Login: Zapamiętaj
Hasło:

Dragon Ball Super
Nowa seria!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2299
Level: 68
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 907
Osiągnięcia: 1008
Serwer: Monza
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1916
To uczucie kiedy wszyscy chcieli zobaczyć fuzje Goku i Vegety vs Jiren, ale jednak Vegeta odpadł z turnieju emotka emotka emotka
18 lutego 2018 godz. 11:16:27
Edytował Holy Mortal
18 lutego 2018 godz. 11:17:03
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 585
Level: 34
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Level: 112
Osiągnięcia: 57
Serwer: Celesta
Liczba postów: 280
No to za 2 tygodnie zobaczymy walkę. emotka Odcinek spoko.

Sasha Life!

obrazek

18 lutego 2018 godz. 11:17:34
Edytował Sasha10
18 lutego 2018 godz. 11:17:48
Ikona  #
OFF
Exp: 347
Level: 26
Data dołączenia: 30.09.2010

Renesma
Postać: Renesma
Level: 466
Osiągnięcia: 796
Serwer: Bona
Liczba postów: 180
129warning

odcinek 130 - 18 Marca 2018

odcinek 131 - 25 Marca 2018 - Koniec Dragon Ball Super

Znowu czekać 2 tygodnie trzeba...
04 marca 2018 godz. 08:07:28
Edytował renesma
04 marca 2018 godz. 13:41:12
Ikona  #
Senator
OFF
Exp: 3491
Level: 84
Data dołączenia: 07.05.2009

Emek Sorek
Postać: Emek Sorek
Profesja: Sorcerer
Level: 283
Osiągnięcia: 508
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 4048
byłem sceptyczny co do tego opanowanego UI ze srebrnymi włosami, ale powiem szczerze- forma robi robotę. Nie sądziłem, że w rozsądny sposób pokażą nową siłę tej formy, ale udało się. Miło się ogląda emotka

Chociaż mam nadzieję, że zenusie z kapłanem usuną dostępność ,,boskich" mocy dla śmiertelników, bo to wygląda na walkę bogów zniszczenia, a nie śmiertelników. Zróbmy Bogów Zniszczenia- niech każdy się ich boi. Pozwólmy śmiertelnikom ich przewyższyć- logika?
04 marca 2018 godz. 12:43:53
Ikona  #
OFF
Ten Najlepszy
Exp: 2124
Level: 65
Data dołączenia: 07.07.2011
Godność: Dawid

Shakal
Postać: Shakal
Profesja: Elder Druid
Level: 282
Osiągnięcia: 231
Serwer: Refugia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 1156
Emek napisał(a):
Zróbmy Bogów Zniszczenia- niech każdy się ich boi. Pozwólmy śmiertelnikom ich przewyższyć- logika?

Emek nie to ze sie czepiam czy cos ale dopatrywanie sie logiki w DB nie ma sensu emotka

Co do odcinka mily dla oka fajnie sie ogladalo aczkolwiek szkoda ze opanowany UI dopiero dostalismy pod koniec odcinka emotka teraz tylko pozostaje czekac 2 tygodnie na kolejny.
04 marca 2018 godz. 15:23:43
Ikona  #
OFF

Renesma
Bogowie zniszczenia raczej nie mają opanowanego Ultra Instynktu do ostatecznej formy.
Ich reakcja na zmianę Goku na to wskazuje chyba każdy z nich wstał na to wydarzenie
Po za tym UI bardziej kojarzony jest z aniołami (srebrne oczy, włosy)
04 marca 2018 godz. 15:35:27
Ikona  #
OFF
Visca el Barça

First Sasha
Odcinek miazga. Goku zdecydowanie przewyższył Berrusa mocą jak i większość Bogów o ile nie wszystkich. emotka
Bogowie pełni podziwu i szacunku dla Goku. Następny odcinek wygrana Goku. Jiren nie robi na nim już wrażenia.

Pytanie jedno, gdzie Freeza? emotka

Sasha Life!

obrazek

05 marca 2018 godz. 22:09:06
Ikona  #
OFF
Ten Najlepszy
Exp: 2124
Level: 65
Data dołączenia: 07.07.2011
Godność: Dawid

Shakal
Postać: Shakal
Profesja: Elder Druid
Level: 282
Osiągnięcia: 231
Serwer: Refugia
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 1156
Sasha10 napisał(a):

Na lawce go nie ma emotka Aniol od Zenusia tez go nie widzi. Prawdopodobnie skonczyl mu sie czas przebywania w swiecei zywych i musial wrocic do piekla. No ale to tylko moje domysly
05 marca 2018 godz. 23:01:02
Ikona  #
OFF
Exp: 172
Level: 19
Data dołączenia: 02.12.2010

Postać usunięta.
Liczba postów: 129
Rushofa napisał(a):
Sasha10 napisał(a):

Na lawce go nie ma emotka Aniol od Zenusia tez go nie widzi. Prawdopodobnie skonczyl mu sie czas przebywania w swiecei zywych i musial wrocic do piekla. No ale to tylko moje domysly

Z tym czasem tak srednio bym powiedzial, jak dobrze pamietam sam turniej trwa 48 minut a przed nim nic specjalnie czasochlonnego nie robili. Wg mnie to co zrobi Freeza na sam koniec moze byc dobrym motywem do rozpoczenia kolejnej serii. <nie wiem tylko czy fantazja mnie tutaj za bardzo nie ponosi, ale jak na razie jego plan dziala zaskakujaco dobrze>
06 marca 2018 godz. 09:51:44
Ikona  #
OFF
Visca el Barça

First Sasha
Chyba już wszystko jasne co będzie dalej, lekko zaskoczyli mnie takimi informacjami.

Spojler

Odcinek 130 (18.03.201emotka: Pojedynek wszechczasów! Ostateczna bitwa o przetrwanie!!

Animage:
Półtorej minuty pozostało do zakończenia Turnieju Mocy. Son Goku ma przewagę nad przeciwnikiem. Jiren jednak koncentruje się i w końcu poważnieje. Otoczony czerwoną aurą, pędzi w stronę Goku i strzela pociskiem ki z bardzo bliskiej odległości. Goku zostaje całkowicie zmieciony. Siedzący na widowni Kuririn i Żółwi Pustelnik martwią się, ale…

Weekly Shonen Jump:
“Goku, który opanował Ultra Instynkt kontra Jiren. Zakończenie już się zbliża!”

Po opanowaniu Ultra Instynktu, Goku rozpoczyna kontratak na Jirenie! Koniec Turnieju Mocy jest coraz bliżej, kto przetrwa?

Poprzednie opisy 130 odcinka:

FujiTV:
Przebudzając prawdziwy Ultra Instynkt, Goku ma znaczną przewagę nad Jirenem. Jednak Jiren również uwalnia drzemiącą w nim prawdziwą moc! Jak potoczy się to starcie?!

Animedia:
Tylko minuta i trzydzieści sekund pozostało do zakończenia Turnieju Mocy. Zacięta walka pomiędzy Son Goku z Siódmego Wszechświata a Jirenem z Jedenastego Wszechświata trwa. Gdy Jiren zwiększa swą moc jeszcze bardziej, Goku aktywuje Ultra Instynkt. Kto wygra to niebywałe starcie?

Odcinek 131 (25.03.201emotka: Cudowne rozstrzygnięcie! Do zobaczenia, Goku! Może jeszcze się spotkamy!! <finałowy odcinek>

Animage:
Son Goku wypadł z areny. Wygląda na to, że Siódmy Wszechświat przegrał i wszyscy zostaną wymazani, ale… Po przekroczeniu własnych limitów, Goku i Jiren patrzą na Królów Wszechrzeczy jakby pojedynek się jeszcze nie zakończył. Wtem, Śmiertelny Promień trafia w plecy Jirena. Pojawia się posiniaczony i poobijany wojownik z Siódmego Wszechświata!

Animedia: brak opisu

Odnośnie kinówki, która będzie miała miejsce 14 grudnia 2018 roku:

Film Dragon Ball Super to historia, która ma miejsce po wydarzeniach z anime emitowanego aktualnie w telewizji. Rzuci trochę światła na wcześniej nieodkryte tematy powiązane z Frizerem i Saiyanami, i myślę, że będzie to bardzo przyjemna opowieść, która przedstawi długo oczekiwanego potężnego przeciwnika!

Przy “Starciu bogów”, “Zmartwychwstaniu ‘F’”, a także w tym przypadku byłem autorem historii. Narysowałem do nich sporo rzeczy, jak na przykład ilustracje projektowe. Teraz jestem zajęty jak zawsze, i gdybym nic nie tworzył, miałbym czas, by pomyśleć o anime, w które nigdy nie mogłem się wystarczająco zaangażować (śmiech). Mam więc ogromną nadzieję, że czekacie na to!

Przy okazji, myślę, że bardzo popularna manga Dragon Ball Super, którą rysuje Toyotaro, będzie się trochę różnić od anime lub filmów, więc jej wyczekujcie. Pamiętajcie, by ją także sprawdzić!

Na stronie podano też informację ekipie.
Reżyser: Tatsuya Nagamine
Reżyser animacji: Naohiro Shintani
Dyrektor artystyczny: Kazuo Ogura

Tatsuya Nagamine to jeden z dwóch reżyserów sagi przetrwania wszechświata w DBS. Kazuo Ogura pracował nad tłami w filmie "Starcie bogów" (Kami to Kami). Naohiro Shintani pracował jako animator w "Siemka! Son Goku i przyjaciele powracają!!".

Na dziś wiemy, że motywem filmu będą Saiyanie, najpotężniejsza rasa we wszechświecie.

Co sądzicie o tym wszystkim? emotka

Sasha Life!

obrazek

13 marca 2018 godz. 17:18:03
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1739
Level: 59
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 774
friza siedzial skitrany 10 odcinkow i w ostatnim sie pojawi i namiesza... takie to troche bezsensowne... ale nie ma sie co dziwic, widac ze nikt tego nie robi z pasją, tylko dla kasy.

jak by Z wygladalo i mialo sens jak Super to nikt z nas by sie nie wychowal na dragon ballu bo nikt by nie chcial ogladac takiego crapu emotka
13 marca 2018 godz. 21:13:41
Ikona  #
OFF

Renesma
130 odcinekwarning
Odcinek naprawdę Smerfastyczny !! - Kto by się spodziewał ?

Odcinek ostatni 131 - 25.03.2018

Teraz zostaje nam oczekiwanie na koniec roku na film - DRAGON BALL 2018
- DRAGON BALL 2019 - o ile info o tym filmie się potwierdzi.

Sasha10 napisał(a):
Chyba już wszystko jasne co będzie dalej, lekko zaskoczyli mnie takimi informacjami.

Spojler

Odcinek 130 (18.03.201emotka: Pojedynek wszechczasów! Ostateczna bitwa o przetrwanie!!

Animage:
Półtorej minuty pozostało do zakończenia Turnieju Mocy. Son Goku ma przewagę nad przeciwnikiem. Jiren jednak koncentruje się i w końcu poważnieje. Otoczony czerwoną aurą, pędzi w stronę Goku i strzela pociskiem ki z bardzo bliskiej odległości. Goku zostaje całkowicie zmieciony. Siedzący na widowni Kuririn i Żółwi Pustelnik martwią się, ale…

Weekly Shonen Jump:
“Goku, który opanował Ultra Instynkt kontra Jiren. Zakończenie już się zbliża!”

Po opanowaniu Ultra Instynktu, Goku rozpoczyna kontratak na Jirenie! Koniec Turnieju Mocy jest coraz bliżej, kto przetrwa?

Poprzednie opisy 130 odcinka:

FujiTV:
Przebudzając prawdziwy Ultra Instynkt, Goku ma znaczną przewagę nad Jirenem. Jednak Jiren również uwalnia drzemiącą w nim prawdziwą moc! Jak potoczy się to starcie?!

Animedia:
Tylko minuta i trzydzieści sekund pozostało do zakończenia Turnieju Mocy. Zacięta walka pomiędzy Son Goku z Siódmego Wszechświata a Jirenem z Jedenastego Wszechświata trwa. Gdy Jiren zwiększa swą moc jeszcze bardziej, Goku aktywuje Ultra Instynkt. Kto wygra to niebywałe starcie?

Odcinek 131 (25.03.201emotka: Cudowne rozstrzygnięcie! Do zobaczenia, Goku! Może jeszcze się spotkamy!! <finałowy odcinek>

Animage:
Son Goku wypadł z areny. Wygląda na to, że Siódmy Wszechświat przegrał i wszyscy zostaną wymazani, ale… Po przekroczeniu własnych limitów, Goku i Jiren patrzą na Królów Wszechrzeczy jakby pojedynek się jeszcze nie zakończył. Wtem, Śmiertelny Promień trafia w plecy Jirena. Pojawia się posiniaczony i poobijany wojownik z Siódmego Wszechświata!

Animedia: brak opisu

Odnośnie kinówki, która będzie miała miejsce 14 grudnia 2018 roku:

Film Dragon Ball Super to historia, która ma miejsce po wydarzeniach z anime emitowanego aktualnie w telewizji. Rzuci trochę światła na wcześniej nieodkryte tematy powiązane z Frizerem i Saiyanami, i myślę, że będzie to bardzo przyjemna opowieść, która przedstawi długo oczekiwanego potężnego przeciwnika!

Przy “Starciu bogów”, “Zmartwychwstaniu ‘F’”, a także w tym przypadku byłem autorem historii. Narysowałem do nich sporo rzeczy, jak na przykład ilustracje projektowe. Teraz jestem zajęty jak zawsze, i gdybym nic nie tworzył, miałbym czas, by pomyśleć o anime, w które nigdy nie mogłem się wystarczająco zaangażować (śmiech). Mam więc ogromną nadzieję, że czekacie na to!

Przy okazji, myślę, że bardzo popularna manga Dragon Ball Super, którą rysuje Toyotaro, będzie się trochę różnić od anime lub filmów, więc jej wyczekujcie. Pamiętajcie, by ją także sprawdzić!

Na stronie podano też informację ekipie.
Reżyser: Tatsuya Nagamine
Reżyser animacji: Naohiro Shintani
Dyrektor artystyczny: Kazuo Ogura

Tatsuya Nagamine to jeden z dwóch reżyserów sagi przetrwania wszechświata w DBS. Kazuo Ogura pracował nad tłami w filmie "Starcie bogów" (Kami to Kami). Naohiro Shintani pracował jako animator w "Siemka! Son Goku i przyjaciele powracają!!".

Na dziś wiemy, że motywem filmu będą Saiyanie, najpotężniejsza rasa we wszechświecie.

Co sądzicie o tym wszystkim? emotka

Po odcinku że opis odcinka dużo zostawia im nadal możliwości emotka wszyscy zakładali inaczej a tu psikus
18 marca 2018 godz. 09:25:50
Edytował renesma
18 marca 2018 godz. 09:24:16
Ikona  #
OFF
Visca el Barça

First Sasha
renesma napisał(a):

Po odcinku że opis odcinka dużo zostawia im nadal możliwości emotka wszyscy zakładali inaczej a tu psikus

Zgadza się, nieźle nas strollowali. emotka

#t
Co do odcinka, oczywiście sztos. Ciekawy obrót sprawy. emotka Czekamy na ostatni odcineczek. emotka

Sasha Life!

obrazek

18 marca 2018 godz. 18:45:12
Ikona  #
OFF
P[r]oland
Exp: 1739
Level: 59
Data dołączenia: 23.06.2009
Liczba postów: 774
obrazek

najlepsza klatka z calej serii
18 marca 2018 godz. 19:03:44
Podziękowali: kaktus91
Ikona Ostatni Odcinek #
OFF

Renesma
131warning

Ostatni Odcinek.

Najlepsza walka w całym uniwersum Dragon Ball - połączone siły Goku i Freeze. Do takiego czegoś nas kiedyś przyzwyczaili takich walk a nie machania rękoma ponad prędkość świetlną....

9:20 najlepsza mina Vegety i szok... tak się walczy i zachowuje...

Zwiastun zapowiadający kolejny film z serii Dragon Ball

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Vn5o60gr6EQ[/youtube]
25 marca 2018 godz. 10:21:37
Edytował renesma
25 marca 2018 godz. 10:22:24
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Zwiedzamy Miasta w Tibi
zaran22
[PL/EN] 508 RP Test dwóch charmów na Feru Way ^^ "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm