Login: Zapamiętaj
Hasło:

Pokemon GO
ankieta
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
L Lawliet
Exp: 940
Level: 43
Data dołączenia: 20.03.2012
Liczba postów: 339
Czy komuś wykluło się coś z drugiej generacji z jajek? Albo czy jest jakiś datamine, że zawartość jajek się zmieniła. Bo póki co tylko pierwsza generacja cały czas mi się pojawia - miałem 0/9 przed upkiem.
17 lutego 2017 godz. 12:44:13
Ikona  #
OFF
Exp: 403
Level: 28
Data dołączenia: 23.06.2016

Pizza Hawajska
Postać: Pizza Hawajska
Profesja: Paladin
Level: 17
Osiągnięcia: 0
Serwer: Guardia
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 326
Hideki Ryuga napisał(a):
Czy komuś wykluło się coś z drugiej generacji z jajek? Albo czy jest jakiś datamine, że zawartość jajek się zmieniła. Bo póki co tylko pierwsza generacja cały czas mi się pojawia - miałem 0/9 przed upkiem.

Tak, udało mi się. Jednego Xatu, którego mam i tak na każdym kroku w Krakowie. Oprócz tego dzieciaczki Magby (jeszcze nie miałem) i Smoochun, przerzucone do 5. Za 1,8 oraz 5,3 kilometra swoje pierwsze dyszki nowe wykluwam. Liczę na coś miłego. Z pierwszej pierwszej dychy, która otrzymałem dostałem Laprasa (o boże, jakiego on nerfa złapał...), tutaj liczę na podobne szczęście. Larvitarze, przybywam emotka

@Yolo
A zasłużył na takie miano czymś innym niż swoim pięknym wyglądem? emotka Jego statystyki w grze były słabiutkie więc i tutaj są słabe.

Zrobiłem już 15km+ i dalej zero itemków do ewolucji emotka

Walczenie w gymie to teraz jeszcze nudniejsza porażka. Klik w ekran, przesunięcie w bok. Klik w ekran, przesunięcie w bok. Wylew. Sprawadzałem się na Blissey 3100CP. Mój Dragonite rozwalił ją w 70 sekund bez uników na jej quick ataku. Ah sprawdzałem też, czy po wejśćiu do walki, nie złapaniu Poka pierwszą kulką, a następnie po wyjściu i kolejnym wejściu (xD) można otrzymać bonus za złapanie pierwszym ballem - nie można. Nie można też używać więcej niż jednej malinki na raz. Szkoda.
17 lutego 2017 godz. 13:21:13
Edytował Anubis3k
17 lutego 2017 godz. 13:28:24
Ikona  #
OFF
#Stypopedia
Exp: 3557
Level: 84
Data dołączenia: 01.09.2011
Godność: Dolan

Pips Inferno
Postać: Pips Inferno
Profesja: Sorcerer
Level: 315
Osiągnięcia: 168
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 5291
Gengar najlepszy?warning

Alakazam spadł na 31 miejsce i to z nowymi atakami.
17 lutego 2017 godz. 16:25:50
Ikona  #
OFF

Pizza Hawajska
Słodko z ich strony, że z racji tego, iż nie potrafili sobie z bubblestratem poradzić spieprzyli wszystkie ataki. Teraz każdy jest dokładnie taki sam. Nauczyć małpkę nacisnąć dwa razy i potem przesunąć w bok i możecie wysłać naczelnego na miasto będzie Wam expik na gymach nabijał. Cały hype drugiej genry mi to przykryło.

obrazek
17 lutego 2017 godz. 19:00:01
Edytował Anubis3k
17 lutego 2017 godz. 19:00:33
Ikona  #
OFF
Exp: 1333
Level: 52
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Profesja: Elite Knight
Level: 181
Osiągnięcia: 216
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 970
To że zmniejszyli cp laprasowi nie znaczy że jest słabszy, z tego co sądzę oni nie zmieniają statystyk tylko liczbę cp za każdy punkt statystyki. To tak jak z kinglerem cp podskoczyło mocno ale dalej ma około 100 pkt życia i jest słaby to cp trochę jest źle ukazane i za dużo ludzi nim się kieruje.

Stealix ma około 333 defa wiec jest mocny mocny atak ma tylko jeden słaby reszta okej.

Tak z jajek idą nowe poki kolega z 10km miał mrdreavus czy jakoś tak taka ala jynx czyli mało życia średnie ataki max cp 1.9k chyba.
17 lutego 2017 godz. 19:02:58
Ikona  #
OFF
Exp: 518
Level: 32
Data dołączenia: 15.12.2015

Ardoz
Postać: Ardoz
Profesja: Knight
Level: 143
Osiągnięcia: 84
Serwer: Unitera
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 269
Ale takiego Laprasa już nie wrzucisz do GYMa, bo będzie miał za mało CP ;/
Do bicia prestiżu jak najbardziej ;p

Też się troche nazbierało już posków z 2 gen, ale bez przesady. Ciągle same biedronki,pająki i wiewiórki xd
17 lutego 2017 godz. 19:13:09
Cytuj Podziękowali: Anubis3k
Ikona  #
OFF

Pizza Hawajska
Właśnie się dowiedziałem, że Heracross na którego czekałem najbardziej jest najprawdopodobniej regionalnym pokiem dla centralnej i południowej Ameryki. Świetnie, świetnie.

@up
No do bicia prestiżu jak najbardziej. Szkoda tylko, że mój ma już bezużyteczne 2,4k, wywalone 150 tyś pyłu i cały haloween event na buddy. Jak ludzie mają wydawać dobrze dust, jak oni będą tak kategorycznie nagle zmieniać wszystkie zasady, ataki i kto wie co jeszcze. Już mniejsza w tym Laprasem, ale cholera no.
17 lutego 2017 godz. 19:15:48
Edytował Anubis3k
17 lutego 2017 godz. 19:28:04
Ikona  #
OFF
Exp: 1333
Level: 52
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Profesja: Elite Knight
Level: 181
Osiągnięcia: 216
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 970
Lapras wróci zresztą nwm jak u was ale we wrocku przed zmianami jego cp rzadko był w gymie i to mega sporadycznie.

Z 300 cp jak na 1k ma dużo życia i łatwy do złapania dobre ataki ma może być tanim do walki.obrazek

obrazek

4 pokestopy koło siebie xD
obrazek
17 lutego 2017 godz. 20:43:47
Ikona  #
OFF

Ardoz
@Anubis3k
Już się piekliłem z poprzednią zmianą, chociaż nie powerupowalem ich za duzo to i tak straciłem duzo stardusta na takie poksy jak Arcanine, Nidoking ,Nidoqueen, Vileplume, Slowbro czy Victribell(w tamtych czasach poks 2,3k był mega)...

Jest do głupie z ich strony, tak jak pisałem o tym pare miesięcy wcześniej że nagle stwierdzą sobie że Vapki powinny być mega słabsze, bo... "TAK" i to zrobią.
Nie mamy niestety na to wpływu, czuje że jeszcze dużo pokemonów bedą tak "naprawiać" ( ich zdaniem)...

Edit.
Co do mapki, ciężko jej używać na telefonie, laguje mocno(każde przesuniecie mapy). No chyba że dzieje się to tylko u mnie...
Więc za dużo z niej nie skorzystam emotka
17 lutego 2017 godz. 21:38:47
Edytował Zglik
17 lutego 2017 godz. 21:34:47
Ikona  #
OFF

Pizza Hawajska
@Zglik
No te zmiany wcześniejsze w CP nie były "bo tak". Zastosowali inny sposób na przeniesienie statystyk z oryginalnych gier, żeby lepiej oddać siłę pokemonów. To było mimo wszystko OK, można było się spodziewać tego prędzej czy później. Też chwilę przed tym wydałem 160k dusta na Vilepluma, którego nie użyłem więcej niż 3 razy od tego czasu.
Problem jednak jest, kiedy nagle ruszają każdy kolejny atak. Solar beam teraz gorszy niż petal blizzard, wszystkie elektryczne szybkie ataki są tak słabe, że głowa mała, Gyardos ma więcej ruchów smoczego typu niż Dragonite. Moim ulubionym przykładem i tak jest zenn headbutt i confusion. Dwa psychiczne ataki. Przed zmianą - pierwszy do ataku, drugi do obrony. Teraz? Confusion jest lepszy w obu aspektach. I po co dają w takim razie możliwość jakiemuś pokemonowi nauczenia się jednego i drugiego, skoro to atak tego samego typu z których zwyczajnie jeden jest gorszy, a drugi lepszy? Casus furry cuttera i bug bite przed zmianami. No bo co ja mam, czekać aż 7 generację wprowadzą i przestaną mieszkać z atakami czy przyszłość przewidywać?

Tak, mapa jest wolniutka na telefonie. Ja ogólnie tego teraz nawet nie włączam. Nie chce zabierać sobie frajdy póki co.
17 lutego 2017 godz. 21:51:32
Edytował Anubis3k
17 lutego 2017 godz. 21:52:19
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
W nocy gapiłem się i cieszyłem jak głupi widząc start drugiej generacji. Teraz cały ten hype jakoś minął. W drodze z rana do pracy jak i z powrotem do domu, połapałem trochę tych nowych poków, wróciłem do domu i nie chciało mi się wychodzić. Wyszedłem dopiero po 19 gdy przeczytałem post Anubiska o zmianie walki w gymach, wydawało mi się to niedorzeczne ale uważam to za zmianę na plus. Przede wszystkim serwer się nie dławi tym nawalaniem w ekran, teraz każdy atak ma swoją animację a nie tak jak było wcześniej że często używając ataku ładującego jeden po drugim spadało przeciwnikowi tylko życie. Pokemony od zawsze były grą turową i tutaj się teraz mocno do tego zbliżyli, co prawda jest łatwiej ale człowiek teraz na spokojnie może wszystko ogarnąć. Podobało mi się jak 800 raticatem pokonałem 2000 gyaradosa.

Gdy ta gra wystartowała i człowiek odkrył pokevision oraz zobaczył że 1km z dala od domu jest charmander czy też bulbasaur z czasem 15 minut to potrafiłem po swoje pierwsze okazy biegiem lecieć, dziś na pokepro widziałem chikoritę, cyndaquila oraz meganium i jakoś nie chciało mi się po to wychodzić. Dotarło do mnie chyba w tej grze to samo co w tibii, ludzie najbardziej podniecają się nowymi rzeczami i koniecznie jak najszybciej muszą je mieć. Stwierdziłem że prędzej czy później te pokemony i tak mi wpadną, pierwszej generacji do tej pory nie zamknąłem pomimo że mogłem to zrobić jakiś czas temu ale niskie IV mi na to nie pozwala, szkoda wywalać cukierki na coś co będzie tylko wpisem do pokedexu a kiedyś przez pryzmat lepszego IV zostanie wywalone. Może uruchomienie IV na pokepro ponownie rozpali mój zapał by po te pokemony latać. Dopadło mnie jakieś zmęczenie lub to co mówiłem przed 2 generacją że ta gra z nowymi pokemonami bez dodatkowych mechanik szybko się znudzi.

No i te same pokemony wszędzie gdzie się da, człowiek na chwile obecną tak naprawdę nie wie co jest laprasem drugiej generacji, nie wie co będzie rzadkie a co nie i na co polować. Tyranitar zapowiada się tylko spoko i nie wiem co poza tym, jeśli Heracross który wydawał się kolejnym Laprasem będzie regionalny dla USA to słabo bo to już drugi pokemon z najwyższym CP przeznaczony dla nich.

Zdobyłem pierwszy przedmiot ewolucji, metal coat. Na razie zostawiam, nic poza Scytherem 93% nie mam a zawsze może trafić się lepszy, Onixów nie oglądałem. Liczyłem na king rock dla mojego Slowkinga 100% a skoro już o nim mowa, gdy będziecie bić go trawiastym pokemonem to spodziewajcie się dziwnej niespodzianki:

obrazek

Porobiłem mnóstwo fotek ale większość to nowe wpisy do pokedexu, wstawię tylko mojego Espeona po ewolucji z trickiem:

obrazek

Edit:

Ja tam Vilepluma często dalej używam, nawet po tamtych zmianach. Trzeba liczyć na zmiany ataków i tyle, w przyszłości nie będzie płaczu bo coś staje się gorsze albo lepsze.

Ja na telefonie powyłączałem te pidgeyo podobne poki drugiej generacji.

Edit:

Zapomniałem, 10km jedno jajko zdobyłem. Już z nim chodzę więc zobaczymy co dostanę.

Edit:

Nie wiem do kiedy te eventy sklepowe potrwają ale po ich skończeniu liczę na 50:50 w stosunku do poków z 1 jak i drugiej generacji.

obrazek

obrazek

Blissey <3
17 lutego 2017 godz. 22:32:30
Cytuj Podziękowali: Misieq
Ikona  #
OFF

Ardoz
@Anubis3k
Ja nie mówie że poprzednie zmiany były od tak, dałem tylko przykład że nie możemy przewidzieć tego kiedy im się zachce coś zmieniać w CP naszych poksów...

Slowking z atakiem ognistym?!
Co oni mają w głowie, to ja nie wiem...
17 lutego 2017 godz. 22:39:07
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
Też mnie to zdziwiło ale teraz sprawdziłem że on taką opcję miał poprzez naukę z tmów.

I to aż trzywarning ogniste ataki.
17 lutego 2017 godz. 22:53:57
Ikona  #
OFF

Ardoz
O kurcze, tego nie wiedziałem ;o
Ale logika mega mądra - pokemon wodny, z atakami ognistymi xdd
17 lutego 2017 godz. 23:11:11
Ikona  #
OFF

Pizza Hawajska
To co powiecie na to chłopcy?

obrazek

Chodziło mi raczej Zglik o to, że tamte zmiany miały mocne podstawy. Jakby niantic walnął tweeta "uj wam w vaporeony -500 dla każdego" to by to nie przeszło. O takie rzeczy bym się nie martwił.

Ładnie i czytelnie najlepsze movesety pod względem czystego matematycznego DPS na ten moment
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TA1Yhr8ivrZQ9d19AsYUkk3PCx7WRa2t3x1QhB27T54/edit#gid=0
18 lutego 2017 godz. 00:04:35
Edytował Anubis3k
18 lutego 2017 godz. 00:04:52
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: