Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [knight]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 114
Level: 15
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 59
Websterski napisał(a):
Krwiopalczasty napisał(a):
Teoretycznie SS można męczyć od 80+ luruj po 1 i uważaj na wave ale najlepiej kierować się taskami od adamsa czyli gs, werewolfy, brimstone bugi, mutant baty za czerwonym teleportem itd

No właśnie z czerwonym portalem jest ten chyba problem, że jest dostepny dopiero po ukończeniu mortal kombat, a to aktualnie jest dla mnie niestety niewykonalne :/. Chyba, że znajdzie się jakaś dobra dusza na neranie, która pomoże mi ukończyć ten quest emotka. Ponadto co myślicie jeszcze o lizardach? Wbiłem na nich parę lvl i wydaje mi się, że są dość spoko zbalansowanymi mobami, nawrt dla kiny.

Prawdą jest, że do tp potrzeba mortala ale ten tp to chyba tylko "skrót" i można dojść do respu mutantów bez niego (wystarczy chyba wziąć tylko misje od kobitki w świątyni) Ja osobiście lizardów nie lubię za dużo biegania za legionistami ale słyszałem opinie, że można expić kinią na nich więc jak ci odpowiadają to bierzesz task i jedziesz ogólnie jak pisałem wcześniej wybierz sobie task z mobkiem który lubisz i napierdzielaj...
12 października 2017 godz. 20:04:00
Ikona  #
OFF
Exp: 62
Level: 11
Data dołączenia: 02.08.2017
Liczba postów: 3
Ponownie proszę o wasza poradę. Od mojego ostatniego wpisu sporo sie u mnie zmieniło. Trochę sie ostatnio zablokowałem z expem i robię ok 150k/h a podejrzewam, że przy moim lvlu to trochę mało. Latam głównie na yala arenie na tigerach, na darashi na dragach i na yala na humanach i wszędzie wychodzę podobnie z expem.

Moja postać prezentuje się następująco:

lvl: 81
skill: 87/81
mlvl: 6
Pacc: tak
EQ: Zoan helm, MPA, Zoan Legs, Zoan shoes, Demon shield, Deepling Axe

Chciałbym raczej zarabiać niż wydawać kasiure
12 października 2017 godz. 22:00:19
Ikona  #
OFF
Carozo napisał(a):
Ponownie proszę o wasza poradę. Od mojego ostatniego wpisu sporo sie u mnie zmieniło. Trochę sie ostatnio zablokowałem z expem i robię ok 150k/h a podejrzewam, że przy moim lvlu to trochę mało. Latam głównie na yala arenie na tigerach, na darashi na dragach i na yala na humanach i wszędzie wychodzę podobnie z expem.

Bez czarów i lvl nie wykręcisz niesamowitych expów solo moim zdaniem tłucz taski do oporu i expij powoli ew jakiś teamhunt z druidem wtedy więcej expa wpadnie np próbować tą miejscówkę z hero na północy edron old fortress czy jakoś tak

a do solo to gs na cmentarnym choć mogą cię jeszcze zbyt obijać, quary w yala fajne do taska nie biją dużo a spada dużo kasy i pierdułek więc waste nie będzie choć nie wiem jak z expem na twoim lvl ale na samych constructorach i mantach powinno być nieźle
12 października 2017 godz. 23:25:59
Edytował Krwiopalczasty
12 października 2017 godz. 23:30:31
Ikona  #
OFF
Exp: 120
Level: 16
Data dołączenia: 29.03.2017

Maglis
Postać: Maglis
Profesja: Elite Knight
Level: 248
Osiągnięcia: 238
Serwer: Nerana
Liczba postów: 28
Carozo napisał(a):

No cóż, poziom nie pozwala ci poszaleć nawet z druidem. Wyżej już napisał kolega, ale trochę się powtórzę - polecam bić gsy w Yalahar lub miejscówka na Port hope i robienie loot bagów. W yalahar - zarobisz, w Port Hope - poexpisz i wyjdziesz co najmniej na 0. Co do druida, to bierzesz go i lecicie na hero cave, exp będzie w porządku i być może nawet zarobicie.

Nie wiem jak by to było na werewolves, ale chyba też możesz spróbować - chociaż poziom 81 to trochę przymały.
Jeżeli masz fuksa to wyjdziesz na 0 również na Nightmares w yalahar, a idzie zrobić nawet 300-400k/h (przynajmniej ja tyle robiłem na około 90 poziomie).

Tak czy siak - do zarabiania to najbardziej polecam gsy, ewentualnie to co właśnie bijesz.
13 października 2017 godz. 00:33:50
Ikona  #
ON
Exp: 33
Level: 8
Data dołączenia: 29.09.2017

Valigarius
Postać: Valigarius
Profesja: Master Sorcerer
Level: 69
Osiągnięcia: 42
Serwer: Olympa
Liczba postów: 4
Carozo napisał(a):

Na tym poziomie nigdzie nie wykręcisz dobrego expa. Ja bym ci polecił robic necro taska, nawet pirate taska jaki cię nie znudzi. Dla grizzliego mozesz robić gsy/brimstony na krailos. Typowo dla kasy killer kaimany na zao, mozesz też bić górne piętro północnych sea serpentów(małe sea i kraby dla bloody pincers).
13 października 2017 godz. 08:08:11
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Data dołączenia: 13.10.2017

Jeq
Postać: Jeq
Profesja: Knight
Osiągnięcia: 0
Serwer: Refugia
Liczba postów: 1
Witam! Po dłuższej przerwie wracam do gry, na starych postaciach. Nie pamiętam już dokładnie spotów, a może coś się zmieniło? Prosiłbym o radę, głównie grałem palla, ale tym razem zaczynam najta.

Prof: EK
lvl: 83
skill: Sword 112(z SoC)/103
mlvl: 7
EQ: SOV, Full EQ jak na ten lvl. Sword ringi i inne pierdy emotka
13 października 2017 godz. 23:33:35
Edytował LoczeQu
13 października 2017 godz. 23:36:34
Ikona  #
OFF
LoczeQu napisał(a):
Witam! Po dłuższej przerwie wracam do gry, na starych postaciach. Nie pamiętam już dokładnie spotów, a może coś się zmieniło? Prosiłbym o radę, głównie grałem palla, ale tym razem zaczynam najta.

Prof: EK
lvl: 83
skill: Sword 112(z SoC)/103
EQ: SOV, Full EQ jak na ten lvl. Sword ringi i inne pierdy emotka

Dosłownie kilka postów wyżej masz już odpowiedz na swoje pytanie, w skrócie rób taski od adamsa
14 października 2017 godz. 10:33:36
Ikona  #
OFF
Cluba Buba
Exp: 172
Level: 19
Data dołączenia: 27.12.2016

Alkazzator
Postać: Alkazzator
Profesja: Elite Knight
Level: 307
Osiągnięcia: 341
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 51
306 Ek

Szukam ciekawych propozycji.
15 października 2017 godz. 11:48:34
Ikona  #
OFF
Exp: 33
Data dołączenia: 15.10.2017
lvl: 88
skill: 89/82
Pacc: Nie
EQ: Zoan helm, MPA, Zoan Legs,boh/guardian boots, MMS, Sov/Avenger
15 października 2017 godz. 13:46:05
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Data dołączenia: 19.12.2015

Prefer java
Postać: Prefer java
Profesja: Elder Druid
Level: 148
Osiągnięcia: 63
Serwer: Harmonia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 3
Level: 71
Skille/magic level: 95/89 mlvl 6
Pacc:Tak
Eq:Crystaline Sword, zao helemet, mpa, mms, zao legi boszki
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 300k
*Dodatkowe informacje: Powerlevel chce szybko dobic 100
15 października 2017 godz. 21:24:24
Ikona  #
OFF
nifrez napisał(a):
Level: 71
Skille/magic level: 95/89 mlvl 6
Pacc:Tak
Eq:Crystaline Sword, zao helemet, mpa, mms, zao legi boszki
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 300k
*Dodatkowe informacje: Powerlevel chce szybko dobic 100

Na ten lvl PG solo jest nieopłacalny bo ani nie masz spelli obszarowych ani dmg ani hp więc jak chcesz szybko dobić polecam teamhunt z druidem np możecie spróbować Old Fortress w edron a do solo to trzepać taski gs/nightmate/werewolf bedzie waste ale exp powinien być zadowalający

Sajmoon napisał(a):

lvl: 88
skill: 89/82
Pacc: Nie
EQ: Zoan helm, MPA, Zoan Legs,boh/guardian boots, MMS, Sov/Avenger

Brak pacca jest mocno ograniczający możesz bić gs na poh, dragony w dragon venore lair, dragon lair pod corymami w carlin, ew demona warlocki ale może być za wcześnie na tym lvl i tam bardziej pod hajs sprawdz metode z pułapką i biciu po jednym (maxigashi nagrał filmik jak bije na facc warlocki tym sposobem)

Alkazator napisał(a):
306 Ek

Szukam ciekawych propozycji.

Nigdy tam nie byłem ale ostatnio odkryłem hydry pod oramond i wydają się nice
15 października 2017 godz. 22:00:12
Edytował Krwiopalczasty
15 października 2017 godz. 22:01:21
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Data dołączenia: 19.10.2017
Level: 43
Skille/magic level: 70/65
Pacc:TAK
Eq:MPA, Zao helmet, zao legs, soft boots, MMS, warriors axe
*Pieniądze jakie możesz poświęcić:800k
*Dodatkowe informacje:interesują mnie propozycje zarówno na kasę jak i exp
19 października 2017 godz. 22:08:26
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 4 użytkowników: (0 zalogowanych i 4 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKI KAC