Login: Zapamiętaj
Hasło:

Noping
Łączenie z serwerem bez końca
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 31
Level: 8
Data dołączenia: 11.01.2017

Nemeriano
Postać: Nemeriano
Profesja: Master Sorcerer
Level: 103
Osiągnięcia: 17
Serwer: Xylana
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 2
Przy próbie łączenia sie z gra przez nopinga nie moge tego zrobic ciągle sie laduje i nic ma ktos pomysł jak to naprawic??

mam ustawiony serwer Eurpoe 15 ale na innych serwerach mam ten sam problem.
11 stycznia 2017 godz. 23:23:06
Ikona  #
OFF
Exp: 62
Level: 11
Data dołączenia: 18.01.2014

Mage Of Olymp
Postać: Mage Of Olymp
Level: 514
Osiągnięcia: 427
Serwer: Secura
Liczba postów: 19
Kirrian napisał(a):
Przy próbie łączenia sie z gra przez nopinga nie moge tego zrobic ciągle sie laduje i nic ma ktos pomysł jak to naprawic??

mam ustawiony serwer Eurpoe 15 ale na innych serwerach mam ten sam problem.

Siemka!
Daj specyfikacje łącza, dostawcę. Dodam, że wybierając kanał tunnel'owy niekoniecznie dobrze jest się sugerowac podawanymi opisami prędkości (1MB+,10MB+,20MB+ itd.)
Wczoraj zakupiłem premium i zdecydowanie najlepiej gra mi się na kanałach od 8-12.
Pozdro
Mage~
12 stycznia 2017 godz. 11:16:11
Ikona  #
OFF
Exp: 48
Level: 10
Data dołączenia: 12.01.2017
Liczba postów: 5
Zapytam przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu. Jak wszystkim wiadomo doświadczamy kick'ów w Tibii, czy poprzez proxy można je ominąć lub zmniejszyć częstotliwość? Nie da się grać ostatnio a ciągłe bieganie po bless'y i marnowanie czasu, nerwów i kasy to porażka.
12 stycznia 2017 godz. 13:38:06
Ikona  #
OFF
Exp: 194
Level: 20
Data dołączenia: 22.04.2016

Rakoracja
Postać: Rakoracja
Profesja: Elder Druid
Level: 344
Osiągnięcia: 69
Serwer: Beneva
Liczba postów: 60
Jebefuhe napisał(a):
Zapytam przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu. Jak wszystkim wiadomo doświadczamy kick'ów w Tibii, czy poprzez proxy można je ominąć lub zmniejszyć częstotliwość? Nie da się grać ostatnio a ciągłe bieganie po bless'y i marnowanie czasu, nerwów i kasy to porażka.

na nopingu zadnych kickow i lagow jeszcze niemialem a juz druga licencja na miesiac schodzi
12 stycznia 2017 godz. 13:51:18
Edytował telormino
12 stycznia 2017 godz. 13:51:45
Ikona  #
OFF
Używałem triala i miałem kilka kicków ale dało się jakoś expić (no chyba, że łączyłem się źle?) Po prostu nie chce wyrzuci kasy w błoto bo pacc leci no i nie wiem czy mam jakąś pewność, że kupno np pomoże. Dodam, że teraz mam pingzappera ustawionego na auto i nie pomaga ani troche.
12 stycznia 2017 godz. 13:53:35
Edytował Jebefuhe
12 stycznia 2017 godz. 14:03:05
Ikona  #
OFF

Mage Of Olymp
Jebefuhe napisał(a):
Używałem triala i miałem kilka kicków ale dało się jakoś expić (no chyba, że łączyłem się źle?) Po prostu nie chce wyrzuci kasy w błoto bo pacc leci no i nie wiem czy mam jakąś pewność, że kupno np pomoże.

kupując nopinga masz do wyboru multum kanałów odpowiadających danemu łączu, jednak polecam sprawdzić wszystkie kanały zapisać sobie na którym najlepiej śmiga i na tym poprzestać emotka.
Sam noping, jezeli chcesz tylko sprawdzic kosztuje 29zł. Nie jest to ani duzo ani malo za taka usluge jaka oferuje, ale jezeli uda sie ominac CipSoftowe lagi to chyba warto : P
Pozdro
Mage~
12 stycznia 2017 godz. 14:04:06
Ikona  #
OFF
Lagi lagami bo tych nie mam. Te mega wkurzajace kicki to zmora i chcialbym moze jakiegos potwierdzenia od kogos kto mial kicki, postanowil uzyc no pinga i juz ich nie ma. Z nop ingiem mialem taki problem, ze na poczatku nie moglem sie zalogowac prawie przez zaden kanal, dzialaly chyba tylko 2-3 na innych blad przy logowaniu (po wyborze postaci). Nastepnego dnia juz dzialalo wiecej kanalow. Kicki byly ale nie tyle, moze to kwestia dobrania kanalu, nie wiem.
12 stycznia 2017 godz. 14:11:38
Ikona  #
OFF

Mage Of Olymp
@up

Miałem to samo, przy pierwszym logowaniu, wybraniu kanału nie moglem zalogować - "failed to attempt~", ale popatrzyłem pozmieniałem i zalogowałem, teraz pozostało wybrać najstabilniejszy kanał i na nim działać, miałem kicki, lagów od zawsze brak, jednak jeden dzień to za krótko, żeby potwierdzić działanie nopinga.
Pod koniec weekendu zdam relacje jak to wygląda.
Pozdro
Mage~
12 stycznia 2017 godz. 15:47:17
Ikona  #
OFF
Exp: 31
Level: 8
Data dołączenia: 11.01.2017

Nemeriano
Postać: Nemeriano
Level: 103
Osiągnięcia: 17
Serwer: Xylana
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 2
Siemka!
Daj specyfikacje łącza, dostawcę. Dodam, że wybierając kanał tunnel'owy niekoniecznie dobrze jest się sugerowac podawanymi opisami prędkości (1MB+,10MB+,20MB+ itd.)
Wczoraj zakupiłem premium i zdecydowanie najlepiej gra mi się na kanałach od 8-12.
Pozdro
Mage~
[/quote]

Łącze 100mb dostawca Vectra
Wybierając inne serwery nopinga mam doklładnie to samo
ale chcialbym zaznaczyc jeszcze ze sa momenty ze on działa ale jest to zadkie zjawisko.
12 stycznia 2017 godz. 16:39:51
Edytował Kirrian
12 stycznia 2017 godz. 16:44:54
Ikona  #
OFF

Mage Of Olymp
@up

Dziwne, chociaż biorąc pod uwagę ostatnie zdarzenia z Tibii, nic mnie nie dziwi. Niedługo Cipy będą sprzedawała sloty, żeby pograć w gre. Oczywiście wszystko za TibiaCoins'y.
12 stycznia 2017 godz. 22:01:31
Edytował MageSecura
12 stycznia 2017 godz. 22:01:54
Joda płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
No niestety tylko no ping pomaga na lagi i kicki w ostatnim czasie gdy połącze się bez niego po 16 co chwile kicka
Ja z znów mam mały problem że no ping czasem crashuje mi tibie i opere nie wiem czy ktoś tak też ma dziś przez to padłem lecz nie pisze maili do cipsoftu (i tak by nie oddali) bo wiem ze brak odpowiedzi w tibi był przez no ping ale nie był to lag na to działa
A co do serwera to też mam neta powyżej 100 ale wybieram serwer 20+ i działa dobrze czasem w godzinach szczytu net spada mi do 90Mb i też serwer 100+ nie łączy
Ogólnie to kpina że bez tego się grać nie da ale jeśli już to nie warto płacić za inne proxy w tej chwili nie pomagają jak no ping i są czasem kicki
12 stycznia 2017 godz. 22:49:32
Ikona  #
OFF
MageSecura napisał(a):
@up

Miałem to samo, przy pierwszym logowaniu, wybraniu kanału nie moglem zalogować - "failed to attempt~", ale popatrzyłem pozmieniałem i zalogowałem, teraz pozostało wybrać najstabilniejszy kanał i na nim działać, miałem kicki, lagów od zawsze brak, jednak jeden dzień to za krótko, żeby potwierdzić działanie nopinga.
Pod koniec weekendu zdam relacje jak to wygląda.
Pozdro
Mage~

Jakies pierwsze wrazenia? Dzis juz mialem z 10 kickow na expie. Cale szczescie jakims cudem za kazdym razem przezylem.
13 stycznia 2017 godz. 16:56:01
Ikona  #
OFF

Mage Of Olymp
@up

yhy, jest nieźle, wczoraj wieczorem spoko, ale mam obecnie problem z Ip adress blocked for 30 min. Nie wiem czy to spowodowane nopingiem czy czymkolwiek innym, natomiast dzisiaj tez testuje wiec się okaże ile to wszystko wart : )
13 stycznia 2017 godz. 20:17:41
Ikona  #
OFF
ale nie miewasz juz kickow odkad uzywasz np?
13 stycznia 2017 godz. 23:42:41
Ikona  #
OFF

Mage Of Olymp
@up

Nie miewam, działa wyśmienicie. Po właczeniu trybu "Turbo Games" Przyspieszenie i optymalizacjia klienta działa super, problem pojawia się z zablokowanym IP na 30 min, ale podejrzewam że to minie, kolejnym jest błąd pzy relogowaniu - jakby zmieniał mi IP od razu po wylogowaniu,jednak mam nadzieje na naprawę tego przy reinstalacji systemu, którą i tak na dniach bede wykonywał. Póki co jest nieźle, żeby nie powiedzieć super. Nie laguje, nie mam kicków, ścinek ani innych podobnych zdarzeń. Connection lost jeszcze nie uświadczyłem.
Pozdro
Mage~
17 stycznia 2017 godz. 10:06:53
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: