Login: Zapamiętaj
Hasło:

Pokemon GO
ankieta
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Imargam <3
Exp: 549
Level: 33
Data dołączenia: 02.07.2014

Crossfiyah
Postać: Crossfiyah
Profesja: Elder Druid
Level: 411
Osiągnięcia: 385
Serwer: Antica
Liczba postów: 186
Muzyczke z lavender lubie emotka az mi sie przypominaja czasy dzieciaka jak na emulatorze gba sie zasuwalo na kompie w poki.

Jak dla mnie gra sie rozkreca, szkoda, ze pierwszy rok byl taki pasywny i masa ludzi juz odeszla z gry.
15 października 2017 godz. 12:13:52
Ikona  #
OFF
#Stypopedia
Exp: 3597
Level: 85
Data dołączenia: 01.09.2011
Godność: Paweł

Pips Inferno
Postać: Pips Inferno
Profesja: Sorcerer
Level: 315
Osiągnięcia: 168
Serwer: Guardia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 5315
Do pokemon go trafi przerobiony motyw z lavender town:

Wyszła poprawkawarning która naprawia błąd z podkręcaniem w 0.79.2
16 października 2017 godz. 10:56:02
Ikona  #
OFF
Exp: 637
Level: 36
Data dołączenia: 26.12.2010

Sauronos
Postać: Sauronos
Profesja: Master Sorcerer
Level: 412
Osiągnięcia: 798
Serwer: Calmera
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 113
Robiłem dziś raid suicune ze znajomymi. W sumie bylo nas okolo 10 osob. Jako jedyny wystalem walke bez rejoina. Mimo iż jedyny byłem z instinct mialem 10 piłek, no i nagrody: 2 charge tmy, 3 golden razz, 6 rare candy, 1 fast tm

obrazek
17 października 2017 godz. 00:03:48
Ikona  #
OFF
Imargam <3

Crossfiyah
konkretna nagroda za raid, gz :O ja niemal ciagle przebijam po +3 balle za dmg i jak dostane jednego chargeda to jestem szczesliwy
17 października 2017 godz. 10:35:44
Ikona  #
OFF
Exp: 637
Level: 36
Data dołączenia: 26.12.2010

Sauronos
Postać: Sauronos
Profesja: Master Sorcerer
Level: 412
Osiągnięcia: 798
Serwer: Calmera
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 113
Wydaje mi sie że w moim przypadku gra "myslala" że solo zbilem ten raid stad takie nagrody. Gdy mam rejoina zawsze dostaje slabe nagrody i bardzo malo pilek.

EDIT:
Wlaczam gre dzis z rana a tu o - dodali nowe medale :

obrazek

obrazek

https://pokemongohub.net/post/breaking-news/gen-iii-ghosts-shiny-variant-mimikyu-hat-halloween-pikachu-icons-found/warning

+ nowe rzeczy dodali "w tle" do gry. Kolejna brzydka czapka do szafy, kolejne pikacze do zebrania i grafiki duchow normal i shiny.

17 października 2017 godz. 13:15:27
Edytował Sauronos
19 października 2017 godz. 06:26:49
Ikona  #
OFF
Imargam <3

Crossfiyah
ja tych pikaczu z czapkami nawet nie lapie, nawet medalu za pikaczu nie mam i nie jestem nawet blisko zdobycia go (48/300). nie lubie tego, jaki niantic kladzie nacisk na tego durnego szczura, zeby przyciagnac glupie "dupy" do gry, ktore jedyne co wiedza o pokemonach to to, ze byl pikaczu i, ze jest "slodki".

szkoda, ze wejda tylko duchy do gry w najblizszym czasie, ale lepsze to, niz nic.

szkoda x2, ze ho oh jest znow oslabiony, tak, jak to bylo w przypadku mewtwo, ale jesli juz sie wzieli za oslabianie go, to moze oznaczac tylko jedno - niebawem bedziemy miec mozliwosc zlapania go.

weszly tez medale za legendary raidy, gdzie dowiedzialem sie, ze pokonalem 110 bestii i poki co zaproszenia do skopania tylka mewtwo nie dostalem, nie zebym jakos rozpaczal, ale fajnie byloby miec chociaz wpis do pokedexu
19 października 2017 godz. 10:30:57
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno

Eventwarning

To samo co rok temu na halloween plus nowe poki duchowe i mroczne z trzeciej geny, pikachu w czapce i czapka mimikyu dla graczy. Trzymanie słabych legend dobiegło końca, powywalam te ze słabym IV.
19 października 2017 godz. 15:54:17
Ikona  #
OFF
Imargam <3

Crossfiyah
+ zbanowanie spoofing appek, dziala to podobno jak battle eye, jesli takowa wykryje w tle, to wyskakuje o tym czerwony komunikat i nie da sie zaladowac do konca apki, bo sie zamyka.

podobno poki co uderzyli w uzytkownikow androida (apple pewnie ze wzgledu na chronienie prywatnosci nie pozwola zadnej appce i pod zadnym pozorem ingerowac w to, co masz odpalone), ale to juz dobry kierunek, szczerze mowiac botterzy i spooferzy zabili we mnie ducha gry i pokemony odlozylem na bardzo dlugi okres i logowalem sie jedynie w lozku przed spaniem zeby zlapac pokestopa i jakiegos poka dla daily streaka
20 października 2017 godz. 11:14:09
Ikona  #
OFF
#Stypopedia

Pips Inferno
Fejki obeszły to bardzo szybko, z tego co pisali na reddicie to mają trochę zabawy ale działa. Trzeba usunąć fejka, odpalić grę i wtedy go pobrać. Oby Niantic to szybko załatał i gra sprawdzała w tle co masz odpalone co jakiś czas a nie tylko przed startem.

Co do apple i ich polityki, jest nadzieja bo jakaś duża gra na iphonach dostała zgodę by właśnie wykrywać czy nie masz lewych apek, pisali o tym na reddicie gdzieś w komentarzach emotka
20 października 2017 godz. 15:27:21
Ikona  #
Administrator
OFF
Shaper
Exp: 699
Level: 37
Data dołączenia: 13.10.2008
Liczba postów: 50
Helloweenowy event rozpoczęty!
obrazek
20 października 2017 godz. 22:26:35
Ikona  #
OFF
Exp: 422
Level: 29
Data dołączenia: 23.06.2016

Pizza Hawajska
Postać: Pizza Hawajska
Profesja: Paladin
Level: 17
Osiągnięcia: 0
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 327
obrazek

35 minut i po evencie emotka Jeszcze tylko shiny Sableye na farcie i do zoba w grudniu :v
20 października 2017 godz. 23:03:29
Ikona  #
OFF
Imargam <3

Crossfiyah
bez kitu, 30 min zabawy i event z glowy. nie wiem czemu, ale ubzduralem sobie, ze jest tez 2x exp, zrobilem na szybko 4 mass ewolucje na jajku i dopiero zdalem sobie sprawe z tego, ze wcale go nie ma emotka a poki bezuzyteczne, czekam na grudzien i salamenca z metagrossem. swoja droga ciekawe jak rozwiaza sprawe legend z 3 geny, nie ukrywam, ze kozacko byloby miec regi trio w swoim poke plecaku emotka
21 października 2017 godz. 18:20:01
Ikona  #
OFF
Exp: 610
Level: 35
Data dołączenia: 15.12.2015

Ardoz
Postać: Ardoz
Profesja: Knight
Level: 145
Osiągnięcia: 84
Serwer: Unitera
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 291
I jak tam, udało wam się złapać jakiegoś nowego poksa z 3 geny w wersji shiny?
U mnie w mieście w trakcie eventu tylko 2 dni były zdatne do tego żeby się przejść, połapać ale to było za mało i nie udało się złapać żadnego shiny emotka
Nie ganiałem za nimi jakoś specjalnie, mam tylko z 600candy do obu a znam ludzi co mają po 3k xd
Event z nowymi poksami bez szału, jak ktoś pisał jeden spacer i masz wszystko, no chyba że ktoś bawi się w łapanie 100% i shiny emotka
Co do x2 cuksów to przynajmniej kilka legend usunełem dzięki temu i kilka poksów zostawionych specjalnie na tą okazje xd

Teraz czekam na event z okazji dziękczynienia z x2 expem, troche mam co wbijać emotka
02 listopada 2017 godz. 19:54:21
Ikona  #
OFF
Imargam <3

Crossfiyah
Zglik napisał(a):
I jak tam, udało wam się złapać jakiegoś nowego poksa z 3 geny w wersji shiny?
U mnie w mieście w trakcie eventu tylko 2 dni były zdatne do tego żeby się przejść, połapać ale to było za mało i nie udało się złapać żadnego shiny emotka
Nie ganiałem za nimi jakoś specjalnie, mam tylko z 600candy do obu a znam ludzi co mają po 3k xd
Event z nowymi poksami bez szału, jak ktoś pisał jeden spacer i masz wszystko, no chyba że ktoś bawi się w łapanie 100% i shiny emotka
Co do x2 cuksów to przynajmniej kilka legend usunełem dzięki temu i kilka poksów zostawionych specjalnie na tą okazje xd

Teraz czekam na event z okazji dziękczynienia z x2 expem, troche mam co wbijać emotka

olalem te shiny, dla mnie osobiscie zadna rewelacja, tym bardziej, ze te duchy sa bezuzyteczne emotka

rozwazalem transferowanie legendarnych ptakow, ale uznalem, ze chyba beda wiecej warte niz 2 candiesy za transfer, jak juz wprowadza trading emotka

event straszliwie nudny, na poczatku mialem lekki hype, ale po dobiciu do 10k ghastly candy uznalem, ze nic ciekawego mnie juz nie czeka i logowalem w sumie na zakrecenie pokestopem i zlapanie poka dla daily streaku
03 listopada 2017 godz. 07:42:13
Ikona  #
OFF
Exp: 610
Level: 35
Data dołączenia: 15.12.2015

Ardoz
Postać: Ardoz
Profesja: Knight
Level: 145
Osiągnięcia: 84
Serwer: Unitera
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 291
Yolo Wikus napisał(a):

rozwazalem transferowanie legendarnych ptakow, ale uznalem, ze chyba beda wiecej warte niz 2 candiesy za transfer, jak juz wprowadza trading emotka

Oby nigdy to się nie stało, gra by straciła sens emotka
Skończyłoby się chodzenie za pokemonami, jak wszystko miałbyś za wymiane :/
I mam nadzieje że Niantic myśli tak samo emotka
03 listopada 2017 godz. 15:36:42
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (1 zalogowany i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: