Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [team]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 55
Level: 11
Data dołączenia: 20.09.2017
Liczba postów: 6
155 EK i 105 ED gdzie expic a gdzie iść na profit? Hero cave i grimvale znamy Ale często zajęte. Kasę mamy na itemki lekkie waste.
05 października 2017 godz. 23:46:45
Ikona  #
OFF
Exp: 479
Level: 31
Data dołączenia: 09.01.2012

Elder Weles
Postać: Elder Weles
Profesja: Elder Druid
Level: 224
Osiągnięcia: 232
Serwer: Guardia
Liczba postów: 57
asserdg napisał(a):
155 EK i 105 ED gdzie expic a gdzie iść na profit? Hero cave i grimvale znamy Ale często zajęte. Kasę mamy na itemki lekkie waste.

lizard choseny
06 października 2017 godz. 06:44:56
Ikona  #
OFF
Exp: 40
Level: 9
Data dołączenia: 07.10.2017
Liczba postów: 1
Witam wszystkich

Ilość osób i ich profesje: dwie osoby, EK i ED
Levele: EK 160 ED 190
Skille/magic level: wszystko w normie
Pacc: tak
Eq: najlepsze
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: obojętne
*Dodatkowe informacje:
Nie wiemy gdzie mamy huncić we 2 po bardzo długiej przerwie od gry. Moglibyście doradzić kilka miejscówek? I coś pod czysty resp z waste, coś z balansem pomiędzy jednym i drugim i coś szczególnie profitowego. Tak naprawdę znamy tylko miejsce na yala z hellspawnami, ale nie wiemy nawet ile tam wyciągniemy, byłoby fajnie obracać się w granicy 1kk/h, ale nie wiem czy to realne na shared we dwóch. Z góry ślicznie dziękuję
07 października 2017 godz. 18:31:25
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Level: 8
Data dołączenia: 22.02.2017
Liczba postów: 3
Gdzie expić 50EK i 40MS. Skille wysokie. Miejsca na profit i na szybki exp.
Oraz na 70MS i 40MS. Skille również wysokie.
Dzięki
08 października 2017 godz. 18:34:02
Edytował ssheep
08 października 2017 godz. 18:50:07
Ikona  #
OFF
Exp: 93
Level: 14
Data dołączenia: 12.06.2017

Balaila
Postać: Balaila
Level: 208
Osiągnięcia: 117
Serwer: Refugia
Liczba postów: 32
Siemka : )

Team: 150 EK, 140 MS, 200 ED

Gdzie możemy skoczyć takim teamem czysto pod exp i czysto pod profit ?

Koledzy wracają po dłuższej przerwie i chciałbym im pomóc troszkę podbić lvl i zarobić.

Pozdrawiam !
12 października 2017 godz. 10:46:08
Ikona  #
OFF
Fnatic
Exp: 2548
Level: 71
Data dołączenia: 08.06.2009

Hassek Druid
Postać: Hassek Druid
Profesja: Druid
Level: 400
Osiągnięcia: 344
Serwer: Peloria
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 878
brajan okoner napisał(a):
Witam wszystkich

*Dodatkowe informacje:
Nie wiemy gdzie mamy huncić we 2 po bardzo długiej przerwie od gry. Moglibyście doradzić kilka miejscówek? I coś pod czysty resp z waste, coś z balansem pomiędzy jednym i drugim i coś szczególnie profitowego. Tak naprawdę znamy tylko miejsce na yala z hellspawnami, ale nie wiemy nawet ile tam wyciągniemy, byłoby fajnie obracać się w granicy 1kk/h, ale nie wiem czy to realne na shared we dwóch. Z góry ślicznie dziękuję

upper roshamuul jeśli nie ma sightów, ed stoi przy schodach, ty lurujesz, ponad 1kk/h bez zielonej i ładne profity,
cata ok 1,2kk+/h z profitem różnie bywa, mury na zao profit, choseny (jeśli jest dużo ludzi online, inaczej resp nie wyrabia)

Balaila napisał(a):

Koledzy wracają po dłuższej przerwie i chciałbym im pomóc troszkę podbić lvl i zarobić.

Pozdrawiam !

praktycznie to samo co up,
upper rosha, cata, mury, słyszałem, że da się na takich lvl expić na nightmare isle ALE ek musi mieć full preye na defa
12 października 2017 godz. 11:26:53
Edytował Hassassin
12 października 2017 godz. 11:34:44
Ikona  #
OFF
Exp: 579
Level: 34
Data dołączenia: 10.01.2013
Liczba postów: 183
Hassassin napisał(a):
brajan okoner napisał(a):
Witam wszystkich

*Dodatkowe informacje:

upper roshamuul jeśli nie ma sightów, ed stoi przy schodach, ty lurujesz, ponad 1kk/h bez zielonej i ładne profity,
cata ok 1,2kk+/h z profitem różnie bywa, mury na zao profit, choseny (jeśli jest dużo ludzi online, inaczej resp nie wyrabia)

Balaila napisał(a):

Pozdrawiam !

praktycznie to samo co up,
upper rosha, cata, mury, słyszałem, że da się na takich lvl expić na nightmare isle ALE ek musi mieć full preye na defa

błagam Cie 150 lvl na upper i isle wysyłasz.. taki ek ma 2300 hp poza tym jeśli ed ma proporcjonalny mlvl do lvla to go nie wysiocha. jeszcze chłop ma lurować emotka. wysyłasz ich na pewną śmierć
12 października 2017 godz. 12:37:59
Ikona  #
OFF
Fnatic
Exp: 2548
Level: 71
Data dołączenia: 08.06.2009

Hassek Druid
Postać: Hassek Druid
Profesja: Druid
Level: 400
Osiągnięcia: 344
Serwer: Peloria
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 878
jaga1612 napisał(a):

błagam Cie 150 lvl na upper i isle wysyłasz.. taki ek ma 2300 hp poza tym jeśli ed ma proporcjonalny mlvl do lvla to go nie wysiocha. jeszcze chłop ma lurować emotka. wysyłasz ich na pewną śmierć

na upper rosha sam expiłem od 140lvl ek + 140lvl ed, także nie ma tu żadnej filozofi, wystarczy nie lurować full klaty tylko +/-5 mobów i stoi spokojnie, a jak wchodzi combo to ek używa potka aby wspomóc ed i po sprawie... wystarczy trochę ogarniać emotka
co do isle to tak jak napisałem, słyszałem, że się da, ale sam tego nie próbowałem, dodatkowo musisz mieć full preye na dmg reduction, bez tego nie ma czego szukać

@down
kolega chyba nie przeczytał dokładnie moich postów, ja nie każe im iść na horny tylko na upper i stać przy schodach, co jest nawet bezpieczniejsze niż twoja propozycja lower rosha, bo w razie W wskakują na schody i czekają aż mobki odejdą.
12 października 2017 godz. 16:03:00
Edytował Hassassin
23 października 2017 godz. 13:16:37
Ikona  #
OFF
Exp: 579
Level: 34
Data dołączenia: 10.01.2013
Liczba postów: 183
Hassassin napisał(a):
jaga1612 napisał(a):

na upper rosha sam expiłem od 140lvl ek + 140lvl ed, także nie ma tu żadnej filozofi, wystarczy nie lurować full klaty tylko +/-5 mobów i stoi spokojnie, a jak wchodzi combo to ek używa potka aby wspomóc ed i po sprawie... wystarczy trochę ogarniać emotka
co do isle to tak jak napisałem, słyszałem, że się da, ale sam tego nie próbowałem, dodatkowo musisz mieć full preye na dmg reduction, bez tego nie ma czego szukać

isle na 150 lvl emotka może jeszcze prison -3 im polecisz na 2 klaty?

jeśli pojawi się tam combo to ek nawet nie będzie miał kiedy tego potka użyć. to nie kwestia ogaru tylko małej ilości punktów życia. musiałby mieć mega farta żeby tam nie spłynąć i Ty pewnie właśnie takiego miałeś. Pomijając już fakt że "wracają po długiej przerwie" i zakładam że nie znają tam respa skoro zadają pytanie w tym temacie a zlurować coś niechcący jest bardzo łatwo. dalej uważam że trochę poleciałeś, dla nich to samobójstwo a po 3 mobki nie opłaca się tam klepać.

żeby nie offtopować kolegom wyżej polecam lower rosha (ek obowiazkowo z garliciem) po 5 mobkow na 3 voc, to jesteście w stanie przeżyć i jeszcze sporo na tym zarobić emotka co do expa nie pamiętam bo biłem to dawno temu ale jak ogarniecie respa to 1kk powinno usiąść
12 października 2017 godz. 18:37:37
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Level: 8
Data dołączenia: 22.02.2017
Liczba postów: 3
Ilość osób i ich profesje: 50 EK [85/85] 60ED [65mlvl] 55MS[65lvl]
Pacc:tak
Eq:mpa.golden legi, mastermind shield, demon helmet
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 2kk na troje
*Dodatkowe informacje:Szukamy expa zarówno na dobry exp jak i na profitowanie
Z góry dzięki

15 października 2017 godz. 18:10:31
Ikona  #
OFF
Exp: 137
Level: 17
Data dołączenia: 03.08.2014

Muszkieter Mellunix
Profesja: Elite Knight
Level: 557
Osiągnięcia: 287
Serwer: Candia
Liczba postów: 15
Siema, może ktoś doradzić gdzie expic z ziomkiem 70lvle ek+ed.
Moze byc full waste byle dobry exp. Hero cave wiecznie zajety i refile na nim zbyt szybko schodzą.

Bardzo proszę o rady emotka
22 października 2017 godz. 21:53:15
Ikona  #
OFF
Exp: 61
Level: 11
Data dołączenia: 20.08.2017

Maras Mostowiak
Postać: Maras Mostowiak
Level: 200
Osiągnięcia: 143
Serwer: Candia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 20
Ja mam pytanie o Otherworld - nie wiem czy to dobry temat, jeśli nie, to przepraszam.

Czy warto tam iść 200 ek + 200 ed? Jak z expem i lotem? Czy ewentualnie zabrać ze sobą msa?
23 października 2017 godz. 15:35:24
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
Shaburak Nemesis | Przechodzę Tibię