 2017 godz. 17:02:42
Ikona  #
OFF
Exp: 1551
Level: 56
Avatar
Data dołączenia: 01.08.2012
Wiek: 22

Kid of Vengeance
Profesja: Elite Knight
Level: 451
Osiągnięcia: 714
Serwer: Menera
Liczba postów: 28
Gratki wszystkim awansującym.
05 sierpnia 2017 godz. 20:21:52
Ikona  #
OFF
Exp: 346
Level: 26
Data dołączenia: 30.03.2017
Wiek: 28
Skąd: Grudziąc
Liczba postów: 1
Najważniejszym elementem u Boogiemen'a jest oczywiście pasek windowsa XP !
06 sierpnia 2017 godz. 22:46:52
Ikona  #
OFF
Exp: 149
Level: 17
Avatar
Data dołączenia: 14.02.2016
Wiek: 24
Skąd: Venlo
Liczba postów: 25
go go 500 szadoł, gz
______________
12 sierpnia 2017 godz. 02:24:48
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Zwiedzamy Miasta w Tibi
zaran22
[PL/EN] 508 RP Test dwóch charmów na Feru Way ^^ "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm