Login: Zapamiętaj
Hasło:

Działalność Tibiacast dobiega końca
Autor Wiadomość
Ikona  #
Lider Zespołu
OFF
Exp: 5365
Level: 104
Data dołączenia: 25.08.2010

Darusio
Postać: Darusio
Profesja: Elder Druid
Level: 281
Osiągnięcia: 438
Serwer: Celesta
Pozycja: Tutor
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 5608
obrazek
Czy komuś trzeba specjalnie przedstawiać Tibiacast? Zdaje się, że nie. Możliwości podglądania innych graczy w czasie rzeczywistym, zapisanych przez nich nagrań z Tibii, czy transmisja własnych polowań, questów, walk, zmagań w świecie gry. To wszystko umożliwia nam ten program, który wystarczy pobrać i przy użyciu klienta Tibii "zobaczyć świat moimi oczami".

Ze względu na politykę CipSoftu, która jasno zakłada brak wsparcia dla oprogramowania autorstwa osób trzecich, strona nigdy nie trafiła do grona promowanych, czy nawet wspieranych. W każdym razie Tibiacast nie został też oficjalnie potępiony przez pracowników CipSoftu, a już na pewno nie przez graczy, dla których korzystanie z możliwości programu stało się czymś zupełnie normalnym.

obrazek

Z przykrością informujemy, że 7 letnia historia Tibiacast powoli dobiega końca. Szczegółowe informacje znajdują się w oświadczeniuwarning opublikowanym przez administrację, którego tłumaczenie znajdziecie poniżej:

Działalność Tibiacast przez ostatnie siedem lat stała pod znakiem zabawy, edukacji, a także, od czasu do czasu, odpowiedniej dawki stresu. Jednak w ostatnich latach w naszym życiu trochę się pozmieniało. Oboje pracujemy na pełnym etacie, a nasze zainteresowanie Tibią jest coraz mniejsze.

Ze względu na charakter naszego serwisu cały czas goniliśmy za CipSoftem. Ilekroć nie pojawiły się zmiany w grze, musieliśmy dostosować do nich Tibiacast. Sytuacja była zawsze niepewna, a my martwiliśmy się, że będziemy musieli zmierzyć się z aktualizacją, która będzie zbyt trudna do opanowania i zdaje się, że już tak się stało.

Tibia 11 będzie niosła ze sobą istotne zmiany, a my doszliśmy do wniosku, że nie damy rady stawić temu czoła. Po prostu mamy zbyt mało wolnego czasu, aby podołać temu zadaniu.

W związku z powyższym postanowiliśmy zakończyć działalność Tibiacast wraz z dniem 30 czerwca 2016 roku lub wtedy, gdy Tibia 11 zastąpi aktualnego klienta, cokolwiek nastąpi jako pierwsze. Strona pozostanie online przez najbliższe 2 miesiące, aby każdy mógł pobrać i dokonać konwersji swoich starych nagrań.

Do 1 czerwca będziemy kontynuować sprzedaż premiowanej subskrypcji za pośrednictwem serwisu PayPal.

Osoby, które utracą status premium wraz z zamknięciem działalności otrzymają zwrot pieniędzy.

Nie ulega wątpliwości, że pojawi się wiele pytań. Spróbujemy na nie odpowiedzieć najlepiej, jak potrafimy.

Dziękujemy Wam za ten czas.

Alexander i John

Niestety, ale ta wiadomość nie jest żadnym żartem...
26 kwietnia 2016 godz. 21:29:29
Podziękowali: Fist, Mabaxu, adiaxim, Misieq, Tidor, Stecu, mutissj, Senoom
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 879
Level: 42
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 224
Osiągnięcia: 209
Serwer: Rowana
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 491
Tibia 11 będzie niosła ze sobą istotne zmiany, a my doszliśmy do wniosku, że nie damy rady podołać temu zadaniu. Po prostu mamy zbyt mało wolnego czasu, aby podołać temu zadaniu.

ciekawe czy tak pomyślą Ci co piszą boty emotka

w sumie to oglądałem kiedyś casty ale jak mam ochotę popatrzyć jak jakiś pro player gra to oglądam twitcha bez żadnych kolejek
26 kwietnia 2016 godz. 21:48:54
Podziękowali: Mabaxu, Misieq, Noble, kagar1989, Dymitryyy, mutissj, Szefas
Ikona  #
OFF
Krul
Exp: 1447
Level: 54
Data dołączenia: 11.04.2010

Corphia
Postać: Corphia
Profesja: Royal Paladin
Level: 339
Osiągnięcia: 330
Serwer: Harmonia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 220
R.I.P G**** do wyjścia.
26 kwietnia 2016 godz. 21:52:37
Podziękowali: adar of poland, Shalon, Teflon Boj, kagar1989, Lir, Holy Mortal, Cafum, DMT
Ikona  #
OFF
For Lack Of A Better Name
Exp: 1550
Level: 56
Data dołączenia: 03.05.2010
Godność: Dominik

Bogusi Ziom
Postać: Bogusi Ziom
Level: 283
Osiągnięcia: 458
Serwer: Harmonia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 1385
Szkoda! Widocznie nie opłacalny to był interes skoro rezygnują.
Może sprzedadzą komuś patent.
Jedno jest pewne nie będzie więcej nędznych nagrań Typu "Dówno do Wyjścia" by holy mortal tibiacom icon
26 kwietnia 2016 godz. 21:54:33
Skrytykowali: Misieq, Piper Podziękowali: Damore, adar of poland, Shalon, Teflon Boj, Cieply Posilek, Holy Mortal, mutissj, DMT
Ikona  #
OFF
Exp: 490
Level: 31
Data dołączenia: 26.04.2014

Postać usunięta.
Liczba postów: 317
Mabaxu napisał(a):
Może sprzedadzą komuś patent.

"Our users have given us their trust, and that trust is not ours to sell.
Cipsoft would be the only folks we'd be willing to hand it over to, but I doubt they'd be interested as it would most likely be easier for them to implement it themselves."
Bez takich linków itd. ;)
zamieścił Darusio

26 kwietnia 2016 godz. 22:02:44
Edytował Darusio
26 kwietnia 2016 godz. 22:05:02
Podziękowali: Noble, Mabaxu
Ikona  #
OFF
Ten Najlepszy
Exp: 1899
Level: 62
Data dołączenia: 07.07.2011
Godność: Dawid

Sir Mystogan
Postać: Sir Mystogan
Level: 225
Osiągnięcia: 194
Serwer: Refugia
Liczba postów: 1101
Eh tyle lat kozystania z tibiacast emotka darmowe naliczanie expa no nic szkoda. Ciekaw jestem czy producenci botow pojda w ta sama strone i przxestana produkowac boty od tibi 11 emotka
26 kwietnia 2016 godz. 22:11:38
Ikona  #
OFF
Exp: 490
Level: 31
Data dołączenia: 26.04.2014

Postać usunięta.
Liczba postów: 317
Rushofa napisał(a):
darmowe naliczanie expa no nic szkoda.

Tibialyzer oferuje taką samą opcję i robi to nawet lepiej bo masz też możliwość szybkiego sprawdzenia całego wydropionego loota i jego wartości. Program jest przez Cipsoft uznany za dozwolony. Gorzej jeśli chodzi o recordingi i oglądanie castów bo nic innego nie oferuje takiej opcji poza stronami typu twitch, które jednak wymagają dość dobrego łącza do sprawnego działania. emotka

26 kwietnia 2016 godz. 22:15:37
Ikona  #
OFF
Exp: 1214
Level: 49
Data dołączenia: 06.01.2014
Godność: Maja

Makadamia
Postać: Makadamia
Level: 449
Osiągnięcia: 706
Serwer: Guardia
Liczba postów: 507
Szkoda! Regularnie używałam premium Casta, będę bez niego jak bez ręki emotka Mam nadzieję, że ktoś znajdzie czas na to, by stworzyć coś podobnego, kompatybilnego z nowym klientem emotka Cała masa graczy na pewno by skorzystała.
26 kwietnia 2016 godz. 22:24:12
Ikona  #
ON
#Stypopedia
Exp: 3502
Level: 84
Data dołączenia: 01.09.2011
Godność: Dolan

Pips Inferno
Postać: Pips Inferno
Profesja: Sorcerer
Level: 315
Osiągnięcia: 168
Liczba postów: 5217
Smutna wiadomość, przekonałem się do casta dopiero w tamtym roku i żałuję że z niego rezygnują.
26 kwietnia 2016 godz. 22:43:45
Podziękowali: Misieq
Ikona  #
OFF
Ten Najlepszy
Exp: 1899
Data dołączenia: 07.07.2011
Godność: Dawid

Sir Mystogan
Postać: Sir Mystogan
Level: 225
Osiągnięcia: 194
Serwer: Refugia
Liczba postów: 1101
Fist napisał(a):

Tibialyzer oferuje taką samą opcję i robi to nawet lepiej bo masz też możliwość szybkiego sprawdzenia całego wydropionego loota i jego wartości. Program jest przez Cipsoft uznany za dozwolony. Gorzej jeśli chodzi o recordingi i oglądanie castów bo nic innego nie oferuje takiej opcji poza stronami typu twitch, które jednak wymagają dość dobrego łącza do sprawnego działania. emotka

Nie probowalem tego Tibialyzer i chyba jakos nie sprobuje. Jestem starym graczem duza frajde daje mi to gdy otwieram danego moba i widze co z niego spadlo niz ma mi pokazywac to jakis program emotka samo to ze lot jest wyswietlani w tibi po ubiciu moba strasznie mnie denerwowalo. A co do tibiacast ciezk obedzie bez niego emotka przyzwyczajenie robi swoje emotka
26 kwietnia 2016 godz. 22:48:04
Podziękowali: Szefas
Ikona  #
OFF
Exp: 1479
Level: 54
Data dołączenia: 13.03.2011

Postać usunięta.
Liczba postów: 512
Na forach boterskich też admini piszą, że strasznie dużo pracy ze stworzeniem bota pod tą tibie i możliwe że sobie darują. Ale kto by sobie darował 100 tysięcy dolarów miesięcznie emotka
26 kwietnia 2016 godz. 23:14:45
Skrytykowali: namlessone, Bvbb Podziękowali: Misieq, Rolek90
Ikona  #
OFF
Exp: 412
Level: 29
Data dołączenia: 18.10.2015

Splaxor
Postać: Splaxor
Level: 182
Osiągnięcia: 140
Liczba postów: 32
Szkoda. Wiele razy sprawdzałem graczy z podobnym lvlem, aby zobaczyć gdzie powinienem expić...
26 kwietnia 2016 godz. 23:32:29
Skrytykowali: Misieq Podziękowali: magnatus
Ikona  #
Moderator
OFF
To tylko gra...
Exp: 1918
Data dołączenia: 20.07.2013
Godność: Damian Foel

Vieviora
Postać: Vieviora
Profesja: Druid
Level: 101
Osiągnięcia: 61
Serwer: Secura
Liczba postów: 2487
@kepik2
Widzę bardzo zawiedziony chyba tym faktem jesteś.

Odnośnie TibiaCast bo doświadczenia kolegi up zupełnie mnie nie interesują, rano miałem zrobić przelew. Serio?!
26 kwietnia 2016 godz. 23:37:03
Ikona  #
OFF
Sweet Nothing
Exp: 2617
Level: 72
Data dołączenia: 08.05.2009
Godność: Krzysiek

Muntasir
Postać: Muntasir
Level: 280
Osiągnięcia: 752
Serwer: Nerana
Liczba postów: 1200
czemu emotka

... a ja w dalszym ciagu nie moge zrozumiec, czemu sam cipsoft nie wypusci casta + premium cast za tibiacoinsy ...
26 kwietnia 2016 godz. 23:45:07
Skrytykowali: TenZnany Podziękowali: Holy Mortal
Ikona  #
OFF
Exp: 1720
Level: 59
Data dołączenia: 14.12.2010

Extremz
Postać: Extremz
Level: 486
Osiągnięcia: 964
Serwer: Secura
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1234
Kurcze, co ja teraz będę całymi dniami oglądać ;/
Całkiem serio ;d
26 kwietnia 2016 godz. 23:45:20
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: