Login: Zapamiętaj
Hasło:

Rookgaard vs. bot!
Autor Wiadomość
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
obrazek
Jak każdy z nas wie "rozprawienie" się z Wyspą Nowicjuszy jest nieuniknione, gdy chcemy rozpocząć przygodę nową postacią. Niestety od pewnego czasu fale banów pojawiają się znacznie rzadziej, a botterzy Rookgaardu zaczynają powracać do gry. Nie mogąc dopuścić do ponownego zaśmiecenia Rookgaardu, możemy zwalczać ich w jedyny sposób na jaki Cipsoft nam jeszcze pozwala - zgłaszanie ich!

Zastawianie pułapek było kiedyś świetną formą walki z nimi. Niestety nie mamy już możliwości krwawej walki. Mistrzowie gry także zdjęli swoje peleryny. Jedyną formą walki jest teraz owe zgłaszanie!

obrazek

A więc walczmy z nimi! Jeśli grasz na Rookgaardzie, lub też irytują Cię Rookgaardowi złomiarze z Twojego serwera przeszkadzający nowicjuszom w zdobywaniu doświadczenia, zgłoś to w tym temaciewarning na oficjalnej stronie gry. Każdy z nich zostanie sprawdzony, nagrany oraz w przypadku używania nielegalnego oprogramowania - zgłoszony. Masz niemal 100% pewność, że każda osoba na liście nie znalazła się tam przypadkowo!

Walcz razem z nami i przekonaj się o skuteczności reportów!

Kliknij tutaj aby przejść do oficjalnej listy na stronie grywarning
13 października 2013 godz. 11:59:45
Edytował rteger
13 października 2013 godz. 15:51:24
Podziękowali: Deezy, Darusio, Pagero, Voltrook, Dzielny Krzysiu, Raweox, Achilles, Haltek
Losses Dragon płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
zakrycie nicku over 9000
13 października 2013 godz. 12:20:23
Podziękowali: Almost, Sebravo, Pips, Xelenty, Mutilate Kid, Back2Past, CKUser
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Celowe. .. : )

13 października 2013 godz. 12:22:35
Podziękowali: Losses Dragon
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 0
Level: 1
Data dołączenia: 21.07.2010
Liczba postów: 174
Zapomniał wół jak cielęciem był

Juz zapomniales jak na Styzite nocki waliles na bugac ? emotka zabij sie i urodz na nowa bedziesz wtedy "czysty"

KMWTW ! pozdro
13 października 2013 godz. 12:28:59
Edytował Deezy
14 października 2013 godz. 12:50:37
Skrytykowali: Pagero, Deezy, rteger, namlessone, Ukko, Thash, Githalek, Marcel, Pips, Xelenty, Voltrook, Lukasiq, yabuzapit, Darkside_the_ghost, Grosh, Raweox, CKUser, Losses Dragon, Duraven, Ronik, Vegekan, Jogi, andzio123
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Z botami nie wygrasz, wiem bo sam dlugi czas im przeszkadzalem i ubijalem etc.
Nawet jak ich blokniesz, wkurzysz czy nawet dedniesz to na dluzsza mete to nic nie da.
Fajnie zobaczyc jakas inicjatywe ale w 98% przypadkow to z gory przegrana sprawa dopoki CipSoft sie tym nie zajmie emotka
Na moje szkoda marnowac nasz czas dopoki Cipsoft nie jest w stanie poswiecic troche od siebie.

W kazdym razie powodzenia...

obrazek
obrazekwarning
13 października 2013 godz. 12:31:42
Edytował rrogacz
13 października 2013 godz. 12:33:20
Podziękowali: Prokurator wojenny, Githalek, rteger
Ikona  #
Edytor
OFF
Exp: 1029
Level: 45
Data dołączenia: 21.09.2011

Pagero
Postać: Pagero
Profesja: Elite Knight
Level: 196
Osiągnięcia: 480
Serwer: Menera
Partnerka: Pakasumi
Liczba postów: 744
rrogacz napisał(a):
Z botami nie wygrasz

Właśnie po to powstają takie inicjatywy ażeby coś w końcu zrobić.
Wieczorem postaram się zobaczyć czy na Eternii ktoś biega na automacie i podeślę.
+ dla Ciebie.

13 października 2013 godz. 12:39:19
Edytował Pagero
13 października 2013 godz. 12:40:02
Podziękowali: Kyron, rrogacz
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Nie chodzi o wygrywanie, a czystą formę rozrywki.

A z resztą bez obrazy, ale wiecie jak to się mówi "Gadać to każdy umi..."

Cezet
- To tylko gra, wyluzuj się. Ty się bawiłeś stawiając każdemu tysiące pokemonów na respach, my się bawimy w latanie za Wami. Nic więcej niż gra ^^
13 października 2013 godz. 12:39:36
Edytował Kyron
13 października 2013 godz. 12:40:31
Podziękowali: rrogacz
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Pagero napisał(a):

Właśnie po to powstają takie inicjatywy ażeby coś w końcu zrobić.
Wieczorem postaram się zobaczyć czy na Eternii ktoś biega na automacie i podeślę.
+ dla Ciebie.

Wiem, sam mialem cos podobnego na olympie + ubijalismy przez jakis czas masowo na celescie z kumplem, ale boty ktore ubijalismy i tak w wiekszosci maja juz 100-200lvli wiecej i nadal sobie biegaja wiec czlowiek traci chec do takich rzeczy emotka

@Kyron
Jesli masz z tego frajde to ofc czemu nie emotka
Tez czasem sobie jakiegos ubije nadal jak jest okazja ale szkoda czasu mi czasu na waszczenie typa ktory odafczy po godzinie i ma wyje.. wiec zazwyczaj jak juz to wyzsze lvle poprzez overlure.

obrazek
obrazekwarning
13 października 2013 godz. 12:45:15
Podziękowali: Kyron, Pagero
Ikona  #
OFF
Exp: 152
Level: 17
Data dołączenia: 15.07.2013
Liczba postów: 70
Moglo by wrocic do gry ropowanie potworkow i ich zasieg z kiedys czyli hmm... ze 2 razy wiekszy.
Wtedy mozna by bylo jakies trapy znowu porobic emotka
Nie rozumieme dlaczego w tibi lurowanie i trapowanie jest nielegalne? Przeciez to czesc gry... + swietna zabawa gdy niechce sie expic emotka Ta zasada, ze nie wolno lurowac i trapowac jest tak glupia jak niektore bezsensowne zasady w szkolach.
13 października 2013 godz. 12:47:48
Podziękowali: Kyron
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 0
Level: 1
Data dołączenia: 21.07.2010
Liczba postów: 174
Jak juz sie za cos bierzesz to rob to do porzadku a nie na odpier^#l bo tak to tu wyglada bo mnie nagrywasz a 3 inne postacie na guardi boca i ich nie nagrasz ? smieszne

polecam przegladac ostatnie posty moje Szwe Armia nie spiwarning

@Edit
po pierwsze nie za "wami" bo ty tez jestes w tym gronie a za "nami" i sam nie widzisz granicy tylko gry skoro napinasz sie na boty jakby by nie wiem co bylo R.A.B. i co zrobilo ? wielkie G

I nie piszcie ze sie botow teraz na rooku nie da ubic bo to jest smiech kto nie umie ten nie umie ja z tym problemu napewno nie mam emotka
13 października 2013 godz. 12:54:40
Edytował Cezet
13 października 2013 godz. 13:04:34
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Cezet napisał(a):
I nie piszcie ze sie botow teraz na rooku nie da ubic bo to jest smiech kto nie umie ten nie umie ja z tym problemu napewno nie mam emotka

A czy ktokolwiek cos takiego napisal? O.o
Rakhul napisał(a):

Nie rozumieme dlaczego w tibi lurowanie i trapowanie jest nielegalne? Przeciez to czesc gry... + swietna zabawa gdy niechce sie expic emotka Ta zasada, ze nie wolno lurowac i trapowac jest tak glupia jak niektore bezsensowne zasady w szkolach.

Ta zasada nie istnieje od paru lat.
Power Abusing jest legalne.

@down
lajcik

obrazek
obrazekwarning
13 października 2013 godz. 13:11:51
Edytował rrogacz
13 października 2013 godz. 13:31:39
Skrytykowali: namlessone Podziękowali: Lukasiq, Thash, Sir Metall
Ikona  #
OFF
Exp: 1281
Level: 51
Data dołączenia: 21.08.2009
Liczba postów: 114
@up

Kliknąłem łapkę od innego posta niż chciałem, sry.
13 października 2013 godz. 13:29:54
Marcel płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Down with botters!
13 października 2013 godz. 14:11:54
Podziękowali: Deezy
Ikona  #
OFF
Zagadkowicz
Exp: 1286
Level: 51
Data dołączenia: 08.05.2011

Thashar
Postać: Thashar
Profesja: Royal Paladin
Level: 234
Osiągnięcia: 433
Serwer: Guardia
Liczba postów: 832
Cezet napisał(a):
Jak juz sie za cos bierzesz to rob to do porzadku a nie na odpier^#l bo tak to tu wyglada bo mnie nagrywasz a 3 inne postacie na guardi boca i ich nie nagrasz ? smieszne

polecam przegladac ostatnie posty moje Szwe Armia nie spiwarning

@Edit
po pierwsze nie za "wami" bo ty tez jestes w tym gronie a za "nami" i sam nie widzisz granicy tylko gry skoro napinasz sie na boty jakby by nie wiem co bylo R.A.B. i co zrobilo ? wielkie G

Na Twoim miejscu bym się nawet nie wypowiadał w takich tematach. Po drugie na miejscu Tibiopedii bym Ci dał permanent bana. Po trzecie zabij Kalimene na wolfach - przynajmniej mh będzie wolny (ohh nie, zapomniałem, że masz 3 chary na mc).
13 października 2013 godz. 14:30:43
Skrytykowali: Cezet Podziękowali: Pips, Lukasiq, Orzech, CKUser
Ikona  #
OFF
Exp: 208
Level: 20
Data dołączenia: 13.06.2013

Orzech Rudeboy
Postać: Orzech Rudeboy
Profesja: Paladin
Level: 29
Osiągnięcia: 0
Serwer: Aurora
Liczba postów: 483
Po co wy w ogóle piszecie z nim, to jest właśnie taki typ "człowieka" który żywi się waszymi hejtami i się nakręca coraz bardziej przez co robi syf na Tibiopedii.

Pomysł dobry, ale mało możliwy do zrealizowania, powodzenia emotka
22:08 Adrian Lord Wielki [410]: mury sa moje
22:08 Adrian Lord Wielki [410]: i tyle
13 października 2013 godz. 14:42:15
Edytował Orzech
13 października 2013 godz. 14:42:36
Podziękowali: Deezy, Pips, Thash, Honssiak
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
13:12 Player [27]: mandrake is for pirate outfit?
XXX: szkoda ze w tibi nie leci zadna muzyczka YYY: jak to nie? YYY: 4'33 zapetlone leci
I'll never forget when I made my first char and spent over one hour to climb a ladder.
Więcej zabawy na FunTibia.com.