Login: Zapamiętaj
Hasło:

Pokemon GO
ankieta
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 610
Level: 35
Data dołączenia: 15.12.2015

Ardoz
Postać: Ardoz
Profesja: Knight
Level: 145
Osiągnięcia: 84
Serwer: Unitera
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 291
Tylko ludzie z mapkami bd mieli mnóstwo cuksów do Tyranitara, więc nie przesadzajcie, jak znam życie to może 2-3 trafie...

Więc ci co mają bd mieli jeszcze więcej, a ci co nie nie mieli to chociaż swoje pierwsze trafią, tak jak ja emotka
18 maja 2017 godz. 23:39:40
Ikona  #
OFF
Exp: 1541
Level: 56
Data dołączenia: 05.09.2010

Jackobinus
Postać: Jackobinus
Profesja: Master Sorcerer
Level: 536
Osiągnięcia: 983
Serwer: Peloria
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 113
Ciekawe czy Larvitary nie oberwą po początku eventu jak dratini po paru godzinach(?) wydarzenia z wodnymi pokami, ja i tak jeszcze czekam by jakkolwiek skorzystać na evencie bo zachciało się zakładać konto na PTC, które położyło się równo ze startem eventu. emotka
18 maja 2017 godz. 23:49:44
Ikona  #
OFF

Ardoz
Może ktoś poratuje mapką? ;p
Sam kiedyś jak była za darmo, dużo nie korzystałem, bo jednak Trójmiasto jest strasznie słabo dopracowane emotka
19 maja 2017 godz. 00:13:51
Ikona  #
OFF
#Stypopedia
Exp: 3597
Level: 85
Data dołączenia: 01.09.2011
Godność: Paweł

Pips Inferno
Postać: Pips Inferno
Profesja: Sorcerer
Level: 315
Osiągnięcia: 168
Serwer: Guardia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 5315
Właśnie chyba już larvitary oberwały tak jak dratini, nie jestem pewien tego bo nagle całe miasto wypełnione nimi zmniejszyło się czterokrotnie. Jednak problemy z PTC z którego chyba pokepro korzysta sprawiły że mapka obecnie nie działa, ja ją miałem odpaloną przed eventem więc możliwe że jak padła to nic nowego się nie pojawiało a to co było do czasu wygaśnięcia czasu pozostawało i znikało stąd też dziwny wygląd i mała ilość larvitarów. Zobaczę po przebudzeniu o ile będzie pokepro działać.
19 maja 2017 godz. 00:25:42
Ikona  #
OFF
Imargam <3
Exp: 549
Level: 33
Data dołączenia: 02.07.2014

Crossfiyah
Postać: Crossfiyah
Profesja: Elder Druid
Level: 411
Osiągnięcia: 385
Serwer: Antica
Liczba postów: 186
Wrocilem z godzinnej wycieczki. Pol larvitara nie uswiadczylem i wlasciwie to chyba caly event oberwal, bo pa starcie wszedzie byly glazy, z czasem zastapily je rataty etc. Max geodude, czy kabuto sie znalazl.

Spooferzyy ofc na evencie skorzystaja, po nim beda miec pewnie po 1k larv candiesow.. Starczy mapa i teleport i za kazdego tyra 20 cuksow.

Ja pewnie na tym zadupiu pol larvitara nie uswiadcze ;d
19 maja 2017 godz. 01:09:41
Ikona  #
OFF

Ardoz
Yolo Wikus napisał(a):
Wrocilem z godzinnej wycieczki. Pol larvitara nie uswiadczylem i wlasciwie to chyba caly event oberwal, bo pa starcie wszedzie byly glazy, z czasem zastapily je rataty etc. Max geodude, czy kabuto sie znalazl.

Spooferzyy ofc na evencie skorzystaja, po nim beda miec pewnie po 1k larv candiesow.. Starczy mapa i teleport i za kazdego tyra 20 cuksow.

Ja pewnie na tym zadupiu pol larvitara nie uswiadcze ;d

Spokojnie, ja nie mieszkam na zadupiu a i tak złapie pewnie całego jednego przez event xd
Po prostu tu wygrywają ci co bd z mapki korzystać emotka
19 maja 2017 godz. 01:23:09
Ikona  #
OFF
Exp: 422
Level: 29
Data dołączenia: 23.06.2016

Pizza Hawajska
Postać: Pizza Hawajska
Profesja: Paladin
Level: 17
Osiągnięcia: 0
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 327
No nie wiem, wróciłem właśnie z kebaba i od tak złapałem 6 Larvitarów (w sumie minęła dodatkowa godzina nim się najadłem, bo co nie dochodziłem do pokestopa, o którym krzyczał mi radar w grze, to pojawiał się kolejny i poszedłem naokoło do innej budy niż zwykle xD). Chociaż wychodziłem zaraz po evencie i złapałem jakoś 5 do 24, potem od 24 tylko jednego, więc może serio przykręcili kurek z Larvitarami. W każdym razie, wymaxowałem Sebastiana (3,5k cp, najs) i pierwszy raz od 500km zmieniam buddy.

obrazek

19 maja 2017 godz. 01:54:19
Edytował Anubis3k
19 maja 2017 godz. 01:55:21
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
1,5h pojeździłem, 5 rhyhornów i 0 larvitarów. Za to wpadł kolejny kings rock. Mapka dalej nie działa więc ciężko powiedzieć czy rzeczywiście pomniejszyli ilość larvitarów.
19 maja 2017 godz. 15:47:09
Ikona  #
OFF

Ardoz
Pips napisał(a):
1,5h pojeździłem, 5 rhyhornów i 0 larvitarów. Za to wpadł kolejny kings rock. Mapka dalej nie działa więc ciężko powiedzieć czy rzeczywiście pomniejszyli ilość larvitarów.

Z tego co słyszałem to niestety tak się stało emotka
Kurcze a liczyłem że chociaż jednego złapie, a tak dupa nie uda się emotka
19 maja 2017 godz. 16:15:16
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
@Zglik

Powodzenia chłopie, pokepro ruszyło. Dwie larwy na całe miasto xD Na szczęście rhyhornów od zawalenia pozostało więc to na nich trzeba się skupić z ananasami. Niantic wywalił larwy a zostawił pokemona który w 4 genie będzie jeszcze od niego silniejszy xD No ale Niantic widocznie żyje obecnym stanem tego że rhydon ma mniej CP od tyranitara i dragonite.
19 maja 2017 godz. 17:38:17
Ikona  #
OFF

Ardoz
Pips napisał(a):
@Zglik

Powodzenia chłopie, pokepro ruszyło. Dwie larwy na całe miasto xD Na szczęście rhyhornów od zawalenia pozostało więc to na nich trzeba się skupić z ananasami. Niantic wywalił larwy a zostawił pokemona który w 4 genie będzie jeszcze od niego silniejszy xD No ale Niantic widocznie żyje obecnym stanem tego że rhydon ma mniej CP od tyranitara i dragonite.

No niestety Larvitara nie uda się zdobyć ;/ Takiego farta w tej grze jeszcze nie mam żeby akurat się pojawił koło mnie xd
Ale faktiko trzeba troche połapać Ryhornów, bo jest i faktycznie sporo, aż dziwne bo tak jak mówisz bd on mocny w 4 genie(pokretna logika Niantic) ;p
19 maja 2017 godz. 18:11:24
Ikona  #
OFF
Exp: 271
Level: 23
Data dołączenia: 30.10.2012
Liczba postów: 31
obrazek

4 larvy na lewobrzeze i to jeszcze w sporych odleglosciach od siebie
za to rhyhornow pelno i jest dobrze
19 maja 2017 godz. 19:35:15
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
@Zglik

Wróciłem właśnie do domu po dłuższej jeździe z mapą, larvitarów 0. W sumie jakoś mam tak że bardziej dratini doceniałem niż to, po dratini latałem z początku (teraz jak są daleko to wiadomo że olewam) ale po larvitary nigdy mi się nie chciało jeździć, nawet przed eventem. Nie jest tak źle, z 8-10 bywało na całe miasto, widocznie wtedy te 2 to był chwilowy przestój ale obrazu ze wczoraj nocy nie uświadczymy już.
19 maja 2017 godz. 19:51:39
Ikona  #
OFF

Ardoz
Pips napisał(a):
@Zglik

Wróciłem właśnie do domu po dłuższej jeździe z mapą, larvitarów 0. W sumie jakoś mam tak że bardziej dratini doceniałem niż to, po dratini latałem z początku (teraz jak są daleko to wiadomo że olewam) ale po larvitary nigdy mi się nie chciało jeździć, nawet przed eventem. Nie jest tak źle, z 8-10 bywało na całe miasto, widocznie wtedy te 2 to był chwilowy przestój ale obrazu ze wczoraj nocy nie uświadczymy już.

Też cenie bardziej Dratini, ale chciałbym mieć pierwszego swoje Larvitara emotka
Ciężko mi bd wgl zdobyć Larve a co dopiero Tyrka xd Coś czuje że dopiero koło 4 geny bd miał pierwszego Tyrka xd
19 maja 2017 godz. 20:42:24
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
Dawno tu fotek nie było, no to lecimy:

Podczas dzisiejszego pierwszego wypadu wpadł mi kamienny medal:

obrazek

Medal za 70 poków z drugiej geny:

obrazek

Nie mam żadnego dobrego Machampa na blissey a na reddicie ostatnio czytałem że exeggutor z najlepszym movesetem ładnie je zamiata, rzeczywiście tak jest. Jak macie te ataki to ładujcie w tego pokemona bo warto:

obrazek

Blissey pada w połowie czasu.

Niedawno z jajka, 97%:

obrazek

I perełka z drugiego wypadu podczas działania mapki:

obrazek

97% rhyhorn, niestety 14 15 15 a ja preferuje gdy to atak jest 15 ale przeżyję emotka No i widoczne cukierki są praktycznie z eventu bo byłem z nimi pusty, rhyhorny podobnie co karpie wyskakują podczas wodnego eventu. 200 cukierków dziennie powinno wpadać.

Edit:

Od 19:00 do 19:20

20 maja 2017 godz. 14:27:06
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: