Login: Zapamiętaj
Hasło:

Letnia aktualizacja 2017
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 655
Level: 36
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 565
obrazek
Długo oczekiwana letnia aktualizacja została wprowadzona dzisiaj! Poniżej najważniejsze fakty i zmiany, które zostały wprowadzone.

Złe kulty są wśród mieszkańców Tibii! Żyją w tajnych jaskiniach i starożytnych ruinach, knują złośliwe plany i chronią się za czarną magią. Przeniknij do każdego kultu i walcz z nimi, powstrzymaj ich przywódców przed realizacją niecnych planów raz na zawsze!

Podobno jest gdzieś druid, który może mieć wiedzę na ich temat, ale niestety nie wiadomo gdzie obecnie przebywa.
Może znajdziesz drogę do niego, jeśli będziesz uważnie słuchać mowy zwierząt, szeptów starych drzew oraz kamieni. Spróbuj przekonać mityczne stworzenia, które wypadły ze świata fantazji, że starasz się im pomóc i masz dobre intencje. Odkryj zupełnie nową rasę na magicznym półwyspie Feyrist i zbierz cenne informacje!
obrazek

Możesz zaobserwować mijający dzień, ponieważ nowy system dnia i nocy daje różne odcienie otoczeniu. Ponadto, nowy system ma wpływ na kilka nowych miejsc w Tibii. W zależności od pory dnia stajesz w obliczu nowych potworów oraz widoku otoczenia. Nawet niektórzy NPC są teraz pod wpływem tych faz i są dostępni w zależności od pory dnia.

Długo oczekiwane funkcje analityczne dają szczegółowe informacje na temat zdobytego doświadczenia, łupu, wydajności i wielu innych. Sprawdź swoje wyniki z zadawanych obrażeń w Impact Analyser i śledź zużycie run, pierścieni, amuletów, jedzenia, amunicji i eliksirów w Supply Analyser. Wykresy pokazują ostatnie 60 minut. Rozszerzany pasek po lewej stronie zapewni więcej miejsca na umieszczenie wszystkich potrzebnych plecaków oraz analizatorów.

Od teraz system dziennych nagród pozwala odebrać darmowe przedmioty w kapliczkach. W zależności od liczby kolejnych dni, kiedy były odbierane nagrody, czekają specjalne bonusy regeneracyjne, które regenerują manę, zdrowie, staminę i soul pointsy w wyznaczonych miejscach.

Każda profesja może teraz przywołać summona jako tymczasowego towarzysza podczas polowania lub w walkach PvP. Dodane zostały również nowe amunicje dla paladynów i zmieniono promocyjne zaklęcia dla rycerzy oraz magów.
Co więcej, dodano do systemu nasyceń przedmioty dawniej ładowane i czarowane - dzięki czemu zachowano jeden rodzaj ulepszania broni.

W drugim tygodniu sierpnia planowane jest otwarcie światów z nowym typem gry. Retro Hardcore PvP będzie na zasadach takich jak Retro Open PvP, jednakże z ostrzejszą karą śmierci, doświadczeniem za zabijanie graczy oraz brakiem systemu czaszek! Tylko najsilniejsi gracze przetrwają rozlew krwi na Helera, Macabra i Tortura!

Ostatnie, ale nie mniej ważne, dodano nową funkcję szybkiego logowania (Fast Login) do klienta Tibia 11. Szybkie logowanie umożliwia szybsze uruchomienia klienta i zalogowanie się do gry. Należy pamiętać, że przy wolniejszym sprzęcie, może sprawiać, że grafika będzie przez chwile niewidoczna w grze. Tę funkcję można dowolnie wyłączać i włączać w ustawieniach graficznych.

Ponieważ podczas testowania przeprowadzono wiele korekt, zapowiedzi mogą nie mieć wszystkich informacji. Dlatego przygotowano krótkie podsumowaniewarning najważniejszych zmian.

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Od redakcji: Tibiopedia przygotowała dla Was krótkie informacje na temat aktualizacji 11.40
oraz dla niecierpliwych spoilery do questów
Troubled Animals, The Fairy Treasure, A Dream Come True, The Swan Feather Cloak, Cults of Tibia

Miłej gry!
25 lipca 2017 godz. 13:32:22
Podziękowali: mocnykoks, Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 736
Level: 38
Data dołączenia: 25.11.2015
Godność: Marcin

Ar Thas
Postać: Ar Thas
Profesja: Druid
Level: 120
Osiągnięcia: 45
Serwer: Secura
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 274
Pierwszy raz jestem tak zawiedziony nowym login screenem. Wygląda prostacko i jakoś nie pasuje do tibii TBH, poprzedni był super. Dobrze narysowany i pełen szczegółów, rozpoznawalne outfity z gry i pijany beholder pod stołem, a teraz jakaś tania 3d grafika i idiotycznie wyglądajace twarze emotka

ale to chyba dobrze mówi o update jeśli dla mnie jedynym problemem jest obrazek ktory widze 10 sekund logujac
poza tym super :3

nowa exeta miód
summon trochę niepraktyczny w typowych huntach ale jakas trudniejsza miejscowka solo czy nawet demce znacznie ułatwione
tibialyzer super
daily rewardy też spoko, zawsze mnie boli kupowanie supremów a teraz za darmo :>
nowej krainy jeszcze nie próbowałem ale z relacji mi się podobała
25 lipca 2017 godz. 14:01:04
Edytował Satsuki
25 lipca 2017 godz. 14:05:04
Ikona  #
OFF
aka Gin
Exp: 1322
Level: 51
Data dołączenia: 13.06.2010
Liczba postów: 76
i juz serwery wylaczyli bo bugi naprawiaja zaczyna sie..

@down
był bug z summonami na pvp bo zadawał 100% dmg w ludzi ale ofc to było do przewidzenia emotka
25 lipca 2017 godz. 14:16:22
Edytował D4n1
25 lipca 2017 godz. 14:24:42
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1618
Level: 57
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 751
zaczyna sie emotka ciekawe co jak zwykle zwalili emotka
25 lipca 2017 godz. 14:18:19
Ikona  #
OFF
Hmmm... ;)
Exp: 2286
Level: 68
Data dołączenia: 12.10.2011
Godność: Adrian

Krwawy
Postać: Krwawy
Profesja: Druid
Level: 335
Osiągnięcia: 407
Serwer: Celesta
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 2354
Ale co pisalem wczoraj? 45 minut na taki update? PATOLA!
25 lipca 2017 godz. 14:25:18
Ikona  #
OFF
Exp: 453
Level: 30
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 318
To było logiczne, że będą poprawki. Zawsze tak jest, więc nic nowego. emotka
25 lipca 2017 godz. 14:25:53
Ikona  #
OFF
aka Gin
Jestem ciekawy jakie błędy będą jeszcze. Obstawiam że któryś quest nie będzie działać ewentualnie jakiś boss będzie sypać więcej itemow niż powinien emotka
25 lipca 2017 godz. 14:29:34
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2042
Level: 64
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 464

.. przerwa do 15:30 - prace technicze (poprawki po upd) emotka

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czy każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka

25 lipca 2017 godz. 14:37:33
Edytowała Silla
25 lipca 2017 godz. 14:41:24
Ikona  #
OFF
Exp: 485
Level: 31
Data dołączenia: 21.02.2013
Liczba postów: 46
D4n1 napisał(a):
i juz serwery wylaczyli bo bugi naprawiaja zaczyna sie..

@down
był bug z summonami na pvp bo zadawał 100% dmg w ludzi ale ofc to było do przewidzenia emotka

Był bug w momencie cooldowna na summona/broń nie szło na daną postać zalogować na tibii 10.
Trzeba było wejść na tibii 11, odczekać cd i dopiero zalogować na tibii 10...
25 lipca 2017 godz. 14:49:10
Ikona  #
OFF
Surfin my borderless sky
Exp: 2010
Level: 63
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 209
Osiągnięcia: 668
Serwer: Amera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 2480
obrazek

Nic nie mowie.

obrazek
obrazekwarning
25 lipca 2017 godz. 14:57:20
Podziękowali: fakir18, Misieq
Ikona  #
OFF
aka Gin
Lady Evo napisał(a):
zdjecie

Nic nie mowie.

głodnemu chleb na myśli emotka
25 lipca 2017 godz. 15:02:52
Podziękowali: Lady Evo
Don Dox płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Satsuki napisał(a):
Pierwszy raz jestem tak zawiedziony nowym login screenem. Wygląda prostacko i jakoś nie pasuje do tibii TBH, poprzedni był super. Dobrze narysowany i pełen szczegółów, rozpoznawalne outfity z gry i pijany beholder pod stołem, a teraz jakaś tania 3d grafika i idiotycznie wyglądajace twarze emotka

ale to chyba dobrze mówi o update jeśli dla mnie jedynym problemem jest obrazek ktory widze 10 sekund logujac
poza tym super :3

To byl najlepszy log screen do tibii, pozniej zaczely wchodzic jakies takie dziwnie, nieklimatyczne
obrazek
co do update, calkiem fajnie z tym dniem i noca
fajne kryty z sd wpadaja dzieki nowemu wandowi
25 lipca 2017 godz. 15:54:50
Edytował Don Dox
25 lipca 2017 godz. 16:01:32
Skrytykowali: Misieq Podziękowali: Lady Evo, TenZnany, KombinatorPall, ArasH, Risto91
Ikona  #
OFF
Exp: 418
Level: 29
Data dołączenia: 30.09.2009

Etic
Postać: Etic
Profesja: Royal Paladin
Level: 179
Osiągnięcia: 159
Serwer: Tavara
Liczba postów: 412
Czy jakis bug czy w jakims dziwnym miejscu pojawiają się daily rewards? Bo wybrałem, kliknałem i nigdzie ich nie widzę, a mam zaznaczone że dzisiaj już pobierałem.
Stole many a mans soul and faith
25 lipca 2017 godz. 16:15:22
Ikona  #
OFF
The Vampire Lord
Exp: 992
Level: 45
Data dołączenia: 23.06.2009

Palek Koszalek
Postać: Palek Koszalek
Profesja: Paladin
Level: 262
Osiągnięcia: 503
Serwer: Guardia
Liczba postów: 144
@Don Dox

obrazek
Mimo, że wkurzał mnie ten ekran i tak czuje do niego największy sentyment. emotka
Gimby nie znają: login, password -> connecting -> server is full.. ENTER!
login, password -> connecting -> server is full...
i tak przez nawet 20min ; D
25 lipca 2017 godz. 16:17:48
Podziękowali: Arkadiasz, Saint Marshall, rBs
Ikona  #
OFF
Hail Heyah!
Exp: 567
Level: 34
Data dołączenia: 18.04.2012
Godność: Rafał

Mefiasz
Postać: Mefiasz
Profesja: Master Sorcerer
Level: 209
Osiągnięcia: 122
Serwer: Nerana
Liczba postów: 99
cite napisał(a):
Czy jakis bug czy w jakims dziwnym miejscu pojawiają się daily rewards? Bo wybrałem, kliknałem i nigdzie ich nie widzę, a mam zaznaczone że dzisiaj już pobierałem.

Wszystko znajdziesz w store inbox.
25 lipca 2017 godz. 16:21:40
Podziękowali: cite
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: