Login: Zapamiętaj
Hasło:

Które miasto??!!
Które miasto zamieszkujesz? Dlaczego?
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 39
Level: 9
Data dołączenia: 15.10.2015
Liczba postów: 7
Na FACC Thais - pierwsze miasto jakie wybrałem po wyjściu z Rooka także mam sentyment
PACC - różnie, zależy gdzie expie, ale najbardziej podoba mi się Darashia.
15 października 2015 godz. 12:37:19
Ikona  #
OFF
Jednoosobowa Armia
Exp: 204
Level: 20
Data dołączenia: 13.02.2010

Saint Vaxol
Postać: Saint Vaxol
Profesja: Elder Druid
Level: 92
Osiągnięcia: 10
Serwer: Kenora
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 16
Zamieszkuje Edron, bardzo ciche i spokojne miasteczko Tibijske dla posiadaczy konta promocyjnego. Miejsc do zdobywania doświadczenia jakoś wielu nie ma, ale to miasto wyróżnia bardzo wiele ciekawych zadań takie jak, Demon Helmet Quest, Fire Axe Quest, Behemoth Quest, The Inqusition Quest, Annihilator Quest. Przez Edron można się również dostać na malutką wioskę nazywana Cormayą, na której znajduje się parowóz, który może nas zabarać do Kazordoon, albo do Farmine... Zdecydowanie Polecam to miasto dla osób które zaczynają swoją przygodę z Tibia gdy mają mały poziom oraz konto promocyjne, znajdą tutaj:
Gobliny, Rotwormy, Dwarfy, Cyklopy, potwory stosunkowo dosyć łatwe do zabicia na których można przyjemnie i szybko wbić 30 poziom.
24 kwietnia 2016 godz. 23:25:22
Ikona  #
OFF
Exp: 77
Level: 12
Data dołączenia: 10.07.2016
Liczba postów: 8
Ja polecam Darashia, także dla początkujących graczy. Blisko na exp task, ancienty, minotaury. Do tego potem dragi i grimy.
18 sierpnia 2016 godz. 00:41:39
Ikona  #
OFF
Exp: 57
Level: 11
Data dołączenia: 27.10.2017

Chateau Latour
Postać: Chateau Latour
Profesja: None
Level: 26
Osiągnięcia: 4
Serwer: Refugia
Liczba postów: 25
FACC - Carlin, od zawsze na zawsze
Premium - Yalahar polecam, można siedzieć od 8 do 300 levela emotka
27 października 2017 godz. 18:10:18
Ikona  #
OFF
Exp: 79
Level: 13
Data dołączenia: 29.11.2017
Liczba postów: 6
U mnie zdecydowanie Carlin, Ab'Dendriel i Kazordoon. Zależy od danej potrzeby chwili jednak z akcentem na Carlin. Ale jak widzicie, generalnie północna część głównego kontynentu. Nigdy nie było mi po drodze do Venore a za Thais wręcz nie przepadam. Dla mnie to takie surowe miasto - choć wiem, że najstarsze i przez wielu uznawane za kultowe. Szanuję. Ja jednak nie lubię Thais.

Carlin pomimo tego, że miasto "murowane" jest jakieś takie cieplejsze niż wspomniane surowe Thais czy Edron. Jest kolorowo i występuje sporo elementów zieleni - dla mnie jak znalazł. Może to spowodowane obecnością kobiet? emotka

Ab'Dendriel - przepiękne miasto. Elfy - i wszystko jasne.

Kazordoon - klimat, klimat i jeszcze raz klimat!

Premium? Darshia jest mega klimatyczna ale nie podoba mi się układ domków - nie podoba mi się fakt, że nie ma domków dla "indywidualistów" a jedynie takie grupowe molochy graniczące ściana w ścianę z innymi domkami. Samo miasto oceniam natomiast pod kątem klimatu zdecydowanie jako numer jeden. Paradoksalnie nie podoba mi się Ankrahmun, któremu moim zdaniem przydałby się lifting.

Liberty Bay - bo kto nie lubi rumu i pirackich klimatów? emotka

Port Hope - miasto dzikusów z bardzo ładnym design'em. Chociaż ciężko mi się zazwyczaj poruszało po Port Hope i jest to dla mnie takie miasto nieznane. Nieznane ale bardzo ładne.

Edron - to takie Thais dla premium a Thais to takie Edron dla facc. Tak to mniej więcej można opisać. A ja jak wspomniałem nie przepadam bo dla mnie to takie miasta surowe.

Yalahar - zupełnie nie moje klimaty, dla mnie zalatuje OTS'em. Update z tym miastem i jego terenami uważam za początek upadku Tibii i podążania w złym kierunku. Co kto lubi. emotka

Nowych miast nie znam, nigdy nie miałem okazji "w nich" być.
29 listopada 2017 godz. 10:19:18
Edytował Folion
29 listopada 2017 godz. 10:21:11
Ikona  #
OFF
Exp: 101
Level: 14
Data dołączenia: 06.10.2017

Ravershia
Postać: Ravershia
Profesja: Royal Paladin
Level: 148
Osiągnięcia: 83
Serwer: Secura
Liczba postów: 15
Grając w tibie od 2005 roku nigdy nie nauczyłem się rozkładu kazo, nigdy z własnej woli tez tam nie przebywałem, jest mocno skomplikowane.
Thais to moje pierwsze miasto i ostatnio przekonałem się do venore chociaż bagna dalej mnie denerwują.
Yala jest wygodne na moim lvlu, po wykonaniu questa zwłaszcza, statuetki są w dp, do sklepu jest blisko, jest dużo miejsca i wyglada jak prestizowe miasto, Haha. Chciałbym mieć tam domek ale ceny są obrzydliwie wysokie, jeszcze nie na mój budżet.
Carlin przebiegam tylko po blessy i do rashida a Ankrahmun jest bezpieczne na światach pvp, chociaż nie podoba mi się z wyglądu.
Oramond tez jest dosyć skomplikowane i totalnie nie podoba mi się jego koncepcja.
Moim ulubieńcem jest yala i darashia zdecydowanie emotka
29 listopada 2017 godz. 12:15:27
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: