Login: Zapamiętaj
Hasło:

Olimpijskie życie!
czyli zmagania knighta na Olympi
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Level: 9
Data dołączenia: 10.06.2017
Liczba postów: 3
Witajcie!
Jako, że sesja na studiach w pełni, a od nauki trzeba się oderwać, postanowiłem ponownie wrócić do Tibii! A że zawsze lubiłem pomysł dokumentowania swoich poczynań, to postanowiłem założyć swój własny temat! Postaram się w miarę regularnie dodawać zdjęcia, które przedstawiać głównie będą awanse i inne śmieszne próby dobrej zabawy w starej, dobrej Tibii!
Zacznijmy od stanu postaci na dzień 19.06.2017:
obrazek

Ani poziom, ani skille nie są zbyt imponujące, ale nie jestem typem osoby bijącej poziom twardo dzień w dzień, a o offline trainingu czasem po prostu zapominam! emotka

Długoterminowych celów grania raczej nie mam, może oprócz jednego:
Full Elementalist Outfit!

Poza tym, aktualnie poluję na draptora i matrę, przy czym foxtaila próbuję zdboyć własnoręcznie.

Jakieś zaległe awanse:
9 mlvl i 2 lvl'e wbite na asurach. Ogólnie bardzo fajne miejsce, świetny exp i loot (szczególnie, że miałem bonus preya na jeden typ asur).
obrazek
obrazek
obrazek

Wbite 2 lvl'e, prawie 3, brakuje jakichś 20% do lvl'a. Zabiliśmy kilka asur, biegnę szukać więcej, a tutaj... kick neta! Skończyło się to tak:
obrazek

Następnego dnia, wykupiłem blessy, spojrzałem; pray na hydry! Poleciałem na resp na Oramond. Mimo, że do hydr pałam gorącą nienawiścią to musiałem przyznać, że z prayem bardzo fajnie się je bije.
obrazek

Jednak po jakichś 20 minutach polowania przeszkodziła mi... przerwa w dostawie internetu, która skończyła się tak:
obrazek

Po tych smutnych wydarzeniach stwierdziłem, że Tibia daje mi znaki, abym wrócił do nauki, co też zrobiłem!
Mam nadzieję, że temat przypadnie Wam do gustu! emotka
19 czerwca 2017 godz. 15:16:18
Ikona  #
OFF
Exp: 230
Level: 21
Data dołączenia: 01.08.2012

Bloodraver
Postać: Bloodraver
Profesja: Royal Paladin
Level: 184
Osiągnięcia: 143
Serwer: Kenora
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 94
Poza tym że mój knight na 50 ma lepsze skille to podoba mi się temat kogoś kto nie ma jeszcze 400 levela i będę podglądał emotka
19 czerwca 2017 godz. 17:31:19
Ikona  #
OFF
Exp: 226
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 48
Oby kariera się szybko nie zakończyła :v
19 czerwca 2017 godz. 17:44:00
Ikona  #
OFF
Exp: 292
Level: 24
Data dołączenia: 08.02.2016

Pragmatyk
Postać: Pragmatyk
Profesja: Elite Knight
Level: 50
Osiągnięcia: 20
Serwer: Irmada
Liczba postów: 57
Powodzonka! Wiecej screenow poprosze :d
19 czerwca 2017 godz. 20:33:04
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Data dołączenia: 10.06.2017
Liczba postów: 3
Dzięki za komentarze!
Wiem, że skille są słabe, ale inaczej niż na offlinie skillować raczej nie zamierzam, więc takie niestety pozostaną emotka

Żeby odbudować trochę fundusze, po dwukrotnym uczestnictwie w tour de bless, wyskoczyłem na war golemy. Jakiś śmieszny loocik na godzinkę biegania po e wallach:
obrazek
Profit był fajny, jednak takie bicie mobów mi niespecjalnie odpowiadało. Wybrałem się więc na teamhunta, cel - rosha przed mostkiem.
Ogólnie fajnie miejsce, moby potrafią przywalić więc trzeba uważać przy większych ilościach, a dodatkowym utrudnieniem była późna godzina hunta - druid był dość mocno śpiący, co czasem skutkowało pechowymi sytuacjami (druid zgubił się gdzieś daleko od nas, a ja stoję z 6 mobami na sobie, czekając cierpliwie na sio). Na szczęście nikt nie zginał, a ja dobiłem 165 lvl!
obrazek

Kolejne hunty, tym razem z samym druidem!
Pamiętam, jak mając tyle lizardów ~100 lvlem, taka sytuacja przyprawiała druida o zawał emotka
obrazek
Hunt zaaowocował 166 lvl'em, niestety loot był naprawdę tragiczny, co skutecznie nas zniechęciło do tego miejsca.
obrazek

Żeby odpocząć od teamhuntów, rozpocząłem projekt foxtail, czytaj próby własnoręcznego zdobycia foxtaila! Na razie sukcesów brak, ale nadal twardo wierzę, że kiedyś mi poleci! No i bicie deeplingów sprawa mi sporą przyjemność, mimo że exp nie jest jakiś świetny; chyba po prostu lubię to miejsce!
obrazek

Foxtail nie leciał, więc szczęścia postanowiłem poszukać gdzie indziej:
obrazek

Po około 20~ zabitych, jedyny rare który poleciał to:
obrazek

Szczęście nie dopisało ani na faraonie, ani na deeplingach, ale nie mam zamiaru się poddawać i dalej będę je męczył ^^
21 czerwca 2017 godz. 16:51:28
Ikona  #
OFF
Exp: 44
Data dołączenia: 12.06.2017

Balaila
Postać: Balaila
Profesja: Elder Druid
Level: 147
Osiągnięcia: 33
Serwer: Refugia
Liczba postów: 12
Powodzenia w looceniu rarów : ) Czekam na więcej, pozdrawiam !
21 czerwca 2017 godz. 16:58:48
Ikona  #
OFF
Exp: 229
Data dołączenia: 07.08.2014

Anodi Pall
Postać: Anodi Pall
Profesja: Royal Paladin
Level: 146
Osiągnięcia: 12
Serwer: Nerana
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 104
Fajny temat, będę zaglądał emotka
22 czerwca 2017 godz. 08:13:20
Ikona  #
OFF
Exp: 297
Level: 24
Data dołączenia: 29.05.2014

Rockety
Postać: Rockety
Profesja: Elite Knight
Level: 300
Osiągnięcia: 160
Serwer: Refugia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 66
ORAAAAAAA <3

dawaj więcej
22 czerwca 2017 godz. 17:02:31
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: