Login: Zapamiętaj
Hasło:

Język Beholderów 469 w kodzie ASCII
Nowe odkrycia na drodze przemyśleń wobec 469 :)
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 275
Level: 23
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 164
Strata czasu. Za dużo wymagasz od tej gry, w tym od jej twórców.
22 lipca 2017 godz. 16:03:26
Cytuj Skrytykowali: Misieq, Seventh
Ikona  #
OFF
86f03dc2aac8
Exp: 74
Level: 12
Data dołączenia: 01.09.2015
Liczba postów: 14
Knajcik ja zawsze jestem zainteresowany takimi rzeczami.

Jeżeli można coś doradzić to zwróć uwagę na to co mówi boss bonelordów

653768764!

Liczba cyferek tutaj to dokładnie 9

Kod 469

4 to liczba oczu Najszlachetniejszych bonelordów czyli braindeathów.

6 to liczba rozgałęzień w cyclopolis na najniższym piętrze, cała ta mapa w tym miejscu wygląda jak bonelord. Wiadomo że Edron skrywa wiele tajemnic np jest tam npc który opowiada o zostawieniu swojego spike sworda na rookgardzie. Respi się tam orshabaal i znajduję się "serpentine tower". W edron znajduje się wiele npc magów którzy są bardzo interesujący, rozpoczyna się tam dostęp do yalahar itp. Jeden z tych npc ma nawet czapkę ferumbrasa na sobie i jest częścią questu w którym występują 4 profesje i strange carvingi. Pamiętam twój temat o sorcererach właśnie i używaniu strange carvingów. W thais nad King Tibianusem znajduję się mag w pokoju i strange carving a obok power ring, npc reaguje na hasło "power". W tym samym pomieszczeniu o ile dobrze pamiętam znajdziemy książkę opisującą Alistair Cropwell czyli "Aleister Crowley" Znanego szatanisty. On mówił kiedyś: Nauczmy ich czytać od tyłu, myśleć od tyłu, słuchać od tyłu. Pokombinuj coś z tym. Może to nie 469 tylko 964 emotka

9 - Liczba cyfr w wypowiadanym słowie lub zdaniu przez bossa bonelordów.

Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale liczę że chodź trochę pomogłem i będę dalej szukał podpowiedzi dotyczących tibijskich zagadek emotka

#Edit
Apropos power ringów, przypomniało mi się że używane są do teleportacji w queście na bright sword. Bright to znaczy inteligentny, błyskotliwy, oświecony. Opis sworda: The blade shimmers in light blue.

Z bonelordów wypada morning star. Przypomniał mi się STAR amulet, którego użycie do dzisiaj jest nieznane, a można go zdobyć z MAD MAGE quest. Znów nawiązanie do magii i sorcererów. W Mad Mage roomie występuje BONELORD.

26 lipca 2017 godz. 13:28:31
Edytował Vexorious
26 lipca 2017 godz. 13:42:29
Ikona  #
OFF
Exp: 944
Level: 43
Data dołączenia: 17.08.2013

Lord Pietras
Postać: Lord Pietras
Profesja: Knight
Level: 343
Osiągnięcia: 195
Serwer: Secura
Liczba postów: 217
Niedługo kolejny artykuł
13 sierpnia 2017 godz. 02:31:51
Edytował Knajcik
13 sierpnia 2017 godz. 21:03:51
Cytuj Podziękowali: Haiq
Ikona  #
OFF
Exp: 39
Level: 9
Data dołączenia: 09.12.2014
Liczba postów: 9
Ja myślę że trzeba wrzucić 100 000 000 GP na wyspę ze Spike Swordem, potem otrzymujemy klucz do Mino Maga, zabijamy go i w skrzyneczce w jego komnacie jest klucz do języka 469.
16 sierpnia 2017 godz. 08:46:01
Cytuj Skrytykowali: Haiq
Ikona  #
ON
Exp: 129
Level: 16
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 99
Zwiezda napisał(a):
Ja myślę że trzeba wrzucić 100 000 000 GP na wyspę ze Spike Swordem, potem otrzymujemy klucz do Mino Maga, zabijamy go i w skrzyneczce w jego komnacie jest klucz do języka 469.

Powiem Ci tak, wypowiedziałes się tutaj nie raz i okej, masz swoje zdanie że quest nie istnieje i ja je szanuje. No ale nie wg każdego jest to strata czasu. Mi się bardzo miło czyta ten temat odnośnie teorii które mogą mieć miejsce teraz badz w przyszłości. Nikt Ci nie każe tego czytać. Wokół tego tematu gromadzą się ludzie którzy mają ochotę pobudzić chociaż trochę swoja wyobraźnię.

Daj już sobie spokój z tymi docinkami, a jak tak bardzo Ci zależy to idź do kościoła krzyczeć, że Bog nie istnieje emotka

Odnośnie tematu, czekam Knajcik na Twoje kolejne teorie emotka
16 sierpnia 2017 godz. 11:45:55
Edytował Haiq
16 sierpnia 2017 godz. 11:46:51
Cytuj Skrytykowali: Aarbakke Gjertsen Podziękowali: Rushofa
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: