Login: Zapamiętaj
Hasło:

Boss Nargor
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 358
Level: 27
Data dołączenia: 10.07.2011

Texor Knight
Postać: Texor Knight
Profesja: Elite Knight
Level: 122
Osiągnięcia: 38
Serwer: Secura
Liczba postów: 231
Gdzie jest tp do bossów piratów mam juz 2,5k latam wszędzie i chyba ślepy jestem. Wiem, że jest w tematach na taski droga do bossa a ona mi mało mówi.
23:36 Hawajska [7]: rockslayer?
12 sierpnia 2013 godz. 13:13:02
Ikona  #
OFF
Exp: 225
Level: 21
Data dołączenia: 30.09.2010

Renesma
Postać: Renesma
Profesja: Royal Paladin
Level: 354
Osiągnięcia: 610
Serwer: Nerana
Liczba postów: 78
Na samej gorze jest po lewej stronie za drzwiami o ile mnie pamięć nie myli.

Na samej górze czyli tam gdzie musiałeś przebrać się w pirat seta robiąc quest na nargor
12 sierpnia 2013 godz. 13:18:22
Podziękowali: Desmont
Ikona  #
OFF
Exp: 304
Level: 25
Data dołączenia: 03.09.2012

Mitayashi
Postać: Mitayashi
Profesja: Paladin
Level: 250
Osiągnięcia: 244
Serwer: Celesta
Partnerka: Scott Riven
Liczba postów: 95
to sie nazywa tawerna. na lewo od wejscia.
12 sierpnia 2013 godz. 13:57:37
Ikona  #
Edytor
OFF
Kijek
Exp: 1028
Level: 45
Data dołączenia: 05.10.2011

Comediante
Postać: Comediante
Profesja: Paladin
Level: 58
Osiągnięcia: 31
Serwer: Celesta
Liczba postów: 1916
Jak robiłeś ostatnią misje Nargor Questa, tam gdzie jest npc i gdzie używa się planów map. W tym roomie kieruj się na zachód, później taką odnogą na południowy zachód, aż dojdziesz do schodów, u góry jest tp.
12 sierpnia 2013 godz. 14:40:43
Edytował Qijed
12 sierpnia 2013 godz. 14:42:37
Ikona  #
OFF
Exp: 358
Level: 27
Data dołączenia: 10.07.2011

Texor Knight
Postać: Texor Knight
Profesja: Elite Knight
Level: 122
Osiągnięcia: 38
Serwer: Secura
Liczba postów: 231
dobra mam dzieki za pomoc
23:36 Hawajska [7]: rockslayer?
12 sierpnia 2013 godz. 15:56:50
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Możesz tworzyć nowe tematy.
Wybierz forum:
23:01 Dark Sakuraa [34]: druid ta la perto do deserto ja so falta o item pra quest (druid is near desert already only the item for the quest is missing) 23:01 Dezork [20]: é apple (it's an apple) 23:02 Dark Sakuraa [34]: oq e isso? (what's that?)
Hapex: I remember shortly after the launch of the Liberty Bay update I was minding my own business in the protection zone on the boat next to Sebastian on Meriana (this was on another character/server). Anyway, I got approached by some high-level who was clearly in a great hurry, who started to greet me with 'hi' several times. So I replied as I usually do, in polite friendly terms with punctuation and capital letters. So he kept on with 'task', 'quest' and so I quietly acquiesced to his demands and told him to get me a pear from an evil dwarven geomancer who had been last seen in the triangle tower. To my utter surprise, off he went. Thinking to myself now, 'is it really possible to be that unobservant?'. Well, I got my final answer as he returned with a pear - and since I obviously couldn't teleport things into his backpack I dropped 5 platinum coins on the ground beside him. It was only fair since he (maybe) ran all the way across the map to get me a pear. Definitely one of the strangest things that ever happened to me since I started in 2004.
21:11 Wladek pogromca harmonii [264]: Jak babcia zapytala mnie sie co znaczy 'owned' to powiedzialem jej, ze owned to byl wtedy kiedy zobaczyla Jaruzelskiego zamiast teleranka
Więcej zabawy na FunTibia.com.