Login: Zapamiętaj
Hasło:

Server Nika
Dominando
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 50
Level: 10
Data dołączenia: 04.05.2015
Liczba postów: 4
Elo jaka jest Gildia dominando na Nika Sercer ?? I czy też biorą za transfer characz ?? ;/
06 lutego 2017 godz. 11:53:01
Ikona  #
OFF
Exp: 1208
Level: 49
Data dołączenia: 23.06.2010
Godność: Bartek

Elandaril
Postać: Elandaril
Profesja: Sorcerer
Level: 170
Osiągnięcia: 49
Serwer: Secura
Liczba postów: 414
Showland, nie wiem czy biorą ale pewnie tak. Ogólnie nie polecam serwera.
07 lutego 2017 godz. 00:05:35
Ikona  #
OFF
Exp: 329
Level: 26
Data dołączenia: 18.01.2013
Liczba postów: 34
Szugar napisał(a):

Nie wprowadzaj w błąd...
fiolowaty napisał(a):
Elo jaka jest Gildia dominando na Nika Sercer ?? I czy też biorą za transfer characz ?? ;/

Zadnych characzy nie bierzemy... Jak masz chęć pograć jako neutral to wpadaj. Jestes bezpieczny poki nie zaczniesz pomagac naszym wrogom emotka Czyli normalny gracz sie odnajdzie.

A jak chcesz wiecje napisz temat na tibia.com i ci chlopaki odpowiedza to samoemotka

POZDRO !!!!
07 lutego 2017 godz. 00:23:15
Ikona  #
OFF

Elandaril
Detektor napisał(a):
Szugar napisał(a):

Nie wprowadzaj w błąd...
fiolowaty napisał(a):

Zadnych characzy nie bierzemy... Jak masz chęć pograć jako neutral to wpadaj. Jestes bezpieczny poki nie zaczniesz pomagac naszym wrogom emotka Czyli normalny gracz sie odnajdzie.

A jak chcesz wiecje napisz temat na tibia.com i ci chlopaki odpowiedza to samoemotka

POZDRO !!!!

Jak nie showland to kto ? emotka Kurde widzę, że wam randomów zaczęło brakować, nie dziwie się wcale, bo póki to pseudo dominando się nie zmieni nikt tam nie będzie grał. Nie gadaj głupot, bo grałem na Nika długi okres jeszcze za czasów Aldory nawet i takie gadanie, że jesteś bezpieczny póki nie zaczniesz pomagać wrogom to jest aż żałosne kolego. Ja grając jako 100% random po 2h dziennie potrafiłem dostać hunta za to, że expiłem sobie na goroma Medusach :s Czyli za darmo. Ja to jeszcze nic, wiele osób dostawało hunty na tym serwerze za takie błahostki, że to masakra. Odnośnie tematu to z całego serca nie polecam tego serwera, straszne cwaniactwo tam gra, które żyje na gpach tibijskich. Jeszcze na niskich poziomach da się pograć, ale potem wszystkie najlepsze miejscówki masz zabo*cone przez noob chary. Prędzej czy później tak czy siak dostaniesz hunta za byle co, tylko zaczniesz się trochę z lvlem wybijać. Powiem wprost, jeśli nie znasz tam ludzi to nie masz co się przenosić czy zaczynać tam grę. Pozdro
08 lutego 2017 godz. 21:52:34
Ikona  #
OFF
Exp: 329
Level: 26
Data dołączenia: 18.01.2013
Liczba postów: 34
Szugar napisał(a):
Detektor napisał(a):
Szugar napisał(a):

Nie wprowadzaj w błąd...
fiolowaty napisał(a):

POZDRO !!!!

Jak nie showland to kto ? emotka Kurde widzę, że wam randomów zaczęło brakować, nie dziwie się wcale, bo póki to pseudo dominando się nie zmieni nikt tam nie będzie grał. Nie gadaj głupot, bo grałem na Nika długi okres jeszcze za czasów Aldory nawet i takie gadanie, że jesteś bezpieczny póki nie zaczniesz pomagać wrogom to jest aż żałosne kolego. Ja grając jako 100% random po 2h dziennie potrafiłem dostać hunta za to, że expiłem sobie na goroma Medusach :s Czyli za darmo. Ja to jeszcze nic, wiele osób dostawało hunty na tym serwerze za takie błahostki, że to masakra. Odnośnie tematu to z całego serca nie polecam tego serwera, straszne cwaniactwo tam gra, które żyje na gpach tibijskich. Jeszcze na niskich poziomach da się pograć, ale potem wszystkie najlepsze miejscówki masz zabo*cone przez noob chary. Prędzej czy później tak czy siak dostaniesz hunta za byle co, tylko zaczniesz się trochę z lvlem wybijać. Powiem wprost, jeśli nie znasz tam ludzi to nie masz co się przenosić czy zaczynać tam grę. Pozdro

Wspolczuje ci kolego takich doznan. Jakos neutrale sa zadowolone z darmowych supportow na questy. Nie pamietam juz daaawno zeby jakis neutral dostal hunta 4fun.Jedynie jakies rakevy itp wyzywajace i biegajace z pz do pz sie gania... Moze i cie ktos pognal z respa bo sa akcje nawet mi sie zdarzalo ze zajelem sobie resp listem na wyjsciu a jakis matol wchodzi i wybija respa... list chowa do bp albo wywala gdzies za ekran i mowi ze nie bylo listu... znaaam takie placze jak twoj a pzoniej wylewanie zali na forach jak to na nice zle jest...

Ja server polecam. Nikt tam nie został skrzywdzony.
17 lutego 2017 godz. 18:13:16
Ikona  #
OFF

Elandaril
Tak nie mam co robic tylko wywalać listy za ekran czy do wody... Człwieku co ty mi tutaj w ogóle piszesz. Nie mam już 17 lat jak połowa tej twojej śmiesznej za*oconej gildi, która się ciśnie w większości przypadków za nic. Dobra niech Ci bedzie mogę Ci nawet przekminic sytuacje, biegam sobie goroma serpent/medusa cave -2, byłem tam tylko ja od dłuższego czasu, a piętro wyżej biegał sobie b*ot bił North/east część spawna to mu nawet w droge nie wchodziłem i raz na rok go widziałem z reguły tylko wtedy jak wracałem po supple. Nagle wpada po mnie 500 ek i mnie bije za nic, a gdy pytam ocb to nawet nie potrafi mi odpisać. Potem za każdym razem gdy byłem online to za mną latał i gdy do niego próbowałem napisać na priv czy w trakcie potyczki nigdy mi nie odpisał i tak na prawdę to ja do teraz nie wiem za co mnie bił. Potem typek dostał delete i o dziwo nagle zaczeli odpisywać wielcy gracze, sobie wkręcili, że ja niby gościa raportowałem, szkoda tylko, że ja nigdy nie widziałem zeby ten 500 ek b*ocił. Dobre płaczki co nie tutaj wypisuje kolego? Tak na serio mam w wielkiej *upie ten serwer i tych pseudo kozaków co na nim grają, tylko nie gadaj mi tutaj koleżko głupot, że nie ma huntów za free, bo takie są nawet te śmieszne Rakevy co latją od PZ DO PZ kiedyś byli randomami i połowa z nich właśnie takiego hunta dostała i dlatego teraz tak się z wami bawią. Co do supportów do questów, to na kazdym świecie pvp są już za free także nie ma czym się jarać, a co do randomów to ile tam na Nice wam ich zostało z 50 ? i wiekszość to nawet nie są lvle powyżej 100, bo tacy to już dawno opuścili ten smieszny dominando świat lub dostali hunta za free. WIęcej Ci nie będę odpisywał bo to nie ma sensu i ty wiesz swoje. Pozdro.
19 lutego 2017 godz. 17:21:21
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Jubciek92
🔞 Jubi 682 EK Guardia
CrownyCro
Szalone Przygody Starszego Druida | Vita