Login: Zapamiętaj
Hasło:

Bossy w Tibii
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 192
Level: 20
Data dołączenia: 16.05.2016
Liczba postów: 12
Makadamia mogę prosić linka na priv?

16 maja 2016 godz. 14:52:45
Ikona  #
OFF
Exp: 324
Level: 25
Data dołączenia: 04.07.2013

Mad Def
Postać: Mad Def
Profesja: Elite Knight
Level: 414
Osiągnięcia: 820
Serwer: Harmonia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 150
Pediusz napisał(a):
Williams napisał(a):
tzn. bez eu npvp. Konkurencja na takiej Neranie, czy Guardii i bez tego jest duża, a włożenie minimum wysiłku w samodzielne wyliczenie dni skutecznie odstrasza pseudo-bosshunterów.
Podsumowując, podoba mi się. Szczególnie przyda mi się do sprawdzania Thery, Bellony, Astery i Antici. emotka

A jaka jest roznica miedzy UE a NA? i tutaj i tutaj duzo osob checkuje bossy, wiec mysle ze to troche nie sprawiedliwe...

A co do stronki, to wylicza dobrze, przynajmniej z ostatnim ghazbaranem emotka

Być może EU serwery są bardziej przeładowane pod tym względem.

No w każdym razie różnica jest, na EU grają głównie Polacy, a tylko na Tibiopedii póki co były głosy sprzeciwu, że przepełnione serwery, że za dużo ludzi kampi non stop itp.
16 maja 2016 godz. 15:23:45
Ikona  #
OFF
Hmmm... ;)
Exp: 1903
Level: 62
Data dołączenia: 12.10.2011
Godność: Adrian

Postać usunięta.
Liczba postów: 2233
maddef napisał(a):
Pediusz napisał(a):
Williams napisał(a):
tzn. bez eu npvp. Konkurencja na takiej Neranie, czy Guardii i bez tego jest duża, a włożenie minimum wysiłku w samodzielne wyliczenie dni skutecznie odstrasza pseudo-bosshunterów.
Podsumowując, podoba mi się. Szczególnie przyda mi się do sprawdzania Thery, Bellony, Astery i Antici. emotka

A jaka jest roznica miedzy UE a NA? i tutaj i tutaj duzo osob checkuje bossy, wiec mysle ze to troche nie sprawiedliwe...

A co do stronki, to wylicza dobrze, przynajmniej z ostatnim ghazbaranem emotka

Być może EU serwery są bardziej przeładowane pod tym względem.

No w każdym razie różnica jest, na EU grają głównie Polacy, a tylko na Tibiopedii póki co były głosy sprzeciwu, że przepełnione serwery, że za dużo ludzi kampi non stop itp.

Ze tutaj jest duzo "bosshunterow"? 99% osob to char on/off i to jest bosshunter? xDDD
Ci ktorzy sa przeciw nie musza zagladac i sprawdzac, wielka konkurecja juz jest i dalej bedzie, wgl mnie to nie zrobi roznicy... A wgl reklamowaliscie strona gdzies indziej, czy tylko tutaj?
16 maja 2016 godz. 18:32:57
Ikona  #
OFF
Exp: 573
Level: 34
Data dołączenia: 03.05.2014

Ethno Sword
Postać: Ethno Sword
Profesja: Knight
Level: 85
Osiągnięcia: 14
Serwer: Calmera
Liczba postów: 381
@Pediusz
Co racja to racja 5kont na kazdym 20 postaci kazda na innym bossie inny swiat i tylko relogi co kilka h= "nazywajcie mnie bosshunterem" tak to teraz wyglada

Co do Amerykańskich serwerów galem dlugo na Calmerze... Jeden z najbardziej zaludnionych Br world na bossy trudno było się przyczaić bo stali tam całymi dniami
Nie cytujemy tylu wypowiedzi.
zamieścił PannaEm
17 maja 2016 godz. 12:46:54
Edytował PannaEm
17 maja 2016 godz. 13:49:44
Ikona  #
Vip
OFF
Church Master
Exp: 1237
Level: 50
Data dołączenia: 18.10.2013

Bosst
Postać: Bosst
Level: 350
Osiągnięcia: 775
Serwer: Nerana
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 706
@Pediusz, Rajsik

Albo się idzie z duchem czasu, albo się zostaje w tyle. Kto dzisiaj sam lata i sprawdza, np. white pale, rot queeny? Sam nie mam tyle czasu co 10 lat temu i wolę zrobić check w godzinę niż w 3.
A tak w ogóle, to jakie macie doświadczenie i osiągnięcia, żeby definiować kim jest bosshunter?

obrazek

17 maja 2016 godz. 13:03:22
Ikona  #
OFF
Exp: 573
Level: 34
Data dołączenia: 03.05.2014

Ethno Sword
Postać: Ethno Sword
Profesja: Knight
Level: 85
Osiągnięcia: 14
Serwer: Calmera
Liczba postów: 381
Williams napisał(a):
@Pediusz, Rajsik

Albo się idzie z duchem czasu, albo się zostaje w tyle. Kto dzisiaj sam lata i sprawdza, np. white pale, rot queeny? Sam nie mam tyle czasu co 10 lat temu i wolę zrobić check w godzinę niż w 3.
A tak w ogóle, to jakie macie doświadczenie i osiągnięcia, żeby definiować kim jest bosshunter?

5 tyrn 12 white pale 8 old bp 3 welty 3 queeny 3 shlorgi 1 ocy 12 tokenów z vampów 2 fernfangi na poi bedzie z 10bossów
18 maja 2016 godz. 09:11:37
Edytował Deezy
28 lipca 2016 godz. 14:37:31
Ikona  #
OFF
Exp: 324
Level: 25
Data dołączenia: 04.07.2013

Mad Def
Postać: Mad Def
Level: 414
Osiągnięcia: 820
Serwer: Harmonia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 150
Była aktualizacja, otworzyłem statystyki również dla non-pvp.
Jeśli ktoś jeszcze nie widział i chciałby link, napiszcie na priv (z jakiegoś powodu musimy zachować konspirację, chociaż jakieś tibialivy są podlinkowywane na głównej stronie, no trudno emotka ).
28 lipca 2016 godz. 14:51:37
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: