Login: Zapamiętaj
Hasło:

Jest tego więcej... - druga zapowiedź letniej aktualizacji
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 670
Level: 37
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Royal Paladin
Level: 123
Osiągnięcia: 24
Serwer: Efidia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 641
obrazek
Pomimo przeprowadzonych badań, Tibicus odnalazł tylko niejasne oznaki dotyczące istnienia "Niedoinformowanych" (ang. Misguided), elfiego radykalnego odłamu "Bezbarwnych" (ang. Barkless) i kultu "Aeterna Existentia".

Był jednak pewny, że to coś więcej niż tylko plotki.

Musiał znowu porozmawiać z Germinorem. Druid sprawiał wrażenie, że wie coś więcej na temat tych kultów a Tibicus musiał dowiedzieć się wszystkiego. Doszedł do złowrogich wniosków, że kolejne kulty i ich członkowie ukrywają się w zakamarkach tibijskiego świata.

Jeśli to, czego dowiedział się do tej pory jest prawdą, oznaczałoby to, że orkowie, minotaury a nawet ludzie stworzyli swoje własne kulty a opuszczone jaskinie i ruiny stały się ich nowym domem. Domem, w którym w tajemnicy spiskują przeciwko światu jaki znamy.

Niestety, Germinor potwierdził jego teorię. Zgodnie z jego wiedzą istniały przynajmniej 4 sekretne kulty.

obrazek

Pora zajaśnieć, nasza rasa ponownie powstanie! Z jego umysłem i mocą po naszej stronie możemy rządzić światem i odzyskać utraconą siłę i honor!

obrazek

Więcej! Więcej! Chcę jeszcze więcej! To wciąż za mało! Nigdy nie będzie wystarczająco! Nie obchodzi mnie czy jest mi to potrzebne! Oh, całe bogactwo, całe złoto, cały ten przepych! To wszystko moje!

obrazek

Więcej... Mocy... Trzeba zmiażdżyć czaszki... Wypij to! Wypij wszystko! Taak, bardzo dobrze! Uwolnij czystą, niekontrolowaną siłę! Ta rzeź będzie piękna!

obrazek

Społeczeństwo... Ci ignoranccy tchórze... Kim oni są, żeby nas sądzić? Nie, nie, nadeszła pora, żebyśmy to my dali im lekcję! Odzyskamy szacunek i moc na jaką zasługujemy! Nieważne jakim kosztem!

Zdjęcia specjalnie dla Tibiopedia.pl

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

13 czerwca 2017 godz. 10:17:41
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 670
Level: 37
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Level: 123
Osiągnięcia: 24
Serwer: Efidia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 641
Zapowiedź w pigułce:
  • Siedem nowych kultów dało o sobie znać w świecie Tibii.
  • Każdy kult ukrywa się w odosobnionym miejscu, które musisz odkryć i do którego musisz zdobyć dostęp.
  • Walcz z kultystami i rozwiązuj zagadki i tajemnice, które spotkasz w drodze do kryjówek.
  • Dopiero kiedy przenikniesz do wszystkich kultów i pokonasz ich liderów staniesz się godny stawienia czoła źródłu zepsucia.
  • Liderzy kultów mają w przybliżeniu podobny poziom trudności jak bossy Pits of Inferno czy Heart of Destruction.
  • Siła wszystkich kultystów jest porównywalna z Astral Shapers znanymi z questu "Forgotten Knowledge".
  • Znajdź Germinora aby zyskać cenne informacje o kultystach. Szczegóły dotyczące miejsca pobytu druida zostaną odkryte w osobnym teaserze.
13 czerwca 2017 godz. 10:18:30
Edytował razorskate
13 czerwca 2017 godz. 11:45:52
Ikona  #
OFF
;)
Exp: 1298
Level: 51
Data dołączenia: 18.08.2010
Liczba postów: 332
Wspolczuje Wam, ze gracie na takiej ohydnej mapie. Z roku na rok coraz gorzej to wyglada, gorzej niz te grafiki z pillow shadingiem xd

Community robilo lepsze mapy ponad 10 lat temu, zobaczymy po ilu latach Cipsoft sie nauczy robic ladne mapy.
13 czerwca 2017 godz. 10:40:03
Edytował Back2Past
13 czerwca 2017 godz. 10:40:40
Skrytykowali: Vetius
Ikona  #
OFF
Exp: 1255
Level: 50
Data dołączenia: 01.07.2012

Klusiek
Postać: Klusiek
Profesja: Elite Knight
Level: 533
Osiągnięcia: 197
Serwer: Beneva
Liczba postów: 612
Fajnie, że bossy nowe liczę też na jakieś normalne bossy typu zushuki weltery i takie tam.

I oby nie dali jakiegoś final bossa co się nie da bez 15 osób zrobić, bo na benevie nawet tyle ludzi nie gra kkkkk.
13 czerwca 2017 godz. 10:41:17
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 1807
Level: 60
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Level: 826
Osiągnięcia: 952
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 1585
Czy oni naprawdę nie mogą zrobić z 10 catacumbo podobnych respów, zamiast kolejnego idiotycznego questa?? Potem ludzie płaczą że jest dominando na serwerach, jak tylko są trzy respy na których można normalnie poexpić.
13 czerwca 2017 godz. 10:45:28
Edytował Holy Mortal
13 czerwca 2017 godz. 10:46:18
Skrytykowali: Misieq, Zarex Podziękowali: Gie Gie, Pociach, Aarbakke Gjertsen, mocnykoks, LuisPro, Stecu, rteger, Iris, Risto91
Ikona  #
OFF
Exp: 581
Level: 34
Data dołączenia: 03.05.2014

Ethno Sword
Postać: Ethno Sword
Profesja: Knight
Level: 85
Osiągnięcia: 14
Serwer: Calmera
Liczba postów: 389
Holy Mortal napisał(a):
Czy oni naprawdę nie mogą zrobić z 10 catacumbo podobnych respów, zamiast kolejnego idiotycznego questa?? Potem ludzie płaczą że jest dominando na serwerach, jak tylko są trzy respy na których można normalnie poexpić.

normalnie poexpić możesz na każdym raspie emotka chciałeś powiedzieć " mieć ponad 5kk/h"
13 czerwca 2017 godz. 12:12:39
Podziękowali: TenZnany
Ikona  #
OFF
Exp: 1341
Level: 52
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Level: 181
Osiągnięcia: 216
Serwer: Guardia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 972
Holy Mortal napisał(a):

Odrazu zróbmy instancje jak na ots żeby każdy miał 5kk expa. I były by same 500 lvl ehh. Graczy coraz mniej a ty chcesz więcej respów.
13 czerwca 2017 godz. 12:21:36
Skrytykowali: Holy Mortal, Aarbakke Gjertsen, Stecu, rteger, Spocony Roman Podziękowali: mocnykoks
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku

Holy Mortal
Misieq napisał(a):
Holy Mortal napisał(a):

Odrazu zróbmy instancje jak na ots żeby każdy miał 5kk expa. I były by same 500 lvl ehh. Graczy coraz mniej a ty chcesz więcej respów.

Spoko, rozumiem twój tok rozumowania. Lepszy dodatkowy resp orków i chakoyi emotka Ja się tam nie znam.
13 czerwca 2017 godz. 12:30:28
Podziękowali: Mustti, Pips, Spocony Roman
Ikona  #
OFF
Exp: 1255
Level: 50
Data dołączenia: 01.07.2012

Klusiek
Postać: Klusiek
Level: 533
Osiągnięcia: 197
Serwer: Beneva
Liczba postów: 612
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że te całe statuetki z ogrami, guzzlemawem i pokazanie ich środowiska to będzie jakiś prywatny spot do hunta.
13 czerwca 2017 godz. 12:50:29
Ikona  #
OFF
Exp: 282
Level: 24
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 173
Holy Mortal napisał(a):

Wprowadzanie kolejnych respów w stylu OTSów nic nie zmieni. Jest tyle możliwości w tej grze, a ludziom chodzi tylko o respy z najwyższym exp/h.

Rajsik napisał(a):
normalnie poexpić możesz na każdym raspie emotka chciałeś powiedzieć " mieć ponad 5kk/h"

Dzień bez wolnych katakumb to stracony dzień dla tibijczyka, nie dziw się :v

Holy Mortal napisał(a):
Spoko, rozumiem twój tok rozumowania. Lepszy dodatkowy resp orków i chakoyi emotka Ja się tam nie znam.

Oczywiście, bo nie każdy z graczy ma takie samo podejście do tej gry co ty. Wstajesz, grasz, śpisz, wstajesz, grasz, śpisz etc. (jedzenie - w/c tylko z musu] :v Lepsze ciekawe miejsca z questami niż respy, na których większość nawet nie sprawdza loota.

#topic

Nie wygląda to jakoś specjalnie pięknie, ale nie oceniaj komputera po obudowie. emotka
13 czerwca 2017 godz. 12:51:51
Skrytykowali: Stecu, Holy Mortal, Spocony Roman Podziękowali: Breex
Ikona  #
OFF
Exp: 739
Level: 38
Data dołączenia: 21.10.2013
Liczba postów: 608
Pan Mariolka napisał(a):
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że te całe statuetki z ogrami, guzzlemawem i pokazanie ich środowiska to będzie jakiś prywatny spot do hunta.

Też niestety odnoszę takie wrażenie.
13 czerwca 2017 godz. 12:53:27
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku

Holy Mortal
Zarex napisał(a):
Oczywiście, bo nie każdy z graczy ma takie samo podejście do tej gry co ty. Wstajesz, grasz, śpisz, wstajesz, grasz, śpisz etc. (jedzenie - w/c tylko z musu] :v Lepsze ciekawe miejsca z questami niż respy, na których większość nawet nie sprawdza loota.

Chodzi mi tylko o dodanie respów x10 cata, prison, asury, horrory, w celu wyeliminowania kolejek. A nie że wszędzie musisz czekać po 5h, tylko jak chcesz gdzieś expić to tam wchodzisz. Ale lepiej kogoś obrażać emotka Śmieszy mnie płacz w stylu, bo wtedy będą wszyscy mieli 500 lvl... Jak dla mnie to mogą wszyscy mieć 2000 lvl, pod warunkiem jeśli wprowadzą eq dla 2000 lvli i moby które będą wymagały tego eq, bo inaczej deska na 2 shoty. Ale spoko, pomysł z dodatkowym respem chakoyi jak najbardziej na propsie emotka I już nic nie piszę, bo wiem że mnie za bardzo fantazja ponosi emotka
13 czerwca 2017 godz. 13:09:29
Skrytykowali: Sir Metall Podziękowali: Silla, Rockety
Ikona  #
OFF
Exp: 84
Level: 13
Data dołączenia: 12.06.2017

Balaila
Postać: Balaila
Profesja: Elder Druid
Level: 183
Osiągnięcia: 67
Serwer: Refugia
Liczba postów: 28
Pan Mariolka napisał(a):

Też mnie to niepokoi : / Obyśmy się mylili.
13 czerwca 2017 godz. 13:17:35
Ikona  #
OFF
Exp: 1107
Level: 47
Data dołączenia: 25.06.2009

Mivel Sous
Postać: Mivel Sous
Profesja: Druid
Level: 323
Osiągnięcia: 264
Serwer: Antica
Liczba postów: 625
Zazwyczaj staram się być neutralnie nastawiony dopóki nie zobaczę całej zapowiedzi up'a ale całe top #10 na większości serwerów to lvle 500+ a oni dodają orci i minotaury...

Popieram Cię Holy, jeśli chcesz gdzieś poexpić od lvl'a 300+ to masz 4 respy prison -1, prison -3, ctc i nightmare isles, powinni dodać coś więcej bo praktycznie zawsze musisz czekać w kolejce.
13 czerwca 2017 godz. 13:27:36
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1512
Level: 55
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 738
razorskate napisał(a):
Zapowiedź w pigułce:
  • Siedem nowych kultów dało o sobie znać w świecie Tibii.
  • Każdy kult ukrywa się w odosobnionym miejscu, które musisz odkryć i do którego musisz zdobyć dostęp.
  • Walcz z kultystami i rozwiązuj zagadki i tajemnice, które spotkasz w drodze do kryjówek.
  • Dopiero kiedy przenikniesz do wszystkich kultów i pokonasz ich liderów staniesz się godny stawienia czoła źródłu zepsucia.
  • Liderzy kultów mają w przybliżeniu podobny poziom trudności jak bossy Pits of Inferno czy Heart of Destruction.
  • Siła wszystkich kultystów jest porównywalna z Astral Shapers znanymi z questu "Forgotten Knowledge".
  • Znajdź Germinora aby zyskać cenne informacje o kultystach. Szczegóły dotyczące miejsca pobytu druida zostaną odkryte w osobnym teaserze.

ooo kolejny kopiuj wklej quest po
ferumbrasie
gold tokenach
astral dziurach
bossach thais
jak sweet, XDDDDDDD XDDDD XDDD XDD dno
13 czerwca 2017 godz. 13:43:06
Podziękowali: Holy Mortal, Stecu
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: