Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowy mount!
ankieta
Autor Wiadomość
Ikona  #
ON
Exp: 459
Level: 30
Data dołączenia: 27.09.2012

Immortalis Knight
Profesja: Knight
Level: 110
Osiągnięcia: 66
Serwer: Nerana
Partnerka: Nelly Hak
Gildia: Dreams
Liczba postów: 207
Witam. Ostatnio wpadłem na pomysł stworzenia nowego mounta, nie byłby to kolejny mount, którego trzeba oswoić... Mam na myśli smoka!
Polegało by to na tym, że robiłoby się quest np. na 150 lvlu na smocze jajo (można by było np. wykraść śpiącemu smokowi obrazek). Oczywiście zabranie jaja nie było by takie łatwe.
Nie można by było go sprzedać ani wyrzucić, każdy zdobywałby własnego smoka. Jajo trzeba by było pielęgnować, a gdy wykluje się mały smok to karmić go i ćwiczyć w jakiejś specjalnej stajni. Gdy nasz smok by urósł dopiero wtedy można by było na nim latać. Takie 3 fazy:
Jajo > mały smok > smok.
Myślałem też aby zrobić 3 rasy i różne wyglądy, ale nie wiem jakby one wyglądały (może inne kolory i dodatki jakieś).
+ Nie wiem czy to zbyt trudne, ale też mógłby powstać quest na outfit zwany Dragon Hunter, dzięki niemu można by było latać na smoku.

chciałem to napisać na forum Tibii ale nie umiem zbytnio angielskiego a translator nie ejst zbyt dobry : /
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE!
Film usunąłem, przypominam o regulaminie.
zamieścił Deezy
18 października 2013 godz. 15:37:50
Edytował Deezy
18 października 2013 godz. 16:32:07
Podziękowali: Freszol, Pediusz, cayam331, Luna, Lord Rafarus, Risto91, Mutilate Kid, Thash
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 457
Data dołączenia: 11.08.2013
Liczba postów: 362
no fajne fajne ale i tak tego nie dodadzaemotka
18 października 2013 godz. 15:52:13
Ikona  #
ON

Immortalis Knight
andzio123 napisał(a):
no fajne fajne ale i tak tego nie dodadzaemotka

po co być od razu pesymistą? emotka
18 października 2013 godz. 15:55:47
Ikona  #
OFF
Exp: 2033
Level: 64
Data dołączenia: 29.07.2010

Requesstek
Postać: Requesstek
Profesja: Master Sorcerer
Level: 209
Osiągnięcia: 264
Serwer: Harmonia
Gildia: Troll Fejs
Liczba postów: 3400
Za mądre jak na Cipsoft emotka
Aczkolwiek pomysł ciekawy ^^.

18 października 2013 godz. 16:04:17
Ikona  #
ON

Immortalis Knight
UWAGA!
szukam kogoś kto dałby radę to przetłumaczyć, najlepiej z team Tibiopedia emotka
18 października 2013 godz. 16:06:13
Ikona  #
OFF
Exp: 728
Level: 38
Data dołączenia: 10.09.2012

Sarilvon
Postać: Sarilvon
Profesja: Paladin
Level: 118
Osiągnięcia: 196
Serwer: Candia
Partnerka: Crothay
Liczba postów: 436
To nie ma prawa przejść. Jeszcze może będzie można latać nad wodą? zbyt wiele miejsc questowych stałoby się dostępnych bez wykonywania zadań. Taka opcja będzie też wkurzająca na pvp... chcesz zaatakować, a gość Ci ucieka do góry. Można wprowadzić pz, ale wtedy nikogo nie ubijesz, bo gość będzie sobie latał tam godzinami, aż pk'er sobie odpuści. ktoś jest w trudnej sytuacji? nic prostszego ucieknij sobie odlatując. Nawet nie ma co pisać, na ots może to ciekawe urozmaicenie, ale w rl tibii to nie przejdzie.
18 października 2013 godz. 16:17:56
Edytował Sarilvon
18 października 2013 godz. 16:19:07
Skrytykowali: Fruson Podziękowali: Freszol, Qijed, Mileq
Ikona  #
OFF
Exp: 593
Level: 34
Data dołączenia: 14.03.2013

Freszol
Postać: Freszol
Profesja: None
Level: 120
Osiągnięcia: 27
Serwer: Antica
Liczba postów: 1066
Sarilvon napisał(a):
To nie ma prawa przejść. Jeszcze może będzie można latać nad wodą? zbyt wiele miejsc questowych stałoby się dostępnych bez wykonywania zadań. Taka opcja będzie też wkurzająca na pvp... chcesz zaatakować, a gość Ci ucieka do góry. Można wprowadzić pz, ale wtedy nikogo nie ubijesz, bo gość będzie sobie latał tam godzinami, aż pk'er sobie odpuści. ktoś jest w trudnej sytuacji? nic prostszego ucieknij sobie odlatując. Nawet nie ma co pisać, na ots może to ciekawe urozmaicenie, ale w rl tibii to nie przejdzie.

To byłby normalny mount, jakie latanie do góry!?

@t

Znakomity pomysł. Najlepiej gdybyś napisał to na t.com i zebrał grupkę osób które by wpisały się tam że Twój pomysł jest dobry.
18 października 2013 godz. 17:34:30
Ikona  #
OFF
Exp: 220
Level: 21
Data dołączenia: 23.02.2013

Ligo Eldon
Postać: Ligo Eldon
Level: 163
Osiągnięcia: 35
Serwer: Kenora
Liczba postów: 83
Sarilvon napisał(a):
To nie ma prawa przejść. Jeszcze może będzie można latać nad wodą?

obrazek

Co do pomysłu to jest dosyć ciekawy nie powiem, ale czy zostanie to wprowadzone to inna bajka. Nawet po napisaniu tego na forum tibii, minie "x" miesięcy zanim się ktoś sensowny wypowie, a po tym z rok zanim zostanie wprowadzone. Nie mówiąc już o tym, że wszystko pozmieniają i możliwe, że takiego smoka dostaniesz tylko jak kupisz pacc na rok czy coś xD.
Jak masz gotowy tekst do tłumaczenia to napisz mi na pw. Postaram się go przetłumaczyć w wolnym czasie emotka
18 października 2013 godz. 17:57:46
Edytował cayam331
18 października 2013 godz. 17:58:39
Podziękowali: Freszol
Ikona  #
Moderator
OFF
Humanity towards others.
Exp: 1470
Level: 54
Data dołączenia: 31.12.2010
Godność: Marcin

Corientes
Postać: Corientes
Level: 115
Osiągnięcia: 143
Serwer: Aurea
Liczba postów: 2072
Freszol napisał(a):
Sarilvon napisał(a):

To byłby normalny mount, jakie latanie do góry!?

@t

Znakomity pomysł. Najlepiej gdybyś napisał to na t.com i zebrał grupkę osób które by wpisały się tam że Twój pomysł jest dobry.

Autorowi chodziło o latanie do góry. W poście był link do filmu, który musiałem usunąć, bo łamał regulamin.
18 października 2013 godz. 18:05:48
Podziękowali: Rajkos, Sarilvon, Freszol
Ikona  #
ON

Immortalis Knight
właśnie, link był ale naruszyłem regualmin. latać możnaby było do góry ale wtedy gdy się nie ma "krzyżyka" w tym pasku statusu (no gdy Cię nikt nie atakuje).
co do questów, racja trochę to ułatwienie, ale myślę właśnie nad barriera anty lądowania, że smok nie może tam wylądować.
EDIT
gdybym miał przetłumaczony tekst to ktoś (najlepiej hlvle) wstawili się za mnąi napisali na forum tibii że to dobry pomysł?
18 października 2013 godz. 18:12:02
Edytował Rajkos
18 października 2013 godz. 18:13:56
Ikona  #
OFF

Freszol
Deezy napisał(a):

Autorowi chodziło o latanie do góry. W poście był link do filmu, który musiałem usunąć, bo łamał regulamin.

Przez Ciebie przyczepiłem się do kogoś bez powodu! emotka

Jeśli faktycznie miał latać do góry, to zły pomysł. Lepiej jak zwykły mount.
18 października 2013 godz. 18:25:28
Podziękowali: Sarilvon, Deezy
Ikona  #
OFF
Exp: 220
Level: 21
Data dołączenia: 23.02.2013

Ligo Eldon
Postać: Ligo Eldon
Level: 163
Osiągnięcia: 35
Serwer: Kenora
Liczba postów: 83
Jeszcze można by było do tego dodać coś w stylu trenowania smoka. Można by było to robić maks 1 dziennie i wyglądałoby np tak:
jeżeli smok jest mało wytrenowany to nie lata cały czas, tylko animacja by pokazywała, że co chwile sie unosi i po tym opada ( jeszcze nie umie dobrze latać ). Chodzi mi o to, że im bardziej wytrenowany tym więcej by mógl być w powietrzu czy coś emotka
18 października 2013 godz. 18:44:19
Ikona  #
OFF

Freszol
cayam331 napisał(a):
Jeszcze można by było do tego dodać coś w stylu trenowania smoka. Można by było to robić maks 1 dziennie i wyglądałoby np tak:
jeżeli smok jest mało wytrenowany to nie lata cały czas, tylko animacja by pokazywała, że co chwile sie unosi i po tym opada ( jeszcze nie umie dobrze latać ). Chodzi mi o to, że im bardziej wytrenowany tym więcej by mógl być w powietrzu czy coś emotka

Albo to trenowanie dawałoby jakiś % szybkości więcej emotka
18 października 2013 godz. 18:53:02
Ikona  #
OFF
Hala Madrid ;D !
Exp: 489
Level: 31
Data dołączenia: 11.07.2012
Godność: Justyna

Lady Mass
Postać: Lady Mass
Profesja: Elder Druid
Level: 103
Osiągnięcia: 177
Serwer: Amera
Partner: Pinz
Gildia: Pandaria
Liczba postów: 620
a w jaki sposob lamal regulamin filmik?
Moglbys mi go wyslac? bo ciekawa jestem;D
18 października 2013 godz. 20:52:15
Ikona  #
OFF
To tylko gra...
Exp: 664
Level: 36
Data dołączenia: 20.07.2013

Foel
Postać: Foel
Level: 412
Osiągnięcia: 432
Serwer: Secura
Partnerka: Apira
Liczba postów: 936
Pomysl nawet dobry, ale wezmy pod uwage to, ze jesli ktos zakonczyl misje z spiacym smokiem juz dawno to nigdy go nawet nie zobaczy xD Realnie patrzac na ostatnie pol roku i te wszystkie "poprawki", pomysly stwierdzam, ze sie COFAMY bo jak tak dalej pojdzie to nie doczekamy sie zadnych pomyslow a 10k "graczy" onlie. Teraz nawet podobno posiadacze vectry grac nie moga bo? POPRAWILI emotka Pomysl fajny, ale nie realny, gdyz nawet z serverami sobie nie radza. Pozdrawiam
19 października 2013 godz. 00:35:48
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Możesz tworzyć nowe tematy.
Wybierz forum:
xxx: ale mam ladny profit yyy: gdzie? xxx: soule pare min pozniej: xxx: juz nie xxx: Apr 16 2011, 11:34:14 CEST Died at Level 171 by a souleater.
20:23 Faleigan [11]: sweinta idom som jurz blisko]
14:03 Jedras [136]: jeszcze 1h50min i się pobierze 14:07 Jedras [136]: o juz 1h30min :D zaginam czasoprzestrzen :D 14:08 Melmanoo [102]: ja z moim netem moge jedynie zagiac krzeslo z nudow
Więcej zabawy na FunTibia.com.