Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowy dział na forum - Zagadki i Sekrety
Prośba o stworzenie nowego działu na forum przeznaczonego na interpretacji tibijskich zagadek i sekretów.
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 906
Level: 43
Data dołączenia: 17.08.2013

Lord Pietras
Postać: Lord Pietras
Profesja: Knight
Level: 343
Osiągnięcia: 195
Serwer: Secura
Liczba postów: 213
Witam emotka

Parę lat temu entuzjastycznie rozwijałem wątki o zagadce 469 i pozostałych sekretach tibii, które zdołały wzbudzić zaciekawienie masowej społeczności ludzi na forum tibiopedii. Moje działania zostały przerwane z dwóch powodów po pierwsze dlatego, że w tibie przestałem grać, a drugi motyw dotyczył faktu zmian jakie następowały w moim życiu na rl co skutkowało brakiem czasu. Sprawy jednak poukładały się mieszkam obecnie za granicą wiele pozmieniało się i dziś mam możliwość po ustatkowaniu swojego gruntu zainwestowania optymalnego czasu na kontynuowanie mojego wolontaryjnego projektu w kwestii interpretacji tibijskich zagadek mimo, że od gry odszedłem już. Oczywiście przyciągnął mnie do tego sentyment i nie zaspokojona ciekawość, która najprawdopodobniej nie spocznie tak łatwo tym bardziej, że przez ten czas w głowie pojawiły się kolejne pomysły coraz bliżej demaskujące logikę tibijskich zagadek i sekretów. Swoją drogą, chcę podziękować za liczne wyrazy gratulacji i uznania dla moich artykułów, które tym bardziej motywują mnie do poświecenia. Gdy powróciłem na tibiopedie naliczyłem się ponad 100 wiadomości na priv wysłanych od użytkowników, którzy popierają projekt rozwoju tematu o tych zagadkach i sekretach. Ponieważ wątki te zasypał piach czasu składam uprzejmą prośbę o stworzenie na forum nowego działu o nazwie: Zagadki i Sekrety poświęcony tylko kwintesencji jej nazewnictwa. Gwarantuje, że zrealizowanie tej sugestii przywoła zaciekawienie ludzi i przyczyni się do ich zaangażowania intelektualnego w rozwój i odkrywanie nieznanej przestrzeni tibii. Tym samym proszę o przeniesienie wątków o tym kontekście do wymienionego działu. Osobiście daję świadectwo, że zaopiekuje się tą strefą i jeżeli jest taka opcja to mogę ją uhonorować. Powracam po długim czasie stagnacji z nowymi artykułami, które daje słowo, że was zaskoczą emotka

Proszę rownież o poparcie zwolenników takiego pomysłu emotka uważam, że pewne sprawy warto posegregować i naświetlić uwagą, bo sà tego godne.

Kłania się Knajcik
Lord Pietras z Secury
01 października 2016 godz. 02:16:08
Cytuj Skrytykowali: Suooax Podziękowali: Aga, Pociach, Bogus, Sphinister, xxforumowiczxx, Spocony Roman, Kuribo, Quiox, Blumi
Ikona  #
Administrator
OFF
The Ancient Dark Wizard
Exp: 4680
Level: 97
Data dołączenia: 13.10.2008

Mastro Daro
Postać: Mastro Daro
Profesja: Master Sorcerer
Level: 216
Osiągnięcia: 116
Serwer: Iona
Pozycja: Senator
Tytuł: Guardian of Tibia
Liczba postów: 3615
Najlepiej masuje dział Mainland

//Mastro~
01 października 2016 godz. 12:13:38
Ikona  #
OFF

Lord Pietras
MastroDaro napisał(a):
Najlepiej masuje dział Mainland

//Mastro~

Tylko, że termin "Mainland" posiada różnorodny zasób synonimów i jako taki jednoznacznie nie identyfikuje się tylko z samym jakundafem czy hellgate mając na tutaj na myśli wyłącznie lokalizacje. Można zrobić oddzielny dział poświęcony tej kwestii jednak trzeba przyznać, że "Zagadki i Sekrety" na pewno kwalifikują się jako oddzielna partycja mainlandu. W każdym bądź razie można na tej podstawie utworzyć tak zwane "Subforum" pod działem o którym wspominasz, a poza tym zwracam uwagę na fakt, że Mainland to nie to samo co Paccland i pewne zależności w kontekście tibijskich zagadek nie sprowadzają się tylko do samego hellgate, demony czy jakundafu lecz także do np: akademii na Edron i ten szczegół w poruszonym tutaj wątku rozwija kontrowersje godną konstruktywnej debaty na ten temat. Na pewno pod tym względem opowie się większość demokratyczna, bo spora cześć społeczeństwa tego forum faworyzuje przedmiot tych filozofii i lubi interpretować jej matematyczny aspekt mając tu na myśli chociażby - 469.

Termin "Mainland" należy rozumować jako: Miasta, Sklepy, Npc, Questy, Expowiska i dopiero teraz kolejnym są Zagadki. Mi chodzi oto, aby ten ostatni synonim upodmiotowić ze względu na wyróżniające się przez niego walory dydaktyczne stanowiące motor do wielogodzinnych refleksji, a także inicjujący przydatny gadżet forumowy usprawniający frekwencje aktywności ludzi i pobudzający integracyjny wsród jego użytkowników czynnik socjologiczny.

01 października 2016 godz. 15:47:20
Edytował Knajcik
01 października 2016 godz. 19:25:28
Ikona  #
OFF
Exp: 1200
Level: 49
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Profesja: Elite Knight
Level: 165
Osiągnięcia: 208
Serwer: Guardia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 903
Fajnie by było jak by powstało takie forum ale pod jednym warunkiem, jak by tematy najpierw były zaakceptowane przez admina zanim wyjdą i musiały by posiadać jakąś jakość. Nie ważne czy dany sekret był by rozwiązany czy nie ale zdjęcia składny opis itp, żeby nagle nie było spamu jakimiś kilku zdaniowymi przemyśleniami. Według mnie powinna być grupa osób która by robiła po prostu takie artykuły z zdjęciami wynikami badań legend i taki dział z artykułami powinny być na stronie głównej. Takie artykuły jak Knajcik piszę pomijając to że zakończenia questy nie ma, czyta się bosko. Człowiek zaczyna czuć że jednak ta gra nie opiera się na cyferkach typu idź expić by mieć jak najwięcej expa/zysku wróć do depo wc na chwilę picie i wracasz znów do tego samego. Tibia to mmorpg a nie hack'n'slash. Trzymam kciuki za tą propozycje!
02 października 2016 godz. 03:58:12
Ikona  #
Administrator
OFF
The Ancient Dark Wizard
Exp: 4680
Level: 97
Data dołączenia: 13.10.2008

Mastro Daro
Postać: Mastro Daro
Level: 216
Osiągnięcia: 116
Pozycja: Senator
Tytuł: Guardian of Tibia
Liczba postów: 3615
Zastanawiam sie jaki ruch bylby na takim forum. Ile tematow by powstalo, czy po wyczerpaniu pewnej puli przybywalyby tam jeszcze jakies tematy.

//Mastro~
02 października 2016 godz. 13:55:56
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1336
Level: 52
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 666
zapomnij, tu nie ma nawet dzialow dla poszczegolnych swiatow zeby rozmawiac o sytuacji/wydarzeniach na danym seriwe a ty myslisz ze ci taki niszowy dzial zrobio? xD
02 października 2016 godz. 14:00:35
Ikona  #
OFF

Krwawa Zemsta
Pamiętaj że z każdym updatem jest coś czego nie odkryli jeszcze ludzie do tego nie muszą być same jakieś super sekrety mogą być tłumaczone książki opisane legendy itp. Tibia ma tyle materiałów że takie forum będzie miało większy ruch niż inne tutaj zresztą nie zaszkodzi spróbować. Ja tam jestem w 100% na tak bo lubię czytać artykuły Knajcika, te od cipsoftu są nudne.
02 października 2016 godz. 14:43:25
Ikona  #
OFF
Exp: 271
Level: 23
Data dołączenia: 08.11.2015

Latvala
Postać: Latvala
Level: 256
Osiągnięcia: 190
Serwer: Refugia
Liczba postów: 27
Jeżeli ma to jakieś znaczenie dla sprawy to ja też jestem za : )
02 października 2016 godz. 14:48:37
Cytuj Podziękowali: Misieq
Ikona  #
OFF

Krwawa Zemsta
Stworzenie działu to 5 min ale po co robić taki dział, choć zapewne większy tam będzie ruch niż 70% kategorii na forum ehh robi się tu drugi kicksoft.
02 października 2016 godz. 15:57:24
Edytował Misieq
02 października 2016 godz. 15:57:50
Cytuj Podziękowali: Aga
Ikona  #
OFF
Exp: 973
Level: 44
Data dołączenia: 03.09.2010
Liczba postów: 193
Knajcik napisał(a):
MastroDaro napisał(a):
Zastanawiam sie jaki ruch bylby na takim forum. Ile tematow by powstalo, czy po wyczerpaniu pewnej puli przybywalyby tam jeszcze jakies tematy.

//Mastro~

<post usunięty>

Wyzywasz od szynki (HAM) a później prosisz. Nie napisał, że nie zrobi tylko widać, że się zastanawia. Ogarnij się szynko emotka
02 października 2016 godz. 16:01:43
Edytowała Deezy
02 października 2016 godz. 17:59:37
Cytuj Podziękowali: Lady Evo, Qijed, PannaEm
Ikona  #
OFF

Lord Pietras
Mam nadzieję, że chociaż w takiej kwestii damy radę być solidarni.
02 października 2016 godz. 16:08:14
Edytował Knajcik
12 października 2016 godz. 02:30:58
Cytuj Skrytykowali: Qijed
Ikona  #
Vip
ON
Surfin my borderless sky
Exp: 1504
Level: 55
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justysia

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 189
Osiągnięcia: 562
Serwer: Amera
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 1852
Knajcik napisał(a):
MastroDaro napisał(a):

//Mastro~

<post usunięty>

Zrob tak jak ja mowie albo Cie zwyzywam.
Chyba wiem na kogo glosowales w wyborach ;D

___
Jak Ci sie nie podoba to stworz wlasne forum, jako admin chyba ma prawo decydowac co sie znajdzie na jego stronie a co nie, nie trzeba odrazu skakac z morda dlatego, ze ktos nie podszedl entuzjastycznie do Twojego pomyslu. Przedszkole qzwa.
__
Osobiscie kolo dupy mi lata Twoja decyzja. Zastanawiam sie tylko czy troll, czy debil ;o

obrazek
02 października 2016 godz. 16:12:56
Edytowała Deezy
02 października 2016 godz. 18:00:13
Cytuj Skrytykowali: Misieq Podziękowali: Lisiczka
Ikona  #
OFF
Exp: 955
Level: 44
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 95
Osiągnięcia: 55
Liczba postów: 632
Uwaga podaje hasło. Okoń
Knajcik już kiedyś się odgrazal własnym forum i jak widać wrócił z podkulonym ogonem. Żałosne.
Z resztą pewnie próbował też na forum bota którego używał. Hehe
Skończ Pan bo konflikty z pedia ci nie idą.
02 października 2016 godz. 16:18:33
Edytował Elew
02 października 2016 godz. 20:52:32
Cytuj Podziękowali: Lady Evo, Qijed, Deezy
Ikona  #
OFF

Lord Pietras
Jak zwykle zdegraduje wasze motywy intelektualne. I powiem więcej to co niedługo opublikuje zdziwi was wszystkich. Wygram tą grę kto wie debatę, może to przystworzy mi większą ilość fanek. One zawsze pójdą za moim śladem hihihi.
02 października 2016 godz. 16:52:33
Edytował Knajcik
02 października 2016 godz. 16:54:17
Ikona  #
OFF

Krwawa Zemsta
Czasem mi się wydaje że team tibiopedii i ludzie broniący ją są jak cipsoft, można ulepszyć dodać coś naprawdę świetnego ale po co lepiej nic nie robić ohh. Tak jak mówiłem wcześniej nie ma co się zastanawiać dział będzie bardziej aktywny niż niektóre działy. A ci co ciągle narzekają i im przeszkadza to że inni ludzie szukają drugiego głębszego sensu w naszej ukochanej grze. Idźcie lepiej tam expić a nie potrzebnie narzekacie na coś co da dużej grupie osób przyjemność.
02 października 2016 godz. 17:52:12
Cytuj Skrytykowali: Lady Evo, Qijed Podziękowali: kristoph
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: