Login: Zapamiętaj
Hasło:

Adventure Time
Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego.
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 2239
Level: 67
Data dołączenia: 06.07.2013
Godność: Tomasz Rak

Devon Knight
Postać: Devon Knight
Profesja: Knight
Level: 83
Osiągnięcia: 7
Serwer: Luminera
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 2101
Od dłuższego czasu wraz z moim najepszym kolega Suooaxem zastanawialiśmy się nad założeniem tematu, aż w końcu postanowiłem to uczynić. Tak więc, gram rycerzem na świecie Secura. Postaram się systematycznie dodawać tu zdjęcia z moich osiągów. Żeby przypomnieć co niektórym o sobie, wspomnę o postaciach, którymi gram:

Sphinx Knight
obrazek

Demonwing Angel
obrazek

Nie piszcie nam nic niemilego bo bedziemy zglaszac wasze posty

23 kwietnia 2017 godz. 00:12:56
Edytował Sphinister
23 kwietnia 2017 godz. 00:13:28
Ikona  #
OFF
Exp: 796
Level: 40
Data dołączenia: 21.10.2013
Liczba postów: 648
Wraz z kolegą gram na świecie Secura. Postać założyłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdecydowałem się na dodawanie screenów. Jestem graczem starej daty i nie ogarniam tych wszystkich nowinek, więc gram po staremu.
Oto moja postać, 105 master sorcerer:

obrazek

Mam nadzieję, że temat wam się spodoba. Liczymy na przychylne komentarze. Chamstwa nie tolerujemy.
23 kwietnia 2017 godz. 00:21:08
Ikona  #
OFF
Surfin my borderless sky
Exp: 2006
Level: 63
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 209
Osiągnięcia: 668
Serwer: Amera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 2478
Z automatu moj ulubiony temat emotka

obrazek
obrazekwarning
23 kwietnia 2017 godz. 00:30:40
Ikona  #
OFF
Exp: 179
Level: 19
Data dołączenia: 23.04.2017
Liczba postów: 2
Post może zawierać śladowe ilości chamstwa - póki co nuda dajcie coś więcej na początek.

Specjalnie dla was założyłem konto, powodzenia z tematem.
23 kwietnia 2017 godz. 00:37:49
Ikona  #
OFF
Dziękuję za miły komentarz.

Dziś postanowiłem wybrać się gdzieś na polowanie. Udało mi się wylosować takiego oto preya:

obrazek

Nie czekając zbyt długo, spakowałem miksturki i wyruszyłem na żniwa.

obrazek

Po jakimś czasie moim oczom ukazał się taki oto widok:

obrazek

Niekiedy schodziłem też niżej na trudniejsze potworki:

obrazek

Podsumowując, to było bardzo udane polowanie. Zarobiłem sporo pieniążków, nie wysilając się za bardzo. Prey bardzo mi pomógł - dzięki niemu miałem taki dobry łup. Oto on:

obrazek

To na dziś tyle. Liczę na przychylne komentarze. Możecie też dawać swoje propozycje, gdzie mógłbym polować. Na pewno je rozważę.

Miłej nocy!

23 kwietnia 2017 godz. 00:42:07
Ikona  #
OFF

Devon Knight
Również dziękuje za ciepłe przyjęcie

Jak zwykle świetny temat na Secura World Chat

obrazek

83 Magic Level

obrazek
23 kwietnia 2017 godz. 00:45:23
Edytował Sphinister
23 kwietnia 2017 godz. 00:46:46
Ikona  #
OFF
Exp: 326
Level: 26
Data dołączenia: 20.08.2009
Godność: Damian K

Lobis Rokstayer
Postać: Lobis Rokstayer
Profesja: None
Level: 85
Osiągnięcia: 26
Serwer: Fidera
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 80
Widzę rozrywkowy i pozytywny temat emotka
Oby tak dalej emotka
Powodzenia
23 kwietnia 2017 godz. 01:04:11
Ikona  #
OFF
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Napędza nas to do działania.

Jako, że wraz z moim najlepszym kolegą, Sphinisterem, prowadzimy ten temat, postanowiliśmy razem zapolować. Wybór padł na bestialskie kreatury w ciele człowieka. Na wygnańców, którzy nie mając już nic do stracenia, mordują wszystko i wszystkich.
Słynne Amazonki z Werony.

Droga była długa i zawiła, ale w końcu dotarliśmy na miejsce. Okazało się, że nie jesteśmy tam sami. Nasi sprzymierzeńcy z gildii Maszyn również postanowili wymierzyć karę degeneratkom z bagien.

obrazek

Kolega Sphinister okazał się być znakomitym rycerzem. Ani na moment nie pozwolił, by stała mi się krzywda.

obrazek

W samym środku obozu zauważyliśmy coś w rodzaju haremu. Postanowiliśmy rozprawić się z tymi nikczemnikami, hańbiącymi dobre imię Króla i Kościoła.
Tej muzułmańskiej czarownicy już nic dobrego w życiu nie spotka.

obrazek

Przeszukując ich dobytek, znaleźliśmy jakiś pakunek.

obrazek

W środku znajdował się bardzo cenny amulet!

obrazek

Przedmiot ten w magiczny sposób podwaja szansę na zdobycie cennych przedmiotów z potworów. Stwierdziliśmy, że z taką pomocą bogów możemy zarobić górę pieniędzy!
Wśród okolicznych mieszkańców chodziły słuchy o nieumarłych stworach zamieszkujących ten obóz.
Po długiej debacie, po rozważeniu wszystkich 'za' i 'przeciw', zdecydowaliśmy się wyczyścić ten przybytek z pomiotu zła.

obrazek

Słysząc odrażające odgłosy z głębi komnaty, ruszyliśmy w tamtym kierunku. Naszym oczom ukazała się prawdziwa MUMIA! Mój wspaniały rycerz sam się z nią rozprawił, serwując jej krytyczne uderzenie swoją potężną maczugą.

obrazek

Zaraz po jej śmierci zaczęły się budzić do życia jej sługusy (bardzo na czas). Zabijaliśmy je jeden po drugim, aż jeden z nich obdarował nas takim oto przedmiotem.

obrazek

Jak widać, ogromna moc amuletu zadziałała!
Po wyczerpującym polowaniu wróciliśmy do miasta w akompaniamencie krzyków radości mieszkańców. Powitali nas naprawdę iście po królewsku.
Łupami z tego polowania podzieli się z wami mój najlepszy kolega, Sphinister.

Miłego dnia!

23 kwietnia 2017 godz. 12:02:18
Edytował Suooax
23 kwietnia 2017 godz. 12:19:03
Ikona  #
OFF

Devon Knight
Po morderczej wyprawie czym prędzej pognałem do lokalnej świątyni poszukując schronienia i pomocy.
obrazek

Byłem ranny. Brak mikstur leczniczych nie pomagał. Resztami sił rzuciłem zaklęcie przyspieszenia mając nadzieje, że nabrany pęd wystarczy na dotarcie do celu. Ostatnim tchem poprosiłem kapłanke o pomoc.
obrazek

Odswieżony, z gojącymi sie ranami byłem już w stanie zadbać o siebie. Nabierając powietrza w płuca jedyne o czym moglem myśleć to okrzyk przywracający mnie do formy.
obrazek
Trolling is a art

Wyprawa mimo wielkich trudów udała się. Zdobyliśmy nawet więcej niż sie spodziewaliśmy. Amazonki nie poddaly sie bez walki zostawiając nam prawdziwy skarb.
obrazek

Po pokonaniu pradawnej mumii zdobyta zbroja idealnie pasuje od mojego rycerskiego zestawu
obrazek

23 kwietnia 2017 godz. 12:38:28
Edytował Sphinister
23 kwietnia 2017 godz. 12:44:51
Ikona  #
Moderator
OFF
Exp: 1650
Level: 57
Data dołączenia: 23.04.2014
Godność: Martucha

Martuucha
Postać: Martuucha
Profesja: Sorcerer
Level: 8
Osiągnięcia: 0
Serwer: Celesta
Liczba postów: 697
<uwaga, niemiły komentarz>Nie wiem po co wam ten temat, przecież i tak upadnie........ <uwaga, koniec niemiłego komentarza>

A tak na serio to powodzenia w prowadzeniu tematu emotka emotka

23 kwietnia 2017 godz. 13:06:49
Ikona  #
OFF
Exp: 179
Level: 19
Data dołączenia: 23.04.2017
Liczba postów: 2
Sphinister napisał(a):
(...) Po pokonaniu pradawnej mumii zdobyta zbroja idealnie pasuje od mojego rycerskiego zestawu

Pradawna mumia była preludium, teraz powinniście zapolować na inne potężne potwory jak Rotwormy czy też Slimy a może i kiedyś na chore oraz introwertyczne pisklę smoka.

Btw: Suooax, czemu twoja postać biega w turbanie?
23 kwietnia 2017 godz. 20:59:43
Ikona  #
OFF
fanboy napisał(a):

Nie mam pojęcia. Zapytam się jej.

Dziękuję za liczne przychylne komentarze. Dziękuję też moderatorowi za usuwanie chamskich postów. Doceniamy to z moim najlepszym kolegą, Sphinisterem.

Dzisiaj coś dla fanów angielskiej piłki nożnej.

Od dzieciństwa szczególną nienawiścią traktowałem jeden klub - Manchester United. Doszły mnie na mieście słuchy, że gdzieś za miastem ukrywają się fani tego klubu. Nie zdziwiło mnie to - kibicowanie w tych czasach Manchesterowi to wstyd i hańba. Niemniej jednak pogarda i odraza, jaką we mnie wzbudzają fani tego klubu wygrała ze mną i postanowiłem się z nimi rozprawić raz na zawsze.

Spakowawszy wszystkie potrzebne do pacyfikacji kibiców przedmioty, wyruszyłem z pieśnią na ustach za smrodem, który było czuć już w mieście.

obrazek

Po drodze musiałem się zmierzyć z bardzo trudnymi przeciwnikami. Jednak jestem na tyle silny, że poradziłem sobie z nimi bez problemu.

obrazek

Odór był coraz bardziej dosadny i w końcu stał się nie do zniesienia. Rozejrzałem się i dostrzegłem niewielką szparę między kamieniami, tworzącą przejście. Zbliżywszy się o mało nie zemdlałem z fetoru, który się stamtąd wydobywał. Upewniłem się tym samym, że znalazłem właściwe miejsce.

obrazek

Gdy znalazłem się w tej obskurnej jaskini usłyszałem jakieś głosy. Brzmiały niezrozumiale, ale udało mi się wyłowić słowa "Glory" i "Manchester". Dobyłem oręża zagłady i ruszyłem pełną parą na dół.

obrazek

Rozprawiwszy się z młodymi kibicami United, począłem szukać jakiegoś przejścia, które doprowadziłoby mnie do seniorów. Pewien fragment ziemi wyglądał na niedawno zasypany. Pomyślałem, że tam może być jakieś przejście, więc za pomocą noża i tasaka zacząłem kopać. Po 6 godzinach katorżniczej pracy, udało mi się wykopać dziurę na tyle szeroką, że mogłem się do niej wślizgnąć i rozpocząć realizację planu.

obrazek

Daleko nie zaszedłem, gdy spotkałem pierwszego z nich. Smród był niewyobrażalny, ale przezwyciężając słabość, zaatakowałem.

obrazek

Walka nie trwała długo, posiekałem go bez problemu. Znalazłem przy nim te o to niebezpieczne narzędzie. Prawdopodobnie przemycili je od kolegów z Krakowa.

obrazek

W tamtym momencie poczułem, że moja misja eksterminacji kibiców jest słuszna. Pełen motywacji ruszyłem dalej.
Niestety, znów natrafiłem na przeszkodzę. Uzbrojony w tasak i nóż ponownie spędziłem sporo czasu na wykopywaniu sobie przejścia.

obrazek

Po skończeniu pracy wpadłem do środka i zobaczyłem prawdziwe siedlisko zła. W środku ROIŁO się od Czerwonych Diabłów. Uzbrojony w siekierę rozpocząłem rzeźnię.

obrazek

Pewnie zapytacie, jak siekierą dosięgnąłem kibiców umiejscowionych na tych wysepkach. Jestem wyspecjalizowanym wojownikiem, a moja siekiera jest przedłużeniem mojej ręki. W niektórych przypadkach działa jak bumerang.Toteż rzucałem w nich siekierą, a ta posłusznie wracała do mnie, lśniąca od krwi.

obrazek

Po kilkunastu minutach w ich kwaterze zapanowała głucha cisza. To był znak, że wyrżnąłem wszystkich. Pod kolumną zobaczyłem zasuszone zwłoki kibica Liverpoolu. Biedak osamotniony, zostawiony przez swoich pobratymców, którzy zupełnie źle zinterpretowali słowa hymnu ich klubu, nie dał rady z Czerwonymi Diabłami i dzielnie poległ.
Znalazłem przy nim jego miecz. Postanowiłem go zabrać ze sobą. Taka cenna broń nie może znajdować się w tak plugawym miejscu. Jej miejsce jest na śmietniku.

obrazek

Po wyczerpującej misji udałem się na świętowanie z kibicami Manchesteru City.

obrazek

To wszystko na dziś. Liczę na pozytywne komentarze. emotka
24 kwietnia 2017 godz. 14:04:50
Ikona  #
OFF
Exp: 37
Level: 9
Data dołączenia: 14.04.2017

Bull Doozer
Postać: Bull Doozer
Profesja: Sorcerer
Level: 10
Osiągnięcia: 0
Serwer: Antica
Liczba postów: 11
PannaEm napisał(a):
<uwaga, niemiły komentarz>Nie wiem po co wam ten temat, przecież i tak upadnie........ <uwaga, koniec niemiłego komentarza>

Jakże przyjemnie czyta się Waszą historie. Dwóch, największych optymistów z tego forum, zdecydowało się opowiedzieć nam swe losy. Niebywałe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

B.D
24 kwietnia 2017 godz. 14:32:17
Edytował Bull Doozer
24 kwietnia 2017 godz. 14:36:21
Ikona  #
OFF
Exp: 1230
Level: 50
Data dołączenia: 02.08.2014

Wafelo
Postać: Wafelo
Level: 47
Osiągnięcia: 37
Serwer: Guardia
Liczba postów: 350
fanboy napisał(a):

Może ten turban świadczy o jego religii?
24 kwietnia 2017 godz. 15:55:54
Ikona  #
OFF
Exp: 293
Level: 24
Data dołączenia: 01.12.2016

Niezwykly Piotrus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 60
Osiągnięcia: 5
Serwer: Antica
Liczba postów: 255
Jestem pełen podziwu, że wam się chce, w końcu i tak upadnie ;p

Zapraszam!

24 kwietnia 2017 godz. 16:03:12
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Jubciek92
🔞 Jubi 695 EK Guardia Bestiary Mode : ON
CrownyCro
Diremaw TV