Login: Zapamiętaj
Hasło:

Pragmatyzm na Irmadzie
Knightem od 0
Autor Wiadomość
Ikona Ape Task #
OFF
Exp: 292
Level: 24
Data dołączenia: 08.02.2016

Pragmatyk
Postać: Pragmatyk
Profesja: Elite Knight
Level: 50
Osiągnięcia: 20
Serwer: Irmada
Liczba postów: 57
obrazek
Siemanko!

Dzisiaj powtórka z rozrywki: drugi raz task na małpy emotka Zapraszam do oglądania!

Oczywiście pierw udałem sie do Grizzliego po taska, a stamtąd już prosta droga na banutę.
obrazek

Jako, że brakowało mi kilkunastu procent do lvla, ADV przytrafił się już na samym początku hunta
obrazek

Skoro powtórka z rozrywki, to powtórka ze wszystkiego. CipSoft oczywiście nie zawiódł i tym razem
obrazek
Tak jak poprzednio, podczas robienia taska na małpy, miałem cał czas kicki, tak i teraz. Stwierdziłem, że szkoda byłoby zginąć na takich potworach więc postanowiłem się ewakuować i dać sobie spokój na krótką chwilę.
obrazek

Po około dwóch godzinach postanowiłem zaryzykować i wrócić dokończyć, co zacząłem. Lagi i kicki były znów, stwierdziłem jednak, że mimo wszystko zrobię tego taska. Warto było!
obrazek
Niedługo po wejściu na resp spadł mi Banana Staff! Jest to najbardziej pozadany i najcenniejszy przedmiot jaki można zdobyć z małp. Poprzednim razem mi się to nie udało, także cieszę się, że tym razem było inaczej emotka

Banana Staff można sprzedać u NPC za 1k, jednak jej wartość na markecie jest znacznie wyższa, jako że jest potrzebna do Shaman Addoms Quest.
obrazek

Łapcie też kilka "action shotów" emotka
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Resp, pomimo lepszej broni i drobinę wyższego lvla, był taki sam jak poprzednio
obrazek
100k exp/h: nie jest źle, ale i szału nie ma ... emotka

Po około godzince expenia udało mi się dokończyć taska
obrazek

Udałem się więc z powrotem do GA
obrazek

I stan Paw and Furry na chwilę obecną emotka
obrazek

A tutaj wrzucę podsumowanie loota; pierwszy raz w wykonaniu Tibiopedii emotka Myślę, że wygląda to trochę bardziej przejrzyście, niż screen samego BP z lootem
obrazek

No i to by było na tyle. Następnym razem zrobię x2 taska na carniphile i postaram się je tutaj wrzucić jeszcze jutro.

Do zobaczenia!
10 czerwca 2017 godz. 16:49:37
Ikona  #
OFF
Exp: 226
Level: 21
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 48
Świetnie prowadzony temat. Powodzenia w dalszej grze.
12 czerwca 2017 godz. 01:14:46
Ikona  #
OFF

Pragmatyk
Zarex napisał(a):
Świetnie prowadzony temat. Powodzenia w dalszej grze.

Dziekuje!emotka

Czesc!
Wlasnie wrocilem z taska na kapusty. Nie mam niestety wielu screenow, bo i okazji do ich robienia nie bylo ... Mimo wszystko najwazniejsze wydarzenia na respie udalo mi sie uchwycic, lapcie emotka

Na poczatek stan postaci po wyruszeniu z depo emotka
obrazek

Momentami na respie bywalo trudno. Caly czas ryzyko smierci bylo bardzo niskie, ale hotkey z potkami coraz czesciej zaczal byc uzywany emotka
obrazek

Caly czas niestety towarzyszylo mi fatum lagow... Nie wiem co sie dzieje w ostatnim czasie z serwerami, ale wbic sie w okres kiedy mozna przyjemnie pograc bez zadnych lagow graniczy z cudem ...
obrazek

Mimo przeciwnosci losu, udalo sie jednak wbic lvl emotka Dokladnie w tym samym czasie wpadlo 150/150 kapust i moglem udac sie do Grizzliego oddac taska emotka
obrazek
obrazek
obrazek

A tak prezentuje sie zakladka w Q-logu po ostatnim tasku oraz loot z niego emotka
obrazek

W tym poscie to juz wszystko, zapraszam do zagladania i komentowania!
12 czerwca 2017 godz. 22:15:49
Ikona  #
OFF
Exp: 44
Level: 9
Data dołączenia: 12.06.2017

Balaila
Postać: Balaila
Profesja: Elder Druid
Level: 147
Osiągnięcia: 33
Serwer: Refugia
Liczba postów: 12
Fajnie się czyta tak prowadzony temacik : ) Czekam na więcej, powodzenia !
12 czerwca 2017 godz. 23:42:47
Ikona  #
OFF
Surfin my borderless sky
Exp: 1730
Level: 59
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 197
Osiągnięcia: 576
Serwer: Amera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 2179
Witam ponownie :3
Fajnie, ze wrociles o/

Connection lost... Gracze przychodzą i odchodzą, a on jest zawsze :'>
Fajno, ze w Twoim wykonaniu bez deski emotka

powodzenia emotka

obrazek
obrazekwarning
13 czerwca 2017 godz. 14:40:07
Ikona Kapusty po raz trzeci! #
OFF

Pragmatyk
Lady Evo napisał(a):
Witam ponownie :3
Fajnie, ze wrociles o/

Connection lost... Gracze przychodzą i odchodzą, a on jest zawsze :'>
Fajno, ze w Twoim wykonaniu bez deski emotka

powodzenia emotka

Balaila napisał(a):
Fajnie się czyta tak prowadzony temacik : ) Czekam na więcej, powodzenia !

Dziekuje za mile slowa!emotka

obrazek
Czesc!

Dzisiaj screeny z trzeciego, ostatniego juz taska na kapusty emotka

Zanim jednak zaczniemy, mila niespodzianka!
obrazek
Rosniemy w sile!emotkaP

Oczywiscie standardowo na poczatku wizyta u Grizzliego i droga do labolatorium
obrazek
obrazek
obrazek

Na samym poczatku znow nie moglem sie oprzec zeby wyczyscic cala plantacje hah
obrazek

Expilo sie calkiem przyjemnie. Bardzo czesto kapusty padaly na 1 hita.
obrazek
We mnie niestety tez dmg wchodzil i potki szly bardzo szybko. Nie liczac Dark Mushrooms hunt szedl w miare rowno jesli chodzi o kaske. Potki zwracaly sie za GP prawie 1:1. Jesli nie zabijam bossa, task jest zdecydowanie malo oplacalny dla knighta: nie spadnie Carrot=bez profitu.

A na takim poziomie ustabilizowal sie exp/h emotka 100k/h ledwo, ale jest emotka
obrazek

Lapcie kilka screenow z samego hunta emotka
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

W niecala godzinke udalo sie zabic wymagane 150/150 kapust i moglem spokojnie opuscic resp
obrazek

Po drodze jednak czekal na mnie najazd Dryad. Dryady same w sobie nie sa jakies szczegolnie niebezpieczne, jednak w grupie i dla niskopoziomowej postaci jak ja stanowia juz lekkie zagrozenie. Postanowilem jednak w drodze do dp troche sie z nimi pobawic.
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

W koncu spadl tez "rar" z Dryad emotka
obrazek

Niedlugo potem zdalem sobie sprawe ze swojej dosc krytycznej sytuacji z manapotami...XD
obrazek

Podjalem wiec decyzje i postanowilem zalatwic sprawe po mesku:
obrazek
A wiec ucieklem emotka

Oczywiscie jeszcze piateczka z G.A.
obrazek
obrazek

I tradycyjnie zdjecie loota emotka
obrazek

Niestety taska na kapusty nie moge juz wziac aby nabic sobie boss pointsy... Mysle, ze nastepnym razem zrobie 3ci raz malpy, kwestia do przemyslenia emotka

Do zobaczenia i zachecam do komentowania!emotka
14 czerwca 2017 godz. 17:31:14
Edytował Riggins
14 czerwca 2017 godz. 17:34:50
Ikona Polowanie na voodoo dolle #
OFF

Pragmatyk
obrazek
Siemanko!

Mialem zamiar isc zrobic male PG na smokach, zeby wbic od razu 50 lvl i troche przyspieszyc rozwoj Pragmatyka, ale niestety rzeczywiscosc zweryfikowala plany... Lagi. Odpuscilem wiec i zaczalem sie zastanawiac co moge pohuncic na tyle bezpiecznie zeby ryzyko smierci przy DC bylo zerowe. Wpadlem na pomysl przetestowania loota z Dworcow. Viedzialem ze Voodoo Dolle z nich sa troche warte, ciekaw bylem jak czesto spadaja i moze uda mi sie jakis zloocic emotka

Statystyki nie przemawialy na moja korzysc... emotka
obrazek
Zalozylem, ze loot bedzie zerowy emotka

Zaczynamy!
obrazek

Generalnie moj sposob expienia wygladal identycznie jak postacie na rooku emotka Battle otwarte i tylko zaznaczam potwory z opcja dobiegania do niegoemotka Czasami uzylem exurki, zeby zdjac paraliz, jesli akurat gonilem Voodoo. Pierwszy raz nie zbieralem GP, bo po paru minutach zdalem sobie sprawe, ze leca same kupki po ~5-10gp i nie ma to sensu. Lapcie action shoty z tego niesamowitego hunta!

obrazek
obrazek

AZ TU NAGLE!
obrazek
STALO SIE! 0.1% szansy na wypadniecie. 994 voodoomasterow do zabicia, zeby zdobyc lalke. Mi wypadla na okolo 15 voodoomasterze. FAJNIE emotka

Tutaj najbardziej irytujacy problem z jakim sie spotkalem... 3 voodoomastery stojace na niewidce i za cholere niedajace sie zaatakowac emotka
obrazek

A tutaj Tribal Mask emotka
obrazek
Szczerze mowiac nie wiedzialem ile one sa warte. Wiedzialem tylko ze tez sa potrzebne do Shaman Outfitu, takze wzialem. No i druga kwestia, ze na obecnym etapie wzialbym nawet plate armor gdyby lezal na ziemi... XD

Lecimy dalej!emotka
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Jako ze exp byl naprawde bardzo slaby, planowalem dobic tutaj tylko lvl i uciekac. Zlaszcza ze miale, juz laleczke, a szansa zeby spadla mi druga byla jeszcze mniejsza od tego expa... : O
obrazek

I WTEDY ZNOW TO SIE STALO!
obrazek
Druga lalka <3

Level dobilem minute pozniej z usmiechem na ustach i radoscia w sercu XD
obrazek

Nie bylo nawet szansy, zebym zostal dluzej i bil kolejny lvl w tym miejscu. Moje nastawienie co do loota bylo takie, ze uwazalem szanse spadniecia kolejnej lalki za zerowa. A przy takich liczbach po prostu mi sie nie chcialo...
obrazek

Czyli szybka ewakuacja do DP i sprawdzanie cen loota na markecie emotka
obrazek

Tribal Mask nie zaskoczyl. Ale oczywiscie warto bylo zabrac emotka
obrazek

ALE ZA TO VOODOO DOLLE!!!!1111
obrazek
obrazek
400k profitu z 30 min hunta na 45 lvlu...emotka Musze przyznac ze sie nie spodziewalem emotka Nie wiem jeszcze co z nimi zrobie, czy sprzedam, czy zachowam dla siebie, byc moze na outfit dla innej postaci, zobaczymy.

To by bylo na tyle w tym poscie. Jak zawsze zachecam do komentowania i do zobaczenia!emotka
19 czerwca 2017 godz. 13:20:02
Ikona  #
OFF
Exp: 451
Level: 30
Data dołączenia: 03.08.2013

Piromanta
Postać: Piromanta
Profesja: Paladin
Level: 129
Osiągnięcia: 135
Serwer: Guardia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 45
Takie noobskie wypady są bardzo spoko. No i jak widać, potrafią się opłacić finansowo emotka
Jedna tylko sprawa. Moim zdaniem o kilka zdjęć za dużo z hunta.
Ogólnie super. Będę zaglądał emotka
19 czerwca 2017 godz. 13:38:24
Ikona  #
OFF

Pragmatyk
Vanitas napisał(a):
Takie noobskie wypady są bardzo spoko. No i jak widać, potrafią się opłacić finansowo emotka
Jedna tylko sprawa. Moim zdaniem o kilka zdjęć za dużo z hunta.
Ogólnie super. Będę zaglądał emotka

Dzieki!emotka Te postac traktuje jako swojego rodzaju 'projekt', nie jest to moja glowna postac, ktora expie codziennie, dlatego bardziej wchodze w szczegoly wypadow. Masz tez racje, moglbym wrzucic 4 screeny, jeden z levelem, dwa z lalka i czwarty z oferta marketu, ale nie tak prowadze ten temat emotka
19 czerwca 2017 godz. 13:43:49
Ikona  #
OFF
Exp: 226
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 48
Jak dla mnie, jeden z najlepiej prowadzonych tematów. Powodzenia! Wrzucaj więcej. emotka
19 czerwca 2017 godz. 17:41:24
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 880
Level: 42
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 225
Osiągnięcia: 209
Serwer: Rowana
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 497
O Panie jakie skille ładne emotka taką postacią to musi się fajnie grać nawet z tak małym levelem.
20 czerwca 2017 godz. 08:18:53
Ikona  #
OFF
Exp: 229
Data dołączenia: 07.08.2014

Anodi Pall
Postać: Anodi Pall
Profesja: Royal Paladin
Level: 146
Osiągnięcia: 12
Serwer: Nerana
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 104
Fajny temat, będę zaglądał emotka
22 czerwca 2017 godz. 08:14:21
Ikona  #
OFF

Pragmatyk
Zarex napisał(a):
Jak dla mnie, jeden z najlepiej prowadzonych tematów. Powodzenia! Wrzucaj więcej. emotka

xxforumowiczxx napisał(a):
O Panie jakie skille ładne emotka taką postacią to musi się fajnie grać nawet z tak małym levelem.

Kamil2477 napisał(a):
Fajny temat, będę zaglądał emotka

Dziekuje! Potwierdzam, gra sie bardzo przyjemnie!emotka

obrazek
Siemanko!emotka

Dzisiaj screeny troche inne niz dotychczas wrzucalem... emotka
Wczesniej juz planowalem dobic 50 lvl, zeby moc ruszyc z nowymi taskami, ale lagi mi przeszkodzily i poszedlem na dworce. Wczoraj jednak udalo mi sie ten plan zrealizowac i wbilem w koncu 50 lvl, na smokach oczywiscie emotka

Huncilem z tym cudenkiem ... emotka
obrazek

Ale po kolei. Pomyslalem, ze dobrym miejscem na dragi byloby Yalahar, wiec musialem pierw zrobic dostep. Nie jest to zadne wyzwanie, takze nie dokumentowalem tego jakos specjalnie. Zeby zdobyc dostep do Yalahar trzeba byc czlonkiem the Explorer Society, a zeby do nich dolaczyc, trzeba NPC przyniesc przedmiot, który albo dziennie respi sie w kopalniach Kazz, albo jest do zdobycia z Q w Dwacatrze. Ja postanowilem go zdobyc z Dwacatry emotka
obrazek
obrazek
obrazek

I tym sposobem, moglem juz spokojnie udac sie na hunta. Resp jest bardzo blisko DP, takze bralem 100mp i szedlem na hunta. Dwa-3 razy wracalem do dp na krotki refill, czego nie zobaczycie na screenach. Poczatkowo wykorzystałem, tez ringi zdobyte wczesniej z taskow, 2x lifering i 1x RoH. To tak dla bardziej ciekawych do podsumowania profitu ewentualnie emotka

Nie pamietalem juz tego respu zbyt dokladnie. Expilem tam ostatnio 5-6 lat temu. Nie wiedzialem po ktorych czesciach respa chodzic, zeby wycisnac z niego jak najwiecej. Na poczatku obczedlem po prostu caly resp, zeby sobie przypomniec co i jak, a pozniej czyscilem juz tylko na zmiane dwie czesci. Hunt ten wyszedl mi dluzszy od poprzednich, dlatego przeprowadzilem wieksza selekcje screenow, zaczynamy!emotka

Zaczelo sie dosc niewinnie, caly czas bylem ciekaw jak sobie bede radzil, czy wyjde na plus i jaki exp/h uda mi sie zrobic... Cieszylem sie na kazdy, nawet mniejszy itememotka
obrazek

Wyszla niestety moja nieznajomosc respa... Kompletnie zapomnialem ze w jednej czesci jest Serpent Spawn. Na szczescie udalo mi sie nie zginac, a podczas calej zakrojonej na szeroka skale akcji ewakuacji udalo mi sie nawet zrobic screena... emotka
obrazek
obrazek
Wiecej juz w te czesc nie wchodzilem XDD

obrazek

emotka
obrazek

W koncu udalo sie tez wbic level, 47 emotka
obrazek

Kilka action shotow emotka
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek

Ciekaw bylem kiedy pierwszy raz bede mial stycznosc z powerabusingiem i wczoraj moja ciekawosc zostala zaspokojona emotka Widzialem ze po jakims czasie ktos wszedl mi na resp, ale przez chwile nie mialem z nim stycznosci. Na szczescie okazalo sie ze byl to zwykly leszczyk chcacy sie pobawic w samca alfa.
obrazek
obrazek

Po tym 'pokazie sily' stwierdzil, ze zacznie za mna biegac i bic wszystko z SD. Zatrzymalem sie wiec zirytowany i wrocilem do tematu mojej smierci emotka
obrazek
Jak powiedzial, tak zrobil. Poszedl w piz*u XD

Jedziemy dalej z huntem! x2 WoI
obrazek
obrazek

I level 48
obrazek

A tak sie prezentowal moj exp/h. Szczerze mowiac myslalem ze wyciagne wiecej, ale to i tak rekord poki co na tej postaci emotka
obrazek

I teraz hmmm... Nie wiem co sie stalo, ale nie mam zadnych screenow, az do prawie 50 lvla... Byc moze program do robienia SSow mial chwilowa awarie i nie zapisywal, ciezko stwierdzic.

W ramach rekompensaty wrzuce screena z awansem mojego MSa emotkaP
obrazek

Tutaj juz program odzyskal sprawnosc i udalo sie zlapac kolejnego WoIa emotka
obrazek

Az w koncu kwintesencja tego posta!
obrazek
obrazek

Po calym tym huncie bylem juz roche znuzony, takze od razu po wbiciu 50 lvla udalem sie z powrotem do dp.

Odnosnie loota, za wszystkie poty i ringi zwrocilo mi sie w samych gp; wszystkie przedmioty, ktore zebralem do bp, to profit. Mysle ze nie tak zle jak na wschodzacego knighta ...emotka
obrazek

Oraz podsumowanko z rodzinnej tibiopedii
obrazek

Teraz, gdy mam juz 50 lvl, moge zaczac robic nowe taski. Nie wiem jednak jak sprawa bedzie sie miala teraz z moja ranga w Paw and Fury. Nie wiem, czy bede mogl, awansowac na wyzsza range, skoro juz mam odpowiedni poziom, bo mam boss pointsy niewykorzystane. Jesli bede musial je wykorzystac, zanim bede mogl wziac taski 50+, to w nastepnym poscie zobaczymy x7 Deathbine. Jesli jednak nie, zostawie sobie boss pointsy i zaczne jechac z kolejnymi taskami. Macie jakies propozycie? Od ktorego taska najlepiej zaczac 50 knightem? Mysle nad mutated ratami i mutated tigerami na Arena quarter w Yala. Jesli macie lepsza propozycje na rozwoj tej postaci piszcie, zachecam!

A tymczasem do zobaczenia i dziekuje, ze dotrwaliscie do tego 'kamienia milowego', jakim jest 50 lvl emotka
23 czerwca 2017 godz. 11:45:59
Ikona  #
OFF
Mazak
Exp: 1149
Level: 48
Data dołączenia: 30.08.2013

Rumblo Tirigalis
Level: 221
Osiągnięcia: 231
Liczba postów: 1144
heh, biłem tego nooba Yeldrima kilka x
23 czerwca 2017 godz. 12:25:58
Edytował Mazicz
23 czerwca 2017 godz. 12:27:02
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 880
Level: 42
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 225
Osiągnięcia: 209
Serwer: Rowana
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 497
Jak już masz 50lv z tego co pamiętam to będziesz mógł być bossy z tego przedziału 50-79, także najlepiej posypać może boss monster zależy ile u Cb na serwie chodzi item, tylko knigtem chyba cieżko Ci do niego będzie dojść.
Boss monster też spoko bo może zlecieć item.
23 czerwca 2017 godz. 12:56:14
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: