Login: Zapamiętaj
Hasło:

Rookgaard vs. bot!
Autor Wiadomość
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
obrazek
Jak każdy z nas wie "rozprawienie" się z Wyspą Nowicjuszy jest nieuniknione, gdy chcemy rozpocząć przygodę nową postacią. Niestety od pewnego czasu fale banów pojawiają się znacznie rzadziej, a botterzy Rookgaardu zaczynają powracać do gry. Nie mogąc dopuścić do ponownego zaśmiecenia Rookgaardu, możemy zwalczać ich w jedyny sposób na jaki Cipsoft nam jeszcze pozwala - zgłaszanie ich!

Zastawianie pułapek było kiedyś świetną formą walki z nimi. Niestety nie mamy już możliwości krwawej walki. Mistrzowie gry także zdjęli swoje peleryny. Jedyną formą walki jest teraz owe zgłaszanie!

obrazek

A więc walczmy z nimi! Jeśli grasz na Rookgaardzie, lub też irytują Cię Rookgaardowi złomiarze z Twojego serwera przeszkadzający nowicjuszom w zdobywaniu doświadczenia, zgłoś to w tym temaciewarning na oficjalnej stronie gry. Każdy z nich zostanie sprawdzony, nagrany oraz w przypadku używania nielegalnego oprogramowania - zgłoszony. Masz niemal 100% pewność, że każda osoba na liście nie znalazła się tam przypadkowo!

Walcz razem z nami i przekonaj się o skuteczności reportów!

Kliknij tutaj aby przejść do oficjalnej listy na stronie grywarning
13 października 2013 godz. 11:59:45
Edytował rteger
13 października 2013 godz. 15:51:24
Podziękowali: Deezy, Darusio, Pagero, Voltrook, Dzielny Krzysiu, Raweox, Achilles, Haltek
Losses Dragon płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
zakrycie nicku over 9000
13 października 2013 godz. 12:20:23
Podziękowali: Almost, Sebravo, Pips, Xelenty, Mutilate Kid, Back2Past, CKUser
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Celowe. .. : )

13 października 2013 godz. 12:22:35
Podziękowali: Losses Dragon
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 0
Level: 1
Data dołączenia: 21.07.2010
Liczba postów: 174
Zapomniał wół jak cielęciem był

Juz zapomniales jak na Styzite nocki waliles na bugac ? emotka zabij sie i urodz na nowa bedziesz wtedy "czysty"

KMWTW ! pozdro
13 października 2013 godz. 12:28:59
Edytował Deezy
14 października 2013 godz. 12:50:37
Skrytykowali: Pagero, Deezy, rteger, namlessone, Ukko, Thash, Githalek, Marcel, Pips, Xelenty, Voltrook, Lukasiq, yabuzapit, Darkside_the_ghost, Grosh, Raweox, CKUser, Losses Dragon, Duraven, Ronik, Vegekan, Jogi, andzio123
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Z botami nie wygrasz, wiem bo sam dlugi czas im przeszkadzalem i ubijalem etc.
Nawet jak ich blokniesz, wkurzysz czy nawet dedniesz to na dluzsza mete to nic nie da.
Fajnie zobaczyc jakas inicjatywe ale w 98% przypadkow to z gory przegrana sprawa dopoki CipSoft sie tym nie zajmie emotka
Na moje szkoda marnowac nasz czas dopoki Cipsoft nie jest w stanie poswiecic troche od siebie.

W kazdym razie powodzenia...

obrazek
obrazek
13 października 2013 godz. 12:31:42
Edytował rrogacz
13 października 2013 godz. 12:33:20
Podziękowali: Prokurator wojenny, Githalek, rteger
Ikona  #
Edytor
OFF
Exp: 1161
Level: 48
Data dołączenia: 21.09.2011

Pagero
Postać: Pagero
Profesja: Knight
Level: 203
Osiągnięcia: 481
Serwer: Menera
Partnerka: Pakasumi
Liczba postów: 797
rrogacz napisał(a):
Z botami nie wygrasz

Właśnie po to powstają takie inicjatywy ażeby coś w końcu zrobić.
Wieczorem postaram się zobaczyć czy na Eternii ktoś biega na automacie i podeślę.
+ dla Ciebie.

13 października 2013 godz. 12:39:19
Edytował Pagero
13 października 2013 godz. 12:40:02
Podziękowali: Kyron, rrogacz
Kyron płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Nie chodzi o wygrywanie, a czystą formę rozrywki.

A z resztą bez obrazy, ale wiecie jak to się mówi "Gadać to każdy umi..."

Cezet
- To tylko gra, wyluzuj się. Ty się bawiłeś stawiając każdemu tysiące pokemonów na respach, my się bawimy w latanie za Wami. Nic więcej niż gra ^^
13 października 2013 godz. 12:39:36
Edytował Kyron
13 października 2013 godz. 12:40:31
Podziękowali: rrogacz
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Pagero napisał(a):

Właśnie po to powstają takie inicjatywy ażeby coś w końcu zrobić.
Wieczorem postaram się zobaczyć czy na Eternii ktoś biega na automacie i podeślę.
+ dla Ciebie.

Wiem, sam mialem cos podobnego na olympie + ubijalismy przez jakis czas masowo na celescie z kumplem, ale boty ktore ubijalismy i tak w wiekszosci maja juz 100-200lvli wiecej i nadal sobie biegaja wiec czlowiek traci chec do takich rzeczy emotka

@Kyron
Jesli masz z tego frajde to ofc czemu nie emotka
Tez czasem sobie jakiegos ubije nadal jak jest okazja ale szkoda czasu mi czasu na waszczenie typa ktory odafczy po godzinie i ma wyje.. wiec zazwyczaj jak juz to wyzsze lvle poprzez overlure.

obrazek
obrazek
13 października 2013 godz. 12:45:15
Podziękowali: Kyron, Pagero
Ikona  #
OFF
Exp: 163
Level: 18
Data dołączenia: 15.07.2013
Liczba postów: 80
Moglo by wrocic do gry ropowanie potworkow i ich zasieg z kiedys czyli hmm... ze 2 razy wiekszy.
Wtedy mozna by bylo jakies trapy znowu porobic emotka
Nie rozumieme dlaczego w tibi lurowanie i trapowanie jest nielegalne? Przeciez to czesc gry... + swietna zabawa gdy niechce sie expic emotka Ta zasada, ze nie wolno lurowac i trapowac jest tak glupia jak niektore bezsensowne zasady w szkolach.
13 października 2013 godz. 12:47:48
Podziękowali: Kyron
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 0
Level: 1
Data dołączenia: 21.07.2010
Liczba postów: 174
Jak juz sie za cos bierzesz to rob to do porzadku a nie na odpier^#l bo tak to tu wyglada bo mnie nagrywasz a 3 inne postacie na guardi boca i ich nie nagrasz ? smieszne

polecam przegladac ostatnie posty moje Szwe Armia nie spiwarning

@Edit
po pierwsze nie za "wami" bo ty tez jestes w tym gronie a za "nami" i sam nie widzisz granicy tylko gry skoro napinasz sie na boty jakby by nie wiem co bylo R.A.B. i co zrobilo ? wielkie G

I nie piszcie ze sie botow teraz na rooku nie da ubic bo to jest smiech kto nie umie ten nie umie ja z tym problemu napewno nie mam emotka
13 października 2013 godz. 12:54:40
Edytował Cezet
13 października 2013 godz. 13:04:34
rrogacz płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Cezet napisał(a):
I nie piszcie ze sie botow teraz na rooku nie da ubic bo to jest smiech kto nie umie ten nie umie ja z tym problemu napewno nie mam emotka

A czy ktokolwiek cos takiego napisal? O.o
Rakhul napisał(a):

Nie rozumieme dlaczego w tibi lurowanie i trapowanie jest nielegalne? Przeciez to czesc gry... + swietna zabawa gdy niechce sie expic emotka Ta zasada, ze nie wolno lurowac i trapowac jest tak glupia jak niektore bezsensowne zasady w szkolach.

Ta zasada nie istnieje od paru lat.
Power Abusing jest legalne.

@down
lajcik

obrazek
obrazek
13 października 2013 godz. 13:11:51
Edytował rrogacz
13 października 2013 godz. 13:31:39
Skrytykowali: namlessone Podziękowali: Lukasiq, Thash, Sir Metall
Ikona  #
OFF
Exp: 1409
Level: 53
Data dołączenia: 21.08.2009
Liczba postów: 124
@up

Kliknąłem łapkę od innego posta niż chciałem, sry.
13 października 2013 godz. 13:29:54
Marcel płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Down with botters!
13 października 2013 godz. 14:11:54
Podziękowali: Deezy
Ikona  #
Redaktor
ON
Zagadkowicz
Exp: 1592
Level: 56
Data dołączenia: 08.05.2011

Thashar
Postać: Thashar
Profesja: Paladin
Level: 234
Osiągnięcia: 433
Serwer: Guardia
Liczba postów: 1114
Cezet napisał(a):
Jak juz sie za cos bierzesz to rob to do porzadku a nie na odpier^#l bo tak to tu wyglada bo mnie nagrywasz a 3 inne postacie na guardi boca i ich nie nagrasz ? smieszne

polecam przegladac ostatnie posty moje Szwe Armia nie spiwarning

@Edit
po pierwsze nie za "wami" bo ty tez jestes w tym gronie a za "nami" i sam nie widzisz granicy tylko gry skoro napinasz sie na boty jakby by nie wiem co bylo R.A.B. i co zrobilo ? wielkie G

Na Twoim miejscu bym się nawet nie wypowiadał w takich tematach. Po drugie na miejscu Tibiopedii bym Ci dał permanent bana. Po trzecie zabij Kalimene na wolfach - przynajmniej mh będzie wolny (ohh nie, zapomniałem, że masz 3 chary na mc).
13 października 2013 godz. 14:30:43
Skrytykowali: Cezet Podziękowali: Pips, Lukasiq, Orzech, CKUser
Ikona  #
OFF
Exp: 209
Level: 20
Data dołączenia: 13.06.2013

Orzech Rudeboy
Postać: Orzech Rudeboy
Profesja: Paladin
Level: 28
Osiągnięcia: 0
Serwer: Aurora
Liczba postów: 483
Po co wy w ogóle piszecie z nim, to jest właśnie taki typ "człowieka" który żywi się waszymi hejtami i się nakręca coraz bardziej przez co robi syf na Tibiopedii.

Pomysł dobry, ale mało możliwy do zrealizowania, powodzenia emotka
22:08 Adrian Lord Wielki [410]: mury sa moje
22:08 Adrian Lord Wielki [410]: i tyle
13 października 2013 godz. 14:42:15
Edytował Orzech
13 października 2013 godz. 14:42:36
Podziękowali: Deezy, Pips, Thash, Honssiak
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
xxx: ladny outfit? yyy: jak zamkne oczy to moze byc :D
Nooby nie kłamią, tylko opowiadają ich historię
Winion: A few months after Dolera was up and running, my friend had me start to play Tibia with him. [...] One day as we were preparing for a trip to the Plains of Havoc, he tosses me a backpack filled with blue runes and told me to use them on myself only against player killers, because they were expensive and it was unnecessary to use an Ultimate Healing rune on myself while fighting cyclops. Still in awe of the runes, I agreed, and we made our way to the hunting grounds. On our way there we passed a then level 68 Xekoroth and his friend Cedas, said "hi" and went on our way. A few minutes later, running a Demon Skeleton with my beastly wand of vortex, I managed to corner myself. I did not have much mana and could only heal a few times with exura. Sure enough, after a few seconds I was dead, dropping an entire backpack of Ultimate Healing runes along with my one and only wand and shield. I told my friend and he said he'd try to get it back but the two high levels we had seen earlier had taken my backpack. Not minutes later did I receive a message from one Xekoroth, asking me why I had died with an entire backpack of UH runes on me. I promptly explained to him that my friend had given them to me for use against PK's only, and he told me not to waste them. Laughing, Xekoroth explained to me that saving yourself from a death is worth much more than a few hundred GP's for a rune.
Więcej zabawy na FunTibia.com.